Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem dočetla i návod Iji. Asi je to na chuti, jak kdo děláme guláš. Já dám hodně cibule, trochu papriky a osmahnu maso, osolím okořením dle chuti, česnek a majoránku též přidávám. Záleží, jak děláš guláš s vepřového nebo hovězího. Do kančího bych klidně dala i zelí a je pak segedín. Ono divké maso přece jen trochu jinou chuť má, ale cibule a česnek udělají své.
Obrázek uživatelky
profil
dostala jsem se i na tvůj dotaz, kančí jsem dělávala, jasně i guláš.Jenže já používám papiňák a tak bylo maso vždy měkké. Ono záleží na stáří uloveného zvířete. Naložením se nic nezkazí, bude dříve udělané a chuť bude také lepší. Doufám, že jsi ten gulášek ještě nedělala.
Jana byla na exkursi v pivovaru, nebylo tam zima ve sklepech?
Maky, tak muž ještě trpí se zády, ale ono to snad přejde.
Věrko, to kleno ti dalo zabrat, ale muže máš šikovného a lidi ať koukají, hlavně že jsi dorazila domů a koleno napravila. Na odkaz jsem se nedostala, ale i tak musím konstatovat, co všechna děvčata, všichni, Tvoje dcera i děti měli zasložený úspěch.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes byl trochu pracovní, ani nevím co jste psaly, přeji všem pěkný večer a dobrou noc, ještě trochu dočtu tady.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne mi vypadl internet a dlouho trvalo než naskočil. Nepodařilo se mi odejít s mejlů.
Božence přeji hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky.
Moc si nepamatuji co píšete, čtu napokračování. Tak jdu na čteníčko a zase se vrátím.
Obrázek uživatelky
profil
muž kdysi pracoval v lese a kance máme často,na guláš-nevíš,jestli je to mladý kus-nakrájet na kostky,trochu sádla nechat rozehřát né do horka-nebo ulej,hodně cibule,trochu zasolit pak se přídá,hřebíček a nový koření tak po 5-6 kouscích,pepř,vše zamíchat a vrazit do lednice.Posmažit cibulku už míň je tam a vhodit všechno na ní,podle toho kolik toho máš,dát masox-dávám 2 kostka pak se třeba dosolí,2-3 stroužky česneku papriku,jestli máte rádi ostřejší,přidej trochu čertovský omáčky nebo cikánský-nemusí být,orestuj,podlij a dus,nebo zapni papińák,Zahustit jako guláš.Před koncem dát trochu majoránky asi tak jak do bramboračky,vezme tu pachuť divočiny.Někdy přidávám,zeleninové lečo k tom uvařím vejce a na něj cibulku na kroužky sirovou to už na talíř na omáčku,to máme nejraději.Tak a jdu si vás dočíst,hezký večer.
Obrázek uživatelky
profil
dík, už jsem tam šmejdila. Ale jdu na článek.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a nejdříve Božence k svátku přeji všechno nejlepší a hlavně hodně zdravi. Pak bych chtěla od Vás odkaz na Věrčin článek, nevím kde jej hledat. Pak děkuji za Vaše komentáře k mému článku, který mně vyšel dnes. Alenko a na tvůj článek se už ted těším. Jinak jsem nějaká zmrzlá, sedím tu v mikině a máme v pokojích 22°C, což není málo. I nohy má studené a to mám na sobě termoponožky. Blani tady v receptech jsou i jídla z kance jako je kančí guláš - tak se tam podívej.
Obrázek uživatelky
profil
Dostávám se sem až teďka, zase nám na celý den vypnuli proud...Smajlík
Nejprve jsem dočítala tři stránky...SmajlíkSmajlík
Božence k dnešnímu svátku přeji vše nejlepší...s maminkou si to hezky oslavíte,je prima,že ji máš...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Věruško, dívala jsem se na fotky a článek...soutěž si pamatuji...máš šikovnou dcerku, když uměla motivovat žáky a dokázala dotáhnout soutěž až do vítězství...moc gratuluji...SmajlíkSmajlíkměla jsi dnes fakt blbý den,ale hlavně,že je ti líp...Smajlík
Jani, ať se ti v pivovaru líbí...Smajlík
Stázi, to bude mít vnouček radost z dinosaurků...Smajlík
Alenko,těším se na článek a užij si Filinku...Smajlík
Marti, manžela to musí hodně bolet,tak ho opatruj...Smajlík
Jiřinko, hlavně, že výsledky jsou dobré...Smajlík
Na chudý salát není potřeba ani recept,ten každá sfoukne z hlavy...Smajlík
Blani, jedla jsem hodně zvěřiny,ale divočáka doposud ne...i když žiju u lesa...Smajlík
Den mi utekl i bez elektřiny...vařila jsem hrachovou polévku,
omáčku z kuřecích stehýnek,rýži...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,konečně jsem se sem dostala,nejprve Boženko všechno nejlepší,hodně moc zdravíčka,štěstíčka a lásky ti přeji k svátku.V čera jsem tu nebyla,ráno mě to sem nepustilo a místo odpoledne do práce mě volaly na 11 hodinu.Přišla jsem v 9 hodin večer a ráno na 7 hodinu.Je toho moc.Zítra jedu mužovi vyzvednout brýle a k holičce a rovnou to budu mít do práce.Tento týden to mám nadupaný.Ještě si vás musím dočíst,abych věděla co jste podnikly.Na této stránce se ptáte na chudy bramborový salát,já ho dělám takto,už jsem ho tu psala,brambory,cibuli,osolit,opepřit,hořčici,okurky kys.trochu láku-možno ocet,vařené vejce,kápnout olej,trochu tatarky-majolky.
Obrázek uživatelky
profil
tak jste měly leckde rušno. Věrko, to bylo adrenalinu. Hlavně, že je noha funkční, máš asi skutečně zázračnou matraci.
Děvčata, recepty jsem samozřejmě vyhledala, je jich spousta, myslela jsem, jestli některá máte nějaký oblíbený. Myslela jsem hlavně na Regi, ta často dělá zvěřinu, i když jestli kančí, to nevím.
Jaruš, taky mám špatnou zkušenost s minerálkou, už nevím, jestli to byla Hanácká nebo Ondrášovka. Byla úplně hnusná,jako cítit naftou nebo čím.Odnesla jsem ji zpět do Jednoty a vrátili mi peníze.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles