Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 13.02.2015 20:06 hod. | |||
|
Irenko, máš to náročné,do práce, doma práce. Aničko, kodein pomůže, ale je opravdu návykový. Jaruško B, u nás už není po zmrazkách ani památky. Užij si vnuček. Alenko, mně nic nekvete. Jaruško, jsi jako ve vývařovně! ![]() Helenko, nebydlíš ty někde v jiné zemi? U nás bylo opravdu ošklivě. Vnoučátek si užij. Děda pro ně vymyslel určitě pěkný program.IrenkoS, VŮBEC NECHÁPU, JAK TO MÁŠ SLOŽITÉ S TĚMI OZÁŘKAMI. Regi, užila sis výlet a to je dobře. Děvčátka, muž stojí nade mnou a potřebuje nutně na PC. ![]() Přeji vám dobrou noc! ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 13.02.2015 19:34 hod. | |||
|
Marodi ať se vám daří pokořit nemoce. Sluníčko, hlavně aby ty ozařkytké vše zastavily, Filipi snad Kuba přijede. Anau, perníčky máš pěkně nazdobené. Jdusi prohlédnu meilíky. Dobrou noc přeji. |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 13.02.2015 19:22 hod. | |||
|
Krásný večer i noc vám přejí.Ať se vám dobře spí a zdají krásné sny![]() ![]() Jakub se neozval -hajzlík Jestli nepřijede tak mám navařeno na celý týden |
||||
| 2baculka | Pěkný večer, | Datum vložení: 13.02.2015 19:20 hod. | |||
|
Už jsem po výletě nějakou dobu doma. Víte, jak byla ta cesta náročná, díky mlze už někdy za Mohelnicí, pak se nám cesta odchýlila u Olomouce díky sjezdu z Rychlostní cesty. Našly jsme si na mapě ten zbytek náhradní, ale kratší cestu Prostějovem a Kojetínem. Pak již bylo zase lépe. Teď ve zprávách jsme viděla nehodu u Němčic na Prostějovsku, díky námraze. Úplně jsem ráda, že se nám podařilo dojet. Zpět jsme se stavily v Mohelnici v pekárně pro chlabíky a mlsy a pak se nám nepodařilo najet na naši známu cestu a jely směrem na Šumperk, tím nás čekaly cestou serpentýny k Červené Vodě a na Suchý vrch. Řidička vše zvládla na jedničku s hvězdičkou. Přeji všem oslavencům hodně zdraví, slavení dobře proběhne. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 13.02.2015 19:03 hod. | |||
|
Annau perníčky jsou dělané s láskou a to jere hlavní Dnes tady bylo sluníčko, ale studený vítr. Přijel brácha Z Prahy, tak se povídalo.Blani snad to dnes v noci bude lepší.Sluníčko také máš dost starosti. Všecvhny nemocní ať jste v pohodě, mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 13.02.2015 18:47 hod. | |||
|
Ještě chvíli poklikám....Tak se loučím... Už budeme koukat na telku..![]() |
||||
| slunickoka | Blani, | Datum vložení: 13.02.2015 18:34 hod. | |||
|
ještě 28 krát. Ustrojím se jedeme na ně. | ||||
| annau | Příjemný večer děvčata, | Datum vložení: 13.02.2015 18:19 hod. | |||
|
skoro celý den jsem si hrála se zdobením perníčků,oslavovat Nicovi narozky budeme až v neděli.Nafotila jsem je a dám do fotoalba. Není to nazdobené na 100 %, ale splní účel,vnouček bude mít radost. Celý den bylo slunečno, ale já venku moc nebyla, jen chvíli s Belou. Naši školáci budou mít prázdniny až poslední týden v únoru.A budeme doma,neboť rodiče šetří dovolenou až na letní prázdniny. Už se s vámi rozloučím,hezkou dobrou noc. |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 13.02.2015 17:22 hod. | |||
|
hezký podvečer.![]() Jiřko, v noci jsem vůbec nespala, bylo mi blbě, tak nemám na nic náladu. Uvidím dnes v noci. Píšete, jak je u vás krásně, u nás celý den zataženo, tma a i zima. Já už asi půl hodiny musím svítit. Děvčata, všem oslavencům přeju vše nejlepší. Sluníčko, to mají pěkně blbě zorganizované ty ozářky, je jim úplně jedno, co tam strávíš času. Máš jich ještě hodně? No jo, budou prázdniny, myslím, že i náš mladší bude mít. Pojede na pár dní do Alp lyžovat. Vy si všechny užijete vnoučátek. Děvčata, dneska už asi nepřijdu, tak se mějte pěkně. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 13.02.2015 16:47 hod. | |||
|
byli jsme ve spořce,a na chleba ..teď táta maže chleba máslem a s ementálem, taky si krajíc dám![]() Irčo..to máš hloupé s těmi ozářkami...když objednají, měli by vzít na čas, vždyť to trvá pár minut,kdyby bylo něco mimořádného, ale každý den..to by mne štvalo...my čekávali tak 10-15 minut, nikdy déle. |
||||