Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíkpřeji hezký PÁTEČEK..i když je 13.Smajlík


Regi..dobře, že jedeš.SmajlíkKroměříž je krásné městoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdujen juknut,Musímse dostrojit a namalovat a hned klušu k autu, abych nezdržovala. Mějte pěkný den.
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem vám popřát dobrou noc, zítra přijede dcera s přítelem, syn má zítra narozeniny, v neděli přijde na oběd i on. Chci udělat slaný dort, mám návod, tak jsem zvědavá, jak se podaří nejsem moc zručná na zdobení dortů, tohle jsou ozdoby ze salámu, sýra a šunky. V sobotu musím vytvořit, aby ho mohl v něděli syn dostat.
Obrázek uživatelky
profil
Včera večer se mi nahlásila známá s kluky na dnešek na návštěvu. Byli na kontrole na očním. Tak ráno na nákup a upekla jsem pizu, polívku vytahla z mrazničky a přidala houby a zeleninu. Pak umýt nádobí, aby bylo místo v kuchyni. Odjeli ve tři odpoledne, tak jen povysávat drobky od sušenek. Počítač mi zase nechtěl pustit na internet, cosi tam zlobí. Pak se ozvala sestřenka, že pojede do Kroměříže, zda bych ji na cestu nedělala společnost. Asi pojedu, probereme co je nového a domluvíme se na další dny.
Věrko to koleno by stálo za zrengenování.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko F. děvčata radí dobře,něco vyzkoušej...
Jarko, utiny umí potrápit, ať je co nejřív líp...
Věrko, snad koleno bude brzo dobré...
Marci,aspoň že ti ke spánku pomůže sprej...
Alenko, zase sis vnučku užila...
Kristi,tak to byla procházka a šikulko, dej pak fotky...
Děvčátka, přeji pěkný večer a klidnou noc...Smajlík
Marodům brzké uzravení...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, hledala jsem, co se ti stalo s nohou. Našla jsem bolavé kolínko.SmajlíkCo kdyby sis zašla na rentgen?

Aničko, teprve budu číst články. Včera jsem se k tomu nedostala a dnes jsem také psala článek, tak jsem se zdržela.
V pivovaru jsme byli 2x v Chodové Plané. I jsme se tam v pivu a minerálce koupali a přitom výborné pivečko popíjeli. Bylo to super!SmajlíkSmajlíkSmajlík

AničkoF,co kdybys zkusila křenovou placku na průdušky, nebo alespoň sádlo?

Maruško, teď jsem se dvě noci vyspala, pomohl mi sprej do nosu proti alergii.
Jiřinko, také jsem si nechala, už dříve, posílat reklamy za body a nedostala jsem za to ani korunu. SmajlíkDoufám, že budeš mít větší štěstí než já.Smajlík
Kristínko, doufám, že uvidíme sovičku ve fotkách.Smajlík

Alenko, já když jsem něco pletla, nikdy se mi nechtělo párat.SmajlíkSmajlík

Děvčátka,všem přeji pěkný večer a klidnou noc. Nemocným přeji brzké uzdravení.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zase se mi odpoledne nopodařilo připojit, ach jo.
K tomu guláši se mi líbí že je tu rada přidat červné víno, jistě to bude dobré.
AničkoF, ten kašel tě trápí,snad tě doktoří uzdraví.
Obrázek uživatelky
profil
Tak se jdu rozloučit, přeji všem pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem taková soutěživka, sledovala jsem " AZ-kvíz" a teď "Míň je víc"..... Ráda zkouším sama sebe, jak bych dopadla. No někdy je to dobré a někdy horší, ale ještě to jde...Manžel zatím skoro celý den proleží, je k jídlu přijde do kuchyně a sedí na židli...Říká, že je to lepší, ale doktora nechce ani vidět...Takže zatím obíhám kolečko kolem baráku já....Ono té práce není tolik, vítr celkem to vyfoukal a tak není co odmetat a nebo vyvážet...Teď jsem ho poslala do koupelny a půjde si lehnout...Dcera dnes má dvanáctku od rána, každou chvíli by měla přijet. Mám tu vnuka a Verunku, dívají se na telku....Hezky se vyspěte a přeji pěkné sny...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
KRISTY..SOvičku?? čepičku nebo hračku??
já pletu Fili šatičky, ale zase bez návodu, teď se mi zdají široké, už jsem nad pasem, no uvidím, když tak to zase rozpářu..mně je to dost jedno..Smajlíknehoří..Smajlík
Přeji hezký večer.. Smajlíkjdu trošku poklikat na bodíky a vypnu počítač...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles