Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásnou neděli děvčata! | Datum vložení: 22.02.2015 08:19 hod. | |||
|
Počasí jak na houpačce. Zataženo, a oteplilo se. Upeču bábovku a uvařím mrkvovou polévku a pak toho králíka. Někdo chce s knedlíkem někdo s bramborem a udělám nádivku ještě zvlášť, tu milujeme všichni. Starší vnuk neodjel, přijde prý na večeři. Ostatní až zítra na oběd. Aničko, snad si Kuba nezvykne a nebude si půjčovat často. Vlaďko,užijte si burzu. Budete prodávat nebo kupovat? Děvčata,ať se vše daří. ![]() Kdo se včera podíval na mé fotky (asi Alča a Stázka), těm děkuju. ![]() |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 22.02.2015 08:16 hod. | |||
|
Trochu jsou šeivá auta ped domem, jasno skoro. Zatím nevypadá na včerejší sluníčko. Štrůdl jsem již ochutnala, jeden vezmu opoledne k našim. Otec ho má rád. Žehlení jsem včera zvládla, i mám uklizené. Peru ještě světlé. Aničko, mládež si nedělá starosti, co bude zítra. Všude nabízí půjčky, tak je využijí a co bude pak nedomyslí. |
||||
| vlavod | Krásnou neděli, | Datum vložení: 22.02.2015 07:48 hod. | |||
|
dobrý den a užijte si dnešní den.Odjíždíme směr Plzeň na burzu a asi ke známým.![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 22.02.2015 07:47 hod. | |||
|
a spokojenou neděli přeji,máme zataženo,chtěla jsem se pustit do oken a vzdala jsem to nehce se mi.Dnes má narozky nejstarší syn už mu je 43 let toto letí.Odpoledne na chvilku zajedeme.Aničko,neplakej dnešní mládež žije jinak jenom kdyby to bylo často,tak bych to také utla,musí se snažit korunu udržet.On si je vědom,že má zázemí u tebe a že ho nenecháš.Mějte hezký den.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 22.02.2015 07:35 hod. | |||
|
přeji pěknou nedělí![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 22.02.2015 07:15 hod. | |||
|
také přeji hezkou neděli![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 22.02.2015 06:32 hod. | |||
|
Krásnou neděličku ženičky.Včera jsem vám nestihla popřát dobrou noc Neohlášeně se objevil Jakub.Šel na koncert a přišek si půjčit peníze Šetřit ho asi nenaučím.Je jak moje kamarádka(co chodila 10 hod návštěvy) po důchodě jedla po restauracích a před důchodem neměla ani na chlebaTeď se musím ustrojit a jít nakoupit |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 21.02.2015 20:14 hod. | |||
|
jdu se rozloučit,mějte příjemný večer a klidnou dobrou noc ať vás nic nebolí![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 21.02.2015 20:06 hod. | |||
|
jdu se rozloučit..Mějte hezký večer..![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 21.02.2015 19:53 hod. | |||
|
byla jsemvenku asi hodinu a půl. Kousek za město a pak zpět přes okrajovou vilkovou část. Okukovala zahrádky,zda nebudou hlaváčci či sněženky. Ale je to v severní části města tak nikde nic. Snad ve městě už kvetou, silnice jsou teplejší, tak tam prý se najde. Uvidím příště. Prádlo mi uchlo, půjdu žehlit, ať mám radost, ze života. Peču štrůdl, z naložených jablíček a dala jsem hodně ořechů. Dcera se přišla poptat, zda nepeču vánoční cukroví. Ořechy a skořice dělají voňavý byt. Aničko, také bych neuštřila z jednoho důchodu na větší investici. Na druhou stranu jak píše Ija, klidně bych bydlela v menším bytě. Nájem, energie jsou větší,i když tu jsme jen dvě, hlavně za vytápění. Jasně, že když se starám o jídlo svítím v kuchyni a děvče se válí v obýváku a svítí také tam. Ty asi chceš pomoc Kubovi, aby měl zázemí. |
||||