Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 16.02.2015 08:33 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko a je na nule.. Jdu se nechat ostříhat... Mějte se..papapa |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 16.02.2015 08:14 hod. | |||
|
máme zase tmu, ale podle internetu by u nás dnes mohlo být polojasno. Tak uvidíme. Dnes mi zase stávkuje počítač, trvá věčnost, než se někam pohne. Děvčata, obě tanečnice jsou krásné, Verunka i vnučka Bertice, máte radost. U nás jsou prázdniny teď, ale vnuk musel už ráno před šestou vstávat, jel do Klatov na florbalový turnaj. Irenko, to jste měli štěstí, že se vám nic nestalo. Srn teď běhá moc. Já každý den trnu o syna, ten jezdí domů denně večer. Auto ještě nemá opravené, zatím jen to staré. Včera byli lyžovat na Rudě, ani nevím, v kolik se vrátili, snad jsou v pořádku. Regi, jsem zvědavá, co řekne doktor na tvou nohu, držím palce, aby si věděl rady a pomohl ti. Taky bych měla dnes žehlit. Prádlo mi venku neuschlo, tak bylo ořes noc na sušáku doma a je suché. Dneska dám druhou várku. Tak ať se vám všem dneska dobře vede! ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 16.02.2015 07:05 hod. | |||
|
děvčata máme-1 stupeň a hezky vymeteno,že by vykouklo sluníčko?V čera s tou srnou to bylo o chlup dolehlo to na nás až doma,dali jsme si s dědou po kalíšku.Regi ty dobře pořid u lékaře.No a já letím za tou naší Barčou,ta už mě vyhlíží,kdy půjde ven,hezké vztávání![]() |
||||
| 2baculka | Ijo, | Datum vložení: 16.02.2015 06:47 hod. | |||
|
měla jsi tedy den náročný. Hlavně že jste neodřeli auto, a vyhnuli se. Někdy to však tak nevyjde. Probuila jsem se v 5 a již nespím. Nejprve jsem se snažila číst, k spánku jsem se neprobojovala Nevadí. Musím uklidít prkno po žehlení. Těch pár kousků klidně nechám na večer, abych neusla u telky. Musím pro Akutol do lékárny, pro lék otci do střediska. Tak už konečně ukážu tu svou bolavou nohu paní doktorce. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 16.02.2015 06:46 hod. | |||
|
už zase straším od 5hod., ležela jsem a už nezabrala![]() Tak mějte příjemné vstávání a krásný den ![]() ![]() |
||||
| jimas | Moc | Datum vložení: 15.02.2015 22:46 hod. | |||
|
vám všem děkuji za přáníčka.![]() Marti, Verunka je moc šikovná. Irenko, to bylo tedy leknutí, ještě že to dopadlo takhle a nic se vám nestalo. ![]() Děvčata mějte dobrou noc. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 15.02.2015 20:42 hod. | |||
|
Ijo tak to je mazec,no ještě štěstí,že se vám nic nestalo![]() ![]() ![]() Marcelka a Alča byly dneska krmit labutě A my byli s kamarády na dvou hodinové procházce U nás celý den svítilo sluníčko,ale sněhu je u nás ještě hodně,chození je únavné....Marti není divu ,že jsi pyšná na Verunku,je to moc šikovná slečna ![]() Bertice taky máš šikovnou malou tanečnici ![]() Děvčátka už se dnes loučím,jsem nějaká schvácená.... Všem přeji klidnou nocku ![]() Moc si vážím vašich komentiku u fotek,díííík!!!!!! |
||||
| ija1 | Jiřinko | Datum vložení: 15.02.2015 20:01 hod. | |||
|
tobě přeji všechno nejlepší k svátku,hodně zdravíčka a štěstíčka,už máš oslavu za sebou tak dodatečně.No a já jdu směr koupelna a do hajan jo a mám na stole s mužem frťana.Mějte hezký večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 15.02.2015 19:56 hod. | |||
|
děvčata,dnes jsme měli docela rušný den.Jen jsem uvařila,mezitím mě myčka vytopila,asi odešlo těsnění,voda zatekla pod linku,jen jsem zklidila a jeli do Písku.Díky děvčata za přání na výlet a nejstarší most jsem pozdravila ,jeli jsme kolem.Návštěva se vydařila a na spáteční cestě nám skočila srna přes silnici,aby jí muž nenabral,tak to strhl do stoky,ale kousek od stromu.Nevím jak by jsme dopadli.Jak jsme trčeli ve škarpě tak přeletěly ještě 2.Nikde nikdo až jelo auto a zastavilo,pán se ptal,jestli jsme v pořádku,no a vytáhl nás.Nic za to nechtěl a říkal,že minulý týden tam srazil srnu jeho soused a je v nemocnici,nabral jí tak,že mu vlítla do auta.Ted se budu bát jezdit večer potmě.Marti,Verunka je šikulka tančí orient.tance,tady také děti chodí na kroužky a pak nám tančí na důchodcích,to bude ted v březnu.A že pamatuje na mamku s čokoládou,to je fakt na slzu v oku to se ti nedivím,že jsi naměko. | ||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 15.02.2015 19:16 hod. | |||
|
My jsme byli odpoledne krmit labutě. Kačenek tam bylo přes 60, ale chudinky neměly šanci něco sezobnout. Labutě se o každé sousto perou i mezi sebou, kačkám nic nedopřejí. Pak jsme šli kolem lesního rybníka. Hezky vůbec nebylo, inverze nezmizela jako včera.Aničko, máš to starosti s Jakubem. Myslím, že všechno dělají kamarádi. Martičko, Verunka je pěkná, šikovná dívenka. Určitě jsi na ni pyšná! Dojala mě čokoládou pro maminku! ![]() Zdeničko, u nás mají od zítřka také děti prázdniny, ale sníh zde není. Naše Verunka se dnes vrátila z Alp,jim prázdniny skončily. ![]() Všem přeji klidný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||