Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 19.02.2015 12:22 hod. | |||
|
máme nakoupeno i utraceno v tašce málo a peněz fůra![]() Tisícovka v čudu ,ale ani blbé vínko tam není![]() Dneska na oběd máme vepřové na grilu s bramborem Odpoledne čekáme vnoučátka ,tak se mějte fajn![]() ![]() Alči doufám ,že tě tam moc netrápili ![]() Děkuji za nahlédnutí na mé fotečky a komentiky ![]() ![]() Blani na gyndě ať se daří!! |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 19.02.2015 12:17 hod. | |||
|
hezké poledne i odpoledne. Dobrou chuť k obědu i ke kafíčku. měla dnes jen salát zeleninový a rohlíky. Teď si dám kafčo, umyji nádobí a pomažu na gyndu. Ale sluníčko už máme,heč. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 19.02.2015 12:05 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Alenko dobré pořízení, počasí tady taky nic moc, sluníčko by mělo být zítra a v sobotu, tak uvidíme.Marcelko tak šťastnou cestu.Mějte pěkné odpoledne všechny. Blani ,teď aby se vše prohlíželo v obchodě ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 19.02.2015 10:10 hod. | |||
|
Nemám vás od včera dočtený. Nějak mi není dobře, tak vás zatím zdravím.![]() |
||||
| Bm68 | Dě včata,krásný den. | Datum vložení: 19.02.2015 09:55 hod. | |||
|
Snad vyleze i u nás sluníčko, zatím nic. A noťas je zase línej a musela jsem znova do Alberta. Včera jsem tam koupila rajčata a dnes ráno byla na nich plíseň chlupatá. Nakonec mi dali jiná, donesla jsem je domů, hned vybalila, prohlídla a hle na jednom už u stonku plíseň bují. A pak, že to není možné. Alčo, ať tě zubař moc netrápí, Marcelce přeju šťastnou cestu a všem beruškám (zatím není přečteno), ať se jim dnešek vyvede. ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 19.02.2015 09:08 hod. | |||
|
dočetla jse,. mrknu na pár foteček a jdu se oblékat..zubaře mám tak 5minut cesty![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 19.02.2015 09:03 hod. | |||
|
Už jsme připraveni, jen vyrazit. Všem přeji pěkné dny, ať vás nic nebolí, ať všechny problémy zvládnete na jedničku a u mudrů se nenechte opít rohlíkem. Mějte se krásně, kdy se objevím, nevím. Ahojky! ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 19.02.2015 08:59 hod. | |||
|
děvčátka u nás opět pošmorno.Holky píšete o zubech,muž o ně přišel ve 37 letech,měl paradentózu no a já jsem ještě,nepoznala bolest zubů a jak vás tady čtu,tak není o co stát.Jen se mi dělá zubní kámen a jak to ztrhává,tak se odhalují krčky.Jinuš,holky radí dobře,hodně odpočívej a to platí i Irence sluníčku obě máte skvělou rodinu a ta se o vše postará.Držím vám holky palce Věruško,bude dobře a také držím No a já za chvilku klušu do práce,dnes jdu na 10 hodinu,vařia jsem rychlovku-buřtguláš navíc není čas.Marodi odpočívejte a mějte všichni krásný den.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 19.02.2015 08:49 hod. | |||
|
Máme zamračeno, Jindřiško, Irenko myslím na vás , hlavně vydržte, bude lépe.Martička už má kus práce za sebou. Věruško bude dobře neboj. Dnes na oběd udělám halušky s hlávkovým zelím a je to Mějte všechny klidný den.![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 19.02.2015 08:46 hod. | |||
|
denní ranní povinnosti mám za sebou a musím vymyslet, co zase vařit...![]() Obloha stále šedivá,tak jako i nálada... ![]() Marodům a hlavně Jinušce přeji,aby se ulevilo, aby bylo líp... ![]() Děvčátka, ať se vám dneska všecko daří a když nemáme sluníčko na obloze, mějme ho aspoň v duši... ![]() ![]() |
||||