Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 14.02.2015 09:04 hod. | |||
|
Tady fouká dost vítr a je zima. Regi tak hlavně že výlet byl dobrý a jste v pořádku domů. Tak ze Suchého vrchu jsi viděla až k nám Irenko tak hlavně vydrž a ať je vše dobré.Užijte si oslavy blízkých , popřejte jim vše nejlepší a hlavně mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| slunickoka | Přeji pěknou sobotu, | Datum vložení: 14.02.2015 08:30 hod. | |||
|
já mám ty ozářky jenom jako prevenci. Tím, že se to chytlo v samém počátku, tak nikde jinde nic nebylo. Ale prostě je to u nás tak zavedené, dva měsíce jsem nechtěla chodit, není to nic zdravého. Nakonec po všech těch desítkách konzultací jsem na to šla, kdyby byl nějaký založený do pěti mm, tak není u nás přístroj, který by ho ukázal. Kdybych bývala to neodstartovala tou obrovskou ránou, tak tam mohl sedět založený třeba mnoho roků.Mám dva dny klid, o víkendu se nezáří. Před měsícem mně známý přál, ať je u mně vše dobré. Je mu malinko přes třicet, má rok a půl stará vymodlená dvojčátka, jeho paní je o dost starší. Převčírem volal z Prahy, našli mu nádor v kosti. Je to šílené, chemie, stres a vše v čem žijeme. Ať vám je v rámci možností dobře. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 14.02.2015 08:28 hod. | |||
|
Kristy..taky přeji Anýzkovi hodně zdravíčka..oslavičku si užijte![]() |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 14.02.2015 08:21 hod. | |||
|
přeji hezkou sobotu..![]() REGI..to jste jeli kousíček od Saritky-u ČERVENÉ VODY A U MOHENICE BYLO ZASE KOUSEK k VOCJAN A KAROFCE A jak v Kroměříži?? To jste našli?KRISTY..já dort nepekla,sestra včera pekla - medvídka, dnes ho doupraví Ona to peče s láskou a radostí už dlouho,naše sestřenice ji po revoluci lákala do Holandska, že by si jako cukrářka přišla na hezké peníze![]() Odpoledne půjdeme dort ohodnotit ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji hezký den. | Datum vložení: 14.02.2015 06:49 hod. | |||
|
vstávala jsem před 6 a dala prát jednu várku. zatím nejsem po sídani, hledám si tu zajímavosti na zprávávch. Ty ozačky dávají asi zabrat. Hlavně že pmahají. Badýsku, měla jsi s dortem starost. Mě vždy fascinuje, když koukám na pečení, jak si profíci s tou hmotou poradí. U nás se to moc nesní, tak to neřeším a koupím vždy něco na zub. Pokud upeču beru poslední dobou k rodičům. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 14.02.2015 06:40 hod. | |||
|
Děkuji za přánička pro Robínka.To jsem si zas včera dala s tím dortem.Potahovala jsem hmotou,ještě jsem to nikdy nedělala..... Alenko ,jsem popleta,nevím co mě to napadlo,že Anděliček je 12.2 ![]() ![]() Dneska máme oslavu ,to zas bude den od 4 hodin nespím....... Mějte pěknou pohodovou sobotu ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 14.02.2015 06:40 hod. | |||
|
Krásné vstávaní.i krásnou sobotěnku.![]() |
||||
| jimas | Irenko, | Datum vložení: 13.02.2015 23:45 hod. | |||
|
už aby jsi ozářka měla za sebou. To čekání je dlouhé, snad k večeru už tam tolik lidí není. Blani, snad budeš dneska spát a zítra ti bude líp. Je mi líto, když máte jakékoliv trable, ať zdravotní nebo jiné starosti. Už aby bylo jaro. Už je ale znát, že je den delší. Mějte dobrou noc a vyspěte se hezky dorůžova. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 13.02.2015 22:49 hod. | |||
|
Jdu se rozloučit a ještě jednou poděkovat za přání synovi. Kdo je nemocný, tak přeju aby nemoci ustoupily. Jezdit na ozařování takovou dálku musí být docela únavné, organismus dostane dost zabrat a k tomu cestování. Ale důležité je, aby to pomohlo.Jako vývařovna působím tak 1x za měsíc, když se sjedou dítka, jinak když tak jednou do týdne navařím Filipovi, to je jedna nebo dvě porce navíc, to nic není, tak jsem vařívala dřív, když byli ještě doma a nebo si Katka vozila do Prahy na kolej navařené jídlo. Tady bylo dneska krásně, svítilo sluníčko a vypadalo to na jaro. Se sluníčkem je to hned všechno veselejší. Všem přeji dobrou klidnou noc. | ||||
| bertice | Pro slunicko- Irenku | Datum vložení: 13.02.2015 21:11 hod. | |||
|
My jezdili na ozářky s mužem 30x někdy i večer kolem 21hod. Jezdili jsme vlastním autem denně kolem 90 km. Se sanitkou bychom ztratili více času. Bylo tam vždy narváno a tolik mladých lidí. Někdy přišel na řadu i o půlhodinu až hodinu později. Naštěstí byly cesty dobře sjízdné, tak jsme to v pohodě dali. Cesťáky nám proplatila pojišťovna.Zdá se , že po této léčbě nastalo malé zlepšení, na které jsme čekali dlouhé měsíce. Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!!! |
||||