Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 22.02.2015 19:53 hod. | |||
|
Děvčátka jdu vám popřát krásnou dobrou noc.Mě zítra čeká běhání po doktorech. Tak jdu do vany a postele ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 22.02.2015 19:47 hod. | |||
|
Jsme doma. Počasí se vyvedlo. Jeden den jsme strávili na Božím Daru a v Jáchymově. Prošli jsme se a nasáli trochu horského vzduchu. Zatím jsem vás nedočetla. Doufám, že se nikomu nic nestalo a všem, kteří o víkendu slavili svátek nebo narozeniny přeji hodně zdraví, štěstí, radosti a spokojenosti. Cítím se unavená, jako kdyby na mě přicházela jarní únava. Zítra budu prát, docela se mi toho hodně nahromadilo, ale dnes už nic dělat nebudu. Vanu mám za sebou, půjdu brzo do hajan!![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.02.2015 19:32 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Blbne mi Chytra Žena a tak Vám všem jen popřeji dobrou noc. Tady se může přát každý den. ![]() ![]() Zdence, Stázce a Aničce děkuji. Za týden už bude březen. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 22.02.2015 19:10 hod. | |||
|
tak neděle za námi, to to utíká. Marti, hned jsi židle vyzkoušela? Irenko, snad budeš mít následující týden volnější a nebudeš muset pořád do práce. Alčo, ty jsi mazala fotky, já zase mazala e-maily, to je nekonečná práce. Zdenka už vymýšlí dorty. My máme ještě 26. února starší vnuk dvacetiny, pak zase mladší svátek, pak bude brzy Josef a zas má mladší 17 let... Dneska už se loučím, krásně se vyspěte. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 22.02.2015 19:00 hod. | |||
|
Neděle za námi.Slavili jste, já už dumám jakou dortu upést bráchovi, 4 března má 50, zítra jedem s mamkou k zubaři, má na na 6 návštěv.Martička si užila rodinu. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 22.02.2015 18:58 hod. | |||
|
Dneska tu byl syn, ale jen na oběd a musel do práce, nevěděli si s něčím rady, sice brblal, ale nedalo se nic dělat. Zlobí ho v autě baterie, zítra asi bude muset koupit novou. Nabalila jsem mu nějaké jídlo s sebou, aby nemusel vařit, nebo spíš, aby se neodbýval. Má toho dost v práci a stále se učí na nějaké zkoušky. Naše děti si nejsou zvyklé půjčovat, oba slušně vydělávají a jsou zvyklí, když něco chtějí, tak šetřit. To asi mají po mně, když jsme začínali, tak bylo třeba hodně šetřit, ale nešla bych si domů půjčit. Taky jsem volala mamce, minule mi říkala, že potřebuje pantofle - musí být vel. 37. Koupila jsem tedy 37 a dneska mi říká, že by raději chtěla 38, tak musím zítra vyměnit. Oběhla jsem 3 obchody, nikde 37 neměli, až v tom posledním měli jedny jediné,jinak jen 38 a větší a nebo 36. Doufám, že pak mi neřekne, že jsou velké. Všem přeji klidnou dobrou noc a ať nikoho nic nebolí a ráno ať vstanete čilé jako rybičky. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 22.02.2015 18:50 hod. | |||
|
Nejprve všem oslavencům vinšuji vše nejlepší a hodně zdravíčka a štěstíčka...Děti nám stárnou a my s nimi...Irenko, židle jsou v pořádku, už se nemohl dočkat až přijedu a pochválím ho. Což se také stalo a byl spokojený a já s židlama taky.....Všem moc pěkný zbytek večera a přeji klidnou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 22.02.2015 18:05 hod. | |||
|
už jsme doma,byl to pro nás náročný týden v čera nákup,dnes oslava a jsme zralí z dědou do pelíšku.Děvčata díky za přání synovi k narozkám-jo stárnem s nimi.Začalo pršet je zataženo jako pytel.Sebrala jsem prádlo a mám koš jako hrom na žehlení.Počká to na zítra snad budu doma.Aničko59 Michálkovi se oslava vydařila,také přeji hodně zdravíčka.Kdepak máme sluníčko Irenku?Martička se nám také vrátila a určitě má zidle dané dohromady.Mějte příjemný večer já lezu do sprchy a už do košile k telce |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 22.02.2015 17:29 hod. | |||
|
Martičko, mají krásné bydleníčko.. Holky, přeji hezký podvečer a asi i večer.. už jsem byla dnes dlouho na počítači.. mazala jsem fotky, když jsme dnes byli doma. Ještě mrknu na emailíky a vypnu to..![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné dpoledne | Datum vložení: 22.02.2015 16:20 hod. | |||
|
jsem doma, začalo se stmívat, vypadá to, že bude pršet, tak jsem se domluvila, že pojedu domů. Dcera se mnou dojela a už je zase na cestě k svému bydlení...Včera bylo moc pěkně, dnes ráno svítilo sluníčko, ale po obědě se začalosmrákat, jako by byl večer....Přijela tam i vnučka s Kalim-pejskem, tak bylo veselo. Bylo navařeno, napečeno, tak mě nic nechybělo. Topí se u nich dřevem, to je jiná vúně po celém domě....Je tu klid až moc velký, protože nikde nikdo, jelo tu včera pár cyklistů, ale to je od nich pěkný kousek, bydlí pod lesem....Dočtu vás za chvilku , jinak přeji všem pěkný večer.... ![]() |
||||