Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne sjem se stavila pro objednané věci v lékárně a nakupila trochu v Penny. Zkouším sáček proti vlhksti, který tam mají v akci.V koupelně je vždy po ospršeí a při praní na vyšší teploty vlhčeji. Jelikož není okno bývají ručníky navlhlé a nevoňavé. Nechávám otevřené dveře, ale to nestačí.
Obrázek uživatelky
profil

muž: Co bude dnes k obědu?

žena: nic!

muž: Ani včera jsme nic neměli!

žena: Já vím, vařila jsem na dva dny!


Jinak u nás moc vesele není. Vypadá to, že s naším psím seniorem bude brzo konec. Už nechtěl žrát, bolí jej tlapky. Dnes jsem přinesla od veterináře nějaké mazání, tlapky namazala a zavázala. Ale moc naději tomu nedávám. Miky má už 15 let, cukrovku a jiné nemoci, ale těžce, přetěžce se budeme loučit......

Jinak u nás byl silný mrazivý vítr. Na víkend se sejdeme všichni, přijedou i děti. Bude to pro mně nápor, ale určitě to zvládnu.
Přeji klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
já mám rajčata taky ráda..taky jsem si dnes koupila..SmajlíkSnad do zítřka vydrží..SmajlíkMám i ta rajčata loupaná i kousky a pyré v takových krabičkách to kupuji v kauflandu...používám to na vaření.Smajlíkobčas i jinde v plechu.Smajlík
V obchodech je Zdeni opravdu všechno dražší...pomaličku vše zdražuje..Smajlík
MARTI..zítra budou jistě dobré výsledky..neboj..
Děvčátka, přeji hezký večer a dobrou noc..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já mám zítra po třech měsících odběry krve a to jsem vždycky nervní. To je jediné, čeho se bojím, jinak ani čerta....Tak raději nebudu moc psát, abych nebyla protivná a všem vám přeji pěkný večer a klidnou a bezbolestnou nocSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Celý den jsem někde poývala i na chalupu jela nasypat ptáčkům slunečnici. Tím mám rozlítaný celý den, Byl to pro mne asi lepší, v noci jsem tak nějak nespala. Teprve jdu při zprávách dočítat.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, moc a moc Vám děkuji za Vaši podporu a velmi si toho vážím. Do Přerova na lymfodrenáže se mnou jezdí manžel a vždy tam na mně hodinu a půl čeká.
Přeji Vám hezkou dobrou noc a krásné sny.
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem tady návštěvu. Blani na jedné straně je dobře, že nic nenašli, ale zase když ti stále není dobře, něčím to bude.Ali tak zubaře máš za sebou.Bady teď tisícovka na nákup nic není, je to čím dál horší.
Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak mi opět nic nenašla. Zajdu zpět k obvoďákovi, on mi něco napíše a pak vyrazím za chirurgem.
Jiři, to je mi líto, že ti není dobře. A Alčo buď ráda, že to máš odbyté.
Věrko, rajčata já miluju, ty jím často, ale myslím, že mi to nepomůže. Budu je mít i teď večer, nebudu riskovat, že zítra budou zase plesnivé.
Rajčata v konzervě taky mám, ale čerstvé je čerstvé.
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme chvilku venku, dám vařit za chvíli brambory,Smajlíksynek příjde kolem půl páté, budeme obědvatSmajlíkči skorovečeřet
Obrázek uživatelky
profil
tak to i boleloSmajlík dělal jen zubní kámen, ale vrtačkou, tak občas zajel dost ke krčkuSmajlík Já si dala k obědu kroasan, za chvíli přijede děda a dáme si kafíčko, obědvat budeme až se synkem, to budeme mít obědovečeři.. tak s vařením nespěchámSmajlík

Blani..to by mne naštvalo, s těmi rajčatySmajlík

Nějak mi uniklo kam jela Marcelka.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles