Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 21.02.2015 19:31 hod. | |||
|
Zdeni, tak jsi měla fajn den. Jarní úklid u mne se ještě nekoná, ale konečně jsem vyžehlila. Přeji krásný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 21.02.2015 19:13 hod. | |||
|
Pěkný večer, návštěvu jsme si užili, byl tam i brácha s manželkou.Je Blani jarní úklid? Tady se ještě lyžuje Mějte pohodový večer a dobře se vyspěte. |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 21.02.2015 18:36 hod. | |||
|
no a už je zase tma.Blani zítra budu sít s tím úklidem je také čas,jaro je tu coby dup jak se ukázalo sluníčko,ukázalo také okna,hrůza pohledět.AničkoF nač chceš větší byt,já si myslím,kdybych byla sama tak by mě maličký stačil.Na úklid akorát ,snadno ho vytopíš,co člověk potřebuje,kde se vyspat,kde uvařit kde odpočívat,telku pračku mě by to stačilo.Když by přijeli děti,vyspalo by se to i na madračkách na zemi.Nač velký byt,když jsi sama.To je jen můj názor,bud ráda co máš.Máš menší investici,do většího bys financovala mnohem víc.Alenko u nás k večeři budou zase chňapky. Aničko annau,já dávám rajčata semínka rovnou do skleníku,jsou odolnější a ven je dávám po 15 květnu,to už kvetou.No a co nevidět budem pracovat na zahrádkách.Holky dnes jsem si koupila takový vaky,můžou se tam dát maličký rajčátka,okurky, jahody.Zavěsí se takže jsou kořeny nahoře.Máte někdo s tím zkušenost?Muž mi řekl-zase krám do baráku Mějte hezký večer. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 21.02.2015 17:15 hod. | |||
|
U nás přestalo foukat, tak jsme šli ven..jen tak kousek, ani ne hodinku Musím něco vykouzlit k večeři Ten den je hned fuč![]() |
||||
| Bm68 | Dobré chutnání | Datum vložení: 21.02.2015 12:26 hod. | |||
|
kdo obědváte. Já už mám kafíčko.Irenko, papriky jsem sela asi před třemi dny, mám je v ložnici, jinde místo není.Rajčata seju až na Josefa. AničkoF, z jednoho důchodu se nepořídí nic, je to skutečně jen na živobytí, mám to taky tak. Pořád dotuju z úspor. Vylezlo sluníčko, až dopiju kafčo a umeju nádobí zas půjdeme ven. Dneska asi jen na chvilku. Stázko, máš pravdu, s jarním úklidem už by se mělo začít, jaro tu bude na to šup. |
||||
| annau | Dobré poledne a dobrou chuť, | Datum vložení: 21.02.2015 12:11 hod. | |||
|
nejdříve přeji všem co slaví,příjemnou oslavu. Venku je slunečno a větrno. Peru přehozy,už to potřebují,pověsím je ven,hezky proschnou. Vlastně jsem začala s jarním úklidem, po troškách,potom jak se bude dělat venku, nebude čas. Taky jsem vysela semínka paprik až teď,nejsou pak tak vytáhlé. Mám to v ložnici,jinak nemám kde. A rajčata stačí vyset až začátkem března, stejně se pak ven budou sázet až v druhé polovině května. Jsem zvědavá,jak se mi to podaří vypěstovat, neboť už dva roky jsem si sazenice kupovala,kvůli zdravotním problémům, které jsem tehdy měla. |
||||
| Sarita | 10B | Datum vložení: 21.02.2015 11:58 hod. | |||
|
Dobré chutnání. máme jahodové a broskvové knedlíky, jasně že jsem zase navařila moc, bude i na zítra, když přijedou děti tak jim je dám Venku je pěkná zima, ledový vítr.Oslavenci slavte a všem přeji pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 21.02.2015 11:52 hod. | |||
|
Přijeli jsme z nákupu..dala jsem vařit zelí,za chvíli udělám halušky..bude to rychlovka.. Aničko, už jsem taky na foťáček koukla... budeš mít hezké fotečky - pro moje účely je zbytečně drahý a velký.. můj muž si koupil zrcadlovku, a teď někde leží, je těžká, nechce se mu tahat. Stěžovala jsem si, že nemám skoro odnikud fotečku ![]() tak si koupil malý - výletový. Tu zrcadlovku občas vezme, když si někam zadek přivezeme autem, ale už ani to ne. Je spokojený s tím malým. Já bych se s tou zrcadlovkou netahala, tak jsem se ani nepokoušela s tím fotit. Mně stačí co mám.![]() Aničko Filipi, já když jsem si chtěla koupit byt a to máme malý třípokoják, tak jsem měla 2práce, abych měla na splátky..z důchodu-to je tak na inkaso a živobytí. ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 21.02.2015 11:41 hod. | |||
|
Dobré chutnání děvčata.Je dobře když si uděláte radost.Já asi nepochopím,že s jednoho důchodu nemúžu ušetřit na větší byt. Teď se chystám ven se psem.Za oknem vypadá,že je tam hezky. Zatím pá ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 21.02.2015 11:35 hod. | |||
|
dobrou chut k obědu chceme jet dolú do města a koupit zem na semínka už je čas na papriky,dávám je déle jinak mi vylezou dlouhé a slabé.Regi to není tebou co dělají písmenka,mě to dělá jen tady na chytruškách.Když jsem si přepisovala recepty,tak mi to neudělalo a tady se to bud spojuje,nebo mi vynechávají písmena a když je chci opravit tak musím kolikrát 2x3x tuknout a pak naskočí.Marti ty si užij výletu s dcerou dnes je krásně sluníčko svítí a až přijedeš,budeš mít židličky s montované.Je sobota tak to moc nepřehánějte s prací a mějte krásný den. | ||||