Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný večer,Věrko ty fotky máš parádní , ale děláš tady chutěSmajlíkTak jste dnes byly pilné, jak jinakSmajlíkMějte pěkný večer a dobře se hlavně vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško,rybu v alobalu jsem začala dělat mamince, když měla vysoký cholesterol a od té doby ji dělám dost často.
Alobal pomáznu trochu máslem na to dám různou zeleninu, někdy ještě plátek slaniny, na to položím osolené file nebo jinou rybu, pokapu citronem, posypu trochu sladkou paprikou, někdy dám rozmačkaný česnek a na to nastrouhám tvrdý sýr.Pak to pořádně zabalím, aby z alobalu nevytékala šťáva.Do pekáčku dám trochu vody a do toho vložím alobalové balíčky. Když jsem to dala na rošt bez pekáčku, někdy se mi zelenina přichytila na alobal.
JaruškoB, přidávám další název bramborových placek - u nás VOŠOUCHY.SmajlíkVnučka bude určitě krásná myška, doufám, že ji vyfotíš a vložíš fotku.Smajlík
Irence už utíká směna v práci.
Regi, sluníčko si dělá co chce. Ráno vylezlo a hned se zase schovalo, zřejmě šlo sušit tvoje prádlo! Já ti to přeji, mně prádlo uschne v sušárně, jen nebude tak vonět jako tobě.Smajlík
Jdu se podívat na emaily. Muž hlásil, že jich je zase požehnaně!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vrátili jsme se z venku, bylo nevlídně a docela chladno. Já i manžel musíme ven za každou cenu.SmajlíkSmajlíkDoma je pak člověk nějak spokojenější.Smajlík
Alenko, také přeji Andělce hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a jen samé radosti.- Je to krásná holčička, ale Filomenka také.Smajlík
Blaničko, když se v noci nevyspím, jsem jako po flámu. Kolikrát si lehnu na chvilku po obědě a vždy mi to pomůže.
Jiřinko, mě příroda pomáhá maximálně.
Martičko, já jsem padla na koleno asi před třemi roky, na rentgenu zjistili, že mám začínající artrózu. Doktor mi předepsal prášky na bolest-ty jsem nebrala a nějakou mast.
Časem se koleno uklidnilo, ale mám na něm trvale menší otok. Denně si to mažu koňskou mastí, koleno nebolí,denně chodíme několik kilometrů a je to všechno v pohodě.Smajlík
Stázko, já jsem chodívala s odpadky v krátkých rukávech ale už to nedělám.Smajlík
Kristínko, dnes jsem také prala, měla jsem docela dost prádla. Venku by neuschlo, tak jsem ho dala do sušárny.
Část už mám suchou.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem snad hodinu a půl koukala na emaily..teď jdu pozdravit vás a jdu si udělat nějakou svačinku..Smajlík

A holky děkuji..vnučka roste jako z vody..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás je dost chladno, a přitom svítí sluníčko. Sehnala jsem vnučce tu čelenku Myška Minie, šatičky má i plyšové myši do košíku, tak v neděli vyrazíme na dětský karneval. Malá je velmi pohyblivá, tak se vyřádí jedna radost. Bude to tam asi rušné, samí caparti. Dnes jsem pekla bramboráky/ polesňáky, podlisníky/, polévka byla včerejší zeleninová. Zítra budou špecle.
Přeji všem klidné odpoledne a marodům brzké vyléčení.
Obrázek uživatelky
profil
Alenka mě rozesmála, vnučce je rok a již píše, že stárne. Beru to s úsměvem.
Rybu jsme dělali v alobalu na grilu, nepřipekla se a byla chutná, přidali jsme tenkrát i zeleninku.
Fouká tutaké silný vítr. Mám venku prádlo a sluníčko pomahá, bude večer žehlení.
Jenjsem dnes nějak ospalá, asi tím, žemám teplé pnožky. Dělala jsem si lívanečky, ale dnes mi špatně šly otáčet. Buď moc vloček, ale i olej koupený v Kauflandu nenímoc dobrý na smažení.
Obrázek uživatelky
profil
venku svítí slunce , obloha bez mráčků, ale fouká studený vítr,ven se chystám.
Přeji také vnučce od Alenky,jen všechno dobré k prvním narozeninám.
Obrázek uživatelky
profil
chuti při kafíčkování Alenko,píšeš že jsi jak vrabčák,nejsi sama já ráno jen zvletět.Jo a také přeji tvé vnučce vše nej k narozkám,pěkně píšeš,už stárne už je jí 1 rok.Vladko jo kde je ten včerejší krásný den?Zima jako v Rusku a přitom máme 4 stupně.Marci rybičku také dělám v alobalu i se zeleninou v troubě,třeba jen s chlebem,ňam,hned bych si jí dala.Věruš,koleno šetři,at se ti neudělá voda,nedej bůh rosol,pak je to bážo vytahovat-auvaauva.Kristínko,hlavně žes sis nic nezlomila a ted když pomalu končí zima,když jsi sebou švihla o zem.Já jsem dopekla vdolky a chystám se do práce,mějte se tady pěkně,opatrujte se a ahoj zítra.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť všem. Byli jsme venku, je tam dost zima, studený vítr. Alenko malé vnučce přeji hodně zdravíčka a štěstí. Užívejte si odpoledne v pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já dělávala dříve ryby často..taky různě..ted´ muž ujíždí na mase, úplně se divím, že mu dnes nějaké neskočilo do tašky, šel kolem řezníkaSmajlík
Dnes vařím barevné fazole, už mám tedy uvařeno, jen pojístSmajlík

REGI..snad se noha brzy vyléčí.Smajlíkjá také hodně na otlaky trpím..potýkám se s nimi jako VěrkaSmajlík

REGI..díky za AnďuSmajlík už nám holka stárneSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles