Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, máš to náročné,do práce, doma práce.
Aničko, kodein pomůže, ale je opravdu návykový.

Jaruško B, u nás už není po zmrazkách ani památky. Užij si vnuček.
Alenko, mně nic nekvete.
Jaruško, jsi jako ve vývařovně!Smajlík
Helenko, nebydlíš ty někde v jiné zemi?SmajlíkU nás bylo opravdu ošklivě. Vnoučátek si užij. Děda pro ně vymyslel určitě pěkný program.
IrenkoS, VŮBEC NECHÁPU, JAK TO MÁŠ SLOŽITÉ S TĚMI OZÁŘKAMI.
Regi, užila sis výlet a to je dobře.
Děvčátka, muž stojí nade mnou a potřebuje nutně na PC.Smajlík
Přeji vám dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marodi ať se vám daří pokořit nemoce. Sluníčko, hlavně aby ty ozařkytké vše zastavily, Filipi snad Kuba přijede.
Anau, perníčky máš pěkně nazdobené.
Jdusi prohlédnu meilíky. Dobrou noc přeji.
Obrázek uživatelky
profil
Krásný večer i noc vám přejí.Ať se vám dobře spí a zdají krásné snySmajlíkSmajlík
Jakub se neozval -hajzlíkSmajlíkJestli nepřijede tak mám navařeno na celý týden
Obrázek uživatelky
profil
Už jsem po výletě nějakou dobu doma. Víte, jak byla ta cesta náročná, díky mlze už někdy za Mohelnicí, pak se nám cesta odchýlila u Olomouce díky sjezdu z Rychlostní cesty. Našly jsme si na mapě ten zbytek náhradní, ale kratší cestu Prostějovem a Kojetínem. Pak již bylo zase lépe. Teď ve zprávách jsme viděla nehodu u Němčic na Prostějovsku, díky námraze. Úplně jsem ráda, že se nám podařilo dojet. Zpět jsme se stavily v Mohelnici v pekárně pro chlabíky a mlsy a pak se nám nepodařilo najet na naši známu cestu a jely směrem na Šumperk, tím nás čekaly cestou serpentýny k Červené Vodě a na Suchý vrch. Řidička vše zvládla na jedničku s hvězdičkou.
Přeji všem oslavencům hodně zdraví, slavení dobře proběhne.
Obrázek uživatelky
profil
Annau perníčky jsou dělané s láskou a to jere hlavníSmajlíkDnes tady bylo sluníčko, ale studený vítr. Přijel brácha Z Prahy, tak se povídalo.Blani snad to dnes v noci bude lepší.Sluníčko také máš dost starosti. Všecvhny nemocní ať jste v pohodě, mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ještě chvíli poklikám....Tak se loučím...SmajlíkUž budeme koukat na telku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě 28 krát. Ustrojím se jedeme na ně.
Obrázek uživatelky
profil
skoro celý den jsem si hrála se zdobením perníčků,oslavovat Nicovi narozky budeme až v neděli.Nafotila jsem je a dám do
fotoalba. Není to nazdobené na 100 %, ale splní účel,vnouček bude mít radost.
Celý den bylo slunečno, ale já venku moc nebyla, jen chvíli s Belou.
Naši školáci budou mít prázdniny až poslední týden v únoru.A budeme doma,neboť rodiče šetří dovolenou až na letní prázdniny.
Už se s vámi rozloučím,hezkou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
hezký podvečer.Smajlík
Jiřko, v noci jsem vůbec nespala, bylo mi blbě, tak nemám na nic náladu. Uvidím dnes v noci.
Píšete, jak je u vás krásně, u nás celý den zataženo, tma a i zima. Já už asi půl hodiny musím svítit.
Děvčata, všem oslavencům přeju vše nejlepší.
Sluníčko, to mají pěkně blbě zorganizované ty ozářky, je jim úplně jedno, co tam strávíš času. Máš jich ještě hodně?
No jo, budou prázdniny, myslím, že i náš mladší bude mít.
Pojede na pár dní do Alp lyžovat.
Vy si všechny užijete vnoučátek.
Děvčata, dneska už asi nepřijdu, tak se mějte pěkně.
Obrázek uživatelky
profil
byli jsme ve spořce,a na chlebaSmajlík..teď táta maže chleba máslem a s ementálem, taky si krajíc dámSmajlík
Irčo..to máš hloupé s těmi ozářkami...když objednají, měli by vzít na čas, vždyť to trvá pár minut,kdyby bylo něco mimořádného, ale každý den..to by mne štvalo...my čekávali tak 10-15 minut, nikdy déle.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles