Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 23.02.2015 14:00 hod. | |||
|
Aničko filipi...snad už se té nemoci zbavíš..![]() Holky, moc děkuji, kdo koukáte na moje fotky... ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 23.02.2015 12:38 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání.Od lékařů jsem se vrátila až teď.Šla jsem nalačno a domů jsem přišla hladová jak vlk.Dostala jsem zase antibiotika(Zanocin,Euphylin,erdomed)Budu asi přiotrávena.Asi opět začnu odštavňovat. Lepe je k lékařům nejít ![]() Teď si vemu jenom polévku abych si mohla vzít prášky a najím se později. Krásnou siestu u kávičky ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 23.02.2015 12:13 hod. | |||
|
dobrou chut k obědu,mám vyžehleno,vypráno,hodila jsem do pekárny sádlo najím se a chci jít chvilku do skleníku,chci tam zasít ředkvičky.Snad to nezmrzne a když tak jsou to semínka od lonska.Ráno jsem byla s pejskem venku,mlha že se může krájet trvá,přítom je docela teplo 6 stupnů a ptáčkové zpívají,hlásí se jaro.Marci,pošli také k nám sluníčko.MaruK také ti děkuji za přání a neteskni Lukin ti dá notas do pořádku a pak ho zas mužeš prohánět.Mějte hezký den.![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 23.02.2015 11:26 hod. | |||
|
Byla jsem v obchodě..masko bude místo s rýží s těstovinama a sýrem..![]() Přeji i hezké odpoledníčko ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký den, | Datum vložení: 23.02.2015 09:59 hod. | |||
|
také máme inverzi, mlha padá jako deštík, je sice teplo, ale děti mají prázdniny a to všechny, platí to pro školáky i kam dojíždí včetně Brna-středu...Dnes nevařím pro ně, jejich mamka jde na odpolední od 14-22.hod, tak si uděláme sladký oběd.Marcelka si užila rodinku a teď si musí zvyknout zase na bežný režim..Marodům/ Jiřince a ost./ přeji uzdravení, je to nepříjemné, už aby bylo to jaro skutečné .Přeji klidný a pohodový den všem ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den | Datum vložení: 23.02.2015 09:58 hod. | |||
|
děvčata...![]() ![]() Moc vás zdravím...stále mi nejde můj stařeček noťas,tak můžu jen sem tam od Lukina z PC a to pak nevím,co prva... ![]() Přečetla jsem jen ty poslední příspěvky... ![]() Blani, to je hrůza, co máš mejlů, tak od teď ti nebudu nic posílat...snad se ti brzy podaří to roztřídit... ![]() Jiřinko, doufám,že jsi už v pořádku... ![]() Marci, tak ses měla u dětí dobře... ![]() Irenko, dodatečně synovi všechno nejlepší k narozkám a oslavu jste si užili... ![]() Jdu vařit,bude brokolice zapečená se sýrovou omáčkou a těstoviny... ![]() přeji pěkné pondělí... ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 23.02.2015 09:01 hod. | |||
|
dočetla jsem, ještě chvilku poklikám a půjdu do města![]() u nás trochu poprškává... vařit budu něco jako čínu, co dům dá..polívku máme od včera kuřecí ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 23.02.2015 08:51 hod. | |||
|
u nás zataženo ,já dneska jdu pozdě,spala jsem do 7,45![]() Mějte se všechny krásně,hlavně ať jste zdravé ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné pondělní ráno. | Datum vložení: 23.02.2015 08:35 hod. | |||
|
Irenko, nás déšť naštěstí vynechal. Dnes svítí od rána sluníčko, vypadá to jarně.![]() Kristínko, díky za přivítání, u mladých bylo fajn, jen to bylo docela krátké. Alenko, Boží Dar, Klínovec a okolí jsme navštívili mockrát. Naši mladí bydlí docela blízko. Jiřinko, drž dietku a brzo budeš fit. Dcera měla o víkendu něco podobného, zřejmě nějaká viróza. Peru, mám toho docela hodně. Musím jít do obchodu. Mějte pěkný den! U lékařů dobré pořízení. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké ráno | Datum vložení: 23.02.2015 08:32 hod. | |||
|
v novém týdnu.![]() ![]() Zase máme mlhavo. A já jsem taky nějaká zamlžená. ![]() Jiři, tak snad už to bude dobré, chuť k jídlu - to je dobré znamení. Alčo, já mám nepřečtených e-mailů 500 a všech včetně neuložených a nesmazaných přes tisíc. A to mám ještě druhou schránku, kde je toho naštěstí jen do stovky a pak Pepíkovu, ten má taky nepřečtených přes sto a nesmazaných 300. Ono mi posílá moc lidí a hlavně plno toho mám i 6x. Smazat najednou to nemůžu, protože mi tam chodí faktury a pod. Ale využiju toho, že o e-mailech píšeš a poprosím, abyste mi neposílaly ty různé přeposílky. Já už to taky omezila. Mějte děvčata příjemné pondělí. |
||||