Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 16.02.2015 18:44 hod. | |||
|
Tak Marti jen vlez pod teplou deku, Blani tady také nic nekvete , je dost sněhu. A tady se mi to zdá brzo na kopcích. Byli jsme odpoledne venku a bylo dost chladno. Děvčátka mějte pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 16.02.2015 18:04 hod. | |||
|
konečně jsme taky měli aspoň odpoledne sluníčko. Vyrazili jsme na zahrádku, ale dnes mám opět špatný den, skoro jsem nemohla dojít. A u nás skoro nic ještě nekvete. Sněženky teprve vylezly a z krokusů kvetou zatím jen ty světle fialové. Alča a Stázka mají hlavičky jak makovičky, mají už jarní sestřih. Sluníčko, snad jsi měla dneska lepší náladu a až dorazí parfémy, tak se potěšíš. Marti, taky jsem dneska vyrazila bez čepice a byl vítr studený, tak jsem se pro baret vrátila. Snad to neodstůněš. Děvčata, mějte pěkný večer. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.02.2015 17:52 hod. | |||
|
dala se do mě zimnice, odpoledne jsem zametala dvůr a foukalo, ale svítilo sluníčko. Jinak za oknem a jinak na dvoře...Jak stará, tak hloupá....Půjdu zalézt pod peřinu...Všem přeji pěknou a klidnou dobrou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Hezké už pozdní odpoledne, | Datum vložení: 16.02.2015 17:32 hod. | |||
|
celý den moc hezky svítilo sluníčko,ale moc teplo není, jen za větrem. Byla jsem se taky ostříhat, hned se cítím lépe. Oslavu už máme za sebou,byly to moc příjemné chvilky s vnoučaty a dětmi.Teď bude klid až do dubna,a letos to vyšlo na velikonoce, kdy budu mít já narozeniny. Děkuji všem za komentíky k fotkám. |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 16.02.2015 17:27 hod. | |||
|
Děvčátka, dnes se již loučím...![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 16.02.2015 14:13 hod. | |||
|
muž ještě chtěl kafíčko, tak ven teprve půjdeme...![]() já také nosím oblečení oprané, zabalené do bílých kontejnerů, ty jsou z charity..a jednou za rok objíždí auto, tam se dá dát nejen oblečení,ale i drobné, funkční spotřebiče a nádobí. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 16.02.2015 13:46 hod. | |||
|
je tady nádherný den,sluníčko svítí a hřeje.Věruška stáhla žaluzky a já je zase vytáhla a odhrnula záclony,hned se oteplilo.Ale ty okna,chtělo by to vyčistit,jenomže nejsou lidi,kdo by to udělal U nás je i zajců dost,Barča je pěkně prohání,vždy jí utečou,dostane coproto ale nedá si říct.Jaruš,také musím plno věcí vyřadit,čekám až mi přijde nálada. Sluníčko Irenko u dcery přijdeš na jiné myšlenky,depku zaženeš,musíš to holka překonat,budeš v pořádku.No a já se musím nachystat do práce,mějte hezký den.![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 16.02.2015 12:44 hod. | |||
|
tak jsme také po obědě- mléčná zeleninová polévka a vepřové kostky ze včerejška, tentokrát s rýží. Objeli jsme charitu, obrazy do domova senioru + župany a pak 2 tašky věcí do Adry. Některé věci jsem měla jen párkrát. Dala jsem si závazek, že nebudu syslovat ani oblečení ani nic jiného. Vím, co to byla za hrůzu, když jsme vyklízeli pozůstalost po tátovi. Bylo tam vše, dětské botky a oblečení podle velikosti a pod a nikdy nikdo to už nechtěl a nenosil. Hodně věcí, třeba od elektra, dávám sestře, ta je sama se dvěma holkami, tak se vše hodí.- Je ode mně o 16 let mladší. Zvěř na cestách je fakt nebezpečná, pozor, za jednou srnkou většinou běží další 1-2!Koupili jsme benzín, už zase leze nahoru./za 28,40/ a teď popíjíme kafčo. Mějte pěkný den a díky za komentáře u fotek. |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 16.02.2015 12:29 hod. | |||
|
dobrý den. U nás svítí sluníčko a je kolem nuly.Přesto, že je hezky, tak jsem nějak bez nálady, že se mi nechce ani ven. Byla jsem akorát nakoupit a u zvířat. K obědu udělám lívance. Muž není doma a synek si objednal oběd na 14 hod. |
||||
| Sarita | */ | Datum vložení: 16.02.2015 12:14 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání, venku se ukázalo sluníčko, tak asi vyrazíme na procházku. Vlaďko tak ať se daří.![]() |
||||