Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
příjemný večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem kontaktům - naléhavé


V nadcházejících dnech buďte pozorní: neotvírejte žádnou zprávu s názvem "Windows Live Aktualizace" bez ohledu na to, kdo vám to posílá.
Je to virus, který zničí celý pevný disk.Tento virus můžete dostat i od známého člověka, kterého máte ve vašem seznamu adres.
To je důvod, proč byste měli poslat tuto zprávu všem vašim kontaktům.
Pokud se zobrazí zpráva s názvem "Windows Live Aktualizace", i když je odeslána od přátel, neotvírejte ji a okamžitě vypněte váš počítač.
To je nejhorší virus oznámila CNN, byl klasifikován Microsoftem jako nejničivější virus, který kdy existoval. Tento virus byl objeven včera odpoledne antivirem McAfee.
Neexistuje žádná možnost řešení problémů pro tento druh viru.
Prostě zničí a vynuluje pevný disk.
Obrázek uživatelky
profil
Blani,u nás dneska bylo celý den krásně.Dokonce jsem byla s kamarádkou na 3 hodinové procházce.Bolely mně strašně nohySmajlíkSmajlíknejsem zvykla ,u nás je ještě hodně sněhu a sluníčko ho povoliloSmajlíkSmajlík
Věruško ,snad koleno bude brzy v pořádkuSmajlík
AničkoF,běž co nejdřív na to plicní,není to žádná sranda.....Ať něco nezanedbáš...
Už asi dneska nepřijdu,budu plést Anýskovi sovičku,tak mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko tak snad se koleno umoudří, co kdybys zkusila na noc dát na něj tu cibuli.Aničko kašel je protivný. Byli jsme v Penny, jen pro mandarinky, lidí je tam moc, nechápu to.Já donesla kyselé zelí a zobali jsme ho , tak vitamíny jsou nějaké .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, doufám, že ten kašel brzo ustane, nevím jestli jsi zkoušela krom léků třeba med s křenem nebo zázvor, med a citron. Možná ten zápal ještě trvá. Mně dlouhodobě trápí rýma, nosní dutiny a teď mně pobolívá i ucho. Přeji Ti brzké uzdravení.

Jiné aktivity na CHZ - to jsou asi body za vstup na stránky a třeba za uveřejněné články nebo příběhy. Tam je dost bodů za článek.
U nás je plno vody, ale led se pod ní pořád drží.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem předala vnučku a jela domů..fajn, že už se dá zase jezdit na kole, už jsou suché cesty.
Mužík dřimká v křesle u televize,přijel unavený, ani neví, že jsem už domaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Boženko když je mě venku líp.Dám si šálu přes pusu.Nezdržují se venku dlouho.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata moc vám děkuji za pěkná přáníčka tady na seniorkách a i na mejlech.Smajlík Aničko Filipi ty se opatruj. Už se ti nemoc táhne dlouho. Myslím, že není moc dobré chodit ven. Nemohla by ti pejska občas vyvenčit některá tvoje kamarádka?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka přejí dobrou chuť.
SmajlíkBOŽENCE TAKÉ PŘEJÍ HODNĚ ZDRAVÍČKA I ŠTĚSTÍČKASmajlík
Byla jsem vyvenčit psa a zase zalehnu.Venku mě chytil takový kašel.že jsem myslela,že se nenadechnu.
Chodím jako mátoha.Už i děvčata co mě potkaly při venčení se mě ptala co mě je,že jsem bledá.Asi mě ten kašel zabijeSmajlíkPlotna studená,stéjně nemám na nic chuť.Jídlo mě dusí tak hlavně piju. Udělala jsem si vývar tak ho asi vypiju.Krásný den děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zastavila se kámoška na kafčo, tak teď budu vařit a vysávat, vysavač koukal už na návštěvuSmajlíkSmajlík
Aničko Filipi..mně spoustu fotek k receptům Adminky nevzaly, ale zatím nezakázaly, tak nevím, jak to funguje. Včera či předevčírem jsem dvě dala. Kašel se snad brzy uklidní.Smajlík

Dnes taky emailíky asi stíhat nebudu...mužík přijede v poledne a odpoledne půjdu pro vnučkuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles