Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | q+ | Datum vložení: 14.02.2015 12:59 hod. | |||
|
Přeju dobré posezení u kafíčka. Noc byla lepší, ale dobré to není, v pondělí se budu objednávat na další vyšetření. Upekla jsem bublaninu, protože mám ještě hromadu rybízu černého i červeného a ostružin. Ale ještě nemám umyté nádobí. Pak chceme jít na chvilku ven, i když počasí nic moc. Stázko, dinosauříky jsem zkoukla, jsou pěkní, udělala jsi pěkné šablony. Regi, taky jsem viděla v telce ty nehody, ještě, že vy jste dobře dojely. AničkoF, třeba Jakub ještě dorazí. Helo, tak jakou bojovku děda vymyslel pro vnoučata? Je to fajn,když už máte program. Sluníčko, držím palce, aby už to bylo na ozářkách bez problémů a uteklo to. Kristi, ty si užij Robinkovu oslavu. Doufám,že dort najdu ve fotoalbu. Taky obdivuju holky, co umí dorty. Tak se všechny mějte fajn, krásné odpoledne. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den | Datum vložení: 14.02.2015 12:03 hod. | |||
|
a dobré chutnání.![]() Muž zabil včera 2 králíky, něco jsem obrala na šunku, část je dneska na smetaně a zbytek upeču. Všichni oslavenci, pořádně to roztočte. Užíjte si hezky sobotu. ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 14.02.2015 11:44 hod. | |||
|
Také přeji dobré chutnání, tady vylezlo sluníčko, ale vítr je ledový.Slavte, užívejte si rodiny. Za chvílí jedem za mamkou, tak mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| ija1 | krásný | Datum vložení: 14.02.2015 11:38 hod. | |||
|
i když u nás uplakaný den přeji,dnes jsem si pořádně pospala,noc nestála za nic a k ránu jsem usnula jako dudek.Koukám,že se tady roztrhl pytel oslavencům,tak všem přeji moc a moc zdravíčka a štěstíčka,oslava at se vydaří.Jedeme nakoupit máme vyžranou lednici,nikdy v sobotu se mi nechce lést po marketech,ale zase jdu v pondělí do práce a už tu jic není.Děvčata,mějte dnes hezký den a já se navečer ozvu-vůbec nestíhám a to jsem v důchodu.![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 14.02.2015 11:38 hod. | |||
|
Nechte si chutnat.. MARCELKO..kdybychom něšli na oslavičku, tak bych muže lákala do Strání, vyfotila bych vám Masopust, to možná jinde u nás ani není, tam se tančí Posšabla, je to tanec vesnických mužů..ale letos to nevýjde, muž je v práci i zítra odpoledne Já to viděla, ale to jsem ještě nefotila. Já vařím růžičkovou kapustu a vepř. výpečky.. snad kluci nebudou zklamaní.Už jsem ji nevařila snad 2roky. z práce, začínám být nervozní, ještě pět minut a jdu volat..Také se připojuji s přáníčkem vašim oslavencům. Přeji hned i pěkné odpoledne, nakouknu asi večer.. ![]() Muž se mi nějak nevrací |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.02.2015 11:27 hod. | |||
|
Dobré chutnání,ženičky.Jakub nepřijel nevím co se děje? Ráno jsem šla hledat lněný olej i semínko,ale nikde ho neměli.Ve zdravé výživě má dovču tak až v pondělí. |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 14.02.2015 10:04 hod. | |||
|
Ještě jsem vás nečetla, jen vidím, že se přeje oslavencům, tak taky všem oslavencům vše nejlepší, hlavně zdravíčko. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Krásné dopoledne, | Datum vložení: 14.02.2015 09:36 hod. | |||
|
nejprve chci popřát hodně štěstí a zdraví dnešním oslavencům,Šimonkovi od ZdeničkyR,Robinovi od Kristínky, a všem co dnes slaví. Taky Valentýnům a Valentýnkám, já má vnučku Valentýnku,už jsem ji přála v sobotu,jezdí za synem jednou za 14 dní. | ||||
| Macizaj | Přeji vám pěknou sobotěnku | Datum vložení: 14.02.2015 09:14 hod. | |||
|
U nás je zase inverze. Odpoledne půjde po obci masopustní průvod. Vždy chodíme s ním, ale chtělo by to sluníčko. Na parkovišti už jsou stánky a řezníci připravují zabijačkové hody. Irenko, nemocí je všude kolem plno. Včera měla pohřeb spolužačka. V listopadu jí objevili leukemii, už nebyla šance. Přeji ti, abys měla ozářky co nejdříve za sebou! ![]() Alenko, také obdivuji všechny , které vyrábějí nádherné dortíky. ![]() Kristínko a všechny ostatní,které budete dnes slavit, přeji vám aby se oslava podařila! ![]() Jdu na hřbitov uklidit vánoční výzdobu. Všem přeji pěkný, ničím nerušený den! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 14.02.2015 09:08 hod. | |||
|
Sluničkoka,to je otrava s tím čekáním ,hlavně ať to může![]() S tím známým to je mazec Alči dneska má narozeniny Robínek 10let ,Anýsek 27.2..ale asi nebudu péct,prý bude péct zeť,on rád kuchti,tak je nechám.Možná upeču něco malinkého ![]() Regi máš pravdu ,do dvou lidi,asi bych taky něco koupila,nás bude 13 lidi ![]() Regi výlet se vydařil? |
||||