Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 12.02.2015 18:56 hod. | |||
|
příjemný večer a dobrou noc![]() |
||||
| Jakaz | .. | Datum vložení: 12.02.2015 18:40 hod. | |||
|
Všem kontaktům - naléhavé V nadcházejících dnech buďte pozorní: neotvírejte žádnou zprávu s názvem "Windows Live Aktualizace" bez ohledu na to, kdo vám to posílá. Je to virus, který zničí celý pevný disk.Tento virus můžete dostat i od známého člověka, kterého máte ve vašem seznamu adres. To je důvod, proč byste měli poslat tuto zprávu všem vašim kontaktům. Pokud se zobrazí zpráva s názvem "Windows Live Aktualizace", i když je odeslána od přátel, neotvírejte ji a okamžitě vypněte váš počítač. To je nejhorší virus oznámila CNN, byl klasifikován Microsoftem jako nejničivější virus, který kdy existoval. Tento virus byl objeven včera odpoledne antivirem McAfee. Neexistuje žádná možnost řešení problémů pro tento druh viru. Prostě zničí a vynuluje pevný disk. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 12.02.2015 18:04 hod. | |||
|
Blani,u nás dneska bylo celý den krásně.Dokonce jsem byla s kamarádkou na 3 hodinové procházce.Bolely mně strašně nohy![]() nejsem zvykla ,u nás je ještě hodně sněhu a sluníčko ho povolilo![]() ![]() Věruško ,snad koleno bude brzy v pořádku ![]() AničkoF,běž co nejdřív na to plicní,není to žádná sranda.....Ať něco nezanedbáš... Už asi dneska nepřijdu,budu plést Anýskovi sovičku,tak mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 12.02.2015 16:32 hod. | |||
|
Věrko tak snad se koleno umoudří, co kdybys zkusila na noc dát na něj tu cibuli.Aničko kašel je protivný. Byli jsme v Penny, jen pro mandarinky, lidí je tam moc, nechápu to.Já donesla kyselé zelí a zobali jsme ho , tak vitamíny jsou nějaké .![]() |
||||
| bertice | Všem hezké odpoledne, | Datum vložení: 12.02.2015 16:14 hod. | |||
|
Aničko, doufám, že ten kašel brzo ustane, nevím jestli jsi zkoušela krom léků třeba med s křenem nebo zázvor, med a citron. Možná ten zápal ještě trvá. Mně dlouhodobě trápí rýma, nosní dutiny a teď mně pobolívá i ucho. Přeji Ti brzké uzdravení. Jiné aktivity na CHZ - to jsou asi body za vstup na stránky a třeba za uveřejněné články nebo příběhy. Tam je dost bodů za článek. U nás je plno vody, ale led se pod ní pořád drží. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 12.02.2015 15:52 hod. | |||
|
Tak jsem předala vnučku a jela domů..fajn, že už se dá zase jezdit na kole, už jsou suché cesty. Mužík dřimká v křesle u televize,přijel unavený, ani neví, že jsem už doma ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 12.02.2015 15:01 hod. | |||
|
Boženko když je mě venku líp.Dám si šálu přes pusu.Nezdržují se venku dlouho. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 12.02.2015 14:52 hod. | |||
|
Děvčata moc vám děkuji za pěkná přáníčka tady na seniorkách a i na mejlech. Aničko Filipi ty se opatruj. Už se ti nemoc táhne dlouho. Myslím, že není moc dobré chodit ven. Nemohla by ti pejska občas vyvenčit některá tvoje kamarádka?![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 12.02.2015 12:00 hod. | |||
|
Děvčátka přejí dobrou chuť. BOŽENCE TAKÉ PŘEJÍ HODNĚ ZDRAVÍČKA I ŠTĚSTÍČKA![]() Byla jsem vyvenčit psa a zase zalehnu.Venku mě chytil takový kašel.že jsem myslela,že se nenadechnu. Chodím jako mátoha.Už i děvčata co mě potkaly při venčení se mě ptala co mě je,že jsem bledá.Asi mě ten kašel zabije Plotna studená,stéjně nemám na nic chuť.Jídlo mě dusí tak hlavně piju. Udělala jsem si vývar tak ho asi vypiju.Krásný den děvčata![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 12.02.2015 10:12 hod. | |||
|
zastavila se kámoška na kafčo, tak teď budu vařit a vysávat, vysavač koukal už na návštěvu![]() ![]() Aničko Filipi..mně spoustu fotek k receptům Adminky nevzaly, ale zatím nezakázaly, tak nevím, jak to funguje. Včera či předevčírem jsem dvě dala. Kašel se snad brzy uklidní. ![]() Dnes taky emailíky asi stíhat nebudu...mužík přijede v poledne a odpoledne půjdu pro vnučku ![]() |
||||