Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 13.02.2015 07:30 hod. | |||
|
přeji hezký PÁTEČEK..i když je 13.![]() Regi..dobře, že jedeš. Kroměříž je krásné město![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím, | Datum vložení: 13.02.2015 06:24 hod. | |||
|
Jdujen juknut,Musímse dostrojit a namalovat a hned klušu k autu, abych nezdržovala. Mějte pěkný den. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 12.02.2015 22:19 hod. | |||
|
Přišla jsem vám popřát dobrou noc, zítra přijede dcera s přítelem, syn má zítra narozeniny, v neděli přijde na oběd i on. Chci udělat slaný dort, mám návod, tak jsem zvědavá, jak se podaří nejsem moc zručná na zdobení dortů, tohle jsou ozdoby ze salámu, sýra a šunky. V sobotu musím vytvořit, aby ho mohl v něděli syn dostat. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 12.02.2015 19:50 hod. | |||
|
Včera večer se mi nahlásila známá s kluky na dnešek na návštěvu. Byli na kontrole na očním. Tak ráno na nákup a upekla jsem pizu, polívku vytahla z mrazničky a přidala houby a zeleninu. Pak umýt nádobí, aby bylo místo v kuchyni. Odjeli ve tři odpoledne, tak jen povysávat drobky od sušenek. Počítač mi zase nechtěl pustit na internet, cosi tam zlobí. Pak se ozvala sestřenka, že pojede do Kroměříže, zda bych ji na cestu nedělala společnost. Asi pojedu, probereme co je nového a domluvíme se na další dny. Věrko to koleno by stálo za zrengenování. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 12.02.2015 19:43 hod. | |||
|
Aničko F. děvčata radí dobře,něco vyzkoušej... Jarko, utiny umí potrápit, ať je co nejřív líp... Věrko, snad koleno bude brzo dobré... Marci,aspoň že ti ke spánku pomůže sprej... Alenko, zase sis vnučku užila... Kristi,tak to byla procházka a šikulko, dej pak fotky... Děvčátka, přeji pěkný večer a klidnou noc... ![]() Marodům brzké uzravení... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 12.02.2015 19:35 hod. | |||
|
Věruško, hledala jsem, co se ti stalo s nohou. Našla jsem bolavé kolínko. Co kdyby sis zašla na rentgen?Aničko, teprve budu číst články. Včera jsem se k tomu nedostala a dnes jsem také psala článek, tak jsem se zdržela. V pivovaru jsme byli 2x v Chodové Plané. I jsme se tam v pivu a minerálce koupali a přitom výborné pivečko popíjeli. Bylo to super! ![]() ![]() ![]() AničkoF,co kdybys zkusila křenovou placku na průdušky, nebo alespoň sádlo? Maruško, teď jsem se dvě noci vyspala, pomohl mi sprej do nosu proti alergii. Jiřinko, také jsem si nechala, už dříve, posílat reklamy za body a nedostala jsem za to ani korunu. Doufám, že budeš mít větší štěstí než já.![]() Kristínko, doufám, že uvidíme sovičku ve fotkách. ![]() Alenko, já když jsem něco pletla, nikdy se mi nechtělo párat. ![]() ![]() Děvčátka,všem přeji pěkný večer a klidnou noc. Nemocným přeji brzké uzdravení. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Ahoj. | Datum vložení: 12.02.2015 19:34 hod. | |||
|
Zase se mi odpoledne nopodařilo připojit, ach jo. K tomu guláši se mi líbí že je tu rada přidat červné víno, jistě to bude dobré. AničkoF, ten kašel tě trápí,snad tě doktoří uzdraví. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 12.02.2015 19:31 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit, přeji všem pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer. | Datum vložení: 12.02.2015 19:27 hod. | |||
|
Já jsem taková soutěživka, sledovala jsem " AZ-kvíz" a teď "Míň je víc"..... Ráda zkouším sama sebe, jak bych dopadla. No někdy je to dobré a někdy horší, ale ještě to jde...Manžel zatím skoro celý den proleží, je k jídlu přijde do kuchyně a sedí na židli...Říká, že je to lepší, ale doktora nechce ani vidět...Takže zatím obíhám kolečko kolem baráku já....Ono té práce není tolik, vítr celkem to vyfoukal a tak není co odmetat a nebo vyvážet...Teď jsem ho poslala do koupelny a půjde si lehnout...Dcera dnes má dvanáctku od rána, každou chvíli by měla přijet. Mám tu vnuka a Verunku, dívají se na telku....Hezky se vyspěte a přeji pěkné sny...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 12.02.2015 19:21 hod. | |||
|
KRISTY..SOvičku?? čepičku nebo hračku?? já pletu Fili šatičky, ale zase bez návodu, teď se mi zdají široké, už jsem nad pasem, no uvidím, když tak to zase rozpářu..mně je to dost jedno.. nehoří..![]() Přeji hezký večer.. jdu trošku poklikat na bodíky a vypnu počítač...![]() |
||||