Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Není to zrcadlovka, je to kompakt ale hodně mně říkají že je to něco mezi - má hodně funkcí, kterým chci přijít na kloub. Ted jej mam nastavený zatím na automatiku, a pokud se na něm naučím dělat, tak do důchodu bych si pořídila už zrcadlovku - mám na to čas 6 let
Obrázek uživatelky
profil
Maru-Hali.. SmajlíkSynovi přeji vše nej k narozeninkám.. užijte si všichni oslavičku-Smajlík-A zase na nás nakoukni
Obrázek uživatelky
profil
Mám vyžehleno, a pak tu byl synek a taky na emailících jsem bla a koukám, že už bude devět večer..
Aničko.. já jen fotím.. obdivuji Tě, že chceš zkoušet vlastní nastavení.. To bych asi nevyfotila nicSmajlíkSmajlíkať ti foťáček slouží..SmajlíkAničko? To je zrcadlovka??

MARTI..Dceru si užij, i župánekSmajlíkVýsledky budou jistšě dobré, ty jsi s jídlem poctivkaSmajlík
snad stihnu ještě i nějaké fotky najít..muž už za chvíli přijede..

Holky..dobrou..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dlouho už jsem o nějakém lepším fotopřístroji snila. Moc se těším už na nějaké výlety či procházky v přírodě.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka jak jsem přišla domů,tak jsem si sedla k telce že si chvilku oddechnu a usnula jsem jako špalek.Snad se už holky všechny sejdou takže mi dají vědět v pondělí ráno.Blani,také děláme králíka s bůčkem,muž by bůček neměl,má vysoký cholesterol,ale odolat?Mladí si pochutnají,přijdou k hotovému budou mít radost.AničkoF,tak už ti je dobře,když se ohlásil hlad,pěkně se nadlábniSmajlíkMaru,máte vymalováno,hotovo,vše jako nové,syn má kulatiny,přeji mu hodně štěstí a hlavně zdraví,pěkně to oslavte.Martička si udělala radost se župánkem a u dcery se bude v něm naparovat.Aničko,také jsem myslela,že máš nového pejska,ted budeš fotit o stošest,holky užijte si dárky pro radost.Mějte hezký večer a já jdu pokračovat do kanafasuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já dneska dopoledne vyprala,dala ven a když jsem přišla z procházky bylo suchéSmajlíkSmajlíkAle sněhu máme ještě dostSmajlík
Já už chci jarooooooooooooSmajlík
Regi se noha hojí,AničkaF je taky lepší,Anička59 si udělala radost foťákem,Marti má nový župan ,takové zprávy se mi líbíSmajlíkBlani měla výborný gulášSmajlík
Nějak mi blbné PC,tak raději už jenom popřeji dobrou nocSmajlíkSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Ti co budou zítra slavit přeji ať se oslavy vydaří a oslavencům hodně zdraví.
Užijte si sobotu v pohodě v rodinném kruhu.

Přeji klidnou noc a zítra zase tu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
procházka se vydařila, bylo krásně, tentokrát jsem nefotila, ale měli jsme s sebou dalekohled, tak jsme se dívali a dívali, třeba i na letadla.
Jenomže pak nemůžu ani dolézt domů a jsem už hotová. Teď tu byli na skok mladí, už jeli,snad se mi v pořádku vrátí.
Majko, tak máte kus práce za sebou a zase se potěšíte při společné oslavě. Synovi přeju vše nej, hlavně zdravíčko. Ale musí to být pro tebe zápřah.
Aničko, jak jsi napsala, že máš nového mazlíčka, myslela jsem, že pejska a on foťák. Tak budou krásné fotky.
Marti, radost je třeba si dělat, teď máš župan a zítra další radost, setkání s dcerou.
Zdeni, ohňostroj byl jistě krásný, užila sis.
Jaruš, na fotky taky kouknu.
Alčo, máš vyžehleno? Já se chystala žehlit, ale asi až zítra, dnes bych si k tomu musela sednout.
Děvčátka, krásně se všechny vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maru Hali, tak máš za sebou maraton s malováním a novými podlahami. Hned máš práci se svíčkovou na oslavu s rodinou. Utíká ten čas, syn má padesátku.Přeji mu hlavně zdraví, štěstí. Jste velmi posplití, fandím vám všem, ať se oslavavydaří.
Makuška bude u dcery, může tam zasvětit hned nový župan.
Anička 59 bude fotit novým foťákem, už se těším na jení další fotečky.
Jaru otečky jsem našla, pejsek se mi též líbí, bude se ti stýskat.
Obrázek uživatelky
profil
Vás všechny a přeji všem moc krásný večer. Pokud je Hali ztracená ovečka, v tom případě jsem také nalezená. Nebyla jsem tu skoro celý týden, vážně nestíhám, čím dál tím více jsem unavená a déle spávám a na Pc pak toho už moc nestíhám, zpravidla jen soutěže. Já si udělala také v tomto týdnu radost a koupila jsem si nového mazlíčka. Tím je fotoaparát http://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dmc-fz200. Jsem s ním udělala první 4 fotečky a jsem nadšená - vidět na fotkách každý chloupek. Zítra oslavujeme, takže se bude fotit. Zatím to mám nastavené na automatiku, ale budu se snažit naučit i vlastní nastavování

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles