Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky... | Datum vložení: 13.02.2015 10:07 hod. | |||
|
a krásný den...![]() ![]() U nás byl ráno mrazík,už svítí nádherně sluníčko... ![]() ![]() Byla jsem nakoupit...a chystám se vařit, krupicovou polévku a palačinky... ![]() Jaruš,synovi vše nejlepší... ![]() ![]() Kristínko, Robinkovi taky vše nej, nej... ![]() ![]() Alenko a dodatečně malé princezničce hodně zdravíčka... ![]() ![]() Stázi, perníčky se určitě povedou... ![]() Já budu dneska taky tvořit dortík, ale nepečený... piškoty, smetany,ovoce,tak jak to má rád vnuk Ondra, který měl v týdnu 12roků...zároveň bude malá oslavička i synových 46.narozenin z minulého týdne,ty jsme ještě neoslavili... ![]() ![]() Regi už užívá výlet... ![]() Aničko, nesmutni, takový už je život...rozumím ti moc,ztratila jsem bratra,když mu bylo 30 roků... Děvčátka, ať se vám dnes daří...hlavně marodům ať je lépe a sluníčko aby nám svítilo celý den a dodalo nám novou energii... ![]() ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné páteční dopoledne, | Datum vložení: 13.02.2015 10:02 hod. | |||
|
u nás zataženo po sluníčku ani stopy.Všem oslavencům přeji všechno nejlepší a hodně zdraví.Tak ať je dnešní pátek šťastný i přesto, že je třináctého pro mne šťastné číslo.![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 13.02.2015 09:41 hod. | |||
|
svítí slunce, bylo -2st. a jinovatka už zmizela,vypadá to, že bude hezky. Včera jsem si hrála,tvořila jsem šablonky na dinosaříky,a potom vykrajovala perníčky.Dnes se chystám je zdobit,posledně se mi moc nepovedla poleva, tak jsem zvědavá,jak to dnes dopadne. Jarko všechno nejlepší synovi k narozeninám. Vloni mně trápil kašel skoro tři měsíce,pomohly mi nakonec antibiotika,zkoušela jsem všechno možné,ale bylo to nadlouho. Věrko,něco podobného s kolenem se mi stalo vloni v létě. Byla jsem však doma na dvoře,máme tam lavičky, tak jsem si hned sedla a byla nějakou dobu v klidu. Kolena mně trápí hodně,doktor mi říkal, že mám artrózu,doporučil mi potravinový doplněk Mobilin,moc mi to nepomáhá.Ještě ,že jsi měla s sebou muže s autem. Já nakupuji sama a jezdím autobusem,nevím co bych dělala, kdyby se mi to stalo někde daleko od domova. |
||||
| Sarita | Pěkný pátek | Datum vložení: 13.02.2015 09:22 hod. | |||
|
Přeji pěkný den, svítí slunéčko, hned je veseleji. Jaru přeji bráškovi hodně zdraví a všem oslavencům také. Dnes večer asi pojedeme na večerní lyžování kouknout na vnuka, jezdí tam na snoubordu. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| badysek | Jakaz, | Datum vložení: 13.02.2015 09:19 hod. | |||
|
synovi všechno nej ,ale hlavně hodně zdravíčka![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 13.02.2015 09:14 hod. | |||
|
máme slunečno ale- 0st., zatím je všude jinovatka. Přišla jsem od psa a neměla jsem rukavice od železné brány a u psa ohrady -také železo a jsem zmrzlá....Manžel vstal a je v koupelně a budeme snídat. Přeji všem pěkné ráno a marodům ať se daří lépe. Kdo oslavuje, tak se potěšte s dětma v každém věku-je to na zlepšení naší nálady...![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 13.02.2015 09:00 hod. | |||
|
Přeji pěkný páteční den, u nás trochu jiný, i když slavit se bude až v neděli - dnes má narozeniny syn, je mu 29 let. Podle dětí člověk pozná, jak ten čas rychle letí.... | ||||
| Bm68 | Hezký den | Datum vložení: 13.02.2015 08:51 hod. | |||
|
děvčata! Ať se vám všechno daří!!![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 13.02.2015 08:35 hod. | |||
|
Krásné páteční ráno.Dnes je pátek 13 na a ten já jsem pověrčivá. Dnes by měl svátek můj bratr-jedinný sourozenec,který zemřel ve svých nedožitých 54let.Tak jsem s toho naměko.Pozítří tomu bude 19let od jeho úmrtí. Tak jdu raději něco chystat,večer má přijet Jakub. Všichni,které jdete k mudr,dobré pořízení.Buďte na sebe opatrní |
||||
| badysek | Pěkné páteční ránko, | Datum vložení: 13.02.2015 07:52 hod. | |||
|
taky přeji pěkný den![]() U nás opět svítí sluníčko![]() Dneska budu mít hodně pracovní den,musím upéct nějaký dortík Robínkovi zítra mám 10 let,tak bude oslava ![]() ![]() Alenko,teď jsem si vzpomněla ,že včera měla Andělínka jeden roček,tak dodatečně přeji hodně zdravíčka a štěstíčka ![]() ![]() Jo a sovíčka jestli se povede bude čepička ![]() Kdo jdete k mudrům dobré pořízení a marodům přeji uzdravení ![]() ![]() |
||||