Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dostala jsem se až nyní. Máme uklizené schody, vyluxováno. Dvě pračky jsou pověšené a další je plná. Hodně fouká, tak mi prádlo asi pěkně uschne.
Dnes vařím hrách, udělám cibulku a volská oka. Včera jsme maso snědly, až dost.
Vlaďka dělá čočku i špagety, to bude také dobrota. Snad seženeš med. U nás ten druhý vloni nebyl, včeličky neměly kam chodit.
Aničko, užij si foťák, jistě se s ním naučíš. Mě nejprve dcerta nechala svůj starší, kterému se dost brzy vybijí baterie, učím se tedy na foťáku, který si koupil muž při odchodu do dcůchodu. Ten je kvalitnější, ale mám nastaveno také na automat.
Děvčata mě se spojují slova dohromady, ale asi mojí vinou.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík

přeji vám pěknou sobotu,klid a pohodu, ať s vám vše daří...SmajlíkSmajlík
Marti a Aničce přeji radost z županu a foťáku...
Oslavy ať s vám vydaří...
Marodům ať se uleví...

Krásný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, jen vás zdravím, za chvíli si pro mě přijede dcera, manžel jet nechtěl, přišly nám nové židle v demontu, tak tu bude mít klid to dát dohromady..Zručnost mu trochu chybí, ale je to poctivka a dohromady to dá, hlavně, že bude sám, aby nebyl nervozní...Přeji všem krásný a pohodový den a já se tším na nádhernou krajinku, kde dcera bydlí...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
mám dneska zpoždění. Byla jsem pro chleba a při snídani jsem se začetla do novin a je z toho devět hodin.
Aničko, koukala jsem se na tvůj odkaz a foťák se mi líbí, bohužel je to pro mne moc peněz. Ale až vyhraju, tak si ho taky koupím.Smajlík
Mějte všechny krásnou sobotu.
Obrázek uživatelky
profil
u nás sluníčko,od 6 jsem vzhůru,nejdřív nebyl internet a teď mi stránka skáče jako hromSmajlíkChtěla jsem kouknout na fotky a za chvíli to zas skáče.Bertice nemáš povolené fotky pro přátele??Koukla jsem na tvůj profil a nic tam nemáš...Smajlík
Majko všechno nejlepší pro syna ,ale hlavně hodně zdravíčkaSmajlík.Těm co něco slaví ať se vše vydaříSmajlíkSmajlík
Mějte všechny krásnou sobotěnkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko...já teprve vstávámSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme polojasno a silný vítr. Blani ohňostroj byl opravdu krásný letos. Martička si koupila dárek i Anička. Tak ať máte dlouho radost.Irenko také mě to tady zlobí, skáče stránka a někdy ani nepíše vůbec, nechápu to.
Hali popřej synovi hodně zdraví a kopec štěstí.Dnes na oběd udělám švestkové knedlíkySmajlíkSmajlík
Mějte pěknou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dvčátka,tady to ještě všechno chrní a sluníčko vám kouká do pelíšku.Aničko,budeš s fotákem profík.Mě nějak notas zase blbne zjistila jsem,že to dělá jen tady na seniorkách,vypadávají písmenka,píše mi to někdy vše dohromady,jinde mi to nedělá.Budu péci bůček,bramborový knedík,kys.zlí a knedlíčkovou polévku bude i na zítra.Mějte příjemný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí všem SmajlíkKRÁSNÝ DENSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu vařit a uklízet mladí přijdou na oběd, budu dělat uzené a čočku, špagety carbobare a držkovou polévku.To si poručili.Chtěli jsme jet do Plzně, pojedeme zítra.Chci si koupit ještě alespoň dvě sklenice medu.Mívali ho na bleším trhu na stadionu Lokomotivy.Byl za 130 Kč a od včelaře.Maruška Hali to má doma jako nové, Anička bude fotit,Makuška má nový župánek.To je dobře děvčátka, že si děláte radost.Včera jsme umyli auto je jako nové a ve vzduchu bylo cítit jaro ...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles