Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 12.02.2015 08:21 hod. | |||
|
dneska asi bude sluníčko. Chlebík mám v troubě. Boženko, moře štěstíčka a oceán zdravíčka k dnešním narozeninám ![]() ,hodně životní pohody![]() ![]() AničkoF tak tvoje dcerka má narozeniny jako já. Mně fotečky zatím všechny vzali.....Mějte děvčátka pěkný den ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 12.02.2015 07:56 hod. | |||
|
Není v mých silách si ás přečíst.V noci kašlu a přes den spím.Tak se prý projevuje astma.Dnes jsem se rozhodla jít na plicní.Když jsem tam dorazila(mám to dost daleko.tak doktorka má dovolenou.Asi je na horách![]() Teď mě Jakub psal .že ho vzali jen na poloviční úvazek.Když zaplatí ubytovnu moc mu nezůstane. Adminci mu také zakázali vkládaní fotek k receptúm.Napsali mu ,že nepředpokládají součastný stav měnit.Že má mít jinou aktivitu(služby nebo zboží k vyměně)Nevíte o co se jedná?Myslel si,že nasbírá body na kosmetiku pro mámu,která má 4.7 narozeniny.Je s toho rozčarovaný.Mě také zakázali vkládaní fotek a to proto,ýe jsem měla odvahu se zeptat podle jakých kritérii je posuzují?Když jsem tam viděla kus syrového masa. Už mě ten kašel zmáha.Vybrala jsem antibiotika a kašel se vrátil.Zápal už taky nemám .Tak co to múže být.3.3 jdu na alergologii třeba se dozvím víc,ale do té doby si vykašlu pajšl Krásný den přejí všem![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 12.02.2015 07:39 hod. | |||
|
už se tady snad začnete scházet..to se mi ještě asi nestalo, abych byla první![]() Myslím, že jsme pivo Litovel někde měli...nevím jestli doma, nebo někde na výletě...já v létě pivčo vypiji, ale jinak jak Věrka, půl skleničky po vepřuknedlu, a nebo pěnu, když si muž otevře pivčo..to mi připomíná dětství, když jsme šli někdy se džbánkem na pivčo a pěnu prstem dloubali a olizovali ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 11.02.2015 22:48 hod. | |||
|
Píšete tu o návštěvě pivovaru, asi před 30 lety jsem byla na exkurzi v mosteckém pivovaru, tehdy byl skoro nový, všechno v nerezu a ve skle, krása, ale pivo nebylo nic moc, ono je to taky o vodě, odkud ji berou a tam někde byly prameny Zaječické hořké vody. Guláš taky dělám podobně jako vy, co masa, tolik cibule, dělám ho z hovězího a občas z krůtího stehna, ten je taky moc dobrý. Všem přeji klidnou dobrou noc, snad nebudu mít divoké sny, na dnešek se mi zdálo, že jsem zaparkovala auto, nechala klíčky v zapalování a nezamkla a ráno bylo auto pryč. Vzbudila jsem se zpocená a první cesta byla kouknout z okna, auto tam bylo. Nevím, co se mi to namotalo, už delší dobu nejezdím, ale před domem nám už jednou auto ukradli. |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 11.02.2015 21:06 hod. | |||
|
dřív se nepodařilo.Manžel měl hokej na PC![]() Věruško dobře,že se noha umoudřila ![]() Jani si užila výletek ![]() Blani,jednou jsme byli na chatě a strýc od kamarádky vařil srnčí guláš a vím,že tam dával na dochucení trochu červeného vína,bylo to moc dobré ![]() Děkuji za komentiky u fotek ![]() Dobrou noc ![]() |
||||
| vocjan | Blani, | Datum vložení: 11.02.2015 20:20 hod. | |||
|
![]() vyrábí několik druhů pod názvem Litovel... Můžete kouknout na webové stránky Pivovaru. ![]() |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 11.02.2015 20:14 hod. | |||
|
![]() popřát pěknou dobrou noc. Marti, to mi tam už byli alespoň nejméně pětkrát. Chodilo se tam s klubem pejskařů skoro každý rok.Je to asi 2 roky co jsme tam byli naposledy.Je tam na bývalé pražírně sladu udělané muzeum.To je nové, právě otevřené před dvěma roky.Bylo nás tam asi devadesát a tak jsme byli na dvě skupiny.Ti senioři se tam chystali nejméně už dva roky a proto nás bylo tolik.V Litovli se vaří pořád klasika jen s českých surovin. Ve sklepích je 7°C, ale teď v zimě jsme měli zimní bundy a tak nám Regí, zima nebyla.![]() Přeji klidný a dlouhý osvěžující spánek. |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 11.02.2015 20:10 hod. | |||
|
já proletěla o čem je tu řeč..ale vše si nepamatuji.. Věruško, snad bude noha v pořádku..ale asi se zajdi zeptat k mudr, co kolenu je.. KANČÍ JSEM JEDLA, ALE NEVAŘILA.. můj muž dává do každého guláše kolik masa, tolik cibule a já ji musím loupat a pláču a pláču![]() Děvčátka, přeji hezký večer.. |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 11.02.2015 20:09 hod. | |||
|
děkuju moc. Guláš samozřejmě dělám, šlo mi hlavně o to naložení a také jak čtu v receptech, že kančí se dělá často s vínem, tak jestli s tím máte zkušenost. Naložím to a pak udělám tak, jak dělám guláš normálně a hotovo. Bude asi až v pondělí, protože teď máme na programu jiné věci. Jak je kanec starý netuším, zatím jsem to ještě ani neviděla. Jani,my byli v pivovaru někde u Bechyně, takovém malinkém, ale pivo tam bylo eňo ňuno. Vaše pivo je Litovel, nebo jak se jmenuje? Všechny se krásně vyspěte, dorůžova!! ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 11.02.2015 19:46 hod. | |||
|
dočetla jsem, mám guláš, o kterém často píšete, v hlavě.Kančí jsem nikdy neměla a ani nejedla, guláš dělám z hovězího stejným způsobem ,jak píšete o kančím. Skoro stejné množství cibule jako masa, ta cibule dělá šťávu a zahušťuje...Jani, já jsem v pivovaru nebyla jenom v "Postřižinách".. ...Jínak vám přeji krásnou a klidnou dobrou noc, hlavně Věrušce, protože se dnes určitě vyspí daleko lépe než včera.Hlavně, že má koleno v pořádku....![]() ![]() ![]() ![]() |
||||