Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 17.02.2015 19:23 hod. | |||
|
Pěkný večer,Věrko ty fotky máš parádní , ale děláš tady chutě Tak jste dnes byly pilné, jak jinak Mějte pěkný večer a dobře se hlavně vyspěte.![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 17.02.2015 19:04 hod. | |||
|
Věruško,rybu v alobalu jsem začala dělat mamince, když měla vysoký cholesterol a od té doby ji dělám dost často. Alobal pomáznu trochu máslem na to dám různou zeleninu, někdy ještě plátek slaniny, na to položím osolené file nebo jinou rybu, pokapu citronem, posypu trochu sladkou paprikou, někdy dám rozmačkaný česnek a na to nastrouhám tvrdý sýr.Pak to pořádně zabalím, aby z alobalu nevytékala šťáva.Do pekáčku dám trochu vody a do toho vložím alobalové balíčky. Když jsem to dala na rošt bez pekáčku, někdy se mi zelenina přichytila na alobal. JaruškoB, přidávám další název bramborových placek - u nás VOŠOUCHY. Vnučka bude určitě krásná myška, doufám, že ji vyfotíš a vložíš fotku.![]() Irence už utíká směna v práci. Regi, sluníčko si dělá co chce. Ráno vylezlo a hned se zase schovalo, zřejmě šlo sušit tvoje prádlo! Já ti to přeji, mně prádlo uschne v sušárně, jen nebude tak vonět jako tobě. ![]() Jdu se podívat na emaily. Muž hlásil, že jich je zase požehnaně! ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk | Datum vložení: 17.02.2015 18:49 hod. | |||
|
vrátili jsme se z venku, bylo nevlídně a docela chladno. Já i manžel musíme ven za každou cenu.![]() Doma je pak člověk nějak spokojenější.![]() Alenko, také přeji Andělce hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a jen samé radosti.- Je to krásná holčička, ale Filomenka také. ![]() Blaničko, když se v noci nevyspím, jsem jako po flámu. Kolikrát si lehnu na chvilku po obědě a vždy mi to pomůže. Jiřinko, mě příroda pomáhá maximálně. Martičko, já jsem padla na koleno asi před třemi roky, na rentgenu zjistili, že mám začínající artrózu. Doktor mi předepsal prášky na bolest-ty jsem nebrala a nějakou mast. Časem se koleno uklidnilo, ale mám na něm trvale menší otok. Denně si to mažu koňskou mastí, koleno nebolí,denně chodíme několik kilometrů a je to všechno v pohodě. ![]() Stázko, já jsem chodívala s odpadky v krátkých rukávech ale už to nedělám. ![]() Kristínko, dnes jsem také prala, měla jsem docela dost prádla. Venku by neuschlo, tak jsem ho dala do sušárny. Část už mám suchou. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 17.02.2015 16:09 hod. | |||
|
tak jsem snad hodinu a půl koukala na emaily..teď jdu pozdravit vás a jdu si udělat nějakou svačinku..![]() A holky děkuji..vnučka roste jako z vody.. ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 17.02.2015 14:57 hod. | |||
|
i u nás je dost chladno, a přitom svítí sluníčko. Sehnala jsem vnučce tu čelenku Myška Minie, šatičky má i plyšové myši do košíku, tak v neděli vyrazíme na dětský karneval. Malá je velmi pohyblivá, tak se vyřádí jedna radost. Bude to tam asi rušné, samí caparti. Dnes jsem pekla bramboráky/ polesňáky, podlisníky/, polévka byla včerejší zeleninová. Zítra budou špecle. Přeji všem klidné odpoledne a marodům brzké vyléčení. |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 17.02.2015 14:39 hod. | |||
|
Alenka mě rozesmála, vnučce je rok a již píše, že stárne. Beru to s úsměvem. Rybu jsme dělali v alobalu na grilu, nepřipekla se a byla chutná, přidali jsme tenkrát i zeleninku. Fouká tutaké silný vítr. Mám venku prádlo a sluníčko pomahá, bude večer žehlení. Jenjsem dnes nějak ospalá, asi tím, žemám teplé pnožky. Dělala jsem si lívanečky, ale dnes mi špatně šly otáčet. Buď moc vloček, ale i olej koupený v Kauflandu nenímoc dobrý na smažení. |
||||
| annau | Krásné odpoledne, | Datum vložení: 17.02.2015 13:22 hod. | |||
|
venku svítí slunce , obloha bez mráčků, ale fouká studený vítr,ven se chystám. Přeji také vnučce od Alenky,jen všechno dobré k prvním narozeninám. |
||||
| ija1 | Dobré | Datum vložení: 17.02.2015 12:58 hod. | |||
|
chuti při kafíčkování Alenko,píšeš že jsi jak vrabčák,nejsi sama já ráno jen zvletět.Jo a také přeji tvé vnučce vše nej k narozkám,pěkně píšeš,už stárne už je jí 1 rok.Vladko jo kde je ten včerejší krásný den?Zima jako v Rusku a přitom máme 4 stupně.Marci rybičku také dělám v alobalu i se zeleninou v troubě,třeba jen s chlebem,ňam,hned bych si jí dala.Věruš,koleno šetři,at se ti neudělá voda,nedej bůh rosol,pak je to bážo vytahovat-auvaauva.Kristínko,hlavně žes sis nic nezlomila a ted když pomalu končí zima,když jsi sebou švihla o zem.Já jsem dopekla vdolky a chystám se do práce,mějte se tady pěkně,opatrujte se a ahoj zítra.![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 17.02.2015 11:55 hod. | |||
|
Dobrou chuť všem. Byli jsme venku, je tam dost zima, studený vítr. Alenko malé vnučce přeji hodně zdravíčka a štěstí. Užívejte si odpoledne v pohodě.![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 17.02.2015 10:52 hod. | |||
|
já dělávala dříve ryby často..taky různě..ted´ muž ujíždí na mase, úplně se divím, že mu dnes nějaké neskočilo do tašky, šel kolem řezníka![]() Dnes vařím barevné fazole, už mám tedy uvařeno, jen pojíst ![]() REGI..snad se noha brzy vyléčí. já také hodně na otlaky trpím..potýkám se s nimi jako Věrka![]() REGI..díky za Anďu už nám holka stárne![]() ![]() |
||||