Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za Verunku, dala jsem tam další 3 fotečky taneční skupiny , kde ona tančí.Každý týden jezdí do Vyškova, kde tančí se staršími děvčaty, ale sama vedoucí si ji z naší školy vybrala. Musíme pro ni jezdit, protože samotnou ji ještě nepustíme, měla 10 roků a ve Vyškově je to daleko od autobusu.Tam ji vozí jedna paní učitelka,která také tančí za dospělé a tak jenom zpět.Hodně na kostýmech se dělá doma, ten poslední byl dost náročným dcera si s tím hrála až do půlnoci, a mylá druhý den mě odpověděla na otázku" proč nosí s sebou do školy peníze"---víš, babičko, já chci koupit mamince aspoň čokoládu, že se s tím tak dlouho nadřela" Věřte nebo ne, měla jsem slzy vočích--dětská upřímnost dovede ranit , ale většinou moc potěšit...Pěkné odpoledne...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem pěknou neděli, je tady sluníčkoSmajlíkSmajlík
Marti,fotky najdu.Vnučka je šikulka.
Tak si užijte to odpoledne v pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nejdříve Jiřince
Přejeme Ti, Jiřinko,
zdraví jako polínko!
Štěstí plnou nůši,
vždyť úsměv Ti tak sluší!
Užij si svůj velký den,
starosti vyhoď z okna ven!
Vše nejlepšíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes slunečno, zbytky sněhu se drží zuby- nehty. Ale ve vzduchu už je cítit jaro.U Alenky na zahrádce kytičky pod sněhem, tady jsem ještě neviděla. Až se půjdu projít, kouknu do zahrádek.
Jakub by měl jít k lékaři, kašel může být signálem mnoha nemocí. A raději je odhalit včas. Mládí není zárukou zdraví, na to mnozí naši mlaďoši zapomínají!
U nás dnes polévka rajčatová a vepřové kostky na hrášku s těstovinami.
Zítra jdeme s nějakými věcmi do domova pro seniory a Adry/ darovat věci, co nepotřebujeme a dají se ještě využít/. Obrázky, oblečení a pod. nejdříve jsem se zeptala, zda mají zájem. Nějaké věci půjdou do rodiny, sestře pro holky, ať se skříním a půdě odlehčí.
Mějte příjemný zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chtnání a hezké nedělní odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nejprve přeji Jiřince všechno jen to nejlepší k svátku.
U nás taky pod mrakem, nemrzne, ale fouká ostrý vítr.
Včera tu taky byl maškarní průvod,štafetu zde převzali mladí
hasiči,snaží se zachovat tradici. Prošli celou vesnicí a bylo veselo.Večer pak byla masopustní veselice,které se účastní většinou už jen mladá generace.
Všem co cestujete příjemnou cestu a šťastný návrat,co slavíte, tak ať je veselo.
Obrázek uživatelky
profil
máme pod mrakem, ale přeji všem slunce v duši...Já jsem včera hodně uklízela, Verunka jela do Náchoda na celostání soutěž v orientálních tancích, jejich taneční skupina tančí břišní tance,jeli hned ráno o 6.hod. a já jsem byla nervozní z cesty společným autobusem, nikde sama nebyla... Odpoledne volala, že byly třetí .Dala jsem do fotek jednu, co mě poslala MMS...Dvojky byly na brigádě a tak jsem s dcerou vzala venek z gruntu....Dnes si odpočinu jen co navařím/vepřozeloknedlo/ a bude podle počasí buď gaučing a nebo procházka...Přeji pěkný denSmajlíkSmajlík

Jiřince všechno nejlepší, pevné zdraví a dnes dělej jen co tě baví.Užij si sváteček!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Dobré dopoledne.. kouknu na Toulavou kameru a půjdu dodělat oběd..něco jako srbské žebírko-už se masko dusí, pak ještě dám vařit bramborySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jiřince přejí k svátku vš nej nejSmajlíkJá jsem se k PC včera nedostalaPřijel Jakub i s kamarádem(což mě naštvalo)
Seděli jsme potom kámoš odjel do Třebiče,Jakub šel vyvenčit psa a v noci mě poslal sms,že přespí u kamaráda.
Mám s ním jen trápení.Dnes chtěl jet domů a zatím se nevrátil.Kašle jak tuberák,tak se bojím aby se mě kašel nezhoršil.On tvrdí,že není nachlazený,že to má z práce(něco v práci bourali)
Přejí vám krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
píši ráno, ale už je zase dopoledne.SmajlíkNež se nasnídám, muž už okupuje PC- ON JE RYCHLEJŠÍ NEŽ JÁ - chvilku pak trvá, než mě sem pustí.

Počasí máme zase inverzní, nevlídné.
ZdeničkoR, to tedy koukám, dostat růži a fotku a ke všemu ještě zadarmo.Smajlík

Milá Jiřinko, tobě přeji hodně zdraví, štěstí, radosti a spokojenosti k dnešnímu svátku. Užij si ho!!!!!!

Irenko, užijte si dnešní výlet!

Kristínko, na tvé fotky včera nedošlo, tak dnes.

Všem přeji pěkný den!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles