Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, tak jsi měla fajn den. Jarní úklid u mne se ještě nekoná, ale konečně jsem vyžehlila.
Přeji krásný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný večer, návštěvu jsme si užili, byl tam i brácha s manželkou.Je Blani jarní úklid? Tady se ještě lyžujeSmajlíkMějte pohodový večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
no a už je zase tma.Blani zítra budu sít s tím úklidem je také čas,jaro je tu coby dup jak se ukázalo sluníčko,ukázalo také okna,hrůza pohledět.AničkoF nač chceš větší byt,já si myslím,kdybych byla sama tak by mě maličký stačil.Na úklid akorát ,snadno ho vytopíš,co člověk potřebuje,kde se vyspat,kde uvařit kde odpočívat,telku pračku mě by to stačilo.Když by přijeli děti,vyspalo by se to i na madračkách na zemi.Nač velký byt,když jsi sama.To je jen můj názor,bud ráda co máš.Máš menší investici,do většího bys financovala mnohem víc.Alenko u nás k večeři budou zase chňapky.SmajlíkAničko annau,já dávám rajčata semínka rovnou do skleníku,jsou odolnější a ven je dávám po 15 květnu,to už kvetou.No a co nevidět budem pracovat na zahrádkách.Holky dnes jsem si koupila takový vaky,můžou se tam dát maličký rajčátka,okurky, jahody.Zavěsí se takže jsou kořeny nahoře.Máte někdo s tím zkušenost?Muž mi řekl-zase krám do barákuSmajlíkMějte hezký večer.
Obrázek uživatelky
profil
U nás přestalo foukat, tak jsme šli ven..jen tak kousek, ani ne hodinkuSmajlík
Musím něco vykouzlit k večeřiSmajlíkTen den je hned fučSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
kdo obědváte.Smajlík Já už mám kafíčko.
Irenko, papriky jsem sela asi před třemi dny, mám je v ložnici, jinde místo není.Rajčata seju až na Josefa.
AničkoF, z jednoho důchodu se nepořídí nic, je to skutečně jen na živobytí, mám to taky tak. Pořád dotuju z úspor.
Vylezlo sluníčko, až dopiju kafčo a umeju nádobí zas půjdeme ven. Dneska asi jen na chvilku.
Stázko, máš pravdu, s jarním úklidem už by se mělo začít, jaro tu bude na to šup.
Obrázek uživatelky
profil
nejdříve přeji všem co slaví,příjemnou oslavu.
Venku je slunečno a větrno. Peru přehozy,už to potřebují,pověsím je ven,hezky proschnou.
Vlastně jsem začala s jarním úklidem, po troškách,potom jak se bude dělat venku, nebude čas.
Taky jsem vysela semínka paprik až teď,nejsou pak tak vytáhlé. Mám to v ložnici,jinak nemám kde. A rajčata stačí vyset až začátkem března, stejně se pak ven budou sázet až v druhé polovině května.
Jsem zvědavá,jak se mi to podaří vypěstovat, neboť už dva roky jsem si sazenice kupovala,kvůli zdravotním problémům, které jsem tehdy měla.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. máme jahodové a broskvové knedlíky, jasně že jsem zase navařila moc, bude i na zítra, když přijedou děti tak jim je dám Smajlík Venku je pěkná zima, ledový vítr.
Oslavenci slavte a všem přeji pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přijeli jsme z nákupu..dala jsem vařit zelí,za chvíli udělám halušky..bude to rychlovka..

Aničko, už jsem taky na foťáček koukla... budeš mít hezké fotečky - pro moje účely je zbytečně drahý a velký.. můj muž si koupil zrcadlovku, a teď někde leží, je těžká, nechce se mu tahat. Stěžovala jsem si, že nemám skoro odnikud fotečkuSmajlíkSmajlíktak si koupil malý - výletový.Smajlík Tu zrcadlovku občas vezme, když si někam zadek přivezeme autem, ale už ani to ne.SmajlíkJe spokojený s tím malým.SmajlíkJá bych se s tou zrcadlovkou netahala, tak jsem se ani nepokoušela s tím fotit.SmajlíkMně stačí co mám.Smajlík
Aničko Filipi, já když jsem si chtěla koupit byt a to máme malý třípokoják, tak jsem měla 2práce, abych měla na splátky..z důchodu-to je tak na inkaso a živobytí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání děvčata.Je dobře když si uděláte radost.Já asi nepochopím,že s jednoho důchodu nemúžu ušetřit na větší byt.
Teď se chystám ven se psem.Za oknem vypadá,že je tam hezky.
Zatím pá Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chut k obědu chceme jet dolú do města a koupit zem na semínka už je čas na papriky,dávám je déle jinak mi vylezou dlouhé a slabé.Regi to není tebou co dělají písmenka,mě to dělá jen tady na chytruškách.Když jsem si přepisovala recepty,tak mi to neudělalo a tady se to bud spojuje,nebo mi vynechávají písmena a když je chci opravit tak musím kolikrát 2x3x tuknout a pak naskočí.Marti ty si užij výletu s dcerou dnes je krásně sluníčko svítí a až přijedeš,budeš mít židličky s montované.Je sobota tak to moc nepřehánějte s prací a mějte krásný den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles