Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | + | Datum vložení: 15.02.2015 19:13 hod. | |||
|
Hezký večer a pokojnou noc vám všem.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 15.02.2015 19:01 hod. | |||
|
Máme jasno, bude mrznout. ale děti mají prázdniny od zítra, tak si ještě užiji sníh trochu. Já už jen všem popřeji klidný večer a dobrou noc, jdu ještě volat mamce.![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 15.02.2015 18:38 hod. | |||
|
Já tu měla od oběda synka, byla jsem jen u labutí...bylo nádherně, už rozkvetly i žluté krokusy..to je zázrak..slezl sníh a už to kvete a pučí.. Děvčátka, přeji hezký večer a dobrou noc... ještě mám pouklízet kuchyni a večer u zpráv chci ještě chvíli štrykovat, než se muž vrátí ze šichty.. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 15.02.2015 18:30 hod. | |||
|
připojuji se také a Jiřince přeji především hodně pevné zdraví, štěstí, životní pohodu, stále super náladu, nemoci necht obloukem se vyhýbají a všichni necht ji rádi mají. Jinak odpoledne jsem pekla Honzíkovy buchty. Medvědi tedy nic moc na to že to mělo téma MRAZÍK. Navíc už značně pod vlivem alkoholu, takže jsme jim ani neotevřeli. |
||||
| 2baculka | Také přeji | Datum vložení: 15.02.2015 18:22 hod. | |||
|
Jiřince k svátku hodně moc zdraví. odpolednejsemzajela zkotrolovat ruku otci.Už se rána zatáhla. Snad již ani tak nebolí. Stavila se zpět v Penny pro sýr a papriky k večeři. Dcera by měla za chvíli dorazit z práce. Čekána mne žehlení. |
||||
| vocjan | Jiřinko. | Datum vložení: 15.02.2015 18:09 hod. | |||
|
![]() Přeji Ti k svátku oceán štěstí, moře lásky, vodopád zdraví, řeku přátelství, jezero úspěchů, kapku pohody a pramen splněných snů! ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Jiřinko, | Datum vložení: 15.02.2015 17:30 hod. | |||
|
mnoho zdraví, štěstí a klidu k svátku. | ||||
| MaKuShKa15 | MIlá děvčata, | Datum vložení: 15.02.2015 17:29 hod. | |||
|
Děvčata děkuji vám všem za shlédnutí a komentář pro fotečky Verunky. Ona je skutečně ohebná hodně a byla jsem na jejím vystoupení ve velkém a plném sále tady u nás, tančila skoro 20 minut sama na podiu a skoro by bylo slyšet špendlík, potom tleskání a já jsem pro slzy neviděla ani její úklony...Je ale ještě malá a kdoví co bude za 5 let.V říjnu jí bylo 10 a tam si ji namalovali a načesali jako velkou. Asi to ale ke kostýmu patří...Jěště jednou všem moc děkuji...Já už sem nepůjdu, Půjdu do vodičky a pak si sednu do křesla k sudoku....Pěkný večer všem a krásné sny...![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 15.02.2015 17:16 hod. | |||
|
Dostala jsem se sem až teď, dítka už se zase rozprchla, tak je chvíle klidu, nádobí umyté, zjištěno, co zbylo a bude na zítra a taky na pozítří. Jiřince všechno nejlepší, asi jsem s přáním už poslední. | ||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 15.02.2015 16:03 hod. | |||
|
Děvčata, moc vám děkuji za přáníčka. Před chvílí mi gratulovala po telefonu přítelkyně švagra a vypravovaly jsme hodinu. Bylo to fajn popovídání. Slavení jsme moc nedali, akorát bylo přiťuknutí s mužem vínkem.Masopust bývá o dvě vesnice dál, ale vždy vidím leták až po. Musí to být hezké podívání. Marti, na vnučku se podívám. Aničko, máš to starost. Mějte hezký zbytek neděle. ![]() |
||||