Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 18.02.2015 07:41 hod. | |||
|
AničkoF polehávej,do 3.3.je dlouhá doba..... Věruško manžel si užil nepříjemností,zuby jsou previt Strašně dlouho mu děláji ty zuby![]() ![]() Marci krásně mi včera to prádlo uschlo ve 13hod. už jsem ho sklízela.Hned jsem ho poskládala i uložila,ani nebylo třeba žehlit. ![]() ![]() Pěkný den přeji všem ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 18.02.2015 07:14 hod. | |||
|
Aničko Filipi..snad již najdeš úlevu Je to už dlouho, co jsi marodnáDěvčátka, moc děkuji za naši nejmladší vnučku ![]() Dnes jsem si přivstala.. Hlavně jsem si již nelahla jako jindy, když jdu z wecka..to bych spala zese do půl deváté..já už měla čtvrtek a to mám jít k zubaři..takže až zítra![]() Věruš, muž si vytrpěl.. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 18.02.2015 07:10 hod. | |||
|
u nás dneska zamračeno.Jiřinko receptik jsem si uložila ,rybíčky máme rádi,dík.Ještě jsem si vás nedočetla,včera mi stránka poskakovala,snad to dneska půjde.... Dneska chci jít konečně do sauny,už jsem dlouho nebyla.Vám přeji příjemné vstavání ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 18.02.2015 06:16 hod. | |||
|
Omlouvám se,ale 3dny jsem na Pc nebyla.Běhám po doktorech a když se vrátím domů tak néjsem schopná nic dělat.Byla jsem i na plicním.Poslala mě na rengen a nic nenašla a stéjně mě dala plnou tašku prášků![]() Nevím co mě je-Teď kašlu hlavně v noci.To dostanu záchvat,že si myslím,že se udusím.Tak spím ve dne a noc trávím v koupelně. 3.3 jdu na alergii snad se něco dozvím |
||||
| jimas | Recept na rybí salát | Datum vložení: 17.02.2015 23:04 hod. | |||
|
jsem našla. Rybáři ale mají recepty vymakané, tak si ráda uložím i další rybí recepty. Jsou do něho potřeba kyselé ryby a ty jsou dost drahé, tak jsem ho už dlouho nedělala. Tady je: Rybí salát s majonézou. 500g kyselých ryb,(např sledě) 1 střední mrkev (asi 80g), kousek celeru, 2 lžíce hrášku. 1 sterilovaná okurka, 1 cibule, zelenina na ozdobu, 100g majonézy, 2 lžíce bílého jogurtu, špetka cukru, worcesterská omáčka, mletý bílý pepř. Zeleninu uvaříme do měkka, nakrájíme na kostičky, přidáme hrášek, drobně nakrájenou cibuli, okurku nakrájenou na kostičky. Ryby trochu vymačkáme, nakrájíme na širší nudličky, přidáme k zelenině a vše zalijeme zálivkou, připravenou rozšleháním ostatních potravin. Salát lehce promícháme, necháme chvíli v chladničce proležet a před podáváním zdobíme zeleninou. Chutí se podobá tomu z obchodu a je bez éček. Dobrou noc. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 17.02.2015 20:17 hod. | |||
|
Alenko, vnučce přeji všechno nejlepší a zdravíčko ať ji nezlobí.![]() Marti, to je dobře, že ti matrace pomáhá. ![]() U nás dneska taky foukal vítr dost ledový. Do obchodu jsem si nevzala čepici a při jízdě na kole to bylo nepříjemný. No ucho nebolí, tak je to dobrý. Recept na rybí salát někde mám. Je to výstřižek z časopisu, tak až ho najdu,tak ho sem dám. Chutnal jako v krabičkách z obchodu. Vodu z kolena mi dr. tahal asi před 3mi roky. Nějak jsem špatně šlápla a už to bylo. Za 3 měsíce se koleno srovnalo. Někdy mě zabolí, ale voda se tam už nedělá. Děkuji za další komentíky u fotek. Jdu na telku, tak se rozloučím. Mějte dobrou noc, hlavně bez bolesti. |
||||
| Macizaj | Jdu | Datum vložení: 17.02.2015 19:48 hod. | |||
|
vám všem popřát DOBROU noc! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 17.02.2015 19:47 hod. | |||
|
měla jsem tu dost dlouho přítele, tak jsem nepsala. Alčo, taky dodatečně přeju Andělíčkovi vše nej, hlavně to zdravíčko. ![]() ![]() Vošouchy říkávala bramborákům moje babička. Rybu v alobalu vyzkouším co nevidět. Věrko, kolega už dělá někde jinde a já na něj nemám kontakt. Možná, až bude nějaká slezina, tak se popídím. Holky, artrózu mám ve všech kloubech,momentálně nejvíc v rameni. Vodu z kolene mi tahali už 3x a mám ho opět oteklé. Jiři, na fotky se snad ještě kouknu, nějak nic nemůžu najít. Na zítra se dobře vyspěte, žádné blbosti. ![]() |
||||
| 2baculka | Marti. | Datum vložení: 17.02.2015 19:42 hod. | |||
|
my sice sušárnu máme, jen jsou šňůry hodně vysoko, musím se mooc natahovat, prádlo odtud tak dobře nevoní. Pokud je sluníčko a teploty nad nulou, klidně dám do lodžie. Dnes jsem i před balkon dala froté ručníky.Vítr s nimi lomcoval hrozně, ale vysušil je. ALENKO, snad se stav Anděličky nebude horšit. Je to moc hezká holčička. Půjdužehlit, aych využila čas u televize. Přeji dobrou noc.. |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 17.02.2015 19:35 hod. | |||
|
jdu se rozloučit a poděkovat za našeho drobečka..jste hodné, že jí přejete štěstíčko, moc ho potřebuje, je od narození nemocná.. Bude pod lékařskou kontrolou, hlavně, aby se hodnoty nezhoršovaly.![]() Hezky se vyspinkeje..papa ![]() |
||||