Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zvířátka jsou nakrmena a vyčištěna, jen můj manžílek je jako vždy v posteli...Jdu dělat snídani, určitě ho konvicí, která je dost hlučná ,proberu.Už jsem dostala krásnou novou konvici, ale čím bych ho budila????Hezký den a marodům, ať se uleví a všude dobré pořízení....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dnes sluníčko.Smajlík
Jinuško,nic se nedá dělat musíš se hodně šetřit.Ono nejhorší je se to naučit,něco taky o tom vím.....
Věruško zas bude dobře,ale každá to prožíváme s nimiSmajlík
Marcelko užij si to u mladých SmajlíkVlásky brzy dorostouSmajlík
Mějte všechny krásný den,muž šel po doktorech ,jak přijede tak půjdeme nakoupit,už jsme týden nebyliSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránkoSmajlík..vstala jsem z mužíkem na ranní kafíčko, za chvilku odjede...Ten zubař mne nenechá spát..Smajlík

Jak jste psali o parkování, tak muž taky najíždí i několikrát než zaparkuje, říkal, že to dělá mám dojem posilovač řízení, či co a zimní nové gumy a přední náhon kol, jakýsi malý rejd, že auto chce jet rovno..moc tomu nerozumím,ale ve škodovce to nedělávalo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Myslím na všechny, co mají zdravotní problémy a držím všechny palečky, aby bylo líp.
Obrázek uživatelky
profil
počítač mi moc zlobí, myslela jsem, že se sem už ani nekouknu.
Jindři, to jsi měla fakt hrozně nízký tlak, odpočívej a na ty lymfo by měl jet někdo s tebou raději.
Sluníčko, na tebe taky myslím, jestli už ty ozářky jsou líp zorganizované a jak ti je.
Věrko, multifokály mám už léta, zvykala jsem si dlouho a teď prý mám oči už zase jinde, tak na ně tak dobře nevidím. Používám je hlavně do obchodů, protože bez brýlí jsem slepá. Číst s nimi vydržím jen chvilku.
Děvčata, hezky se vyspěte, dobrou!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát všem dobrou noc, mám ještě nějakou práci, doufám, že v noci nebudu pracovat jako na dnešek. Všem, co jsou nemocní, tak přeju brzké uzdravení a nebo aspoň zlepšení nemoci k dobrému.
Obrázek uživatelky
profil
Jindřiško, děvčata mají pravdu, jsi velmi oslabená a je potřeba odpočívat. Alenka má léčbu úspěšně za sebou a moc dobře ví co je třeba. Cítím s tebou a držím pěstičky, aby jsi byla zdravá.
Jakaz, ta primulka bude dělat radosti i na zahrádce.
Marcelka pojede na výlet k mladým. Jistě se těšíš, tak si užívej jejich pozornosti. Babinec sis užila, je to prima jít mezi známé.
Zoubky na drátkách zatím neřeším. Muž je sice měl, ale ne zas tak dlouho,tak očka nebyla zlámaná. Též si je vždy čistil, aby mu nevadily drobky.
Pěknu dobrounoc a hlavně bezbolesnou.
Obrázek uživatelky
profil
Všechno, co jsem si naplánovala jsem zvládla. Ještě jsem sbalila věci na pobyt u mladých. Pojedeme dopoledne.
Irenko, jsem ostříhaná, ale asi víc, než jsem chtěla, no nevadí, mně vlasy rostou rychle. Na babinci bylo fajn.
Regi, kolikrát pozoruji lidi u marketů, jak najíždějí do "škatulek" několikrát, než se trefí.Smajlík Zase jsi se naučila něco nového.
Píšete o zubech. Mně vypadla plomba a zubař je na horách, ale není to tragédie, v pondělí se vrátí.Smajlík
Jindřiško, už jsem tě tady postrádala. Vůbec se nedivím, že jsi zkolabovala, ten tlak jsi měla hodně nízký. Opravdu odpočívej, máš to náročné. Martička to vystihla přesně.
Držte se obě.
Přeji vám dobrou noc bez bolestí a trápení!Smajlík



Obrázek uživatelky
profil
myslela jsem, že když šel tvůj mužíček o měsíc dříve na ten zákrok, tak že bude mít dříve hotovo. Jasně, dásna musí být zatažená, jinak by trpěl více. A brýle ti poradili asi také dobře.Jsou to velké ceny a kdyby nevyhovovoaly výměna není možná bez dalšího placení.
Obrázek uživatelky
profil
Radu pro Jinušku i Irenku S. od Alenky je řeba si dobře zapamatovat. Tělo skutečně se dostává do situací, které odmítá zvládat ..Je to příliš velká zátěž. Děvčátka ,buďte hodně opatrná, držíme vám pěstičky všechny, i když to pořád nepíšeme, jsme s vámi a rády bychom pomohly, ale nevíme jak jinak ,než dobrým slovem útěchy .Držte se!!!...Všem přeji klidnou dobrou noc a zítra ahojky...SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles