Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dneska asi bude sluníčko.
Chlebík mám v troubě.
Boženko, moře štěstíčka a oceán zdravíčka k dnešním narozeninámSmajlíkSmajlík,hodně životní pohodySmajlíkSmajlík
AničkoF tak tvoje dcerka má narozeniny jako já.SmajlíkMně fotečky zatím všechny vzali.....
Mějte děvčátka pěkný denSmajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Není v mých silách si ás přečíst.V noci kašlu a přes den spím.Tak se prý projevuje astma.Dnes jsem se rozhodla jít na plicní.Když jsem tam dorazila(mám to dost daleko.tak doktorka má dovolenou.Asi je na horáchSmajlík
Teď mě Jakub psal .že ho vzali jen na poloviční úvazek.Když zaplatí ubytovnu moc mu nezůstane.
Adminci mu také zakázali vkládaní fotek k receptúm.Napsali mu ,že nepředpokládají součastný stav měnit.Že má mít jinou aktivitu(služby nebo zboží k vyměně)Nevíte o co se jedná?Myslel si,že nasbírá body na kosmetiku pro mámu,která má 4.7 narozeniny.Je s toho rozčarovaný.Mě také zakázali vkládaní fotek a to proto,ýe jsem měla odvahu se zeptat podle jakých kritérii je posuzují?Když jsem tam viděla kus syrového masa.
Už mě ten kašel zmáha.Vybrala jsem antibiotika a kašel se vrátil.Zápal už taky nemám .Tak co to múže být.3.3 jdu na alergologii třeba se dozvím víc,ale do té doby si vykašlu pajšlSmajlíkKrásný den přejí všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už se tady snad začnete scházet..to se mi ještě asi nestalo, abych byla prvníSmajlík

Myslím, že jsme pivo Litovel někde měli...nevím jestli doma, nebo někde na výletě...já v létě pivčo vypiji, ale jinak jak Věrka, půl skleničky po vepřuknedlu, a nebo pěnu, když si muž otevře pivčo..to mi připomíná dětství, když jsme šli někdy se džbánkem na pivčo a pěnu prstem dloubali a olizovaliSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Píšete tu o návštěvě pivovaru, asi před 30 lety jsem byla na exkurzi v mosteckém pivovaru, tehdy byl skoro nový, všechno v nerezu a ve skle, krása, ale pivo nebylo nic moc, ono je to taky o vodě, odkud ji berou a tam někde byly prameny Zaječické hořké vody. Guláš taky dělám podobně jako vy, co masa, tolik cibule, dělám ho z hovězího a občas z krůtího stehna, ten je taky moc dobrý.
Všem přeji klidnou dobrou noc, snad nebudu mít divoké sny, na dnešek se mi zdálo, že jsem zaparkovala auto, nechala klíčky v zapalování a nezamkla a ráno bylo auto pryč. Vzbudila jsem se zpocená a první cesta byla kouknout z okna, auto tam bylo. Nevím, co se mi to namotalo, už delší dobu nejezdím, ale před domem nám už jednou auto ukradli.
Obrázek uživatelky
profil
dřív se nepodařilo.Manžel měl hokej na PCSmajlík
Věruško dobře,že se noha umoudřilaSmajlík
Jani si užila výletekSmajlík
Blani,jednou jsme byli na chatě a strýc od kamarádky vařil srnčí guláš a vím,že tam dával na dochucení trochu červeného vína,bylo to moc dobréSmajlík
Děkuji za komentiky u fotekSmajlík
Dobrou nocSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
vyrábí několik druhů pod názvem Litovel... Můžete kouknout na webové stránky Pivovaru.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát pěknou dobrou noc.

Marti, to mi tam už byli alespoň nejméně pětkrát.
Chodilo se tam s klubem pejskařů skoro každý rok.Je to asi 2 roky co jsme tam byli naposledy.Je tam na bývalé pražírně sladu udělané muzeum.To je nové, právě otevřené před dvěma roky.Bylo nás tam asi devadesát a tak jsme byli na dvě skupiny.Ti senioři se tam chystali nejméně už dva roky a proto nás bylo tolik.V Litovli se vaří pořád klasika jen s českých surovin.
Ve sklepích je 7°C, ale teď v zimě jsme měli zimní bundy Smajlík a tak nám Regí, zima nebyla.Smajlík

Přeji klidný a dlouhý osvěžující spánek.
Obrázek uživatelky
profil
já proletěla o čem je tu řeč..ale vše si nepamatuji..
Věruško, snad bude noha v pořádku..ale asi se zajdi zeptat k mudr, co kolenu je..
KANČÍ JSEM JEDLA, ALE NEVAŘILA..Smajlík můj muž dává do každého guláše kolik masa, tolik cibule a já ji musím loupat a pláču a pláčuSmajlík

Děvčátka, přeji hezký večer..
Obrázek uživatelky
profil
děkuju moc. Guláš samozřejmě dělám, šlo mi hlavně o to naložení a také jak čtu v receptech, že kančí se dělá často s vínem, tak jestli s tím máte zkušenost. Naložím to a pak udělám tak, jak dělám guláš normálně a hotovo. Bude asi až v pondělí, protože teď máme na programu jiné věci. Jak je kanec starý netuším, zatím jsem to ještě ani neviděla.
Jani,my byli v pivovaru někde u Bechyně, takovém malinkém, ale pivo tam bylo eňo ňuno. Vaše pivo je Litovel, nebo jak se jmenuje?
Všechny se krásně vyspěte, dorůžova!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dočetla jsem, mám guláš, o kterém často píšete, v hlavě.Kančí jsem nikdy neměla a ani nejedla, guláš dělám z hovězího stejným způsobem ,jak píšete o kančím. Skoro stejné množství cibule jako masa, ta cibule dělá šťávu a zahušťuje...Jani, já jsem v pivovaru nebyla jenom v "Postřižinách"..Smajlík...Jínak vám přeji krásnou a klidnou dobrou noc, hlavně Věrušce, protože se dnes určitě vyspí daleko lépe než včera.Hlavně, že má koleno v pořádku....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles