Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a krásný den...SmajlíkSmajlík
U nás byl ráno mrazík,už svítí nádherně sluníčko...SmajlíkSmajlík

Byla jsem nakoupit...a chystám se vařit, krupicovou polévku a palačinky...Smajlík
Jaruš,synovi vše nejlepší...SmajlíkSmajlík
Kristínko, Robinkovi taky vše nej, nej...SmajlíkSmajlík
Alenko a dodatečně malé princezničce hodně zdravíčka...SmajlíkSmajlík
Stázi, perníčky se určitě povedou...Smajlík
Já budu dneska taky tvořit dortík, ale nepečený... piškoty, smetany,ovoce,tak jak to má rád vnuk Ondra, který měl v týdnu 12roků...zároveň bude malá oslavička i synových 46.narozenin z minulého týdne,ty jsme ještě neoslavili...SmajlíkSmajlík

Regi už užívá výlet...Smajlík
Aničko, nesmutni, takový už je život...rozumím ti moc,ztratila jsem bratra,když mu bylo 30 roků...

Děvčátka, ať se vám dnes daří...hlavně marodům ať je lépe a sluníčko aby nám svítilo celý den a dodalo nám novou energii...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zataženo po sluníčku ani stopy.Všem oslavencům přeji všechno nejlepší a hodně zdraví.Tak ať je dnešní pátek šťastný i přesto, že je třináctého pro mne šťastné číslo.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
svítí slunce, bylo -2st. a jinovatka už zmizela,vypadá to, že bude hezky.
Včera jsem si hrála,tvořila jsem šablonky na dinosaříky,a potom vykrajovala perníčky.Dnes se chystám je zdobit,posledně se mi moc nepovedla poleva, tak jsem zvědavá,jak to dnes dopadne.
Jarko všechno nejlepší synovi k narozeninám.
Vloni mně trápil kašel skoro tři měsíce,pomohly mi nakonec antibiotika,zkoušela jsem všechno možné,ale bylo to nadlouho.
Věrko,něco podobného s kolenem se mi stalo vloni v létě.
Byla jsem však doma na dvoře,máme tam lavičky, tak jsem si hned sedla a byla nějakou dobu v klidu. Kolena mně trápí hodně,doktor mi říkal, že mám artrózu,doporučil mi potravinový doplněk Mobilin,moc mi to nepomáhá.Ještě ,že jsi měla s sebou muže s autem. Já nakupuji sama a jezdím autobusem,nevím co bych dělala, kdyby se mi to stalo někde daleko od domova.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný den, svítí slunéčko, hned je veseleji. Jaru přeji bráškovi hodně zdraví a všem oslavencům také. Dnes večer asi pojedeme na večerní lyžování kouknout na vnuka, jezdí tam na snoubordu. Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
synovi všechno nej ,ale hlavně hodně zdravíčkaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme slunečno ale- 0st., zatím je všude jinovatka. Přišla jsem od psa a neměla jsem rukavice od železné brány a u psa ohrady -také železo a jsem zmrzlá....Manžel vstal a je v koupelně a budeme snídat. Přeji všem pěkné ráno a marodům ať se daří lépe. Kdo oslavuje, tak se potěšte s dětma v každém věku-je to na zlepšení naší nálady...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný páteční den, u nás trochu jiný, i když slavit se bude až v neděli - dnes má narozeniny syn, je mu 29 let. Podle dětí člověk pozná, jak ten čas rychle letí....
Obrázek uživatelky
profil
děvčata! Ať se vám všechno daří!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné páteční ráno.Dnes je pátek 13 na a ten já jsem pověrčivá.
Dnes by měl svátek můj bratr-jedinný sourozenec,který zemřel ve svých nedožitých 54let.Tak jsem s toho naměko.Pozítří tomu bude 19let od jeho úmrtí.
Tak jdu raději něco chystat,večer má přijet Jakub.
Všichni,které jdete k mudr,dobré pořízení.Buďte na sebe opatrní
Obrázek uživatelky
profil
taky přeji pěkný denSmajlíkSmajlíkU nás opět svítí sluníčkoSmajlík
Dneska budu mít hodně pracovní den,musím upéct nějaký dortík Robínkovi zítra mám 10 let,tak bude oslavaSmajlíkSmajlík
Alenko,teď jsem si vzpomněla ,že včera měla Andělínka jeden roček,tak dodatečně přeji hodně zdravíčka a štěstíčkaSmajlíkSmajlík
Jo a sovíčka jestli se povede bude čepičkaSmajlík
Kdo jdete k mudrům dobré pořízení a marodům přeji uzdraveníSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles