Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání děvčata.Já jsem si udělala jen polévku.Nemám na nic chuť ani hlad.
Nespím na péřovém polštáři.Nemám ani křeslo,tak většinou sedím na vc na míse abych se nepočůrala.
Napsala jsem článek a teď mě adminci zdělili,že je krátký(no četla jsem i kratší),ale nic nenadělám.
Jdu vyvenčit péjska a opět zalezu,ale už mě to v posteli samou nebavíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já už mám doma mužíka, tak poobědváme spolu..
Dělalajsem kuřecí prsa na pánvici a brambory..synkovi polevku z hlívy, tu jsem včera v Tescu koupila i ta prskaSmajlík
Přeji i odpočinek po obídku a pohodu u odpolední kávičky, kdo si dáváSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak eště něco dodám.

Jiřinko, salát si uložím, hodí se.
Věrko, muže lituju, tak ho dobře kontroluj. Aspoň se pak bude moct dobře najíst. Zdeni, tebe to s maminkou taky čeká, snad to bude dobře zvládat. Já si pamatuju moji maminku, ta si nemohla zvyknout, klapačky ji pořád tlačily, až jednou sáhla do pusy a praštila s nimi o zem. Bylo po zubech.Smajlík Ale pak jí udělal jiný zubař lepší.
AničkoF, kašel strašně vysiluje, to je mi tě líto. Snad ti pomůžou aspoň ty prášky, cos teď dostala. Ležet se asi při kašli moc nedá, já když mám kašel, tak trávím i noc v křesle, to se mi líp dýchá. Držím palce, ať se ti uleví.
Irenko, dík za radu, já teď mažu klouby konopnou mastí od kamarádky a skoro se mi zdá, že je to lepší.
Maru, vidíš, už je popeleční středa, to to letí. Ty jsi taková dobrá duše, nic si nestěžuješ a asi ti taky není akorát.
Děvčata, mějte pěkný den!!
Obrázek uživatelky
profil
jen jsem dočítala, peču makovec, tak musím do kuchyně..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, přeji pěknou popeleční středu...Smajlík
U nás je zamračeno,šedivo a na nule...brrrr!!!
Dost si stěžujete na různé neduhy,nemoci a zdravotní problémy...přeji všem marodům,aby se ulevilo a bylo líp...
Dobré pořízení na nákupech,na úřaech a obré výsledky u doktorů...
At máte klidný den...SmajlíkSmajlík




Obrázek uživatelky
profil
jak píše Marcelka,počasí venku děsné,takové to únorové,jak dělané na deprese.
Věrko a Zdeni, já zatím problémy se zubama nemám, ale vzpomínám na mamku, co si vytrpěla, když ji dělali protézy,hodně vytrpěla než se usadily.Já jezdila jako doprovod a trpěla jsem s ní.Tak ať to zvládnou bez problémů.
Irenko, taky mám artrozu,zatím ji pozoruju v kolenech a v bederní páteři,zkusím babské rady, jak píšeš.Zkoušela jsem ty cibulové ponožky,bylo to příjemné,jen ten cibulový odér.
Věrko,krásně sušíš ovoce,já zatím sušičku nemohu mít, neboť jak jsi psala, že je hlučná, to by mi muž láteřil. Ale kdybych byla sama,to bych mohla mít.
AničkoF,taky to je nadlouho, než doktoři objeví příčinu kašle,a ty čekací doby na ošetření jsou hrozné.
Obrázek uživatelky
profil
Barometr ukazuje, že by mělo být pěkně, tlak vylezl nahoru a přitom máme furt zataženo.
Byla jsem v Albertu utratit nějaké peníze, to se mi povedlo, ale v tašce skoro nic. Teď se už jakou dobu peru s noťasem, asi chce umřít.
Teprve vás budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Počasí jako přes kopírák, mlha, vlhko, zima.Smajlík
Jakmile dopíši, budu žehlit. Hodně prádla už jsem poskládala, tak mi toho tolik nezbývá. Pak rychle připravit na oběd. Bude bramboračka s houbami, krůtí plátek na zelenině a brambor. Ve dvanáctSmajlíkmám holičku, jindy neměla čas a odpoledne babinec, pak knihovna - nemám už co číst.Zítra pojedeme k mladým.
Věruško, já k rybě zeleninu střídám, nedávám hodně druhů najednou, jak to vyznělo v receptu.
Tvůj muž hodně zkusil, ale to zvládne a zase bude dobře.Smajlík
Jiřinko, děkuji za recept. Minulý týden jsem koupila dvě krabičky rybího salátu v Lidlu, byl asi takový jako ty popisuješ - velice dobrý. Pak jsem podobný koupila v Kaufu a ten nám nechutnal. Udělám podle tvého receptu.Smajlík
AničkoF, já si pořád myslím, že budeš mít alergii. Nespíš na péřovém polštáři?
Zdeničko, maminka si také užije, ale pak bude mít pokoj!Smajlík
Děvčátka, přeji vám pěkný den. Letím pracovat!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, už jsem byla ve sklepě zalít muškáty.
Aničkof, jen polehávej , hlavně by měli už přijít na co ti je.Věrko tak muž teda má trápení. My od pondělka budeme jezdit s mamkou, bude ji dělat nové zuby, má to už rozepsané na 5 návštěv, hrůza.Mějte všechny klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
trochu jsem zaspala v noci jsem zase blbla a ráno bych chrněla Barča mi musela dát jmen,že šla dlouho ven.Věruško,já tě nechtěla vystrašit s tou vodou v koleně,je to pak nepříjemný to tahat-babská rada i pro Blaničku-zelný listy a ovázat třeba plenou,jestli tam voda je tak se plena může ždímat,nebo naplácat tvaroh.AničkoF noc trávit v koupelně,máš být zahrabaná v pelíšku.U nás opět škaredé počasí,mlha jako mléko.Ted přijde sousedka na kávičku,vy jí určitě také máte na stole a přeji krásný den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles