Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Asi budeme dnes doma..vypili jsme kafíčko..Kluci tvarožník jedli i hnědýSmajlíkMuž dřimká byl v práci, má nárok odpočívatSmajlíkAsi vyndám jehlice a budu chvíli štrikovatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
návštěva pomalu odchází, jeden syn odjíždí zítra. Máme tady celkem slunečno, dnes byly kuřecí řízky a vývar.
Ono, dětem i vnukům se má občas vypomoci i finančně, ale neměli by na to spoléhat.
I když si naše děti občas půjčí i větší částku, vše nám splatí.
A pokud my máme něco navíc, rádi se rozdělíme. Když jsme prodali dům po mých rodičích, myslela jsem i na děti a každé z nich dostalo určitou částku na útratu dle svého uvážení. Když dcera slavila 30- narozeniny, dostaly dárek společný a to letenky do New Yorku a zpět, dcera navíc, protože slavila, i kapesné. Jsem moc ráda, že se tam podívaly a užily si to....
Tak užívejte zbytek neděle a pak vzhůru do dalšího týdne. Moc Vám děkuji za komentáře ke snímkům, zejména k pejskovi Mikymu. Zatím se drží, tlapky asi půjdeme ukázat veterináři.
Obrázek uživatelky
profil
přeji moc hezkou neděli, těm co obědvají tak přeji dobré chutnání. Tady je slunečno. Včera jsme oslavovali a dnes budeme za chvíli pokračovat. Michálek si to užívá, na stropě visí nafukovací balonky, mezi nimi jsou serpentýny, nakoupily se frkačky a Michálek je nadšený. Byl tu i jeho kamarád, který má 2 roky a od jeho maminky každý z nich dostal upečený dort ve tvaru auta. Vyvedená akce a obrovská dětská radost. Aničko F, také si myslím, že by jsi měla vymezit mantinely a za ně nejít. Člověk rád pomůže, ale všeho moc škodí - moc dobře vím o čem mluvím.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou neděli a také dobrou chuť.
Jsem tu až nyní.Ráno jsem byla s fenkami.To bylo přimrzlo.
Pak jsem pekla jablkový koláč a zapékala filé k obědu.
Muž byl na cvičáku.Přišel už domů a zablácený až za ušima.Smajlík
Irenko, synovi přeji hodně zdraví.

Kdo si výletuje(Vlaďka, Marcela a další...) tak nezapomeňte na návrat.Smajlík

Přeji pěkné posezení u kávy.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já jdu teprve vařit..muž přijel z práce, pět minut na to přišel soused,teď odešel..buchtu jsem připálila,tak jsem se potřebovala uklidnit,šla jsem na chvíli sem, abych nenadávalaSmajlík a teprve jdu vařit..Smajlík


Irenko,také synovi blahopřeji..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, zapomněla jsem, synovi přeju hodně zdravíčka a pěkně to oslavte.Smajlík Mému synovi bude příští rok už 50. Jo, stárnou nám, stárnou.Smajlík
Pochutnejte si na obídku i na kafíčku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání .Já jsem udělala vývar s játrov.knedlíčky karbenátky-brambor.Myslela jsem si,že něco upeču(vytáhla jsem máslo z mrazáku),ale jsem nějak unavená tak možná večer -uvidímSmajlík
Krásnou siestu u kafíčkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, tak narozeniny syna oslavte v pohodě. Děti nám stárnou a mi s nimi.
Tady z východu prokukuje sluníčko a ze západu je zamračeno,velký rozdíl od včera.
Jak včera svítilo slunce,bylo vidět tu špínu na oknech po zimě. Ale ovládla jsem se, žádné mytí nebylo, vždy to odnese moje zdraví,počkám až bude tepleji.
Dnes vařím muži vepřové plátky na čerstvé paprice s bramborem a sobě uvařím těstoviny s cuketovou omáčkou.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem nakouknout a jdu do koupelnySmajlík.. koukala jsem na emailíky a čas rychle utíká...ale bylo to zajímavé..Smajlík
Aničko Filipi..já bych pokaždé penízky nedala.. můj nejmladší je taky věčně s prázdnou šrajtoflí, najíst mu dám, ale peníze bych mu na blbiny nepůjčila.. ani korunu..ať si nezvyká, že jsem nějaká půjčovna, to ani náhodou. Já žila taky skromněSmajlíkNemáš,tak seď doma a je to vyřízené..Smajlík
tak jdu tu hlavu a tělo umýt, když je ta neděleSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady také zamračeno a je nad nulou, asi bude pršet.
Aničko jen doufej že to nebude stále, vím o čem piši, znám to.Regi , rodiče si pochutnají na štrůdlu. Mějte pohodovou neděli.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles