Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásnou nedělí přeji, | Datum vložení: 15.02.2015 09:19 hod. | |||
|
u nás to vypadá na nádherný den,tak možná bude i procházka.Dneska jsem si dobře pospala,do půl 9 Ale vzala jsem si tabletu...Jiřince hodně zdravíčka a štěstíčka k svátku![]() ![]() Ještě nevím co dneska budu vařit ,něco na rychlovku....Blani vidíš brokolici taky mám,to bych něco mohla s ní....Věruška i Blanička si užily včera taky rodinku ![]() ![]() Ijo užil si návštěvu a pozdravuj nejstarší most u nás ![]() Regi máš zas starost o otce tak snad to bude dobré ![]() Rybanna příjemný zážitek ,už se to nestává![]() Mějte všechny příjemnou nedělí ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 15.02.2015 08:39 hod. | |||
|
Napřed přeju Jiřince všechno nejlepší,hodně zdravíčka, štěstíčka a aby se jí splnilo vše, co si přeje!![]() ![]() ![]() Doufám, že svátek řádně oslavíš. Irčo, tak šťastně dojeďte a užij si výletek,Písek je hezké město. Věrko, taky budu dnes vařit jen polévku,udělám zelnici, další máme od včera zapečenou brokolici. Kristi, hned letím hledat dort, já na to včera zapomněla, jak přišli naši. Děvčata,mějte krásnou neděli, snad je u vás lepší počasí, tady tma jak v ranci. |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 15.02.2015 08:19 hod. | |||
|
přeji hezkou neděli.. Dnes má svátek Jiřinka![]() U nás bude asi pěkně, nebíčko jako vymetené Můj muž byl také před lety s nosní přepážkou, taky se mu nezdá, že by to mělo nějaký efekt ![]() |
||||
| 2baculka | Aničko59, | Datum vložení: 15.02.2015 08:14 hod. | |||
|
také bych tě ráda poznala, ale času nebylo moc, odjely jsme po 7 ráno a vrátily se asi v 19. Je fakt, že jsme se stavily na oběd koupily v Kojetíně dobré klobásky, a ještě také v Mohelnici. Trochu jsme i hedaly kudy jet, protože se v tomto kraji nevyznáme. Kraj je tam hezký a snad jindy. Píšete, jak se vám vydařila setkání s vašim milými při oslavách,nebo jen tak. Je dobře, máte na co vzpomínat. Hlavně na ty maškarní jak píše Ija, U nás ve městě nic takového není, to na Moravě je ještě zachované.Rybanaa má hezkou vzpomínku na nákup i růži dostala. U nás je plojasno, slunko svítí. Vyprala se mi várka povlečení, tak půjde do lodžie, alespoň bude voňavo. |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 15.02.2015 07:59 hod. | |||
|
děvčata u nás opět hnusné počasí,mrholí a chladno,asi jako Blani u vás.Dost dlouho to trvá a chřipek stále dost.Marci,tady teprve bude maškarní,organizátoři co to dříve vedli,také nejsou jak píše Blanička a dnešní -to nestojí pomalu za nic,opijí se po pár barácích co príjdou a mnohdy ani celou ves neprojdou,jak jsou unaveni.Není se na co těšit a vše upadá do zapomění.Zdeni,máš krásný zážitek,dostat růži a s fotkou v dnešní době.Ty opary ti vůbec nezávidím,musi to byt bolest však Irča si vytrpěla,já měla bolavý nos a stačilo.Muž dnes zavelel,rychle uvařit a pojedeme do Písku k neteři na návštěvu,zvali nás už před 14 dněma,ale chřipka zasáhla jak nás tak i je tak dnes nás čekají.Starala se o mou sestru,byla 3 roky na vozíku,sestry má daleko až u K.Var a od sebe to máme kousek.Přeji vám pohodový den![]() |
||||
| 2baculka | Jakaz, | Datum vložení: 15.02.2015 07:57 hod. | |||
|
něco podobného se stalo před více jak 20 roky i mamině. Měla problém, nechala se dovézt na obvod, kde zastupovali jejího ošezřujícího.Dostala injekci a doma jen ležele. Otec ji nechal více jak den a neblschpný zavolat rychlou ani říct mě. Pak po odvozu do nemocnice mu řekli, že kdyby přijela hned tam, byla bez následků. Sama nechtěla k doktorům a obvoďák mohl zasáhnou, ale z nějakéh důvodu se nestalo.To samé bylo,když si zlomila nohu v krčku, ale to už jsem tu asi psala. U mého otce je to podmíněno í tím, že neudělá nic co mu jeeho žena nedovolí. | ||||
| rybanaa | hezký večer | Datum vložení: 14.02.2015 23:34 hod. | |||
|
v pátek jsem byla domluvená s malým Šímou,že po škole a po práci vyrazíme pro dárek.Mamka nám dala tip-boty na jaro.Vybrali jsme krásný barevný adidasky,pak jsme ještě zevlovali v hračkárně,ale tlačil nás čas,ve 3 hodiny měl hokejový trénink.Venku nás odchytila mládež,dostala jsem krásnou čajovou růži a ještě nás spolu vyfotila.Fotka vylezla obratem z kopírky a ještě potažená folií.Nikdy jsem nic takového neviděla a taky jsme nic neplatili,no v dnešní době a něco zadarmo!Máme památku.Díky za gratulky.Já mám opary kolem nosu i v nose,vzpomněla jsem si na Irču S.Hezkou neděli | ||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 14.02.2015 20:24 hod. | |||
|
přišli jsme od syna,bylo fajn![]() Věrko dceři přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a synovi aby bylo vše OK ,máš taky pořád starostí ![]() ![]() Marcelko taky jsi si den užila ,určitě bylo fajn ![]() ![]() Aničko 59 dík za pochvalu a taky děkuji děvčátka za komentíky u fotek ![]() Regi snad zas bude vše v pořádku,nemáš to vůbec snadné ![]() Mějte všechny pěkný a klidný večer ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, hezký večer | Datum vložení: 14.02.2015 20:24 hod. | |||
|
Odpoledne jsme byli venku, ale u nás nikdo proutkem nemával a bylo furt zataženo a celkem chladno. Marci si užila maškarní průvod. U nás před pár lety taky býval, teď ti hlavní organizátoři už zemřeli a nikdo jiný se toho nechopil. Škoda. Teď kvečeru přišel syn s celou rodinou i se psem, tak jsem byla moc ráda. Děvčátka hezky se vyspěte! ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 14.02.2015 20:18 hod. | |||
|
děvata,tak jsem odpoledne trochu prospala,co bude v noci to teda nevím.Regi snad to tatínka v noci bolet nebude naraženina je bolestivá.Jdu vás jen pozdravit a popřát klidnou dobrou noc. |
||||