Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 17.02.2015 07:49 hod. | |||
|
dobré ránko a klidné úterý přeji...![]() Dnes to tady zase nějak blbne...poskakuje, chtěla jsem odpovědět na zprávičku a místo toho mi naskočila stránka o vztazích Na seniorky jsem se trefila, ale taky až na podruhé. A to jsem myslela, že to dělá jen u klikaček..Můj jarní střih je fajn, jen vyletět jako vrabčák ven do ulic ![]() ![]() dnes mi vlasy stojí na všechny strany ..Ale to se poddá![]() Věruš, ják píšeš, rybka jen tak na pánvičce, je moc dobré a rychlé jídlo |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 17.02.2015 07:48 hod. | |||
|
děvčata,ted jsem dorazila z venku s Barčou,fouká to mrazivé bez sluníčka to v čera bylo pěkně no co vždyt je ještě únor.Mějte hezký den.![]() |
||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 16.02.2015 22:15 hod. | |||
|
dávám do galerie své foto coby školní víly. Já jsem první zleva. Mějte klidnou noc. | ||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.02.2015 20:25 hod. | |||
|
nějak mi dneska blbne "Chytrá žena" od rána mi jenom stránky poskakuji.Chtěla jsem kouknout Věrce na papáni a nešlo mi to zas.... Alči a Stázi maji dneska hlavičky jak makovivičky ![]() Marci jde ve středu ,též bych měla jit![]() Sluníčkoka dobře ,že jsi si udělala radost parfémem Na ozářkách ,krátké čekání![]() Regi ať se noha brzy zahojí ![]() Na všechny bolístky vám foukám a přeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Regi, | Datum vložení: 16.02.2015 20:09 hod. | |||
|
doufám, že pan doktor ví, co je na nožku třeba. Já bych ji převázala obvazem, abys pak nemusela odtrhávat náplast. Přeji, aby se ti to brzo zahojilo! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 16.02.2015 20:06 hod. | |||
|
Teď jsem domyla nádobí. Celé odpoledne jsme courali. Bylo nádherně. Obloha bez mráčku. Dlouho jsme pozorovali labutě, což děláme každý den. Velká plocha rybníka rozmrzla, tak mají trávu, ale stejně čekají na krmení od lidí. Blaničko, u nás také zajíci nejsou vidět. Já bez "bekovky" na hlavě zatím nechodím. Kam nemůže sluníčko je zima. Také mi na zahradě teprve vylézají sněženky, jinak nic. Alenko, já se jdu ostříhat ve středu. Určitě ti to sluší. S krátkými vlasy je méně práce! ![]() IrenkoS, také bych byla nervní, kdybych celý den čekala, kdy na mě dojde řada. Budeš to ale muset vydržet. Nic jiného nezbývá. ![]() Stázko, tak se vám oslava vydařila, vnouček měl určitě radost z perníčků. Martičko, jestlipak už si se zahřála? Regi, také schovávám dceřiny svatební šaty, ale to jen proto, že je mi líto je někam vyhodit. Jinak vše, co nepotřebuji, dávám na Diakonii Broumov. U nás je prasat hrozně, lesy i louky jsou rozryté. Mějte pohodový večer a noc, ve které se spí a zdají se pěkné sny! ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.02.2015 19:53 hod. | |||
|
Ráno jsem vyšla v 8,20 do lékárny pro akutol, došla k autobusu, a vydala se k lékaři. Noha štípala a trochu i bolí, jelikož ta kůže na nártu praská. Pak k našim s dovezenými preparáty. Odešla jsem pak kouknout do bývalé práce na známé. Tedy spíše přes obýdek, abych nemusela vysvětlovat otci, že si snimi nedám. Pak jsem odjela domů, ale stavila se u důchodců v klubu. Tento týden má náš okres navštívit pan president a důchodcimají možnost jej přijít pozdravit do místního divadla. Nechýám si pak povyprávět, jaká byla účast. Domů jsem se dostala až v 16 hodin. Den utekl jako voda. | ||||
| 2baculka | Bertice, | Datum vložení: 16.02.2015 19:44 hod. | |||
|
jsi šikovná, že dáváš věci na charitu. Mě se nedaří najít termín svozu. Nějak špatně čtu zpravodaj, nebo nedostávám lístky do schránky. Jednou tam byl - dát do pytlů před dveře domu. To se mi nezdálo důvěryhodné. Také je pro mne těžké cokoliv takto darovat, nebyla jsem z domu zvyklá. Mamina má plné skříhě i toho co již dávno nenosí, i šaty ve kterých jsem chohidla do tanečních. Počítala, že je použijí vnučky.Dcera je větší jak já i silnější, bráchova holčina hubená jak tyčka.Ani jedné by se nelíbil materiál ani střih šatů. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.02.2015 19:38 hod. | |||
|
U přebíhání srnek přes cestu je pravda, že nikdy nejde jen jedna. Je fakt lepší přibrzdit a počkat, tako se nám stávalo. Muž byl pozrný už si v lese pamatoval, kde mají svoje místa, kudy chodí. Když jezdil pro dceru k autobusu v pátek po odpolední, připletla se mu divoká prasata do cesty. Šla do kukuřice. |
||||
| 2baculka | Tulačka se vrátila. | Datum vložení: 16.02.2015 18:54 hod. | |||
|
Děvčata nemám dočteno, ale hlásím, že na nohu mi pan doktor natřel genciánovou mast a ještě jakousi asi tmavou mast. Mám to pod ponožkou na čtverci, až ji budu dávat dolů nevím, zda nepůjde i gáza dolů. Mám si nechat do střed na noze a přijít na převaz. Budu muset přelepit náplastí, abych to nezničila. Uvidím co se bude dít dál. Léčila jsem biolampou a indulonou. | ||||