Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
několik fotek z letecké nehody malého letadla/2012/. Syn přežil, ale všichni neměli to štěstí...Fota pořídil jeden z turistů- Američan. Synův foťák zůstal i s pořízenými záběry někde v buši.
Obrázek uživatelky
profil
a je veseleji. Chladno je však dost. Děkuji za účast s naším Mikym. Není to dobré, je už bídný, granule nechtěl jen kousek šunky. Tlapky mu mažu a zavazuji. Pořád čekám na nějaké " znamení", že už je to nad míru, aby to snášel.Já nemám to srdce, nechat jej uspat, ale asi to budeme muset udělat. Veterinář může přijet i domů.
Nikdy nezapomenu, jak nás vždy vítal ve dveřích s nějakou hračičkou a tančil kolem nás jako štěně....Tak tomu už skoro rok není.
Do galerie dám pár jeho fotek.
Dnes přijedou synové a jeden i s přítelkyní, tak nás bude plno a nebude čas tesknit...
Obrázek uživatelky
profil
jdu hlídat..pak dočtu
Obrázek uživatelky
profil
včera jsem tu nebyla,tak jsem dočítala. Potřebovala jsem jet do Brna,přijela jsem v 18 hodin, pěkně vymrzlá, i když po obědě v Brně svítilo sluníčko. Nějak mi ta cesta nesedla,už jsem asi cestování odvykla. Vaňkovkou jsem jen prošla,vůbec se mi tam nelíbilo, všude plno lidí, už jsem chtěla být doma.A to ještě mně čekala 1 a půl hod. cesta autobusem.
Doma pak jsem co nejdříve zalehla,třepala mnou zima,všechno bolelo, až po prášku proti bolesti jsem trošku zaspala.
Dnes asi uvařím špagety se směsí ze šunky,ale mám čas, neboť muž chodí z práce až v 16 hodin.
Máte můj obdiv, děvčata, co zvládáte zdravotní problémy,to moje je proti tomu nic.Moc vám držím pěstě, ať je lépe.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je bílý mráz...i auto bylo namrzlé...-1,5...mlha, ale už se to začíná probírat...SmajlíkSmajlík
Vladi,gratulka k dobrým výsledkům...
Kristi, užij si vycházku...
Alenko, hezky hlídej a potěš se babulenkou...
Ijo,ať se v práci daří...
Blani, králík to je pochoutka a tvoje poblémy opravdu mohou souviset s prodělanou boreliozou a též depka nepřidá, mě při ní bývá špatně od žaludku...
Zdeni, užij si vnuka...
Jani, taky už moc vyhlížím jaro...
Aničko, snad už bude dobře...

Marodi,ať se vám lépe daří....
Mějte klidný den, ať se vám vše daří...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamrzlo a -4st, ale už svítí sluníčko.
Vlaďko tak zase dobré zpráva,Irenka pracuje. Blani tak dobře nakupte, Alčo tak dobře hlídej. Přijede snacha s vnukem, jde na kontrolu a nese papíry z nemocnice. Děvčátka všem ať se den daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my dneska opět slunečno,jdu s kamarádkou na procházku,bude to super.
Blani králík bude bezva,dětičkám bude chutnatSmajlíkSmajlíkMáš pravdu,to břicho nebude od toho počasí,budeš muset být u dr.neodbytnáSmajlíkSmajlíkDržím palečky,už se taky s tím dlouho potýkáš.....
Marodi ať se vám lépe daříSmajlík
Mějte pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem pěkně pospávala u telky. Teď si pročítám vaše povídání a udělánm si snídani a jedu s nohou na kontrolu. Již se mi to vše odlouplo, tak uvidím co mi řeknou.
Blani, králík s bůčkem bude chutněujší amladí si pochutnají.
Rajčátka si poslední dobou beru také spíše ta malá, ale je u nich větší šance na tu plíseň, Hned je baštím.
Vlaďka ten cukr je dobrý, zase o starost méně.
Počasí dnes slunečné ale asi -5.
S depkouje náš organismu vždy horší. Mám vyzkoušené, že mne berou klouby a svaly. I rehabilitační mi to vloni potvrdila. Ale, když se stres vždy přiblíží nečekaně a plíživě.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji pěkný den.
Irenko, ať se v práci daří.Alenko, ty pěkně povoz vnučku.Blanko, ty nakup maso.Vlaďka umyje auto a už ať je jaro tu!
Hned by se nám líp dařilo.

Marodi, držte se a polehávejte.

Přeji pěkný zbytek dne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko, děvčátkaSmajlík
Dnes by měla jít dcera k zubaři, tak budu asi vozit vnučkuSmajlík
K obědu chci dělat rajskoupolévku, když přišla řeč na rajčata a buď špagety, nebo rizoto, prostě nějakou rychlovku.Smajlík


Holky..snad už zdravíčko bude sloužitSmajlíkje nyní tolik nemocí, co dříve snad ani nebylySmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles