Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Všem přeji hezký večer | Datum vložení: 20.02.2015 18:53 hod. | |||
|
Hned po odběrech, které dnes byly až po čtvrté, nechtělo se krvi ven..Měla jsem po náladě, byla velká inverze a tak jsem sedla na autobus a jela do Brna......Prošla jsem se po Brně i když to na procházení nebylo, vyčistila hlavu a udělala jsem si radost. Koupila jsem si nový župan, nějaké salámy a bylo mě dobře. Výsledky budou až ve čtvrtek, kdy jdu pro výsledky.... , zítra jedu k dceři , nebudu tady až večer. Budu skoro v lese, srnky jim chodí po dvoře na jablíčka..........Dobrou noc a mějte krásné sny![]() ![]() ![]() |
||||
| Hali | Vám všem klidný příjemný večer! | Datum vložení: 20.02.2015 18:13 hod. | |||
|
Ztracená ovečka je tady-jen ohlásit,že žiju.Máme za sebou domácí maraton s malováním a s novými podlahami.Zase kus práce je hotovo.Ještě v březnu čeká veranda-zdi... Teď tu máme nádherné slunečné dni,sice trochu fouká-sluníčko vyláká aspoň na kratší procházku,od větru jsme pokaždé ošlehaní..Dnes už mám za sebou kus práce,pečení k nedělní kávě a chystání svíčkové na neděli-zítra máme rodinnou oslavu,sejdeme se v poledne v restauraci,nejstarší syn má padesát.Část rodiny bude u nás na noc,a zůstanou v neděli i na oběd.Tak abych si je užila a nemusela chystat něco k obědu,naložila jsem si dnes maso,zítra ráno upeču,udělám omáčku a v neděli jenom ohřeju.U oslavence bude také plno rodiny na noc i na nedělní oběd-ze strany snachy.Děvčata,nemám teď přehled,co je tu nového,jak se máte,jak se daří...ale každopádně Vám všem přeju co nejméň starostí,co nejméň bolestí,ať si můžete užít pěkné chvíle s rodinou..marodi,brzy se uzdravte. |
||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 20.02.2015 17:48 hod. | |||
|
díky moc za komentáře. Přeji Vám všem hezký večer a odpočinek přes víkend. Snad se dočkáme více sluníčka a co nejvíce dobrých zpráv. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 20.02.2015 17:41 hod. | |||
|
AničkoF tak už to půjde k lepšímu.Dnes tady svítilo sluníčko.Regi tak je fajn, že noha je zahojena. Já se loučím, jdeme na ohňostroj , máme tady tradiční karneval. Mějte pohodový večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 20.02.2015 14:38 hod. | |||
|
Já nakonec uvařila jen polívku a s dcerou jsme si koupily grilované kuře a u nás snědly s chlebem.. Mrknu na fotečky, snad je najdu a nachystala jsem si žehlení.. ![]() |
||||
| Bm68 | hezké odpoledne, děvčata, | Datum vložení: 20.02.2015 14:19 hod. | |||
|
nakonec svítí sluníčko, takže půjdeme chvilku ven. Já dlouho nevydržím, ale byl by hřích zůstat doma. Nakonec jsem dělala guláš, ale hovězí, protože jsem dostala moc pěknou kližku a kančí má Pepík v mrazáku, tak napřed jsem dělala hovězí. Je mňam. Ragi, to je dobře, že se noha zahojila. Dali ti dobrou mastičku. AničkaF už jí, vše se v dobré obrací. Jaruš, s pejskem je to těžké, on si neumí postěžovat. Na fotky letadla jsem koukla, divila jsem se, kde se tam kdo bere. Už musím běžet, Pepík už je nervní. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 20.02.2015 13:43 hod. | |||
|
Jo tu nohu mám již pěkně zahojenu, včera před sprchou jsem odlepila a vše se do sucha odlouplo. Jen tam co bylo prsklé mám ještě přitřené mastí, to už bude dobré a dosvítím pak biolampou. | ||||
| 2baculka | Už jsem doma. | Datum vložení: 20.02.2015 13:31 hod. | |||
|
I kolona s panem presidentem nás předjížděla, skoro před přejezdem. Teď asi diskutuje s našimi spoluobčany. Dala jsem si jen chlebík a tuňáka. Musím pro nějaké dobroty, dcera včera koupila kus kotlety, takji naříznu a mezi plátky dám hřčici, kečup, cibuli, plátek sýra. Vše se obalí ankglickou a zaváže a pak dá péct. Moc nám to chutná a dlouho moc dlouho nebylo. Určitgě zbude i na druhý den,nebo neděli. Bertice, je těšké dát pejsana uspat, a poznat, kdy je již toho jeho trápení nad nějakou únosnost se též nedobře odhaduje. Vybavuji si našich pejska, ten se snažil dát radost najevo, když jsme přijeli. Stejně mne tekly slzičky, při pohledu na jeho trápení. Těžké rozhodování. Stázi všude dobře,ale doma nejlépe. Také mě byla z cestování včera zima. Alenko potěš se s vnučkami. |
||||
| annau | AničkoF, | Datum vložení: 20.02.2015 12:40 hod. | |||
|
to je dobré znamení, snad už bude líp. | ||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 20.02.2015 12:06 hod. | |||
|
Ženičky dobrou chuť.Já dnes po dlouhé době měla hlad![]() |
||||