Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Pěknou sobotu přeji. | Datum vložení: 21.02.2015 10:56 hod. | |||
|
Dostala jsem se až nyní. Máme uklizené schody, vyluxováno. Dvě pračky jsou pověšené a další je plná. Hodně fouká, tak mi prádlo asi pěkně uschne. Dnes vařím hrách, udělám cibulku a volská oka. Včera jsme maso snědly, až dost. Vlaďka dělá čočku i špagety, to bude také dobrota. Snad seženeš med. U nás ten druhý vloni nebyl, včeličky neměly kam chodit. Aničko, užij si foťák, jistě se s ním naučíš. Mě nejprve dcerta nechala svůj starší, kterému se dost brzy vybijí baterie, učím se tedy na foťáku, který si koupil muž při odchodu do dcůchodu. Ten je kvalitnější, ale mám nastaveno také na automat. Děvčata mě se spojují slova dohromady, ale asi mojí vinou. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 21.02.2015 10:28 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() přeji vám pěknou sobotu,klid a pohodu, ať s vám vše daří... ![]() ![]() Marti a Aničce přeji radost z županu a foťáku... Oslavy ať s vám vydaří... Marodům ať se uleví... Krásný den... ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno | Datum vložení: 21.02.2015 09:09 hod. | |||
|
Děvčata, jen vás zdravím, za chvíli si pro mě přijede dcera, manžel jet nechtěl, přišly nám nové židle v demontu, tak tu bude mít klid to dát dohromady..Zručnost mu trochu chybí, ale je to poctivka a dohromady to dá, hlavně, že bude sám, aby nebyl nervozní...Přeji všem krásný a pohodový den a já se tším na nádhernou krajinku, kde dcera bydlí... ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, | Datum vložení: 21.02.2015 09:07 hod. | |||
|
mám dneska zpoždění. Byla jsem pro chleba a při snídani jsem se začetla do novin a je z toho devět hodin. Aničko, koukala jsem se na tvůj odkaz a foťák se mi líbí, bohužel je to pro mne moc peněz. Ale až vyhraju, tak si ho taky koupím. ![]() Mějte všechny krásnou sobotu. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 21.02.2015 08:55 hod. | |||
|
u nás sluníčko,od 6 jsem vzhůru,nejdřív nebyl internet a teď mi stránka skáče jako hrom Chtěla jsem kouknout na fotky a za chvíli to zas skáče.Bertice nemáš povolené fotky pro přátele??Koukla jsem na tvůj profil a nic tam nemáš...![]() Majko všechno nejlepší pro syna ,ale hlavně hodně zdravíčka .Těm co něco slaví ať se vše vydaří![]() ![]() Mějte všechny krásnou sobotěnku ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 21.02.2015 08:51 hod. | |||
|
dobré ránko...já teprve vstávám![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 21.02.2015 08:32 hod. | |||
|
Máme polojasno a silný vítr. Blani ohňostroj byl opravdu krásný letos. Martička si koupila dárek i Anička. Tak ať máte dlouho radost.Irenko také mě to tady zlobí, skáče stránka a někdy ani nepíše vůbec, nechápu to. Hali popřej synovi hodně zdraví a kopec štěstí.Dnes na oběd udělám švestkové knedlíky ![]() ![]() Mějte pěknou sobotu. ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 21.02.2015 07:44 hod. | |||
|
dvčátka,tady to ještě všechno chrní a sluníčko vám kouká do pelíšku.Aničko,budeš s fotákem profík.Mě nějak notas zase blbne zjistila jsem,že to dělá jen tady na seniorkách,vypadávají písmenka,píše mi to někdy vše dohromady,jinde mi to nedělá.Budu péci bůček,bramborový knedík,kys.zlí a knedlíčkovou polévku bude i na zítra.Mějte příjemný den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 21.02.2015 07:40 hod. | |||
|
Přejí všem KRÁSNÝ DEN![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 21.02.2015 07:38 hod. | |||
|
jdu vařit a uklízet mladí přijdou na oběd, budu dělat uzené a čočku, špagety carbobare a držkovou polévku.To si poručili.Chtěli jsme jet do Plzně, pojedeme zítra.Chci si koupit ještě alespoň dvě sklenice medu.Mívali ho na bleším trhu na stadionu Lokomotivy.Byl za 130 Kč a od včelaře.Maruška Hali to má doma jako nové, Anička bude fotit,Makuška má nový župánek.To je dobře děvčátka, že si děláte radost.Včera jsme umyli auto je jako nové a ve vzduchu bylo cítit jaro ...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||