Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já ze zapomněla u fotek...jdu teprve vařitSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás konečně sluníčko, láká mne to ven.Teď jsem udělala jedno daňové přiznání, dělám bývalým zaměstnancům, co mne o to požádají.Pokud mají všechny papíry je to hned.Pak si ukuchtím něco na oběd, začala jsem znovu s detoxem a pak půjdu na procházku.Mějte hezký den všechny.
Obrázek uživatelky
profil
Marti díky za podporu. O víkendu se nezáří, tak to bylo prima. Jinak jsem celý den jako na trní, protože už od šesti večer tam volám, jak to tam vypadá.
Irenko, hlavně, že to manžel tak zvládnout, jde tam o vteřiny.
Včera u nás byla celé opoledne dcera se třemi nejmenšími, zeťák jel na volejbal, byli jsme na procházce. Ale já byla asi hnusná, jsem v psychické nepohodě. Tak jsem si na netu večer objednala dva parfémy, třeba tím zničím depku.
U nás po více jak týdnu svítí svítíčko. Šla jsem spát po půlnoci a už bylo nebe plné hvězd. Peču moravského brabce, zelí a brknedlík. Už mám skoro hotovo, před polednem mi jede bus k dceři, dám si tam kafčo a zpět půjdu pěšky. Manžel s Mumíškem mi půjdou naproti.
Obrázek uživatelky
profil
Od rána je krásně, svítí sluníčko a na teploměru na sluníčku je +8 stupňů. Musím zajít na zahradu, přes víkend jsem se tam nedostala. Bude tam asi dost rozbahněno, minulý týden to ještě šlo, místy byl sníh. Ale takhle je to mnohem veselejší.
fanypol - taky bych potřebovala ostříhat, škoda, mohla jsem poslat i moji hlavu a nemusela bych se objednávat ke kadeřnici
Navařeno mám - bude co zbylo od víkendu, takže můžu za chvíli vyrazit
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem doma ostříhaná..chvilku oddechnu a půjdu něco ukuchtit k oběduSmajlíkPak musím do města, já letěla domů a zapomněla na pečivo...musím si chvilku zvyknout, že jsem jiná,ostříhaná..nemám ráda změnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen nakukuju.
Marci, u nás zatím sluníčko v nedohlednu.
A Marti, nevím, jak je to teď na Prachaticku, ale na Strakonicku i na Klatovsku srn a divočáků spousta, ale zajíčka nevidět. Vypadá to, že jsou už vyloveni nebo se odstěhovali. Hledám nějakou inspiraci na oběd, polévka ještě je.
Obrázek uživatelky
profil
my máme dost silný vítr, zase se k nám vrátil a je zima...Včera jsem odpoledne prala a věšela a dnes to sundám a budu žehlit.Máme ještě guláš a tak to dojíme. Irenko , já jsem často jezdila Prachatice-Strakonice a tam mezi lesy jsem měla párkrát co dělat s autem. Jednou mě skočila na kapotu, mně se zatmělo před očima, ale ubrzdila jsem to a ona spadla a utekla na druhou stranu, a jednou kousek od Strakonic jsem měla střet s divočákem. Levým předním kolem mě strhl na stranu, vytočila jsem to, ale on ještě kus za mnou utíkal a pak zmizel v obilí. O zajících ani nemluvím....Divočáka jsem nahlásila a myslivci ho šli hledat, měla jsem světlo a kus přední masky zdeformovaný a byla tam krev.Nenašli ho, ale asi hodinu šli po jeho stopě...IrenkoS. moc ti přeji, aby jsi už to měla za sebou, je to k zlosti, že se nestarají, aby člověk byl v pohodě .Musíš to děvče vydržet a říkat si konec dobrý, všechno dobré....Všem přeji krásný a klidný den...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blaničko, u nás svítí od půl osmé sluníčko a je mráz. Už dříve se nám rozbil venkovní teploměr, tak teplotu jen odhaduji.Smajlík
Irenko, konec dobrý, všechno dobré. Hlavně, že se vám nic nestalo. Tady také běhá plno zvěře. Když jedeme, mám oči na stopkách.Smajlík a to neřídím.Smajlík
Regi, konečně jsi se odhodlala, tak snad pí. doktorka pomůže!Smajlík
Kristínko, já teď mám období spaní, ale je to tím, že mám sprej do nosu na alergii.Smajlík
Teprve půjdu pro chlebík. Mějte pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
to máš pravdu,srn je moc a v tom úseku co jezdíme o nich víme oči se jim svítí muž jede pomalu a přesto skočila.Štěstí jsme měli že naproti nám nic nejelo,jinak jsme jí nabrali.Po dlouhé době máme sluníčko,byla jsem s Barčou a to je jiná procházka než v tom ponurém počasí.Vařím uzená žebra a budou šunkofleky a domácí odpoledne jdu do práce,ted mi přišla SMS abych nezapomnělaSmajlíkHezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, a je pod nulou.Irenko to byl šok, tak hlavně že jste v pořádku.Dned mějte všechny den klidný a bez starosti.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles