Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Boženko,k dnešním narozeninám ti přeji vše nejlepší, hlavně zdraví,štěstí,hodně lásky a samou radost...
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás sluníčko taky není.
Boženko přeji ti všechno nejlepší, hlavně zdravíčko.Smajlík
Marti, to je fajn, že matrace funguje jak má a tobě je líp.Smajlík
Emailů mám přes 500 nepřečtených. Jsou to ty přeposílané, tak je nechávám až budu mít "čas". Nechávám si také posílat reklamy za body. tak než to vše odklikám,tak mi to chvíli dá.
Reklamy sbírám na 4řech adresách. Potom se zůčastňuji různých průzkumů. Tady pak nestíhám fotky a články si přečtu jenom vaše, když na ně tady upozorníte.
Po obědě jedu k Mudr. a po obchodech. Musím kouknout, kde co mají v akci.
K obědu udělám holandské řízky.
Mějte se dneska fajn.
Obrázek uživatelky
profil
klidné dopoledne a pěkný celý den...Smajlík
Já jsem byla ráno u zubařky...byla jsem objednaná celý měsíc,než na mě došla řada...dělala mi krček na stoličce a strhávala zubní kámen...Smajlík
Aničko F. už se to marodění táhne dlouho, stále tě něco zlobí...nad na tom plicním pomohou...
Vladi, opatruj se,čajíčkuj,abys byla brzy zdravá...
Taky myslím na Jinu,jak léčba zabírá a jestli je líp...
Marci, na babinci bylo určitě prima a hlavně,jetli e už cítíš líp...
Kristi, chlebík voní až sem...
Pivo Litovel u nás prodávají, dřív jsem si ráda pivko po obědě dala,teď nikam do hospůdky nechodím a ani domů radši pivo nekupuji...
Čekám na pošťačku, má nějak zpoždění, musím pak do COOPU a vařit...vepřové plátky zapeču s nivou a bramborama...

Děvčátka,aˇe vám vše daří, marodi,ať je lépe,u Mudrů dobré pořízení vám i vašim blízkým...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Boženko, přeji k narozeninám pevné zdraví,štěstí,lásku jen,
buď v pohodě nejen tento slavnostní den!
Obrázek uživatelky
profil
tak to sluníčko bude asi jen u Badýsků, u nás je opět pošmourno. Zase jsem dneska nemohla spát, až k ránu a tak jsem jako praštěná.
AničkoF, je mi tě líto, kašel člověka utahá. Snad ta plicní doktorka bude brzy zpět, tam si určitě zajdi.
Tak ať Kuba vkládá fotky normálně a ne k receptům. Sice je to asi za míň bodů, ale něco by nastřádal. Ty jiné aktivity neznám.
Dnes budu péct kachní čtvrtky, už se na to delší čas těším. A k tomu samozřejmě pivko. Já ho můžu, však jsem chodila na školu v Plzni.Smajlík
Mějte příjemný den všechny!!!

Boži, ještě jednou krásné narozeniny!!
Obrázek uživatelky
profil
My tady máme zamračeno , ale zamrzlo.Věrko co noha, Aničko kašel zlobí dlouho. Mějte všechny klidný den, u lékařů dobré pořízeni.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak Boženko,

Dárkem k narozeninám není nic co se zlatem třpytí, je to láska, úsměv, pohlazení nad takový dar žádný není. Proto Ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a na čele žádné vrásky. Dlouhý život bez bolesti, plný radosti.
Krásné narozeniny.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko F je to trápení s tím kašlem.Na mne teď leze rýma a taky kašel.Ale skoro nikam nechodím tak nevím kde jsem to chytla.Jdu něco ukuchtit a pak budu polehávat a pít čaj.Božence taky přeji vše nejlepší k narozeninám a dodatečně i k včerejšímu svátku nějak jsem zaspala.Smajlík
Už dlouho tu nebyla Jina jestlipak ji léčení už konečně pomáhá.Děvčátka hezký den všemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem byla na babinci. Doma jsem pak udělala večeři a sedla si k PC. Všechno jsem sice přečetla, ale pak volala snacha. Mluvily jsme dvě hodiny. Pak jsem šla do vany a muž zavřel PC, tak už jsem ho neotvírala a teď si nepamatuji nic z toho, co jsem četla.
Boženko, také ti přeji hodně a hodně zdravíčka, štěstíčka , radosti ze života a ať se ti splní vše, co si přeješ.

Jukla jsem na emaily, mám jich od večera 35, k tomu další z dřívějška, to se prostě nedá zvládnout.Smajlík
Jdu do obchodu. Máme inverzi, moc se mi ven nechce.
Přeji vám pěkný den. Snad se sem dostanu dříve. Ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
Máme pod mrakem, je to tak na spaní...Já teď na zdravotní matraci spím skoro 6-7 hodin v kuse!!!To je úleva a lepší nálada...Já si vás dočtu později, teď jsem doumývala takovou menší verandu, ale chodí přes ní všichní na ulic, mám tak kvítka na zimu a ptáčky v klecích.Neklesne tam teplota pod 15 st....Manžel leží a jdu teprve dělat snídani....Dobré pořízení všude a pěkný ,pohodový den přeji vám všem....SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles