Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeju dobré posezení u kafíčka.
Noc byla lepší, ale dobré to není, v pondělí se budu objednávat na další vyšetření.
Upekla jsem bublaninu, protože mám ještě hromadu rybízu černého i červeného a ostružin. Ale ještě nemám umyté nádobí. Pak chceme jít na chvilku ven, i když počasí nic moc.
Stázko, dinosauříky jsem zkoukla, jsou pěkní, udělala jsi pěkné šablony.
Regi, taky jsem viděla v telce ty nehody, ještě, že vy jste dobře dojely.
AničkoF, třeba Jakub ještě dorazí.
Helo, tak jakou bojovku děda vymyslel pro vnoučata? Je to fajn,když už máte program.
Sluníčko, držím palce, aby už to bylo na ozářkách bez problémů a uteklo to.
Kristi, ty si užij Robinkovu oslavu. Doufám,že dort najdu ve fotoalbu. Taky obdivuju holky, co umí dorty.
Tak se všechny mějte fajn, krásné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání.Smajlík
Muž zabil včera 2 králíky, něco jsem obrala na šunku, část je dneska na smetaně a zbytek upeču.
Všichni oslavenci, pořádně to roztočte.
Užíjte si hezky sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také přeji dobré chutnání, tady vylezlo sluníčko, ale vítr je ledový.Slavte, užívejte si rodiny. Za chvílí jedem za mamkou, tak mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i když u nás uplakaný den přeji,dnes jsem si pořádně pospala,noc nestála za nic a k ránu jsem usnula jako dudek.Koukám,že se tady roztrhl pytel oslavencům,tak všem přeji moc a moc zdravíčka a štěstíčka,oslava at se vydaří.Jedeme nakoupit máme vyžranou lednici,nikdy v sobotu se mi nechce lést po marketech,ale zase jdu v pondělí do práce a už tu jic není.Děvčata,mějte dnes hezký den a já se navečer ozvu-vůbec nestíhám a to jsem v důchodu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nechte si chutnat..
MARCELKO..kdybychom něšli na oslavičku, tak bych muže lákala do Strání, vyfotila bych vám Masopust, to možná jinde u nás ani není, tam se tančí Posšabla, je to tanec vesnických mužů..ale letos to nevýjde, muž je v práci i zítra odpoledneSmajlíkJá to viděla, ale to jsem ještě nefotila.Smajlík
Já vařím růžičkovou kapustu a vepř. výpečky.. snad kluci nebudou zklamaní.Už jsem ji nevařila snad 2roky.Smajlíkz práce, začínám být nervozní, ještě pět minut a jdu volat..
Také se připojuji s přáníčkem vašim oslavencům.
Přeji hned i pěkné odpoledne, nakouknu asi večer..Smajlík
Muž se mi nějak nevrací
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání,ženičky.Jakub nepřijel nevím co se
děje?SmajlíkRáno jsem šla hledat lněný olej i semínko,ale nikde ho neměli.Ve zdravé výživě má dovču tak až v pondělí.
Obrázek uživatelky
profil
Ještě jsem vás nečetla, jen vidím, že se přeje oslavencům, tak taky všem oslavencům vše nejlepší, hlavně zdravíčko. SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nejprve chci popřát hodně štěstí a zdraví dnešním oslavencům,Šimonkovi od ZdeničkyR,Robinovi od Kristínky, a všem co dnes slaví. Taky Valentýnům a Valentýnkám, já má vnučku Valentýnku,už jsem ji přála v sobotu,jezdí za synem jednou za 14 dní.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je zase inverze. Odpoledne půjde po obci masopustní průvod. Vždy chodíme s ním, ale chtělo by to sluníčko. Na parkovišti už jsou stánky a řezníci připravují zabijačkové hody.

Irenko, nemocí je všude kolem plno. Včera měla pohřeb spolužačka. V listopadu jí objevili leukemii, už nebyla šance. Přeji ti, abys měla ozářky co nejdříve za sebou!Smajlík
Alenko, také obdivuji všechny , které vyrábějí nádherné dortíky.Smajlík

Kristínko a všechny ostatní,které budete dnes slavit, přeji vám aby se oslava podařila!Smajlík

Jdu na hřbitov uklidit vánoční výzdobu.
Všem přeji pěkný, ničím nerušený den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluničkoka,to je otrava s tím čekáním ,hlavně ať to můžeSmajlíkSmajlíkS tím známým to je mazecSmajlík
Alči dneska má narozeniny Robínek 10let ,Anýsek 27.2..ale asi nebudu péct,prý bude péct zeť,on rád kuchti,tak je nechám.Možná upeču něco malinkéhoSmajlík
Regi máš pravdu ,do dvou lidi,asi bych taky něco koupila,nás bude 13 lidiSmajlíkSmajlíkRegi výlet se vydařil?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles