Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já rybičky dělám na různé způsoby,v alobalu se zeleninkou taky,je krásně šťavnatá,peču troubě na másle,na grilu.V trojobálu málo.
Alenko Andělínce všechno nejlepší k prvním narozeninkámSmajlíkSmajlík
Prádlo mám venku,myslím že uschne...Akorát jsem tam sebou sekla,naštěstí na kolenaSmajlíkSmajlík
Na oběd dneska budeme mít čočku s vejcemSmajlík
Jiřinko jdu na fotečkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
opravdu venku fouká studený vítr a je při 0 stupňů,i když svítí sluníčko,za oknem je příjemněji.
Marti,to je dobře, že už je ti lépe, to já včera taky vyběhla jen vynést odpadky jen ve svetru,tak mě profouklo,že už jsem při další pochůzce nasadila čepici i oblékla bundu.
Sluníčko je velmi zrádné.
Tak se opatrujte a nemocným ať je lépe.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem zalezla do peří a dala si teplotu v posteli na 26 C.Zahřála jsem se, vše povypínala a v půl desáté už spala až do 5 ráno.Ještě jsem si nastavilůa termostat u mne na 21,5st.Je mi zatím dobře,od rána už mám elán pracovat a snad bude dobře...Dnes bude mít manžel zbytky / vepřozeloknedlo/ a já si udělám trochu rajské s těstovinou.Mám zbytek kuřecí stehno z polévky, ostatní jen tam nakrájela...Máme hezky za oknem, ale pořád nám fouká, takže se zdá, že je dost zima i když svítí sluníčko...Pěkný den a ať jste všechny v pohodě...Smajlík...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás pofukuje vítr a sluníčko zatím svítí.
Nakonec jsem se včera přemohla a šla na procházku a trochu fotila. Docela i moje nálada se v přírodě zlepšila. Napsaly jste mi pěkné komentíky u fotek, za což vám děkuji.
Co budu vařit ještě nevím, jdu k řezníkovi a tam vždy nápad dostanu.
Mějte hezký den a dobře pořiďte u mudrů i jiných pochůzek.
Obrázek uživatelky
profil
Nevím, co se to se mnou děje, v noci nespím a ráno a přes den bych nejraděj spala.
Marcelko, taky máme inverzi a mráz. Rybu v alobalu jsem ještě nedělala, já z ryb jím jen smažené a to ještě nejraději filé, pak tuňáka z konzervy, případně zavináče a nebo pomazánku. Jo a uzenáče nebo tu drcenou tresku a plátky lososa. Ale asi to zkusím, stejně jako na pánvičce, jak píše Věrka, protože, když mi kolega ještě v práci (rybář) donesl vlastnoručně udělaný rybí salát, zjistila jsem,že je to móóc dobré.
Regi, tak snad se ti nožka bude už hojit.
Věruš, tobě taky přeju, ať koleno nebolí a Brok ať ještě dobře běhá.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes v 1/2 osmé vylezl nad lesy nádherný sluneční kotouč. Čekala jsem, že bude krásně jako včera, ale kotouč je pryč a místo něho inverze. Nakoupit jít nemusím, peru, docela se mi nahromadilo dost prádla. Vařit budu zeleninovou polévku a rizoto s vepřovým masem /zbylo od neděle/. K tomu asi červenou řepu.
Děvčátka, už jste někdy dělaly rybu v alobalu v troubě?
Nám to moc chutná.
Věrko, přeji ti, aby kolínko přestalo bolet a Regi tobě, aby se otlak brzo zahojil.

Mějte všechny pěkný den!Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zataženo, kde je ten včerejší hezký den ?Smajlík

Přeji všem krásný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je také sluníčko , ale studený vítr a pod nulou. Alčo tak jsi vrabčáčekSmajlíkTaky mě ty stránky zlobí.Mějte všechny pohodový den Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, také máme slunčno a teplotu - 4. Na té nze se mi udělal otlak,již vloni od nových pot. Byl malý a zahojený se šupinkami,které jsem promašťovala. Koncem roku se tam něco podráždilo a já tomu pomohla, tudíž zčervenalo a zvětšílo se. Mazala jsem kde čím i biolampu svítila. Ta sice pomohla, ale jedno místo je prasklé a bolí více. Jsem po své mamině, tak doktora také někdy odkládám.Dnes chodím v silných ponožkách,aby bota i přes obvaz nedráždila.
U těch křídel jsem si myslela, že máš úpravu pro muže bez zoubků. Hlavně, že již nehubne, mému muži mleté maso chutnalo jen v sekané, hašé by nejdl. To by hublul ještě více.
Rybu si na pánvi dělávám také jen tak bez trojoalu, okořeněnou s přidanou cibulí či zeleninkou.
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásně slunečno,ale -6 st.Dneska peru,pověsím ven Smajlík
Věrko,Marti doufám ,že jste po vymrznuti OKSmajlík
Mějte všechny krásné vstaváníSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles