Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 19.02.2015 08:16 hod. | |||
|
zvířátka jsou nakrmena a vyčištěna, jen můj manžílek je jako vždy v posteli...Jdu dělat snídani, určitě ho konvicí, která je dost hlučná ,proberu.Už jsem dostala krásnou novou konvici, ale čím bych ho budila????Hezký den a marodům, ať se uleví a všude dobré pořízení....![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 19.02.2015 08:14 hod. | |||
|
u nás dnes sluníčko.![]() Jinuško,nic se nedá dělat musíš se hodně šetřit.Ono nejhorší je se to naučit,něco taky o tom vím..... Věruško zas bude dobře,ale každá to prožíváme s nimi ![]() Marcelko užij si to u mladých Vlásky brzy dorostou![]() Mějte všechny krásný den,muž šel po doktorech ,jak přijede tak půjdeme nakoupit,už jsme týden nebyli ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 19.02.2015 06:17 hod. | |||
|
Dobré ránko ..vstala jsem z mužíkem na ranní kafíčko, za chvilku odjede...Ten zubař mne nenechá spát..![]() Jak jste psali o parkování, tak muž taky najíždí i několikrát než zaparkuje, říkal, že to dělá mám dojem posilovač řízení, či co a zimní nové gumy a přední náhon kol, jakýsi malý rejd, že auto chce jet rovno..moc tomu nerozumím,ale ve škodovce to nedělávalo. ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 18.02.2015 23:56 hod. | |||
|
Myslím na všechny, co mají zdravotní problémy a držím všechny palečky, aby bylo líp. | ||||
| Bm68 | Jsem tu asi poslední, | Datum vložení: 18.02.2015 21:51 hod. | |||
|
počítač mi moc zlobí, myslela jsem, že se sem už ani nekouknu. Jindři, to jsi měla fakt hrozně nízký tlak, odpočívej a na ty lymfo by měl jet někdo s tebou raději. Sluníčko, na tebe taky myslím, jestli už ty ozářky jsou líp zorganizované a jak ti je. Věrko, multifokály mám už léta, zvykala jsem si dlouho a teď prý mám oči už zase jinde, tak na ně tak dobře nevidím. Používám je hlavně do obchodů, protože bez brýlí jsem slepá. Číst s nimi vydržím jen chvilku. Děvčata, hezky se vyspěte, dobrou! ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 18.02.2015 20:27 hod. | |||
|
Jdu popřát všem dobrou noc, mám ještě nějakou práci, doufám, že v noci nebudu pracovat jako na dnešek. Všem, co jsou nemocní, tak přeju brzké uzdravení a nebo aspoň zlepšení nemoci k dobrému. | ||||
| 2baculka | Jdu se rozloučit. | Datum vložení: 18.02.2015 19:53 hod. | |||
|
Jindřiško, děvčata mají pravdu, jsi velmi oslabená a je potřeba odpočívat. Alenka má léčbu úspěšně za sebou a moc dobře ví co je třeba. Cítím s tebou a držím pěstičky, aby jsi byla zdravá. Jakaz, ta primulka bude dělat radosti i na zahrádce. Marcelka pojede na výlet k mladým. Jistě se těšíš, tak si užívej jejich pozornosti. Babinec sis užila, je to prima jít mezi známé. Zoubky na drátkách zatím neřeším. Muž je sice měl, ale ne zas tak dlouho,tak očka nebyla zlámaná. Též si je vždy čistil, aby mu nevadily drobky. Pěknu dobrounoc a hlavně bezbolesnou. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 18.02.2015 19:42 hod. | |||
|
Všechno, co jsem si naplánovala jsem zvládla. Ještě jsem sbalila věci na pobyt u mladých. Pojedeme dopoledne. Irenko, jsem ostříhaná, ale asi víc, než jsem chtěla, no nevadí, mně vlasy rostou rychle. Na babinci bylo fajn. Regi, kolikrát pozoruji lidi u marketů, jak najíždějí do "škatulek" několikrát, než se trefí. Zase jsi se naučila něco nového.Píšete o zubech. Mně vypadla plomba a zubař je na horách, ale není to tragédie, v pondělí se vrátí. ![]() Jindřiško, už jsem tě tady postrádala. Vůbec se nedivím, že jsi zkolabovala, ten tlak jsi měla hodně nízký. Opravdu odpočívej, máš to náročné. Martička to vystihla přesně. Držte se obě. Přeji vám dobrou noc bez bolestí a trápení! |
||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 18.02.2015 19:37 hod. | |||
|
myslela jsem, že když šel tvůj mužíček o měsíc dříve na ten zákrok, tak že bude mít dříve hotovo. Jasně, dásna musí být zatažená, jinak by trpěl více. A brýle ti poradili asi také dobře.Jsou to velké ceny a kdyby nevyhovovoaly výměna není možná bez dalšího placení. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 18.02.2015 19:27 hod. | |||
|
Radu pro Jinušku i Irenku S. od Alenky je řeba si dobře zapamatovat. Tělo skutečně se dostává do situací, které odmítá zvládat ..Je to příliš velká zátěž. Děvčátka ,buďte hodně opatrná, držíme vám pěstičky všechny, i když to pořád nepíšeme, jsme s vámi a rády bychom pomohly, ale nevíme jak jinak ,než dobrým slovem útěchy .Držte se!!!...Všem přeji klidnou dobrou noc a zítra ahojky...![]() ![]() ![]() |
||||