Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu vám popřát krásnou dobrou noc.Mě zítra čeká běhání po doktorech.
Tak jdu do vany a posteleSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsme doma. Počasí se vyvedlo. Jeden den jsme strávili na Božím Daru a v Jáchymově. Prošli jsme se a nasáli trochu horského vzduchu.Smajlík Zatím jsem vás nedočetla. Doufám, že se nikomu nic nestalo a všem, kteří o víkendu slavili svátek nebo narozeniny přeji hodně zdraví, štěstí, radosti a spokojenosti. Cítím se unavená, jako kdyby na mě přicházela jarní únava.Smajlík Zítra budu prát, docela se mi toho hodně nahromadilo, ale dnes už nic dělat nebudu. Vanu mám za sebou, půjdu brzo do hajan!Smajlík
Mějte pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Blbne mi Chytra Žena a tak Vám všem jen popřeji dobrou noc.

Tady se může přát každý den.SmajlíkSmajlík
Zdence, Stázce a Aničce děkuji.

Za týden už bude březen.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak neděle za námi, to to utíká. Marti, hned jsi židle vyzkoušela?
Irenko, snad budeš mít následující týden volnější a nebudeš muset pořád do práce.
Alčo, ty jsi mazala fotky, já zase mazala e-maily, to je nekonečná práce.
Zdenka už vymýšlí dorty. My máme ještě 26. února starší vnuk dvacetiny, pak zase mladší svátek, pak bude brzy Josef a zas má mladší 17 let...
Dneska už se loučím, krásně se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Neděle za námi.Slavili jste, já už dumám jakou dortu upést bráchovi, 4 března má 50, zítra jedem s mamkou k zubaři, má na na 6 návštěv.Martička si užila rodinu. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dneska tu byl syn, ale jen na oběd a musel do práce, nevěděli si s něčím rady, sice brblal, ale nedalo se nic dělat. Zlobí ho v autě baterie, zítra asi bude muset koupit novou. Nabalila jsem mu nějaké jídlo s sebou, aby nemusel vařit, nebo spíš, aby se neodbýval. Má toho dost v práci a stále se učí na nějaké zkoušky. Naše děti si nejsou zvyklé půjčovat, oba slušně vydělávají a jsou zvyklí, když něco chtějí, tak šetřit. To asi mají po mně, když jsme začínali, tak bylo třeba hodně šetřit, ale nešla bych si domů půjčit. Taky jsem volala mamce, minule mi říkala, že potřebuje pantofle - musí být vel. 37. Koupila jsem tedy 37 a dneska mi říká, že by raději chtěla 38, tak musím zítra vyměnit. Oběhla jsem 3 obchody, nikde 37 neměli, až v tom posledním měli jedny jediné,jinak jen 38 a větší a nebo 36. Doufám, že pak mi neřekne, že jsou velké. Všem přeji klidnou dobrou noc a ať nikoho nic nebolí a ráno ať vstanete čilé jako rybičky.
Obrázek uživatelky
profil
Nejprve všem oslavencům vinšuji vše nejlepší a hodně zdravíčka a štěstíčka...Děti nám stárnou a my s nimi...Irenko, židle jsou v pořádku, už se nemohl dočkat až přijedu a pochválím ho. Což se také stalo a byl spokojený a já s židlama taky.....Všem moc pěkný zbytek večera a přeji klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme doma,byl to pro nás náročný týden v čera nákup,dnes oslava a jsme zralí z dědou do pelíšku.Děvčata díky za přání synovi k narozkám-jo stárnem s nimi.Začalo pršet je zataženo jako pytel.Sebrala jsem prádlo a mám koš jako hrom na žehlení.Počká to na zítra snad budu doma.Aničko59 Michálkovi se oslava vydařila,také přeji hodně zdravíčka.Kdepak máme sluníčko Irenku?Martička se nám také vrátila a určitě má zidle dané dohromady.Mějte příjemný večer já lezu do sprchy a už do košile k telceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Martičko, mají krásné bydleníčko..

Holky, přeji hezký podvečer a asi i večer.. už jsem byla dnes dlouho na počítači.. mazala jsem fotky, když jsme dnes byli doma.SmajlíkJeště mrknu na emailíky a vypnu to..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem doma, začalo se stmívat, vypadá to, že bude pršet, tak jsem se domluvila, že pojedu domů. Dcera se mnou dojela a už je zase na cestě k svému bydlení...Včera bylo moc pěkně, dnes ráno svítilo sluníčko, ale po obědě se začalosmrákat, jako by byl večer....Přijela tam i vnučka s Kalim-pejskem, tak bylo veselo. Bylo navařeno, napečeno, tak mě nic nechybělo. Topí se u nich dřevem, to je jiná vúně po celém domě....Je tu klid až moc velký, protože nikde nikdo, jelo tu včera pár cyklistů, ale to je od nich pěkný kousek, bydlí pod lesem....Dočtu vás za chvilku , jinak přeji všem pěkný večer....Smajlík Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles