Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 19.02.2015 19:25 hod. | |||
|
Dopoledne sjem se stavila pro objednané věci v lékárně a nakupila trochu v Penny. Zkouším sáček proti vlhksti, který tam mají v akci.V koupelně je vždy po ospršeí a při praní na vyšší teploty vlhčeji. Jelikož není okno bývají ručníky navlhlé a nevoňavé. Nechávám otevřené dveře, ale to nestačí. | ||||
| bertice | Začnu vtípkem, co mi dnes dorazil | Datum vložení: 19.02.2015 19:24 hod. | |||
|
muž: Co bude dnes k obědu? žena: nic! muž: Ani včera jsme nic neměli! žena: Já vím, vařila jsem na dva dny! Jinak u nás moc vesele není. Vypadá to, že s naším psím seniorem bude brzo konec. Už nechtěl žrát, bolí jej tlapky. Dnes jsem přinesla od veterináře nějaké mazání, tlapky namazala a zavázala. Ale moc naději tomu nedávám. Miky má už 15 let, cukrovku a jiné nemoci, ale těžce, přetěžce se budeme loučit...... Jinak u nás byl silný mrazivý vítr. Na víkend se sejdeme všichni, přijedou i děti. Bude to pro mně nápor, ale určitě to zvládnu. Přeji klidnou noc. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 19.02.2015 19:16 hod. | |||
|
já mám rajčata taky ráda..taky jsem si dnes koupila.. Snad do zítřka vydrží.. Mám i ta rajčata loupaná i kousky a pyré v takových krabičkách to kupuji v kauflandu...používám to na vaření. občas i jinde v plechu.![]() V obchodech je Zdeni opravdu všechno dražší...pomaličku vše zdražuje.. ![]() MARTI..zítra budou jistě dobré výsledky..neboj.. Děvčátka, přeji hezký večer a dobrou noc.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer | Datum vložení: 19.02.2015 19:07 hod. | |||
|
Já mám zítra po třech měsících odběry krve a to jsem vždycky nervní. To je jediné, čeho se bojím, jinak ani čerta....Tak raději nebudu moc psát, abych nebyla protivná a všem vám přeji pěkný večer a klidnou a bezbolestnou noc ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji hezký večer. | Datum vložení: 19.02.2015 18:50 hod. | |||
|
Celý den jsem někde poývala i na chalupu jela nasypat ptáčkům slunečnici. Tím mám rozlítaný celý den, Byl to pro mne asi lepší, v noci jsem tak nějak nespala. Teprve jdu při zprávách dočítat. | ||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 19.02.2015 18:37 hod. | |||
|
Děvčata, moc a moc Vám děkuji za Vaši podporu a velmi si toho vážím. Do Přerova na lymfodrenáže se mnou jezdí manžel a vždy tam na mně hodinu a půl čeká. Přeji Vám hezkou dobrou noc a krásné sny. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 19.02.2015 18:37 hod. | |||
|
Měla jsem tady návštěvu. Blani na jedné straně je dobře, že nic nenašli, ale zase když ti stále není dobře, něčím to bude.Ali tak zubaře máš za sebou.Bady teď tisícovka na nákup nic není, je to čím dál horší. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 19.02.2015 17:50 hod. | |||
|
tak mi opět nic nenašla. Zajdu zpět k obvoďákovi, on mi něco napíše a pak vyrazím za chirurgem. Jiři, to je mi líto, že ti není dobře. A Alčo buď ráda, že to máš odbyté. Věrko, rajčata já miluju, ty jím často, ale myslím, že mi to nepomůže. Budu je mít i teď večer, nebudu riskovat, že zítra budou zase plesnivé. Rajčata v konzervě taky mám, ale čerstvé je čerstvé. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 19.02.2015 16:03 hod. | |||
|
Byli jsme chvilku venku, dám vařit za chvíli brambory, synek příjde kolem půl páté, budeme obědvat či skorovečeřet |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 19.02.2015 12:23 hod. | |||
|
tak to i bolelo dělal jen zubní kámen, ale vrtačkou, tak občas zajel dost ke krčku Já si dala k obědu kroasan, za chvíli přijede děda a dáme si kafíčko, obědvat budeme až se synkem, to budeme mít obědovečeři.. tak s vařením nespěchám![]() Blani..to by mne naštvalo, s těmi rajčaty ![]() Nějak mi uniklo kam jela Marcelka. |
||||