Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme bílý mráz, brrr.
Za chvilku jdem s přítelem pro kus bůčku a taky do Penny, nějak mám vyjedeno.
Naši budou přes víkend v Alpách a já jim slíbila na pondělí králíka, tak k němu chci dát kousek bůčku. Oni se vrátí až v noci, tak aby mohli dlouho spát, budou mít ještě v pondělí dovču.
Vlaďko, gratuluju k výsledkům, jste vzorní pacienti.
AničkoF, tak snad už to půjde k lepšímu a za chvilku budeš jura.
Irenko, ještě že tě mají, jsi v práci v jednom kuse. Stihneš toho hodně.
Kristi, depku z počasí možná mám, protože u nás už strašně dlouho je zataženo(kromě asi dvou dnů), ale že by mě od depky bolelo v břiše...
Jo, musím letět, holčičky, mějte pěkný páteček.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný páteční den přeji všem.Unás to vypadá, že bude slunečno.My byli s manželem na kontrole cukru a dopadli jsme oba výborně.Pokud bude přes poledne trochu pěkně, potřebujeme umýt auto.Hlavně vystříkat od soli.Aničko F to je dobře, že ti léky zabraly a je ti lépe.Irenka Ija jde pracovat, teď pracuješ nějak stále.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné páteční ráno děvčata.Už je mě líp asi zabraly prášky.Na počitači se nezdržují tak se nezlobte,že nereagují.
Vám co zlobí zdravíčko přejí brzké uzdravení Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,máme -2 stupně a obloha je jasná a vychází sluníčko,bude krásný den.Kristínka se potěšila s dětičkama a holky držím palce na uzdravení a kdo čeká na výsledky tak at dobře dopadnou.Blani je to možný,švagr měl boreliózu a šel dříve do důchodu,bolí ho klouby a alergii neměl,ted trpí a používá inhalátor.Je to svinstvo.Mějte krásný den dnes jdu na 9 hodinu do práce,pořád mi to střídají pááá
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsme tu měli dětičky,moc jsem si je užila.Anýska je všude plnoSmajlíkSmajlík
Blani tak snad bude vše OK.Nemáš nějakou depku,ono to jde jedno s druhým,počasí nic moc a psychika dělá hodně,popřemýšlej nad tímSmajlíkSmajlík
Marti držím palce na zítra, určitě budou dobré výsledkySmajlík
Smajlík
Všem marodům přeji brzké uzdraveníSmajlíkSmajlík
Sari je pravda,že za tisícovku se dneska moc nekoupíSmajlík
Už půjdu do hajan ,tak dobrou nockuSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
takže píšu až teď, když jste asi už skoro všechny v kanafasu.
Vtip mě pobavil, i ty chňapky.
Irenko, u nás je v Albertu čisto a zelenina bývá pěkná, tohle jsem nečekala a ani na pohled nebylo nic vidět. Ale vždycky znova žasnu, jak je to všechno drahé, tentokrát jsem koukala, že i prášky do pečiva a vanilk. cukry.
Marti, přeju dobré výsledky zítra na krvi.
Já si mám ještě zavolat za 14 dní kvůli cytologii.
Jaruš, pejska je mi moc líto, oni trpí jako lidi, taky mají všelijaké nemoci.
Věruško, každou chvíli se teď setkávám s tím, že lékaři nedokáží poznat, co lidem je. Tvého syna lituju moc, už to opravdu trvá dlouho.A ty trpíš s ním.
Mně klouby taky bolí, myslím, že se to zhoršilo po té borelióze.
Jindřiško, už máš tu nohu lepší, vidíš nějaké výsledky už?
Doufám, že jo.
Děvčata, všem přeju dobrou noc!
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
Rajčata v konzervě i v té krabičce taky používám...Smajlík
Jino, Blani, Marti, myslím na vás, aby bylo dobře...Smajlík
Též Věrky synovi přeji,aby mu našli to co způsobuje jeho protíže a aby byl zdravý...Smajlík
Marcelce šťastnou cestu...Smajlík
Jaruško, pejska je mi líto, to loučení je těžké, zažila jsem to...Smajlík
Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčáta Marci tak štastnou cestu a brzo se vrat.Blni v Albertu u nás mají dost často zeleninu,bud měkkou a ve vaničkách jsem to vzdala.Jednou tam bylo smrad z masa,spoustu lidí to odradilo,oni to vůbec necítili,až na upozornění to všechno stáhli.Ubylo i hodně lidí,to se rozkřiklo,raději chodi do vedlejšího marketu.Jauško s pejskem je loučení moooc zlé,to ti věřím,měli jsme pejska 13 let a museli jsme ho nechat upat,bulela jsem jako želva,máme 3 roky Barču a přistihnu se někdy že jí řeknu Míšo.No a ten vtip prima u nás když se muž zeptá-babičko co bude k večeři?Často jsou chnapky co si chnapne to má.Mějte hezky večer dobře se vyspěte,marodi odpočívejte přeji dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
pejsek má svá léta, bude smutno, Možná uvažuj o dalším novém mazlíčkoví.
Dopoledne bylo dost studené a šedivé i u nás. Když jsem odpoledne odjížděla z chalupy, ukazovalo se slunko. Zima ale nepolevila.
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne sjem se stavila pro objednané věci v lékárně a nakupila trochu v Penny. Zkouším sáček proti vlhksti, který tam mají v akci.V koupelně je vždy po ospršeí a při praní na vyšší teploty vlhčeji. Jelikož není okno bývají ručníky navlhlé a nevoňavé. Nechávám otevřené dveře, ale to nestačí.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles