Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás svítí sluníčko a je na nule..

Jdu se nechat ostříhat...Smajlík Mějte se..papapa
Obrázek uživatelky
profil
máme zase tmu, ale podle internetu by u nás dnes mohlo být polojasno. Tak uvidíme. Dnes mi zase stávkuje počítač, trvá věčnost, než se někam pohne.
Děvčata, obě tanečnice jsou krásné, Verunka i vnučka Bertice, máte radost.
U nás jsou prázdniny teď, ale vnuk musel už ráno před šestou vstávat, jel do Klatov na florbalový turnaj.
Irenko, to jste měli štěstí, že se vám nic nestalo. Srn teď běhá moc. Já každý den trnu o syna, ten jezdí domů denně večer. Auto ještě nemá opravené, zatím jen to staré. Včera byli lyžovat na Rudě, ani nevím, v kolik se vrátili, snad jsou v pořádku.
Regi, jsem zvědavá, co řekne doktor na tvou nohu, držím palce, aby si věděl rady a pomohl ti.
Taky bych měla dnes žehlit. Prádlo mi venku neuschlo, tak bylo ořes noc na sušáku doma a je suché. Dneska dám druhou várku.
Tak ať se vám všem dneska dobře vede!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata máme-1 stupeň a hezky vymeteno,že by vykouklo sluníčko?V čera s tou srnou to bylo o chlup dolehlo to na nás až doma,dali jsme si s dědou po kalíšku.Regi ty dobře pořid u lékaře.No a já letím za tou naší Barčou,ta už mě vyhlíží,kdy půjde ven,hezké vztáváníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
měla jsi tedy den náročný. Hlavně že jste neodřeli auto, a vyhnuli se. Někdy to však tak nevyjde.
Probuila jsem se v 5 a již nespím. Nejprve jsem se snažila číst, k spánku jsem se neprobojovala Nevadí. Musím uklidít prkno po žehlení. Těch pár kousků klidně nechám na večer, abych neusla u telky. Musím pro Akutol do lékárny, pro lék otci do střediska. Tak už konečně ukážu tu svou bolavou nohu paní doktorce.
Obrázek uživatelky
profil
už zase straším od 5hod., ležela jsem a už nezabralaSmajlík
Tak mějte příjemné vstávání a krásný denSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vám všem děkuji za přáníčka.Smajlík
Marti, Verunka je moc šikovná.
Irenko, to bylo tedy leknutí, ještě že to dopadlo takhle a nic se vám nestalo.Smajlík
Děvčata mějte dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ijo tak to je mazec,no ještě štěstí,že se vám nic nestaloSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marcelka a Alča byly dneska krmit labutěSmajlíkA my byli s kamarády na dvou hodinové procházceSmajlíkU nás celý den svítilo sluníčko,ale sněhu je u nás ještě hodně,chození je únavné....
Marti není divu ,že jsi pyšná na Verunku,je to moc šikovná slečnaSmajlík
Bertice taky máš šikovnou malou tanečniciSmajlík
Děvčátka už se dnes loučím,jsem nějaká schvácená....
Všem přeji klidnou nockuSmajlík
Moc si vážím vašich komentiku u fotek,díííík!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
tobě přeji všechno nejlepší k svátku,hodně zdravíčka a štěstíčka,už máš oslavu za sebou tak dodatečně.No a já jdu směr koupelna a do hajan jo a mám na stole s mužem frťana.Mějte hezký večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,dnes jsme měli docela rušný den.Jen jsem uvařila,mezitím mě myčka vytopila,asi odešlo těsnění,voda zatekla pod linku,jen jsem zklidila a jeli do Písku.Díky děvčata za přání na výlet a nejstarší most jsem pozdravila ,jeli jsme kolem.Návštěva se vydařila a na spáteční cestě nám skočila srna přes silnici,aby jí muž nenabral,tak to strhl do stoky,ale kousek od stromu.Nevím jak by jsme dopadli.Jak jsme trčeli ve škarpě tak přeletěly ještě 2.Nikde nikdo až jelo auto a zastavilo,pán se ptal,jestli jsme v pořádku,no a vytáhl nás.Nic za to nechtěl a říkal,že minulý týden tam srazil srnu jeho soused a je v nemocnici,nabral jí tak,že mu vlítla do auta.Ted se budu bát jezdit večer potmě.Marti,Verunka je šikulka tančí orient.tance,tady také děti chodí na kroužky a pak nám tančí na důchodcích,to bude ted v březnu.A že pamatuje na mamku s čokoládou,to je fakt na slzu v oku to se ti nedivím,že jsi naměko.
Obrázek uživatelky
profil
My jsme byli odpoledne krmit labutě. Kačenek tam bylo přes 60, ale chudinky neměly šanci něco sezobnout. Labutě se o každé sousto perou i mezi sebou, kačkám nic nedopřejí.SmajlíkPak jsme šli kolem lesního rybníka. Hezky vůbec nebylo, inverze nezmizela jako včera.

Aničko, máš to starosti s Jakubem. Myslím, že všechno dělají kamarádi.

Martičko, Verunka je pěkná, šikovná dívenka. Určitě jsi na ni pyšná! Dojala mě čokoládou pro maminku!Smajlík

Zdeničko, u nás mají od zítřka také děti prázdniny, ale sníh zde není. Naše Verunka se dnes vrátila z Alp,jim prázdniny skončily.Smajlík
Všem přeji klidný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles