Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady fouká dost vítr a je zima. Regi tak hlavně že výlet byl dobrý a jste v pořádku domů. Tak ze Suchého vrchu jsi viděla až k námSmajlíkIrenko tak hlavně vydrž a ať je vše dobré.Užijte si oslavy blízkých , popřejte jim vše nejlepší a hlavně mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já mám ty ozářky jenom jako prevenci. Tím, že se to chytlo v samém počátku, tak nikde jinde nic nebylo. Ale prostě je to u nás tak zavedené, dva měsíce jsem nechtěla chodit, není to nic zdravého. Nakonec po všech těch desítkách konzultací jsem na to šla, kdyby byl nějaký založený do pěti mm, tak není u nás přístroj, který by ho ukázal. Kdybych bývala to neodstartovala tou obrovskou ránou, tak tam mohl sedět založený třeba mnoho roků.Mám dva dny klid, o víkendu se nezáří.
Před měsícem mně známý přál, ať je u mně vše dobré. Je mu malinko přes třicet, má rok a půl stará vymodlená dvojčátka, jeho paní je o dost starší. Převčírem volal z Prahy, našli mu nádor v kosti. Je to šílené, chemie, stres a vše v čem žijeme.
Ať vám je v rámci možností dobře.
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..taky přeji Anýzkovi hodně zdravíčka..oslavičku si užijteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezkou sobotu..Smajlík
REGI..to jste jeli kousíček od Saritky-u ČERVENÉ VODY A U MOHENICE BYLO ZASE KOUSEK k VOCJAN A KAROFCESmajlíkA jak v Kroměříži?? To jste našli?
KRISTY..já dort nepekla,sestra včera pekla - medvídka, dnes ho doupravíSmajlíkOna to peče s láskouSmajlíka radostí už dlouho,naše sestřenice ji po revoluci lákala do Holandska, že by si jako cukrářka přišla na hezké penízeSmajlík
Odpoledne půjdeme dort ohodnotitSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vstávala jsem před 6 a dala prát jednu várku. zatím nejsem po sídani, hledám si tu zajímavosti na zprávávch.
Ty ozačky dávají asi zabrat. Hlavně že pmahají.
Badýsku, měla jsi s dortem starost. Mě vždy fascinuje, když koukám na pečení, jak si profíci s tou hmotou poradí. U nás se to moc nesní, tak to neřeším a koupím vždy něco na zub. Pokud upeču beru poslední dobou k rodičům.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za přánička pro Robínka.To jsem si zas včera dala s tím dortem.Potahovala jsem hmotou,ještě jsem to nikdy nedělala.....
Alenko ,jsem popleta,nevím co mě to napadlo,že Anděliček je 12.2SmajlíkSmajlík
Dneska máme oslavu ,to zas bude den od 4 hodin nespím.......
Mějte pěknou pohodovou sobotuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné vstávaní.i krásnou sobotěnku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už aby jsi ozářka měla za sebou. To čekání je dlouhé, snad k večeru už tam tolik lidí není.
Blani, snad budeš dneska spát a zítra ti bude líp.
Je mi líto, když máte jakékoliv trable, ať zdravotní nebo jiné starosti. Už aby bylo jaro. Už je ale znát, že je den delší.
Mějte dobrou noc a vyspěte se hezky dorůžova.

Obrázek uživatelky
profil
Jdu se rozloučit a ještě jednou poděkovat za přání synovi. Kdo je nemocný, tak přeju aby nemoci ustoupily. Jezdit na ozařování takovou dálku musí být docela únavné, organismus dostane dost zabrat a k tomu cestování. Ale důležité je, aby to pomohlo.Jako vývařovna působím tak 1x za měsíc, když se sjedou dítka, jinak když tak jednou do týdne navařím Filipovi, to je jedna nebo dvě porce navíc, to nic není, tak jsem vařívala dřív, když byli ještě doma a nebo si Katka vozila do Prahy na kolej navařené jídlo. Tady bylo dneska krásně, svítilo sluníčko a vypadalo to na jaro. Se sluníčkem je to hned všechno veselejší. Všem přeji dobrou klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
My jezdili na ozářky s mužem 30x někdy i večer kolem 21hod. Jezdili jsme vlastním autem denně kolem 90 km. Se sanitkou bychom ztratili více času. Bylo tam vždy narváno a tolik mladých lidí. Někdy přišel na řadu i o půlhodinu až hodinu později. Naštěstí byly cesty dobře sjízdné, tak jsme to v pohodě dali. Cesťáky nám proplatila pojišťovna.Zdá se , že po této léčbě nastalo malé zlepšení, na které jsme čekali dlouhé měsíce.
Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!!!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles