Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Přidávám do galerie | Datum vložení: 20.02.2015 10:51 hod. | |||
|
několik fotek z letecké nehody malého letadla/2012/. Syn přežil, ale všichni neměli to štěstí...Fota pořídil jeden z turistů- Američan. Synův foťák zůstal i s pořízenými záběry někde v buši. | ||||
| bertice | U nás svítí sluníčko | Datum vložení: 20.02.2015 10:19 hod. | |||
|
a je veseleji. Chladno je však dost. Děkuji za účast s naším Mikym. Není to dobré, je už bídný, granule nechtěl jen kousek šunky. Tlapky mu mažu a zavazuji. Pořád čekám na nějaké " znamení", že už je to nad míru, aby to snášel.Já nemám to srdce, nechat jej uspat, ale asi to budeme muset udělat. Veterinář může přijet i domů. Nikdy nezapomenu, jak nás vždy vítal ve dveřích s nějakou hračičkou a tančil kolem nás jako štěně....Tak tomu už skoro rok není. Do galerie dám pár jeho fotek. Dnes přijedou synové a jeden i s přítelkyní, tak nás bude plno a nebude čas tesknit... |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 20.02.2015 10:12 hod. | |||
|
jdu hlídat..pak dočtu | ||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 20.02.2015 09:34 hod. | |||
|
včera jsem tu nebyla,tak jsem dočítala. Potřebovala jsem jet do Brna,přijela jsem v 18 hodin, pěkně vymrzlá, i když po obědě v Brně svítilo sluníčko. Nějak mi ta cesta nesedla,už jsem asi cestování odvykla. Vaňkovkou jsem jen prošla,vůbec se mi tam nelíbilo, všude plno lidí, už jsem chtěla být doma.A to ještě mně čekala 1 a půl hod. cesta autobusem. Doma pak jsem co nejdříve zalehla,třepala mnou zima,všechno bolelo, až po prášku proti bolesti jsem trošku zaspala. Dnes asi uvařím špagety se směsí ze šunky,ale mám čas, neboť muž chodí z práce až v 16 hodin. Máte můj obdiv, děvčata, co zvládáte zdravotní problémy,to moje je proti tomu nic.Moc vám držím pěstě, ať je lépe. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 20.02.2015 08:58 hod. | |||
|
U nás je bílý mráz...i auto bylo namrzlé...-1,5...mlha, ale už se to začíná probírat...![]() ![]() Vladi,gratulka k dobrým výsledkům... Kristi, užij si vycházku... Alenko, hezky hlídej a potěš se babulenkou... Ijo,ať se v práci daří... Blani, králík to je pochoutka a tvoje poblémy opravdu mohou souviset s prodělanou boreliozou a též depka nepřidá, mě při ní bývá špatně od žaludku... Zdeni, užij si vnuka... Jani, taky už moc vyhlížím jaro... Aničko, snad už bude dobře... Marodi,ať se vám lépe daří.... Mějte klidný den, ať se vám vše daří... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 20.02.2015 08:39 hod. | |||
|
Máme zamrzlo a -4st, ale už svítí sluníčko. Vlaďko tak zase dobré zpráva,Irenka pracuje. Blani tak dobře nakupte, Alčo tak dobře hlídej. Přijede snacha s vnukem, jde na kontrolu a nese papíry z nemocnice. Děvčátka všem ať se den daří. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 20.02.2015 08:39 hod. | |||
|
my dneska opět slunečno,jdu s kamarádkou na procházku,bude to super. Blani králík bude bezva,dětičkám bude chutnat ![]() Máš pravdu,to břicho nebude od toho počasí,budeš muset být u dr.neodbytná![]() Držím palečky,už se taky s tím dlouho potýkáš.....Marodi ať se vám lépe daří ![]() Mějte pěkný den ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 20.02.2015 08:06 hod. | |||
|
Včera jsem pěkně pospávala u telky. Teď si pročítám vaše povídání a udělánm si snídani a jedu s nohou na kontrolu. Již se mi to vše odlouplo, tak uvidím co mi řeknou. Blani, králík s bůčkem bude chutněujší amladí si pochutnají. Rajčátka si poslední dobou beru také spíše ta malá, ale je u nich větší šance na tu plíseň, Hned je baštím. Vlaďka ten cukr je dobrý, zase o starost méně. Počasí dnes slunečné ale asi -5. S depkouje náš organismu vždy horší. Mám vyzkoušené, že mne berou klouby a svaly. I rehabilitační mi to vloni potvrdila. Ale, když se stres vždy přiblíží nečekaně a plíživě. |
||||
| vocjan | Nakoukla jsem. | Datum vložení: 20.02.2015 08:02 hod. | |||
|
![]() Přeji pěkný den. Irenko, ať se v práci daří.Alenko, ty pěkně povoz vnučku.Blanko, ty nakup maso.Vlaďka umyje auto a už ať je jaro tu! Hned by se nám líp dařilo. Marodi, držte se a polehávejte. Přeji pěkný zbytek dne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 20.02.2015 07:54 hod. | |||
|
dobré ránko, děvčátka![]() Dnes by měla jít dcera k zubaři, tak budu asi vozit vnučku ![]() K obědu chci dělat rajskoupolévku, když přišla řeč na rajčata a buď špagety, nebo rizoto, prostě nějakou rychlovku. ![]() Holky..snad už zdravíčko bude sloužit je nyní tolik nemocí, co dříve snad ani nebyly![]() |
||||