Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 22.02.2015 15:09 hod. | |||
|
Asi budeme dnes doma..vypili jsme kafíčko..Kluci tvarožník jedli i hnědý Muž dřimká byl v práci, má nárok odpočívat Asi vyndám jehlice a budu chvíli štrikovat![]() |
||||
| bertice | Přeji hezké nedělní odpoledne, | Datum vložení: 22.02.2015 13:04 hod. | |||
|
návštěva pomalu odchází, jeden syn odjíždí zítra. Máme tady celkem slunečno, dnes byly kuřecí řízky a vývar. Ono, dětem i vnukům se má občas vypomoci i finančně, ale neměli by na to spoléhat. I když si naše děti občas půjčí i větší částku, vše nám splatí. A pokud my máme něco navíc, rádi se rozdělíme. Když jsme prodali dům po mých rodičích, myslela jsem i na děti a každé z nich dostalo určitou částku na útratu dle svého uvážení. Když dcera slavila 30- narozeniny, dostaly dárek společný a to letenky do New Yorku a zpět, dcera navíc, protože slavila, i kapesné. Jsem moc ráda, že se tam podívaly a užily si to.... Tak užívejte zbytek neděle a pak vzhůru do dalšího týdne. Moc Vám děkuji za komentáře ke snímkům, zejména k pejskovi Mikymu. Zatím se drží, tlapky asi půjdeme ukázat veterináři. |
||||
| Anicka59 | Všem | Datum vložení: 22.02.2015 12:50 hod. | |||
|
přeji moc hezkou neděli, těm co obědvají tak přeji dobré chutnání. Tady je slunečno. Včera jsme oslavovali a dnes budeme za chvíli pokračovat. Michálek si to užívá, na stropě visí nafukovací balonky, mezi nimi jsou serpentýny, nakoupily se frkačky a Michálek je nadšený. Byl tu i jeho kamarád, který má 2 roky a od jeho maminky každý z nich dostal upečený dort ve tvaru auta. Vyvedená akce a obrovská dětská radost. Aničko F, také si myslím, že by jsi měla vymezit mantinely a za ně nejít. Člověk rád pomůže, ale všeho moc škodí - moc dobře vím o čem mluvím. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.02.2015 12:31 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli a také dobrou chuť. Jsem tu až nyní.Ráno jsem byla s fenkami.To bylo přimrzlo. Pak jsem pekla jablkový koláč a zapékala filé k obědu. Muž byl na cvičáku.Přišel už domů a zablácený až za ušima. ![]() Irenko, synovi přeji hodně zdraví. Kdo si výletuje(Vlaďka, Marcela a další...) tak nezapomeňte na návrat. ![]() Přeji pěkné posezení u kávy. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 22.02.2015 11:40 hod. | |||
|
já jdu teprve vařit..muž přijel z práce, pět minut na to přišel soused,teď odešel..buchtu jsem připálila,tak jsem se potřebovala uklidnit,šla jsem na chvíli sem, abych nenadávala a teprve jdu vařit..![]() Irenko,také synovi blahopřeji.. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré chutnání děvčata, | Datum vložení: 22.02.2015 11:31 hod. | |||
|
Irenko, zapomněla jsem, synovi přeju hodně zdravíčka a pěkně to oslavte. Mému synovi bude příští rok už 50. Jo, stárnou nám, stárnou.![]() Pochutnejte si na obídku i na kafíčku. ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 22.02.2015 11:18 hod. | |||
|
Dobré chutnání .Já jsem udělala vývar s játrov.knedlíčky karbenátky-brambor.Myslela jsem si,že něco upeču(vytáhla jsem máslo z mrazáku),ale jsem nějak unavená tak možná večer -uvidím![]() Krásnou siestu u kafíčka ![]() |
||||
| annau | Krásnou neděli děvčata, | Datum vložení: 22.02.2015 10:44 hod. | |||
|
Irenko, tak narozeniny syna oslavte v pohodě. Děti nám stárnou a mi s nimi. Tady z východu prokukuje sluníčko a ze západu je zamračeno,velký rozdíl od včera. Jak včera svítilo slunce,bylo vidět tu špínu na oknech po zimě. Ale ovládla jsem se, žádné mytí nebylo, vždy to odnese moje zdraví,počkám až bude tepleji. Dnes vařím muži vepřové plátky na čerstvé paprice s bramborem a sobě uvařím těstoviny s cuketovou omáčkou. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 22.02.2015 08:58 hod. | |||
|
přišla jsem nakouknout a jdu do koupelny .. koukala jsem na emailíky a čas rychle utíká...ale bylo to zajímavé..![]() Aničko Filipi..já bych pokaždé penízky nedala.. můj nejmladší je taky věčně s prázdnou šrajtoflí, najíst mu dám, ale peníze bych mu na blbiny nepůjčila.. ani korunu..ať si nezvyká, že jsem nějaká půjčovna, to ani náhodou. Já žila taky skromně Nemáš,tak seď doma a je to vyřízené..![]() tak jdu tu hlavu a tělo umýt, když je ta neděle ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 22.02.2015 08:30 hod. | |||
|
Tady také zamračeno a je nad nulou, asi bude pršet. Aničko jen doufej že to nebude stále, vím o čem piši, znám to.Regi , rodiče si pochutnají na štrůdlu. Mějte pohodovou neděli. ![]() |
||||