Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 20.02.2015 21:28 hod. | |||
|
Není to zrcadlovka, je to kompakt ale hodně mně říkají že je to něco mezi - má hodně funkcí, kterým chci přijít na kloub. Ted jej mam nastavený zatím na automatiku, a pokud se na něm naučím dělat, tak do důchodu bych si pořídila už zrcadlovku - mám na to čas 6 let | ||||
| fanypol | Marunko, | Datum vložení: 20.02.2015 21:11 hod. | |||
|
Maru-Hali.. Synovi přeji vše nej k narozeninkám.. užijte si všichni oslavičku- -A zase na nás nakoukni |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 20.02.2015 20:59 hod. | |||
|
Mám vyžehleno, a pak tu byl synek a taky na emailících jsem bla a koukám, že už bude devět večer.. Aničko.. já jen fotím.. obdivuji Tě, že chceš zkoušet vlastní nastavení.. To bych asi nevyfotila nic ![]() ať ti foťáček slouží.. Aničko? To je zrcadlovka??MARTI..Dceru si užij, i župánek Výsledky budou jistšě dobré, ty jsi s jídlem poctivka![]() snad stihnu ještě i nějaké fotky najít..muž už za chvíli přijede.. Holky..dobrou.. ![]() |
||||
| Anicka59 | Moc | Datum vložení: 20.02.2015 20:42 hod. | |||
|
dlouho už jsem o nějakém lepším fotopřístroji snila. Moc se těším už na nějaké výlety či procházky v přírodě. | ||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 20.02.2015 20:33 hod. | |||
|
děvčátka jak jsem přišla domů,tak jsem si sedla k telce že si chvilku oddechnu a usnula jsem jako špalek.Snad se už holky všechny sejdou takže mi dají vědět v pondělí ráno.Blani,také děláme králíka s bůčkem,muž by bůček neměl,má vysoký cholesterol,ale odolat?Mladí si pochutnají,přijdou k hotovému budou mít radost.AničkoF,tak už ti je dobře,když se ohlásil hlad,pěkně se nadlábni Maru,máte vymalováno,hotovo,vše jako nové,syn má kulatiny,přeji mu hodně štěstí a hlavně zdraví,pěkně to oslavte.Martička si udělala radost se župánkem a u dcery se bude v něm naparovat.Aničko,také jsem myslela,že máš nového pejska,ted budeš fotit o stošest,holky užijte si dárky pro radost.Mějte hezký večer a já jdu pokračovat do kanafasu![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 20.02.2015 20:14 hod. | |||
|
já dneska dopoledne vyprala,dala ven a když jsem přišla z procházky bylo suché![]() Ale sněhu máme ještě dost![]() Já už chci jaroooooooooooo ![]() Regi se noha hojí,AničkaF je taky lepší,Anička59 si udělala radost foťákem,Marti má nový župan ,takové zprávy se mi líbí Blani měla výborný guláš![]() Nějak mi blbné PC,tak raději už jenom popřeji dobrou noc ![]() . |
||||
| vocjan | Popřeji | Datum vložení: 20.02.2015 19:54 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Ti co budou zítra slavit přeji ať se oslavy vydaří a oslavencům hodně zdraví. Užijte si sobotu v pohodě v rodinném kruhu. Přeji klidnou noc a zítra zase tu. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 20.02.2015 19:54 hod. | |||
|
procházka se vydařila, bylo krásně, tentokrát jsem nefotila, ale měli jsme s sebou dalekohled, tak jsme se dívali a dívali, třeba i na letadla. Jenomže pak nemůžu ani dolézt domů a jsem už hotová. Teď tu byli na skok mladí, už jeli,snad se mi v pořádku vrátí. Majko, tak máte kus práce za sebou a zase se potěšíte při společné oslavě. Synovi přeju vše nej, hlavně zdravíčko. Ale musí to být pro tebe zápřah. Aničko, jak jsi napsala, že máš nového mazlíčka, myslela jsem, že pejska a on foťák. Tak budou krásné fotky. Marti, radost je třeba si dělat, teď máš župan a zítra další radost, setkání s dcerou. Zdeni, ohňostroj byl jistě krásný, užila sis. Jaruš, na fotky taky kouknu. Alčo, máš vyžehleno? Já se chystala žehlit, ale asi až zítra, dnes bych si k tomu musela sednout. Děvčátka, krásně se všechny vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný večer. | Datum vložení: 20.02.2015 19:27 hod. | |||
|
Maru Hali, tak máš za sebou maraton s malováním a novými podlahami. Hned máš práci se svíčkovou na oslavu s rodinou. Utíká ten čas, syn má padesátku.Přeji mu hlavně zdraví, štěstí. Jste velmi posplití, fandím vám všem, ať se oslavavydaří. Makuška bude u dcery, může tam zasvětit hned nový župan. Anička 59 bude fotit novým foťákem, už se těším na jení další fotečky. Jaru otečky jsem našla, pejsek se mi též líbí, bude se ti stýskat. |
||||
| Anicka59 | Zdravím | Datum vložení: 20.02.2015 19:16 hod. | |||
|
Vás všechny a přeji všem moc krásný večer. Pokud je Hali ztracená ovečka, v tom případě jsem také nalezená. Nebyla jsem tu skoro celý týden, vážně nestíhám, čím dál tím více jsem unavená a déle spávám a na Pc pak toho už moc nestíhám, zpravidla jen soutěže. Já si udělala také v tomto týdnu radost a koupila jsem si nového mazlíčka. Tím je fotoaparát http://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dmc-fz200. Jsem s ním udělala první 4 fotečky a jsem nadšená - vidět na fotkách každý chloupek. Zítra oslavujeme, takže se bude fotit. Zatím to mám nastavené na automatiku, ale budu se snažit naučit i vlastní nastavování | ||||