Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásné ráno, děvčata, | Datum vložení: 20.02.2015 07:51 hod. | |||
|
máme bílý mráz, brrr. Za chvilku jdem s přítelem pro kus bůčku a taky do Penny, nějak mám vyjedeno. Naši budou přes víkend v Alpách a já jim slíbila na pondělí králíka, tak k němu chci dát kousek bůčku. Oni se vrátí až v noci, tak aby mohli dlouho spát, budou mít ještě v pondělí dovču. Vlaďko, gratuluju k výsledkům, jste vzorní pacienti. AničkoF, tak snad už to půjde k lepšímu a za chvilku budeš jura. Irenko, ještě že tě mají, jsi v práci v jednom kuse. Stihneš toho hodně. Kristi, depku z počasí možná mám, protože u nás už strašně dlouho je zataženo(kromě asi dvou dnů), ale že by mě od depky bolelo v břiše... Jo, musím letět, holčičky, mějte pěkný páteček. ![]() |
||||
| vlavod | Zdravím, | Datum vložení: 20.02.2015 07:29 hod. | |||
|
krásný páteční den přeji všem.Unás to vypadá, že bude slunečno.My byli s manželem na kontrole cukru a dopadli jsme oba výborně.Pokud bude přes poledne trochu pěkně, potřebujeme umýt auto.Hlavně vystříkat od soli.Aničko F to je dobře, že ti léky zabraly a je ti lépe.Irenka Ija jde pracovat, teď pracuješ nějak stále.![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.02.2015 07:05 hod. | |||
|
Krásné páteční ráno děvčata.Už je mě líp asi zabraly prášky.Na počitači se nezdržují tak se nezlobte,že nereagují. Vám co zlobí zdravíčko přejí brzké uzdravení ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 20.02.2015 07:00 hod. | |||
|
děvčata,máme -2 stupně a obloha je jasná a vychází sluníčko,bude krásný den.Kristínka se potěšila s dětičkama a holky držím palce na uzdravení a kdo čeká na výsledky tak at dobře dopadnou.Blani je to možný,švagr měl boreliózu a šel dříve do důchodu,bolí ho klouby a alergii neměl,ted trpí a používá inhalátor.Je to svinstvo.Mějte krásný den dnes jdu na 9 hodinu do práce,pořád mi to střídají pááá | ||||
| badysek | Dobrou noc !!! | Datum vložení: 19.02.2015 22:31 hod. | |||
|
Dneska jsme tu měli dětičky,moc jsem si je užila.Anýska je všude plno![]() ![]() Blani tak snad bude vše OK.Nemáš nějakou depku,ono to jde jedno s druhým,počasí nic moc a psychika dělá hodně,popřemýšlej nad tím ![]() ![]() Marti držím palce na zítra, určitě budou dobré výsledky ![]() Všem marodům přeji brzké uzdravení ![]() ![]() Sari je pravda,že za tisícovku se dneska moc nekoupí ![]() Už půjdu do hajan ,tak dobrou nocku ![]() |
||||
| Bm68 | Tak jsem při telce usnula, | Datum vložení: 19.02.2015 22:29 hod. | |||
|
takže píšu až teď, když jste asi už skoro všechny v kanafasu. Vtip mě pobavil, i ty chňapky. Irenko, u nás je v Albertu čisto a zelenina bývá pěkná, tohle jsem nečekala a ani na pohled nebylo nic vidět. Ale vždycky znova žasnu, jak je to všechno drahé, tentokrát jsem koukala, že i prášky do pečiva a vanilk. cukry. Marti, přeju dobré výsledky zítra na krvi. Já si mám ještě zavolat za 14 dní kvůli cytologii. Jaruš, pejska je mi moc líto, oni trpí jako lidi, taky mají všelijaké nemoci. Věruško, každou chvíli se teď setkávám s tím, že lékaři nedokáží poznat, co lidem je. Tvého syna lituju moc, už to opravdu trvá dlouho.A ty trpíš s ním. Mně klouby taky bolí, myslím, že se to zhoršilo po té borelióze. Jindřiško, už máš tu nohu lepší, vidíš nějaké výsledky už? Doufám, že jo. Děvčata, všem přeju dobrou noc! |
||||
| koudy | Pěkný večer | Datum vložení: 19.02.2015 20:25 hod. | |||
|
děvčátka...![]() Rajčata v konzervě i v té krabičce taky používám... ![]() Jino, Blani, Marti, myslím na vás, aby bylo dobře... ![]() Též Věrky synovi přeji,aby mu našli to co způsobuje jeho protíže a aby byl zdravý... ![]() Marcelce šťastnou cestu... ![]() Jaruško, pejska je mi líto, to loučení je těžké, zažila jsem to... ![]() Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 19.02.2015 19:46 hod. | |||
|
děvčáta Marci tak štastnou cestu a brzo se vrat.Blni v Albertu u nás mají dost často zeleninu,bud měkkou a ve vaničkách jsem to vzdala.Jednou tam bylo smrad z masa,spoustu lidí to odradilo,oni to vůbec necítili,až na upozornění to všechno stáhli.Ubylo i hodně lidí,to se rozkřiklo,raději chodi do vedlejšího marketu.Jauško s pejskem je loučení moooc zlé,to ti věřím,měli jsme pejska 13 let a museli jsme ho nechat upat,bulela jsem jako želva,máme 3 roky Barču a přistihnu se někdy že jí řeknu Míšo.No a ten vtip prima u nás když se muž zeptá-babičko co bude k večeři?Často jsou chnapky co si chnapne to má.Mějte hezky večer dobře se vyspěte,marodi odpočívejte přeji dobrou noc. | ||||
| 2baculka | Bertice, | Datum vložení: 19.02.2015 19:28 hod. | |||
|
pejsek má svá léta, bude smutno, Možná uvažuj o dalším novém mazlíčkoví. Dopoledne bylo dost studené a šedivé i u nás. Když jsem odpoledne odjížděla z chalupy, ukazovalo se slunko. Zima ale nepolevila. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 19.02.2015 19:25 hod. | |||
|
Dopoledne sjem se stavila pro objednané věci v lékárně a nakupila trochu v Penny. Zkouším sáček proti vlhksti, který tam mají v akci.V koupelně je vždy po ospršeí a při praní na vyšší teploty vlhčeji. Jelikož není okno bývají ručníky navlhlé a nevoňavé. Nechávám otevřené dveře, ale to nestačí. | ||||