Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezké ráno | Datum vložení: 23.02.2015 08:32 hod. | |||
|
v novém týdnu.![]() ![]() Zase máme mlhavo. A já jsem taky nějaká zamlžená. ![]() Jiři, tak snad už to bude dobré, chuť k jídlu - to je dobré znamení. Alčo, já mám nepřečtených e-mailů 500 a všech včetně neuložených a nesmazaných přes tisíc. A to mám ještě druhou schránku, kde je toho naštěstí jen do stovky a pak Pepíkovu, ten má taky nepřečtených přes sto a nesmazaných 300. Ono mi posílá moc lidí a hlavně plno toho mám i 6x. Smazat najednou to nemůžu, protože mi tam chodí faktury a pod. Ale využiju toho, že o e-mailech píšeš a poprosím, abyste mi neposílaly ty různé přeposílky. Já už to taky omezila. Mějte děvčata příjemné pondělí. |
||||
| jimas | Dodré ráno. | Datum vložení: 23.02.2015 07:58 hod. | |||
|
Pár dní jsem tady nebyla. Měla jsem od středy do soboty průjem a bylo mi u toho špatně. Teď jsem jako moucha, ale už začínám mít chuť k jídlu, takže je to dobrý. Mějte hezké pondělí. |
||||
| ija1 | dobré ráno | Datum vložení: 23.02.2015 07:53 hod. | |||
|
děvčátka také máme mlhu,že se může krájet.Ted jsem přišla z venku s Barčou.Děkuji vám všem,co jste mi přáli synovi k narozkám,dám se do žehlení at se té hromady zbavím.Mějte krásné ráno při snídani a kafíčku.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 23.02.2015 07:00 hod. | |||
|
Krásné pondělní ráno.Za oknem je mlha.Ani se mě nechce ven![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 23.02.2015 06:59 hod. | |||
|
přeji hezké pondělí..jsem dnes první?...To se stává molokdy.. Blani..já mám ke třem stovkám emailů, že se na ně podívám, některé i z loňska a zatím nestíhám .. ![]() ![]() MARCI.. tak na Božím daru a v Jáchymově jsme byli asi 3x, jestli se nepletu, mně se tam líbilo, jen jsme nikdy neměli hezké počasí na fotku na Klínovci. Vždy se mračilo, nebo byla mlha.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 22.02.2015 21:04 hod. | |||
|
Jdu směr do hajan. Spím v seě | ||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 22.02.2015 20:12 hod. | |||
|
ještě blahopřeji Irenko synovi k narozeninám všechno nej,ale hlavně hodně zdravíčka ![]() ![]() Všem co zítra jdete k mudrum ať se daří ![]() ![]() Marci vítej doma ![]() Pěkný večer ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 22.02.2015 20:04 hod. | |||
|
doufám že to dopíšu,hrozně mi to skáče,dneska už jsem pár krát odešla od fotek![]() Hrozně mně to rozčiluje![]() Tak přeji dobrou nocku ![]() |
||||
| bertice | Dnešní dětský maškarní padl, | Datum vložení: 22.02.2015 20:04 hod. | |||
|
vnučka dost kašle, tak jsme zůstali doma. Ale pár foteček jsme pořídili i doma, dávám do galerie. Hezký večer všem. | ||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 22.02.2015 20:01 hod. | |||
|
Marci,výlet se vám vydařil,bylo krásně tady až večer začalo pršet a ted přímo leje.Jarní únava na nás dopadne co nevidět. Holky ještě jednou moc děkuji za přání synovi.No a já se odebírám do hajan,mějte hezký večer a zítra ahoooj![]() |
||||