Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak Marti jen vlez pod teplou deku, Blani tady také nic nekvete , je dost sněhu. A tady se mi to zdá brzo na kopcích. Byli jsme odpoledne venku a bylo dost chladno. Děvčátka mějte pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
konečně jsme taky měli aspoň odpoledne sluníčko. Vyrazili jsme na zahrádku, ale dnes mám opět špatný den, skoro jsem nemohla dojít. A u nás skoro nic ještě nekvete. Sněženky teprve vylezly a z krokusů kvetou zatím jen ty světle fialové.
Alča a Stázka mají hlavičky jak makovičky, mají už jarní sestřih.
Sluníčko, snad jsi měla dneska lepší náladu a až dorazí parfémy, tak se potěšíš.
Marti, taky jsem dneska vyrazila bez čepice a byl vítr studený, tak jsem se pro baret vrátila. Snad to neodstůněš.
Děvčata, mějte pěkný večer.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dala se do mě zimnice, odpoledne jsem zametala dvůr a foukalo, ale svítilo sluníčko. Jinak za oknem a jinak na dvoře...Jak stará, tak hloupá....Půjdu zalézt pod peřinu...Všem přeji pěknou a klidnou dobrou noc....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
celý den moc hezky svítilo sluníčko,ale moc teplo není, jen za větrem.
Byla jsem se taky ostříhat, hned se cítím lépe.
Oslavu už máme za sebou,byly to moc příjemné chvilky s
vnoučaty a dětmi.Teď bude klid až do dubna,a letos to vyšlo na velikonoce, kdy budu mít já narozeniny.
Děkuji všem za komentíky k fotkám.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, dnes se již loučím...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
muž ještě chtěl kafíčko, tak ven teprve půjdeme...Smajlík

já také nosím oblečení oprané, zabalené do bílých kontejnerů, ty jsou z charity..a jednou za rok objíždí auto, tam se dá dát nejen oblečení,ale i drobné, funkční spotřebiče a nádobí.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
je tady nádherný den,sluníčko svítí a hřeje.Věruška stáhla žaluzky a já je zase vytáhla a odhrnula záclony,hned se oteplilo.Ale ty okna,chtělo by to vyčistit,jenomže nejsou lidi,kdo by to udělalSmajlíkU nás je i zajců dost,Barča je pěkně prohání,vždy jí utečou,dostane coproto ale nedá si říct.Jaruš,také musím plno věcí vyřadit,čekám až mi přijde nálada.SmajlíkSluníčko Irenko u dcery přijdeš na jiné myšlenky,depku zaženeš,musíš to holka překonat,budeš v pořádku.No a já se musím nachystat do práce,mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme také po obědě- mléčná zeleninová polévka a vepřové kostky ze včerejška, tentokrát s rýží. Objeli jsme charitu, obrazy do domova senioru + župany a pak 2 tašky věcí do Adry. Některé věci jsem měla jen párkrát. Dala jsem si závazek, že nebudu syslovat ani oblečení ani nic jiného. Vím, co to byla za hrůzu, když jsme vyklízeli pozůstalost po tátovi. Bylo tam vše, dětské botky a oblečení podle velikosti a pod a nikdy nikdo to už nechtěl a nenosil.
Hodně věcí, třeba od elektra, dávám sestře, ta je sama se dvěma holkami, tak se vše hodí.- Je ode mně o 16 let mladší.
Zvěř na cestách je fakt nebezpečná, pozor, za jednou srnkou většinou běží další 1-2!Koupili jsme benzín, už zase leze nahoru./za 28,40/ a teď popíjíme kafčo. Mějte pěkný den a díky za komentáře u fotek.
Obrázek uživatelky
profil
dobrý den.
U nás svítí sluníčko a je kolem nuly.Přesto, že je hezky, tak jsem nějak bez nálady, že se mi nechce ani ven. Byla jsem akorát nakoupit a u zvířat.
K obědu udělám lívance. Muž není doma a synek si objednal oběd na 14 hod.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání, venku se ukázalo sluníčko, tak asi vyrazíme na procházku.SmajlíkVlaďko tak ať se daří.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles