Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne u nás bylo ošklivě, ve 14 hodin, jako když mávne kouzelným proutkem, vyšlo sluníčko a svítilo celou dobu co šel maškarní průvod obcí. Masopust se vyvedl, bylo hodně masek. Hudba hrála pěkně do kroku, stánkaři si také nemohli stěžovat na nedostatek zákazníků a řezníci prodali spousty dobrůtek i maso z celého čuníka.
Alenko, u vás na Moravě jsou všechny zvyky i svátky úplně jiné než u nás, ale zde se to také hodně zlepšilo.

Všem, kteří něco slavíte, přeji hodně zdraví a štěstí.

Věruško, když mají problémy naši potomci je to horší než když je máme my.Přeji synovi, aby už měl konečně pokoj!Smajlík
Jaruško, můj brácha měl před lety to, co tvůj syn.Byl na operaci nosní přepážky,ale moc mu to nepomohlo.Od té doby má často záněty nosních dutin.
Regi, tatínka to bolí, ale zase bude dobře. S maminkou nic nesvedeš.
Vlaďko, souhlasím s tebou. V Plzni problém na ozářkách nebyl.Vždy mě vzali přesně na čas.

Mějte všechny pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byli jsme u dcery..bylo to fajn odpoledníčko..Smajlík
Přeji hezký večer a klidnou noc..


Regi, snad ruka tatínka brzy bolet přestane
Obrázek uživatelky
profil
Jsme doma, návštěva opět ok. Ráno jedem k mamce opět, čeká nás práce.Musím si to tady dočíst průběžně, mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezké sobotní pozdní odpoledne. Všem oslavencům ve Vašich rodinách přeji hodně zdraví a štěstí. Badýsek má už fotku dortu v albumu a moc se povedl. Hned bych si kousek také dala. Já dopoledne vařila segedínský guláš a zeták jej pochválil. No chutnat mu musel, když si ještě přidal. Tady svítí krásně sluníčko a hned má člověk jinou náladu. Jinak Vás tu pár tíží různé nemoci, tak at rychle odejdou někam do PRYČ. Jinak jak píše JAKAZ je to mnohdy se starýmo rodiči mnohem horší jak s dětmi. Vím o tom také své. Nedají si říci, postaví si hlavu a myslí si, že jen oni mají pravdu - jsou přece starší a zkušenější. S mamkou jsme to měli hodně těžké, byla paličatá ve svém stáří. No je to vše pryč, mamka umřela před 9 lety a otec před 19 lety. Ale dětství jsme měli krásné i když spíše chudobné. Postavily jsme se na vlastní nohy sami, a všeho na co jsme dosáhly si o to více vážíme. Rodičům jsem vděčná zejména za výchovu a jejich obětavost si leccos odříci, aby nám se sestrou přilepšily.
Obrázek uživatelky
profil
Ano, právě tu čtu příspěvky. V Holešově jsem skutečně bydlela, ale ted bydlím v 7 km vzdálené vesnici od Holešova. No mohla jsi se klidně stavit, ráda bych tě poznala. Doufám že tatínek se z odřenin dostane, ono to někdy bolí i víc než zlomenina.
Obrázek uživatelky
profil
Se starými rodiči je problém, já už mám jen mamku, ta je v domově pro seniory, tam má dobrou péči. Ale když měl tchán mrtvičku, tak ho babi nechala celé dopoledne "odpočívat" v posteli, kam ho s něčí pomocí dovlekla a až po obědě volala, že je děda divný, nevstává a není mu rozumět. Přijela rychlá, ale už byl stav nevratný a děda už nikdy nechodil. V nemocnici řekli, že kdyby byla pomoc do hodiny, tak byl bez problémů. A to babi před důchodem pracovala v nemocnici.
Obrázek uživatelky
profil
Mrzí mne, že mamina nezavolá abych dojela a pomohla. Sice večer nebo v noci mi nic nejede, sama jsem stále neschopná se dostat jinak než autobus nebo pěšky.Bráška má prý taky úraz. No kdyby si alespoň zavolala, mohla jsem dodat ptřebné a být tam ráno dříve ne až po 10 hodině. Ono tonic není jen odřeníé, kdyby bylo zlomené tak ani doktory nezavolá, ach jo.
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem na předešlé stránce, uniklo mi,že se jednalo o Mohelnici, kde jsme navštívíly pekárnu a pak vyjely jiným směrem. Tam se mi líbílo náměstí, jen jsem se nehla z auta abych si vyfotila.
Dnes jsme jely dát opravit bundu a stavily se hned u našich. Otec včera večer spadl, má odřenou ruku, mokvá mu to od lokte po hřbetu ruky. Pokusila jsem se mu to zasypat desinfekčním práškem, ale špatně se mu otáčí bolestí ruka. Tak má převázáné, ale málo. Ona mamina má nějaké fáče vyprané a nastříhané a s těmi se to nedá pořádně uvázat.U nich je lékárna v sobotu zavřená, tak jsme honem jely alespoň domů a stihly naší lékárnu. Chtěla jsem tekutý obvaz, Akutol, ale nebyl v krámě, tak mi dala magistra cosi jiného dražšího a požadovaný přípravek objednala a v pondělí budu mít připravené. Obvazy jsem si koupila a musím si přivéz alespoňty co jsou z vyřazených lékárniček, ty mám na chalupě, kde se více zraňujeme. Otec hýbe s prsty, tak nebude nic zlomeného, ale obražené bolí. Zítra znovu zkotroluji.
Obrázek uživatelky
profil
Z Kroměříže toho moc nemám, sestřenice jela služebně a byla ráda,že má společnost do auta. Je to od nás 172 km a když má sledovat cestu a značky, ve městě chodce a znovu značek mnohdy dost a ještě hledat kde odbočit, je ráda za nějaké ohlídání směru i značek. Ještě jsme jely v mlze a kus cesty se směrovky, díky tomu četly na poslední chvíli. Zpět jsme si zajely přes Červenou Vodu neplánovaně, ty serpentýny v lesích byly nepříjené, tam je ještě sníh a námraza.Vzpoměla jsem si že je Zdena z Červené Vody, i Korměříž si pamatuji ze seznamu. Myslím, že jsem na mapě viděla i Holešov, kde si myslím bydlí Anička59.
Obrázek uživatelky
profil
Syn měl včera také narozeniny, také ho zlobí nějaký problém, už od mala, když trochu nastydne, tak se mu špatně dýchá nosem. Včera byl na ORL a tam se dozvěděl, že je to špatně posazená nosní přepážka a pokud s tím chce něco udělat, tak je to kosmetická vada a operaci si musí zaplatit a rekonvalescence trvá dost dlouho. Prý to není život ohrožující, když nemůže dýchat nosem. Tak asi 40 tisíc za operaci a tak měsíc neschopenka. Říkal, že se nikam asi nepohrne, ale obtěžuje ho ten problém.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles