Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Aničko filipi...snad už se té nemoci zbavíš..Smajlík

Holky, moc děkuji, kdo koukáte na moje fotky...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.Od lékařů jsem se vrátila až teď.Šla jsem nalačno a domů jsem přišla hladová jak vlk.Dostala jsem zase antibiotika(Zanocin,Euphylin,erdomed)Budu asi přiotrávena.Asi opět začnu odštavňovat.
Lepe je k lékařům nejítSmajlík
Teď si vemu jenom polévku abych si mohla vzít prášky a najím se později.
Krásnou siestu u kávičkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chut k obědu,mám vyžehleno,vypráno,hodila jsem do pekárny sádlo najím se a chci jít chvilku do skleníku,chci tam zasít ředkvičky.Snad to nezmrzne a když tak jsou to semínka od lonska.Ráno jsem byla s pejskem venku,mlha že se může krájet trvá,přítom je docela teplo 6 stupnů a ptáčkové zpívají,hlásí se jaro.Marci,pošli také k nám sluníčko.MaruK také ti děkuji za přání a neteskni Lukin ti dá notas do pořádku a pak ho zas mužeš prohánět.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem v obchodě..masko bude místo s rýží s těstovinama a sýrem..Smajlík

Přeji i hezké odpoledníčkoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také máme inverzi, mlha padá jako deštík, je sice teplo, ale děti mají prázdniny a to všechny, platí to pro školáky i kam dojíždí včetně Brna-středu...Dnes nevařím pro ně, jejich mamka jde na odpolední od 14-22.hod, tak si uděláme sladký oběd.Marcelka si užila rodinku a teď si musí zvyknout zase na bežný režim..Marodům/ Jiřince a ost./ přeji uzdravení, je to nepříjemné, už aby bylo to jaro skutečné .Přeji klidný a pohodový den všemSmajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata...SmajlíkSmajlík

Moc vás zdravím...stále mi nejde můj stařeček noťas,tak můžu jen sem tam od Lukina z PC a to pak nevím,co prva...Smajlík
Přečetla jsem jen ty poslední příspěvky...Smajlík
Blani, to je hrůza, co máš mejlů, tak od teď ti nebudu nic posílat...snad se ti brzy podaří to roztřídit...Smajlík
Jiřinko, doufám,že jsi už v pořádku...Smajlík
Marci, tak ses měla u dětí dobře...Smajlík
Irenko, dodatečně synovi všechno nejlepší k narozkám a oslavu jste si užili...Smajlík
Jdu vařit,bude brokolice zapečená se sýrovou omáčkou a těstoviny...Smajlík
přeji pěkné pondělí...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dočetla jsem, ještě chvilku poklikám a půjdu do městaSmajlík
u nás trochu poprškává...

vařit budu něco jako čínu, co dům dá..polívku máme od včera kuřecíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zataženoSmajlík,já dneska jdu pozdě,spala jsem do 7,45Smajlík
Mějte se všechny krásně,hlavně ať jste zdravéSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, nás déšť naštěstí vynechal. Dnes svítí od rána sluníčko, vypadá to jarně.Smajlík

Kristínko, díky za přivítání, u mladých bylo fajn, jen to bylo docela krátké.
Alenko, Boží Dar, Klínovec a okolí jsme navštívili mockrát. Naši mladí bydlí docela blízko.
Jiřinko, drž dietku a brzo budeš fit. Dcera měla o víkendu něco podobného, zřejmě nějaká viróza.
Peru, mám toho docela hodně. Musím jít do obchodu.
Mějte pěkný den! U lékařů dobré pořízení.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
v novém týdnu.SmajlíkSmajlík
Zase máme mlhavo. A já jsem taky nějaká zamlžená.Smajlík
Jiři, tak snad už to bude dobré, chuť k jídlu - to je dobré znamení.
Alčo, já mám nepřečtených e-mailů 500 a všech včetně neuložených a nesmazaných přes tisíc. A to mám ještě druhou schránku, kde je toho naštěstí jen do stovky a pak Pepíkovu, ten má taky nepřečtených přes sto a nesmazaných 300.
Ono mi posílá moc lidí a hlavně plno toho mám i 6x. Smazat najednou to nemůžu, protože mi tam chodí faktury a pod. Ale využiju toho, že o e-mailech píšeš a poprosím, abyste mi neposílaly ty různé přeposílky. Já už to taky omezila.
Mějte děvčata příjemné pondělí.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles