Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF polehávej,do 3.3.je dlouhá doba.....
Věruško manžel si užil nepříjemností,zuby jsou previtSmajlíkStrašně dlouho mu děláji ty zubySmajlíkSmajlík
Marci krásně mi včera to prádlo uschlo ve 13hod. už jsem ho sklízela.Hned jsem ho poskládala i uložila,ani nebylo třeba žehlit.SmajlíkSmajlík
Pěkný den přeji všemSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko Filipi..snad již najdeš úlevuSmajlíkJe to už dlouho, co jsi marodná
Děvčátka, moc děkuji za naši nejmladší vnučkuSmajlík
Dnes jsem si přivstala..SmajlíkHlavně jsem si již nelahla jako jindy, když jdu z wecka..to bych spala zese do půl Smajlíkdeváté..já už měla čtvrtek a to mám jít k zubaři..takže až zítraSmajlík
Věruš, muž si vytrpěl..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska zamračeno.Jiřinko receptik jsem si uložila ,rybíčky máme rádi,dík.Ještě jsem si vás nedočetla,včera mi stránka poskakovala,snad to dneska půjde....
Dneska chci jít konečně do sauny,už jsem dlouho nebyla.Vám přeji příjemné vstaváníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Omlouvám se,ale 3dny jsem na Pc nebyla.Běhám po doktorech a když se vrátím domů tak néjsem schopná nic dělat.Byla jsem i na plicním.Poslala mě na rengen a nic nenašla a stéjně mě dala plnou tašku práškůSmajlík
Nevím co mě je-Teď kašlu hlavně v noci.To dostanu záchvat,že si myslím,že se udusím.Tak spím ve dne a noc trávím v koupelně.
3.3 jdu na alergii snad se něco dozvím
Obrázek uživatelky
profil
jsem našla. Rybáři ale mají recepty vymakané, tak si ráda uložím i další rybí recepty. Jsou do něho potřeba kyselé ryby a ty jsou dost drahé, tak jsem ho už dlouho nedělala. Tady je:
Rybí salát s majonézou.
500g kyselých ryb,(např sledě)
1 střední mrkev (asi 80g),
kousek celeru, 2 lžíce hrášku. 1 sterilovaná okurka, 1 cibule, zelenina na ozdobu, 100g majonézy, 2 lžíce bílého jogurtu, špetka cukru, worcesterská omáčka, mletý bílý pepř.
Zeleninu uvaříme do měkka, nakrájíme na kostičky, přidáme hrášek, drobně nakrájenou cibuli, okurku nakrájenou na kostičky. Ryby trochu vymačkáme, nakrájíme na širší nudličky, přidáme k zelenině a vše zalijeme zálivkou, připravenou rozšleháním ostatních potravin.
Salát lehce promícháme, necháme chvíli v chladničce proležet a před podáváním zdobíme zeleninou.
Chutí se podobá tomu z obchodu a je bez éček.
Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, vnučce přeji všechno nejlepší a zdravíčko ať ji nezlobí.Smajlík
Marti, to je dobře, že ti matrace pomáhá. Smajlík
U nás dneska taky foukal vítr dost ledový. Do obchodu jsem si nevzala čepici a při jízdě na kole to bylo nepříjemný. No ucho nebolí, tak je to dobrý.
Recept na rybí salát někde mám. Je to výstřižek z časopisu, tak až ho najdu,tak ho sem dám. Chutnal jako v krabičkách z obchodu.
Vodu z kolena mi dr. tahal asi před 3mi roky. Nějak jsem špatně šlápla a už to bylo. Za 3 měsíce se koleno srovnalo.
Někdy mě zabolí, ale voda se tam už nedělá.
Děkuji za další komentíky u fotek.
Jdu na telku, tak se rozloučím. Mějte dobrou noc, hlavně bez bolesti.
Obrázek uživatelky
profil
vám všem popřát DOBROU noc! SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
měla jsem tu dost dlouho přítele, tak jsem nepsala.
Alčo, taky dodatečně přeju Andělíčkovi vše nej, hlavně to zdravíčko.SmajlíkSmajlík
Vošouchy říkávala bramborákům moje babička.
Rybu v alobalu vyzkouším co nevidět. Věrko, kolega už dělá někde jinde a já na něj nemám kontakt. Možná, až bude nějaká slezina, tak se popídím.
Holky, artrózu mám ve všech kloubech,momentálně nejvíc v rameni. Vodu z kolene mi tahali už 3x a mám ho opět oteklé.
Jiři, na fotky se snad ještě kouknu, nějak nic nemůžu najít.
Na zítra se dobře vyspěte, žádné blbosti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my sice sušárnu máme, jen jsou šňůry hodně vysoko, musím se mooc natahovat, prádlo odtud tak dobře nevoní. Pokud je sluníčko a teploty nad nulou, klidně dám do lodžie. Dnes jsem i před balkon dala froté ručníky.Vítr s nimi lomcoval hrozně, ale vysušil je.
ALENKO, snad se stav Anděličky nebude horšit. Je to moc hezká holčička.
Půjdužehlit, aych využila čas u televize.
Přeji dobrou noc..
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit a poděkovat za našeho drobečka..jste hodné, že jí přejete štěstíčko, moc ho potřebuje, je od narození nemocná..SmajlíkBude pod lékařskou kontrolou, hlavně, aby se hodnoty nezhoršovaly.Smajlík

Hezky se vyspinkeje..papaSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles