Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jiřinko, jsi hodná, že mně postrádáš. Jezdím na ozářka, je to děs. Ve středu jsem tam byla od 7.45 -12.05. Ve čtvrtek 7.45 a řekli mi, že na řadu dojdu v 13.30 hod. tak jsem to vzdala a jela domů. Večer znova, tak i s cestou to bylo 1.5 hodiny. Ale zase jsem dávala kartu dr. v jiném patře, ona jí zapomněla vrátit, tak mně neměli dle čeho zaměřit.Tak budu jezdit večer po šesté, každý den si tam budu volat. Byla jsem opět na sonu, něco se mi nezdálo, tak tam mám volnou tekutinu. Prostě, jak se jednou něco poruší, tak už to nikdy nebude v pořádku.Zatím asi díky odšťavňovači a mnoha kilům ovoce a zeleniny se mi viry vyhýbají, kéž by to tak zůstalo.
Oslavencům přeji mnoho zdraví, teprve když není, tak člověk pochopí, že to není fráze.
Manžel šel s Mumáškem, mám nějakou depku, ani se mi nechtělo ven.
Obrázek uživatelky
profil
sice je 13, ale zato krásné slunečné počasí, které láká ven. Je příjemné tepličko, venku se zelená tráva, kdyby nebyl únor, řeknu, že už přišlo jaro. Po obědě jsme vyrazili s manželem na procházku kolem řeky. Bylo to velice pěkné. Nikde nikdo, všude zpívali ptáčci, řeka si šuměla. Ted jsem musela stáhnout žaluzie, sluníčko pere přímo do oken, v bytě je krásné teplo i při vypnutém topení. V neděli přiveze snacha našeho prvňáčka - u nás jsou prázdniny. Budou si s tím starším od dcery užívat babičky a dědy. Dnes jsme naplnili chladničku, aby bylo co pro ty jejich mlsné jazýčky. Kluci milují svíčkovou, tak už mám maso naložené.. Bude veselo, už se moc těším a myslím si, že i obě dvě mamky jsou rády, že si na chvíli od těch svých ratolestí trochu oddychnou. Snaše bude stačit ten maličký - je s ním tedka veliká zábava. Snaží se povídat, běhá jako čamrda a dá dost hlídání. Děda má už vymyšlený program, nechce mi to říci co naplánoval, tak uvidíme.
Obrázek uživatelky
profil
Moc všem děkuji za přání našemu Filipovi, dnes přijedou mladí z Nymburka, už mám navařeno, přáli si na večeři kuře na paprice a k tomu těstoviny, na zítra bude španělský ptáček s rýží a v něděli bude sekaná s bramborovou kaší, to je oblíbené, Katka volala, že Míla už aspoň týden má chuť na sekanou. Takže budou muset být 2 velké šišky, aby měli obojí na oběd i s sebou a kotel kaše. A jsou objednané Honzíkovy buchty s tvarohem, jen se ještě musím zeptat Filipa, zda bude chtít taky tvarohové, on chce vždy s povidly.
Obrázek uživatelky
profil
U nás teď vykouklo sluníčko.
Jaru, přeji synovi všechno nejlepší.
Kristinko, Aleno a Maru, vašim vnoučátkům a Marušky synovi také přeji hodně zdraví a štěstí.Smajlík
Stázko, nafoť brontosaříky. Vnouček z nich bude mít radost.
Alenko, jak kvetou kytičky, tak už je jaro za dveřma.
Jindři byla jsi na lymfo? Je noha lepší?
Blani a IrenkoS., jak je?
Mějte hezký zbytek dne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji vám .. Anďa se narodila 17.2...zítra bude dort.. den sem - den tam, to nevadíSmajlíkSmajlíkto až mi velcí víme, kdy jsme se narodiliSmajlík
U nás svítí slunce, sníh mizí před očima, je +4°C..kvetou mi sněženky a prvosenkySmajlíkSmajlíktakže včera sníh a dnes jaro na zahrádceSmajlíkSmajlíkto je neuvěřitelnéSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás svítí sluníčko, ale ledové zmrazky jsou velmi kluzké, tak chodím pomalu a opatrně, hlavně se psem. I tomu to klouže. U nás dnes rizoto a polévka z uzených žeber.
Dnes máme vnučku na " službě", tak si vymyslíme nějaký program.
Všem marodům bezbolestný víkend a všem dohromady pohodový čas na odpočinek, návštěvy a výlety.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka moje moooc děkují za účast.Marcizaj-Marcelko když vemu Codein tak se to dá vydržet,ale prý je to návykovkaSmajlík
Jakaz-Jarko hodně štěstíčka i zdravíčka přejí synovi k narozeninám.Já už mám pomalu tak staré vnoučata.Jak ten čas letíSmajlík
Koudy-Maruško.Nedá se nesmutnit.Já jsem přišla během 5 let o maminku,tátu a nakonec i o bratra.Ve 45 letech jsem byla sirotek.Mám zapálenou svíčku a prohlížím fotečky-vzpomínámSmajlíkJá dnes vařím španělské ptáčky i roštěnou.Snad vydrží i na zítra.Ale Jakub asi celý týden nejí a potom je bezednýSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji všem za přání k synovým narozeninám, v neděli mu to vyřídím, ten se bude divit.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,jsem tu jen na chvilku,nedalo mi to a jukla jsem.Je tady hodně oslavencu,tak všem co mají,přeji hodně zdravíčka,štěstí a radost ze života,pěkně to s polu oslavte.Anička má kašel,snad je dnes lépe,už jí to drží dost dlouho.Věruško koleno,když někam jdeš tak si ho ztáhni obinadlem,mě dělá velký problém třeba vystoupit s autobusu,vždy píchne,že bych klesla.Musím si ho stáhnout a je to lepší.Někde u vás svítí sluníčko,tady je zataženo a pěkně vlezlo.V čera jsem bala u holičky a mužovi jen vyzvednout brýle,nikde jsem se nezdržela a přijela jsem domů promrzlá,nebylo možno se zahřát.Letěla jsem do práce a přišla v půl 10 večer,byl to záhul.Dodělávám gulášovku a rizoto,chci něco vyžehlit a znova do práce.Mějte se tady pěkně,kdo se perete s nemocí,tak odpočívejte,kulírujte se,kdo jste na výletě,tak at se vše povede.Přeji hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
nebojte se třináctky. Je to jako jiné číslo. Náš nejstarší vnuk se 13tého narodil, tak nemůže být pro nás toto číslo nešťastné.Smajlík

Regi už je možná v Kroměříži, přeji pěkný výlet!

Jaruško, přeji synovi hodně zdravíčka k narozkám.

Alenko, také přeji malému sluníčku -Andělce- hodně zdravíčka a stálý úsměv na krásné tvářičce!

Martičko, kdepak u nás jinovatka. Máme vlhko, mokro, nevlídno!
Zdeničko, pošli nám trochu sluníčka, prosím!SmajlíkSmajlík
Večer na lyžovačce se pobavte s vnukem, jestli jsou to závody, tak ať je vnuk na stupni vítězů!Smajlík
Aničko, jak je dnes? Je to lepší?
Stázko, obdivuji tě, jak vyrábíš dinosauříky, ale co by člověk pro vnoučátka neudělal.SmajlíkSmajlík
Maruško, ještě přeji hodně zdravíčka vnukovi i synovi.
Pěkně to oslavte.
Holky, s oslavami se roztrhl pytel a to je dobře, oslavujte!!!!!!!!!!!!!

Já dnes budu vařit fazolovou polévku, uhlířinu a okurkový salát.
Všem přeji pěkný den!


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles