Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 16.02.2015 11:36 hod. | |||
|
já ze zapomněla u fotek...jdu teprve vařit![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné poledne, | Datum vložení: 16.02.2015 11:19 hod. | |||
|
u nás konečně sluníčko, láká mne to ven.Teď jsem udělala jedno daňové přiznání, dělám bývalým zaměstnancům, co mne o to požádají.Pokud mají všechny papíry je to hned.Pak si ukuchtím něco na oběd, začala jsem znovu s detoxem a pak půjdu na procházku.Mějte hezký den všechny. | ||||
| slunickoka | Přeji pěkné dopoledne. | Datum vložení: 16.02.2015 10:44 hod. | |||
|
Marti díky za podporu. O víkendu se nezáří, tak to bylo prima. Jinak jsem celý den jako na trní, protože už od šesti večer tam volám, jak to tam vypadá. Irenko, hlavně, že to manžel tak zvládnout, jde tam o vteřiny. Včera u nás byla celé opoledne dcera se třemi nejmenšími, zeťák jel na volejbal, byli jsme na procházce. Ale já byla asi hnusná, jsem v psychické nepohodě. Tak jsem si na netu večer objednala dva parfémy, třeba tím zničím depku. U nás po více jak týdnu svítí svítíčko. Šla jsem spát po půlnoci a už bylo nebe plné hvězd. Peču moravského brabce, zelí a brknedlík. Už mám skoro hotovo, před polednem mi jede bus k dceři, dám si tam kafčo a zpět půjdu pěšky. Manžel s Mumíškem mi půjdou naproti. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 16.02.2015 10:38 hod. | |||
|
Od rána je krásně, svítí sluníčko a na teploměru na sluníčku je +8 stupňů. Musím zajít na zahradu, přes víkend jsem se tam nedostala. Bude tam asi dost rozbahněno, minulý týden to ještě šlo, místy byl sníh. Ale takhle je to mnohem veselejší. fanypol - taky bych potřebovala ostříhat, škoda, mohla jsem poslat i moji hlavu a nemusela bych se objednávat ke kadeřnici Navařeno mám - bude co zbylo od víkendu, takže můžu za chvíli vyrazit |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 16.02.2015 10:24 hod. | |||
|
tak jsem doma ostříhaná..chvilku oddechnu a půjdu něco ukuchtit k obědu Pak musím do města, já letěla domů a zapomněla na pečivo...musím si chvilku zvyknout, že jsem jiná,ostříhaná..nemám ráda změnu.![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 16.02.2015 10:06 hod. | |||
|
jen nakukuju. Marci, u nás zatím sluníčko v nedohlednu. A Marti, nevím, jak je to teď na Prachaticku, ale na Strakonicku i na Klatovsku srn a divočáků spousta, ale zajíčka nevidět. Vypadá to, že jsou už vyloveni nebo se odstěhovali. Hledám nějakou inspiraci na oběd, polévka ještě je. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 16.02.2015 09:17 hod. | |||
|
my máme dost silný vítr, zase se k nám vrátil a je zima...Včera jsem odpoledne prala a věšela a dnes to sundám a budu žehlit.Máme ještě guláš a tak to dojíme. Irenko , já jsem často jezdila Prachatice-Strakonice a tam mezi lesy jsem měla párkrát co dělat s autem. Jednou mě skočila na kapotu, mně se zatmělo před očima, ale ubrzdila jsem to a ona spadla a utekla na druhou stranu, a jednou kousek od Strakonic jsem měla střet s divočákem. Levým předním kolem mě strhl na stranu, vytočila jsem to, ale on ještě kus za mnou utíkal a pak zmizel v obilí. O zajících ani nemluvím....Divočáka jsem nahlásila a myslivci ho šli hledat, měla jsem světlo a kus přední masky zdeformovaný a byla tam krev.Nenašli ho, ale asi hodinu šli po jeho stopě...IrenkoS. moc ti přeji, aby jsi už to měla za sebou, je to k zlosti, že se nestarají, aby člověk byl v pohodě .Musíš to děvče vydržet a říkat si konec dobrý, všechno dobré....Všem přeji krásný a klidný den...![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 16.02.2015 09:03 hod. | |||
|
Blaničko, u nás svítí od půl osmé sluníčko a je mráz. Už dříve se nám rozbil venkovní teploměr, tak teplotu jen odhaduji.![]() Irenko, konec dobrý, všechno dobré. Hlavně, že se vám nic nestalo. Tady také běhá plno zvěře. Když jedeme, mám oči na stopkách. a to neřídím.![]() Regi, konečně jsi se odhodlala, tak snad pí. doktorka pomůže! ![]() Kristínko, já teď mám období spaní, ale je to tím, že mám sprej do nosu na alergii. ![]() Teprve půjdu pro chlebík. Mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Blani | Datum vložení: 16.02.2015 08:47 hod. | |||
|
to máš pravdu,srn je moc a v tom úseku co jezdíme o nich víme oči se jim svítí muž jede pomalu a přesto skočila.Štěstí jsme měli že naproti nám nic nejelo,jinak jsme jí nabrali.Po dlouhé době máme sluníčko,byla jsem s Barčou a to je jiná procházka než v tom ponurém počasí.Vařím uzená žebra a budou šunkofleky a domácí odpoledne jdu do práce,ted mi přišla SMS abych nezapomněla Hezký den.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 16.02.2015 08:35 hod. | |||
|
Máme zamračeno, a je pod nulou.Irenko to byl šok, tak hlavně že jste v pořádku.Dned mějte všechny den klidný a bez starosti.![]() |
||||