Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko a klidné úterý přeji...Smajlík
Dnes to tady zase nějak blbne...poskakuje, chtěla jsem odpovědět na zprávičku a místo toho mi naskočila stránka o vztazíchSmajlík Na seniorky jsem se trefila, ale taky až na podruhé. SmajlíkA to jsem myslela, že to dělá jen u klikaček..
Můj jarní střih je fajn, jen vyletět jako vrabčák ven do ulicSmajlíkSmajlíkSmajlíkdnes mi vlasy stojí na všechny stranySmajlík..Ale to se poddáSmajlík

Věruš, ják píšeš, rybka jen tak na pánvičce, je moc dobré a rychlé jídloSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,ted jsem dorazila z venku s Barčou,fouká to mrazivé bez sluníčka to v čera bylo pěkně no co vždyt je ještě únor.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dávám do galerie své foto coby školní víly. Já jsem první zleva. Mějte klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
nějak mi dneska blbne "Chytrá žena" od rána mi jenom stránky poskakuji.Chtěla jsem kouknout Věrce na papáni a nešlo mi to zas....
Alči a Stázi maji dneska hlavičky jak makovivičkySmajlíkSmajlíkMarci jde ve středuSmajlík,též bych měla jitSmajlík
Sluníčkoka dobře ,že jsi si udělala radost parfémemSmajlíkNa ozářkách ,krátké čekáníSmajlík
Regi ať se noha brzy zahojíSmajlík
Na všechny bolístky vám foukám a přeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
doufám, že pan doktor ví, co je na nožku třeba. Já bych ji převázala obvazem, abys pak nemusela odtrhávat náplast.
Přeji, aby se ti to brzo zahojilo!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teď jsem domyla nádobí. Celé odpoledne jsme courali. Bylo nádherně. Obloha bez mráčku. Dlouho jsme pozorovali labutě, což děláme každý den. Velká plocha rybníka rozmrzla, tak mají trávu, ale stejně čekají na krmení od lidí.
Blaničko, u nás také zajíci nejsou vidět. Já bez "bekovky" na hlavě zatím nechodím. Kam nemůže sluníčko je zima. Také mi na zahradě teprve vylézají sněženky, jinak nic.
Alenko, já se jdu ostříhat ve středu. Určitě ti to sluší. S krátkými vlasy je méně práce!Smajlík
IrenkoS, také bych byla nervní, kdybych celý den čekala, kdy na mě dojde řada. Budeš to ale muset vydržet. Nic jiného nezbývá.Smajlík

Stázko, tak se vám oslava vydařila, vnouček měl určitě radost z perníčků.
Martičko, jestlipak už si se zahřála?

Regi, také schovávám dceřiny svatební šaty, ale to jen proto, že je mi líto je někam vyhodit. Jinak vše, co nepotřebuji, dávám na Diakonii Broumov.
U nás je prasat hrozně, lesy i louky jsou rozryté.
Mějte pohodový večer a noc, ve které se spí a zdají se pěkné sny!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem vyšla v 8,20 do lékárny pro akutol, došla k autobusu, a vydala se k lékaři. Noha štípala a trochu i bolí, jelikož ta kůže na nártu praská. Pak k našim s dovezenými preparáty. Odešla jsem pak kouknout do bývalé práce na známé. Tedy spíše přes obýdek, abych nemusela vysvětlovat otci, že si snimi nedám. Pak jsem odjela domů, ale stavila se u důchodců v klubu. Tento týden má náš okres navštívit pan president a důchodcimají možnost jej přijít pozdravit do místního divadla. Nechýám si pak povyprávět, jaká byla účast. Domů jsem se dostala až v 16 hodin. Den utekl jako voda.
Obrázek uživatelky
profil
jsi šikovná, že dáváš věci na charitu. Mě se nedaří najít termín svozu. Nějak špatně čtu zpravodaj, nebo nedostávám lístky do schránky. Jednou tam byl - dát do pytlů před dveře domu. To se mi nezdálo důvěryhodné. Také je pro mne těžké cokoliv takto darovat, nebyla jsem z domu zvyklá. Mamina má plné skříhě i toho co již dávno nenosí, i šaty ve kterých jsem chohidla do tanečních. Počítala, že je použijí vnučky.Dcera je větší jak já i silnější, bráchova holčina hubená jak tyčka.Ani jedné by se nelíbil materiál ani střih šatů.
Obrázek uživatelky
profil
U přebíhání srnek přes cestu je pravda, že nikdy nejde jen jedna. Je fakt lepší přibrzdit a počkat, tako se nám stávalo. Muž byl pozrný už si v lese pamatoval, kde mají svoje místa, kudy chodí. Když jezdil pro dceru k autobusu v pátek po odpolední, připletla se mu divoká prasata do cesty.
Šla do kukuřice.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata nemám dočteno, ale hlásím, že na nohu mi pan doktor natřel genciánovou mast a ještě jakousi asi tmavou mast. Mám to pod ponožkou na čtverci, až ji budu dávat dolů nevím, zda nepůjde i gáza dolů. Mám si nechat do střed na noze a přijít na převaz. Budu muset přelepit náplastí, abych to nezničila. Uvidím co se bude dít dál. Léčila jsem biolampou a indulonou.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles