Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | ... | Datum vložení: 12.02.2015 10:08 hod. | |||
|
Boženko,k dnešním narozeninám ti přeji vše nejlepší, hlavně zdraví,štěstí,hodně lásky a samou radost...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 12.02.2015 10:04 hod. | |||
|
U nás sluníčko taky není. Boženko přeji ti všechno nejlepší, hlavně zdravíčko. ![]() Marti, to je fajn, že matrace funguje jak má a tobě je líp. ![]() Emailů mám přes 500 nepřečtených. Jsou to ty přeposílané, tak je nechávám až budu mít "čas". Nechávám si také posílat reklamy za body. tak než to vše odklikám,tak mi to chvíli dá. Reklamy sbírám na 4řech adresách. Potom se zůčastňuji různých průzkumů. Tady pak nestíhám fotky a články si přečtu jenom vaše, když na ně tady upozorníte. Po obědě jedu k Mudr. a po obchodech. Musím kouknout, kde co mají v akci. K obědu udělám holandské řízky. Mějte se dneska fajn. |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 12.02.2015 10:00 hod. | |||
|
klidné dopoledne a pěkný celý den...![]() Já jsem byla ráno u zubařky...byla jsem objednaná celý měsíc,než na mě došla řada...dělala mi krček na stoličce a strhávala zubní kámen... ![]() Aničko F. už se to marodění táhne dlouho, stále tě něco zlobí...nad na tom plicním pomohou... Vladi, opatruj se,čajíčkuj,abys byla brzy zdravá... Taky myslím na Jinu,jak léčba zabírá a jestli je líp... Marci, na babinci bylo určitě prima a hlavně,jetli e už cítíš líp... Kristi, chlebík voní až sem... Pivo Litovel u nás prodávají, dřív jsem si ráda pivko po obědě dala,teď nikam do hospůdky nechodím a ani domů radši pivo nekupuji... Čekám na pošťačku, má nějak zpoždění, musím pak do COOPU a vařit...vepřové plátky zapeču s nivou a bramborama... Děvčátka,aˇe vám vše daří, marodi,ať je lépe,u Mudrů dobré pořízení vám i vašim blízkým... ![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemné dopoledne, | Datum vložení: 12.02.2015 09:55 hod. | |||
|
Boženko, přeji k narozeninám pevné zdraví,štěstí,lásku jen, buď v pohodě nejen tento slavnostní den! |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, děvčátka, | Datum vložení: 12.02.2015 08:38 hod. | |||
|
tak to sluníčko bude asi jen u Badýsků, u nás je opět pošmourno. Zase jsem dneska nemohla spát, až k ránu a tak jsem jako praštěná. AničkoF, je mi tě líto, kašel člověka utahá. Snad ta plicní doktorka bude brzy zpět, tam si určitě zajdi. Tak ať Kuba vkládá fotky normálně a ne k receptům. Sice je to asi za míň bodů, ale něco by nastřádal. Ty jiné aktivity neznám. Dnes budu péct kachní čtvrtky, už se na to delší čas těším. A k tomu samozřejmě pivko. Já ho můžu, však jsem chodila na školu v Plzni. ![]() Mějte příjemný den všechny!!! Boži, ještě jednou krásné narozeniny!! |
||||
| Sarita | Ahojky | Datum vložení: 12.02.2015 08:37 hod. | |||
|
My tady máme zamračeno , ale zamrzlo.Věrko co noha, Aničko kašel zlobí dlouho. Mějte všechny klidný den, u lékařů dobré pořízeni.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 12.02.2015 08:34 hod. | |||
|
Tak Boženko, Dárkem k narozeninám není nic co se zlatem třpytí, je to láska, úsměv, pohlazení nad takový dar žádný není. Proto Ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a na čele žádné vrásky. Dlouhý život bez bolesti, plný radosti. Krásné narozeniny. |
||||
| vlavod | Krásný den, | Datum vložení: 12.02.2015 08:34 hod. | |||
|
Aničko F je to trápení s tím kašlem.Na mne teď leze rýma a taky kašel.Ale skoro nikam nechodím tak nevím kde jsem to chytla.Jdu něco ukuchtit a pak budu polehávat a pít čaj.Božence taky přeji vše nejlepší k narozeninám a dodatečně i k včerejšímu svátku nějak jsem zaspala.![]() Už dlouho tu nebyla Jina jestlipak ji léčení už konečně pomáhá.Děvčátka hezký den všem ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 12.02.2015 08:33 hod. | |||
|
Včera jsem byla na babinci. Doma jsem pak udělala večeři a sedla si k PC. Všechno jsem sice přečetla, ale pak volala snacha. Mluvily jsme dvě hodiny. Pak jsem šla do vany a muž zavřel PC, tak už jsem ho neotvírala a teď si nepamatuji nic z toho, co jsem četla. Boženko, také ti přeji hodně a hodně zdravíčka, štěstíčka , radosti ze života a ať se ti splní vše, co si přeješ. Jukla jsem na emaily, mám jich od večera 35, k tomu další z dřívějška, to se prostě nedá zvládnout. ![]() Jdu do obchodu. Máme inverzi, moc se mi ven nechce. Přeji vám pěkný den. Snad se sem dostanu dříve. Ahojky! |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 12.02.2015 08:31 hod. | |||
|
Máme pod mrakem, je to tak na spaní...Já teď na zdravotní matraci spím skoro 6-7 hodin v kuse!!!To je úleva a lepší nálada...Já si vás dočtu později, teď jsem doumývala takovou menší verandu, ale chodí přes ní všichní na ulic, mám tak kvítka na zimu a ptáčky v klecích.Neklesne tam teplota pod 15 st....Manžel leží a jdu teprve dělat snídani....Dobré pořízení všude a pěkný ,pohodový den přeji vám všem....![]() ![]() ![]() |
||||