Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 15.02.2015 15:50 hod. | |||
|
děkuji za Verunku, dala jsem tam další 3 fotečky taneční skupiny , kde ona tančí.Každý týden jezdí do Vyškova, kde tančí se staršími děvčaty, ale sama vedoucí si ji z naší školy vybrala. Musíme pro ni jezdit, protože samotnou ji ještě nepustíme, měla 10 roků a ve Vyškově je to daleko od autobusu.Tam ji vozí jedna paní učitelka,která také tančí za dospělé a tak jenom zpět.Hodně na kostýmech se dělá doma, ten poslední byl dost náročným dcera si s tím hrála až do půlnoci, a mylá druhý den mě odpověděla na otázku" proč nosí s sebou do školy peníze"---víš, babičko, já chci koupit mamince aspoň čokoládu, že se s tím tak dlouho nadřela" Věřte nebo ne, měla jsem slzy vočích--dětská upřímnost dovede ranit , ale většinou moc potěšit...Pěkné odpoledne... ![]() |
||||
| Sarita | Pokračování | Datum vložení: 15.02.2015 15:13 hod. | |||
|
Všem pěknou neděli, je tady sluníčko![]() ![]() Marti,fotky najdu.Vnučka je šikulka. Tak si užijte to odpoledne v pohodě. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 15.02.2015 15:09 hod. | |||
|
Nejdříve Jiřince Přejeme Ti, Jiřinko, zdraví jako polínko! Štěstí plnou nůši, vždyť úsměv Ti tak sluší! Užij si svůj velký den, starosti vyhoď z okna ven! Vše nejlepší ![]() |
||||
| bertice | Hezký den, děvčata | Datum vložení: 15.02.2015 13:11 hod. | |||
|
U nás dnes slunečno, zbytky sněhu se drží zuby- nehty. Ale ve vzduchu už je cítit jaro.U Alenky na zahrádce kytičky pod sněhem, tady jsem ještě neviděla. Až se půjdu projít, kouknu do zahrádek. Jakub by měl jít k lékaři, kašel může být signálem mnoha nemocí. A raději je odhalit včas. Mládí není zárukou zdraví, na to mnozí naši mlaďoši zapomínají! U nás dnes polévka rajčatová a vepřové kostky na hrášku s těstovinami. Zítra jdeme s nějakými věcmi do domova pro seniory a Adry/ darovat věci, co nepotřebujeme a dají se ještě využít/. Obrázky, oblečení a pod. nejdříve jsem se zeptala, zda mají zájem. Nějaké věci půjdou do rodiny, sestře pro holky, ať se skříním a půdě odlehčí. Mějte příjemný zbytek dne. |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 15.02.2015 11:27 hod. | |||
|
Přeji dobré chtnání a hezké nedělní odpoledne![]() |
||||
| annau | Příjemnou neděli děvčata, | Datum vložení: 15.02.2015 10:16 hod. | |||
|
nejprve přeji Jiřince všechno jen to nejlepší k svátku. U nás taky pod mrakem, nemrzne, ale fouká ostrý vítr. Včera tu taky byl maškarní průvod,štafetu zde převzali mladí hasiči,snaží se zachovat tradici. Prošli celou vesnicí a bylo veselo.Večer pak byla masopustní veselice,které se účastní většinou už jen mladá generace. Všem co cestujete příjemnou cestu a šťastný návrat,co slavíte, tak ať je veselo. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 15.02.2015 10:03 hod. | |||
|
máme pod mrakem, ale přeji všem slunce v duši...Já jsem včera hodně uklízela, Verunka jela do Náchoda na celostání soutěž v orientálních tancích, jejich taneční skupina tančí břišní tance,jeli hned ráno o 6.hod. a já jsem byla nervozní z cesty společným autobusem, nikde sama nebyla... Odpoledne volala, že byly třetí .Dala jsem do fotek jednu, co mě poslala MMS...Dvojky byly na brigádě a tak jsem s dcerou vzala venek z gruntu....Dnes si odpočinu jen co navařím/vepřozeloknedlo/ a bude podle počasí buď gaučing a nebo procházka...Přeji pěkný den![]() ![]() Jiřince všechno nejlepší, pevné zdraví a dnes dělej jen co tě baví.Užij si sváteček!!!! |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 15.02.2015 10:01 hod. | |||
|
Dobré dopoledne.. kouknu na Toulavou kameru a půjdu dodělat oběd..něco jako srbské žebírko-už se masko dusí, pak ještě dám vařit brambory![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 15.02.2015 09:52 hod. | |||
|
Jiřince přejí k svátku vš nej nej Já jsem se k PC včera nedostalaPřijel Jakub i s kamarádem(což mě naštvalo)Seděli jsme potom kámoš odjel do Třebiče,Jakub šel vyvenčit psa a v noci mě poslal sms,že přespí u kamaráda. Mám s ním jen trápení.Dnes chtěl jet domů a zatím se nevrátil.Kašle jak tuberák,tak se bojím aby se mě kašel nezhoršil.On tvrdí,že není nachlazený,že to má z práce(něco v práci bourali) Přejí vám krásný den ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 15.02.2015 09:28 hod. | |||
|
píši ráno, ale už je zase dopoledne. Než se nasnídám, muž už okupuje PC- ON JE RYCHLEJŠÍ NEŽ JÁ - chvilku pak trvá, než mě sem pustí.Počasí máme zase inverzní, nevlídné. ZdeničkoR, to tedy koukám, dostat růži a fotku a ke všemu ještě zadarmo. ![]() Milá Jiřinko, tobě přeji hodně zdraví, štěstí, radosti a spokojenosti k dnešnímu svátku. Užij si ho!!!!!! Irenko, užijte si dnešní výlet! Kristínko, na tvé fotky včera nedošlo, tak dnes. Všem přeji pěkný den! ![]() |
||||