Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 17.02.2015 10:32 hod. | |||
|
já rybičky dělám na různé způsoby,v alobalu se zeleninkou taky,je krásně šťavnatá,peču troubě na másle,na grilu.V trojobálu málo. Alenko Andělínce všechno nejlepší k prvním narozeninkám ![]() ![]() Prádlo mám venku,myslím že uschne...Akorát jsem tam sebou sekla,naštěstí na kolena ![]() ![]() Na oběd dneska budeme mít čočku s vejcem ![]() Jiřinko jdu na fotečky ![]() |
||||
| annau | Příjemné dopoledne děvčata, | Datum vložení: 17.02.2015 10:00 hod. | |||
|
opravdu venku fouká studený vítr a je při 0 stupňů,i když svítí sluníčko,za oknem je příjemněji. Marti,to je dobře, že už je ti lépe, to já včera taky vyběhla jen vynést odpadky jen ve svetru,tak mě profouklo,že už jsem při další pochůzce nasadila čepici i oblékla bundu. Sluníčko je velmi zrádné. Tak se opatrujte a nemocným ať je lépe. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den všem, | Datum vložení: 17.02.2015 09:34 hod. | |||
|
Včera jsem zalezla do peří a dala si teplotu v posteli na 26 C.Zahřála jsem se, vše povypínala a v půl desáté už spala až do 5 ráno.Ještě jsem si nastavilůa termostat u mne na 21,5st.Je mi zatím dobře,od rána už mám elán pracovat a snad bude dobře...Dnes bude mít manžel zbytky / vepřozeloknedlo/ a já si udělám trochu rajské s těstovinou.Mám zbytek kuřecí stehno z polévky, ostatní jen tam nakrájela...Máme hezky za oknem, ale pořád nám fouká, takže se zdá, že je dost zima i když svítí sluníčko...Pěkný den a ať jste všechny v pohodě... ...![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den.děvčata. | Datum vložení: 17.02.2015 09:29 hod. | |||
|
U nás pofukuje vítr a sluníčko zatím svítí. Nakonec jsem se včera přemohla a šla na procházku a trochu fotila. Docela i moje nálada se v přírodě zlepšila. Napsaly jste mi pěkné komentíky u fotek, za což vám děkuji. Co budu vařit ještě nevím, jdu k řezníkovi a tam vždy nápad dostanu. Mějte hezký den a dobře pořiďte u mudrů i jiných pochůzek. |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, děvčata. | Datum vložení: 17.02.2015 09:13 hod. | |||
|
Nevím, co se to se mnou děje, v noci nespím a ráno a přes den bych nejraděj spala. Marcelko, taky máme inverzi a mráz. Rybu v alobalu jsem ještě nedělala, já z ryb jím jen smažené a to ještě nejraději filé, pak tuňáka z konzervy, případně zavináče a nebo pomazánku. Jo a uzenáče nebo tu drcenou tresku a plátky lososa. Ale asi to zkusím, stejně jako na pánvičce, jak píše Věrka, protože, když mi kolega ještě v práci (rybář) donesl vlastnoručně udělaný rybí salát, zjistila jsem,že je to móóc dobré. Regi, tak snad se ti nožka bude už hojit. Věruš, tobě taky přeju, ať koleno nebolí a Brok ať ještě dobře běhá. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 17.02.2015 08:48 hod. | |||
|
Dnes v 1/2 osmé vylezl nad lesy nádherný sluneční kotouč. Čekala jsem, že bude krásně jako včera, ale kotouč je pryč a místo něho inverze. Nakoupit jít nemusím, peru, docela se mi nahromadilo dost prádla. Vařit budu zeleninovou polévku a rizoto s vepřovým masem /zbylo od neděle/. K tomu asi červenou řepu. Děvčátka, už jste někdy dělaly rybu v alobalu v troubě? Nám to moc chutná. Věrko, přeji ti, aby kolínko přestalo bolet a Regi tobě, aby se otlak brzo zahojil. Mějte všechny pěkný den! ![]() |
||||
| vlavod | Dobré ráno, | Datum vložení: 17.02.2015 08:48 hod. | |||
|
u nás zataženo, kde je ten včerejší hezký den ?![]() Přeji všem krásný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 17.02.2015 08:35 hod. | |||
|
Tady je také sluníčko , ale studený vítr a pod nulou. Alčo tak jsi vrabčáček Taky mě ty stránky zlobí.Mějte všechny pohodový den ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky, | Datum vložení: 17.02.2015 08:25 hod. | |||
|
Věrko, také máme slunčno a teplotu - 4. Na té nze se mi udělal otlak,již vloni od nových pot. Byl malý a zahojený se šupinkami,které jsem promašťovala. Koncem roku se tam něco podráždilo a já tomu pomohla, tudíž zčervenalo a zvětšílo se. Mazala jsem kde čím i biolampu svítila. Ta sice pomohla, ale jedno místo je prasklé a bolí více. Jsem po své mamině, tak doktora také někdy odkládám.Dnes chodím v silných ponožkách,aby bota i přes obvaz nedráždila. U těch křídel jsem si myslela, že máš úpravu pro muže bez zoubků. Hlavně, že již nehubne, mému muži mleté maso chutnalo jen v sekané, hašé by nejdl. To by hublul ještě více. Rybu si na pánvi dělávám také jen tak bez trojoalu, okořeněnou s přidanou cibulí či zeleninkou. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 17.02.2015 07:50 hod. | |||
|
u nás krásně slunečno,ale -6 st.Dneska peru,pověsím ven ![]() Věrko,Marti doufám ,že jste po vymrznuti OK ![]() Mějte všechny krásné vstavání ![]() ![]() |
||||