Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás to vypadá na nádherný den,tak možná bude i procházka.Dneska jsem si dobře pospala,do půl 9SmajlíkAle vzala jsem si tabletu...Jiřince hodně zdravíčka a štěstíčka k svátkuSmajlíkSmajlík
Ještě nevím co dneska budu vařitSmajlík,něco na rychlovku....Blani vidíš brokolici taky mám,to bych něco mohla s ní....
Věruška i Blanička si užily včera taky rodinkuSmajlíkSmajlík
Ijo užil si návštěvu a pozdravuj nejstarší most u násSmajlík
Regi máš zas starost o otce tak snad to bude dobréSmajlík
Rybanna příjemný zážitekSmajlík,už se to nestáváSmajlík
Mějte všechny příjemnou nedělíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napřed přeju Jiřince všechno nejlepší,hodně zdravíčka, štěstíčka a aby se jí splnilo vše, co si přeje!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Doufám, že svátek řádně oslavíš.

Irčo, tak šťastně dojeďte a užij si výletek,Písek je hezké město.
Věrko, taky budu dnes vařit jen polévku,udělám zelnici, další máme od včera zapečenou brokolici.
Kristi, hned letím hledat dort, já na to včera zapomněla, jak přišli naši.
Děvčata,mějte krásnou neděli, snad je u vás lepší počasí, tady tma jak v ranci.
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezkou neděli..SmajlíkDnes má svátek JiřinkaSmajlík


U nás bude asi pěkně, nebíčko jako vymetené

Můj muž byl také před lety s nosní přepážkou, taky se mu nezdá, že by to mělo nějaký efektSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také bych tě ráda poznala, ale času nebylo moc, odjely jsme po 7 ráno a vrátily se asi v 19. Je fakt, že jsme se stavily na oběd koupily v Kojetíně dobré klobásky, a ještě také v Mohelnici. Trochu jsme i hedaly kudy jet, protože se v tomto kraji nevyznáme. Kraj je tam hezký a snad jindy.
Píšete, jak se vám vydařila setkání s vašim milými při oslavách,nebo jen tak. Je dobře, máte na co vzpomínat.
Hlavně na ty maškarní jak píše Ija, U nás ve městě nic takového není, to na Moravě je ještě zachované.Rybanaa má hezkou vzpomínku na nákup i růži dostala.
U nás je plojasno, slunko svítí. Vyprala se mi várka povlečení, tak půjde do lodžie, alespoň bude voňavo.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata u nás opět hnusné počasí,mrholí a chladno,asi jako Blani u vás.Dost dlouho to trvá a chřipek stále dost.Marci,tady teprve bude maškarní,organizátoři co to dříve vedli,také nejsou jak píše Blanička a dnešní -to nestojí pomalu za nic,opijí se po pár barácích co príjdou a mnohdy ani celou ves neprojdou,jak jsou unaveni.Není se na co těšit a vše upadá do zapomění.Zdeni,máš krásný zážitek,dostat růži a s fotkou v dnešní době.Ty opary ti vůbec nezávidím,musi to byt bolest však Irča si vytrpěla,já měla bolavý nos a stačilo.Muž dnes zavelel,rychle uvařit a pojedeme do Písku k neteři na návštěvu,zvali nás už před 14 dněma,ale chřipka zasáhla jak nás tak i je tak dnes nás čekají.Starala se o mou sestru,byla 3 roky na vozíku,sestry má daleko až u K.Var a od sebe to máme kousek.Přeji vám pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
něco podobného se stalo před více jak 20 roky i mamině. Měla problém, nechala se dovézt na obvod, kde zastupovali jejího ošezřujícího.Dostala injekci a doma jen ležele. Otec ji nechal více jak den a neblschpný zavolat rychlou ani říct mě. Pak po odvozu do nemocnice mu řekli, že kdyby přijela hned tam, byla bez následků. Sama nechtěla k doktorům a obvoďák mohl zasáhnou, ale z nějakéh důvodu se nestalo.To samé bylo,když si zlomila nohu v krčku, ale to už jsem tu asi psala. U mého otce je to podmíněno í tím, že neudělá nic co mu jeeho žena nedovolí.
Obrázek uživatelky
profil
v pátek jsem byla domluvená s malým Šímou,že po škole a po práci vyrazíme pro dárek.Mamka nám dala tip-boty na jaro.Vybrali jsme krásný barevný adidasky,pak jsme ještě zevlovali v hračkárně,ale tlačil nás čas,ve 3 hodiny měl hokejový trénink.Venku nás odchytila mládež,dostala jsem krásnou čajovou růži a ještě nás spolu vyfotila.Fotka vylezla obratem z kopírky a ještě potažená folií.Nikdy jsem nic takového neviděla a taky jsme nic neplatili,no v dnešní době a něco zadarmo!Máme památku.Díky za gratulky.Já mám opary kolem nosu i v nose,vzpomněla jsem si na Irču S.Hezkou neděli
Obrázek uživatelky
profil
přišli jsme od syna,bylo fajnSmajlík
Věrko dceři přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a synovi aby bylo vše OK ,máš taky pořád starostíSmajlíkSmajlík
Marcelko taky jsi si den užila ,určitě bylo fajnSmajlík
Smajlík
Aničko 59 dík za pochvalu a taky děkuji děvčátka za komentíky u fotekSmajlík
Regi snad zas bude vše v pořádku,nemáš to vůbec snadnéSmajlík
Mějte všechny pěkný a klidný večerSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne jsme byli venku, ale u nás nikdo proutkem nemával a bylo furt zataženo a celkem chladno. Marci si užila maškarní průvod. U nás před pár lety taky býval, teď ti hlavní organizátoři už zemřeli a nikdo jiný se toho nechopil. Škoda.
Teď kvečeru přišel syn s celou rodinou i se psem, tak jsem byla moc ráda.
Děvčátka hezky se vyspěte!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvata,tak jsem odpoledne trochu prospala,co bude v noci to teda nevím.Regi snad to tatínka v noci bolet nebude naraženina je bolestivá.Jdu vás jen pozdravit a popřát klidnou dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles