Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem dočetla...Věruš, muž si už chudák vytrpěl..
JINO..odpočívej..a klid potřebuješ, to mají všichni pravdu..jsi moc nemocná..muž tě zase bude hýčkat, papa..myslím na tebe..i Irča sluníčko, by měla odpočívat co může, snažit se.. Ony ty léčby jsou velká zátěž pro celé tělo..Po mně nic nebylo skoro dva roky, motala se mi hlava, omdlívala jsem třeba ze sluníčka, měla alergické reakce na věci, co mi dříve vůbec nevadily, horečky až ke čtyřicítce a druhý den mi nic nebylo a pod..ale to k tomu asi patřilo, teď jsem zdravá až-ažSmajlíkSmajlík

Holky..už se loučím..pa zase zítra
Obrázek uživatelky
profil
Jindřiško hlídej se,hlavně abys byla v pořádku. Jaru já mám zub už kolik let na háček a nezlomil se nikdy.
Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jindřiško- buď na sebe opatrná, přeji rychlé zlepšení zdravotního stavu a ať ty lynfodrenáže zaberou.

Odkaz na článek:
http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/447404/Nejsou-duchody-vypocitane-stejne-spatne-jako-platy-soudcu.html



To jsem dnes dostala v e-mailu.

Dnes jsme měli čočkovou a ty špecle. Na víkend budeme kompletní + synova přítelkyně.

Natrefila jsem v Lídlu na velmi dobrá jablka, nejdříve stály kolem 18 Kč, teď cca 25 Kč/kg, ale kdo nemá zahrádku, ocení vzhled, chuť i konzistenci. Nejsou "betonová" jako delicie a pod.Přeji příjemný podvečer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, zdravím Vás. Tak po týdnu se tady zase ukazuji, ve čtvrtek v noci jsem zkolabovala a manžel musel volat záchranku, přijely 2 sanitky a odvezli mně do Hranic do nemocnice na vyšetření. Když mi lékař měřil tlak, tak jsem měla 110/50. Tam mi do rána dělali lékaři samé vyšetření a v pátek odpoledne mě pustili domů. Přijel pro mne syn jak jel z kasáren, já jsem mu volala. Tak musím na sebe dávat velký pozor a neunavit se a nerozčilovat. Polehávám, mám to nakázané od lékaře.
Zítra jedu ráno na lymfomasáže do Přerova, Zatím se loučím, zítra se sem zase podívám.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je dneska taky pošmourno a nevlídno, ještě včera bylo hezky, vypadalo to už jarně, ale ještě je brzy. Tak jsem si aspoň koupila krásně žlutou primulku. Až odkvete, tak půjde na zahradu.
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsem měla divokou noc, zdálo se mi, že v nějakém starém domě jsem ještě s někým stěhovala po schodech matrace do postele, ale takové, co je jedna veliká a chodili jsme několik pater po schodech a ten, co šel vpředu, tak utíkal, že jsem ani nemohla stačit. Vzbudila jsem se udýchaná, bolelo mně rameno a obě ruce. Nevím, co se mi to namotalo, nikdo ani neříkal, že bude měnit matrace. Je tu řeč o zubech, já jsem objednaná na 9.3. na kliniku, moje zubařka mi nabízí místo můstku, na který už mám strach kousat, protože se hýbe, vyndávací na háček, ale tomu se bráním. Kdo to kdy měl, tak měl problém, háček se po pár vyndání láme, tak to nechci. Tak jestli bude možná varianta, že mi navrtají kovový čep jeden nebo víc, tak si asi taky užiju. Nejsem závistivá, ale tomu, kdo neví, co je to bolest u zubaře, tomu závidím, říkám, že závidět dokážu jen zdravé zuby a zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
byla pro léky. Aničko, tak článek o něco rozviň ve slovíčkách, nebo ještě nějaká připiš.
I tady je šedivá obloha a vlezavo. Ráno jsem si byla zajezdit cvičně, tentokrát mi nešlo zaparkvat do škatulek na levou stranu. Autobus do Solnice jsem dohnala na poslední chvílku. U doktora nikdo nebyl, tak mám nohu trochu přitřenou genciánkou a hojivou mastí, v pátek znvu na kontrolu.Včera mě bolela noha i rameno,asi tělo cítilo změnu počasí.
Oběd jsem vyřešila nudlemi u vietnamců, docela mi chutnají a jednu za čas se to dá. Na trhu jsem si vybrala fialovu hyacintu s dvěma poupátky. Zatím ji nechám v ložnici, kde netopím, aby se aklimatizovala. Pak dám do kuchyně nebo obýváku. Budu mít tak další úlovek do zahrádky na chalupě.
Obrázek uživatelky
profil
tvůj mužíček se zuby zkouší. Snad muje již brzy dodělaji,když mu dělali ty díry. Filipi smad ti něteré léky zaberoou, kašel moc vysiluje, hlavně proto, že i v noci neležíš.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu pozdě, ale byla jsem pro léky, objednávám si je přes internet a nechávám si je poslat v Brně do lékárny....Dcera má dnes dvanáctku, tak jsem nechtěla ještě pozdě večer otravovat, aby šla do lékárny , bude ráda, že pojede domů....Dočtu si vás později, přeji pěkné odpoledne, půjdu si vypít kafíčko....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem na vás jukla u nás mrholí je tu brrrr.Z Marcelky se stala kočka,na babinci budou holky čubrnět,tak at se ti líbí užij si to tam.A víš,kdy se máš vrátit domů?SmajlíkVěruš muž si teda užil a všichni kdo navštívíte zubaře tak přeji zásah bez bolesti.Blani,jestli máš mastičku s domácí vypěstované tak ta má větší sílu než kupovaná,at ti pomůže.Jo a já se pomalu budu chystat do prácičky mějte se tu fajn a zítra páááSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles