Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 23.02.2015 19:32 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný večer a krásnou noc Jsem po těch prášcích unavená, Polehávám už aby bylo jaro. Krásně se vyspinkéjte do nového dne.Krásné sny.pá |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji | Datum vložení: 23.02.2015 19:05 hod. | |||
|
BOBINKO...třeba bude lépe..zase nakoukni![]() JINUŠ.. JÁ JSEM DVA ROKY PO OZÁŘKÁCH ŘÍKALA, JAK SE NA MNE NĚKDO ŠKAREDĚ PODÍVÁ, UŽ JSEM MAROD.. máš oslabenou imunitu.. Tak se drž holka vylež tu chřipajznu, ať zase můžeš na masáže.![]() REGI..snad se tatínkovi ruka brzy zhojí...To cvičení je jistě fajn Musím vyzjistit, jestli tady něco takového seniorského taky není.**7Děvčátka, již se loučím..dobrou.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer, | Datum vložení: 23.02.2015 19:04 hod. | |||
|
Jinuško, ať se co nejdřív zbavíš chřipky, je to oslabená imunita a vše se hůře hojí,Boženko,dej se co nejdříve do kupy, zajdi k holičovi a budeš mít hned lepší náladu a rychleji ti bude dobře.Aničko, to musela být moc pěkná oslava a malý byl spokojený, určitě měl rozzářená očka, to je na dětech nejkrásnější...Ostaním přeji pěkný večer a hezky se vyspěte.Každým dnem jsme bíže k vytouženému jaru....... j![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 23.02.2015 19:01 hod. | |||
|
Irenko, odpoledne jsme šli na výšlap za krásného, slunečného počasí a vraceli jsme se za deště, sněžení a velkého větru. Domů jsme přišli úplně mokří. V lodžii mi uschly ručníky a utěrky, ostatní prádlo mám v sušárně.![]() Aničko, už jsi spolykala hodně léků, snad už ti tyto konečně pomohou. ![]() Jindřiško, odpočívej, ať je chřipka brzo pryč! Boženko, co je vlastně s tebou? Už to trvá docela dlouho, co máš nějaké problémy, moc bych ti přála, aby tě co nejdříve opustily! ![]() Regi, potřebovala bys mít v hlavě počítač, abys na nic nezapomněla, máš starostí dost.Snad se tatínkovi loket brzo zahojí! Děvčátka, všem vám přeji pěkný večer a klidnou noc. Ještě se porozhlédnu po CHŽ A MUSÍM TAKÉ TROCHU PROBRAT EMAILY, jsem na tom podobně jako Blanička. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký | Datum vložení: 23.02.2015 18:52 hod. | |||
|
pondělní večer. Oslava byla parádní, malý si to užil. V obyváku bylo jak někde na karnevalu - samé balonky nafukovací, serpentýny a frkačky. Také nějaké zákusky, podávali jsme řízky s brambor.salátem. Ale včera večer jsme už padali na hubu únavou všichni. Ted tu mám kávu se zákuskem a odpočívám. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 23.02.2015 18:38 hod. | |||
|
Regi tak hlavně aby tatínek měl loket v pořádku.Jíno vylež chřipku. Měli jsme škaredé odpoledne, mlha a teď dokonce nrholí.Děvčátka mějte pěkný večer , dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím, | Datum vložení: 23.02.2015 16:18 hod. | |||
|
všechna děvčata. Včea jsem byla u rodičů s štrůdlem. Zjistila, že nekontroluji otci sedřený loket. Nějak jsme vždy začali řešit jiné záležitosti a moje maličkost spoléhala, že převáže mamina. Zapoměla jsem,že jit tyto záležistosti nedělají dobře. Včera se mi podařilo odci strhnout přilepený strup, na obvaze to nebylo moc hezké. Mrzí mne to a dnes po cvičných jízdách jsem volala mamině ať otce připraví, že půjdme na převaz k doktorovi. Sestra má nějaký kurs a hojivé masti, tak to vzala a ve středu půjdeme na převaz. Odpolene mám za sebou hodinku v klubu důchodců, zase i se cvičením. Alespoň jsem u našich i jednou beztrestně umyla nádobí, aniž mamina stačila protestovat. Vše se mi zatím nepodařilo přečíst, mám ještě jednu povinost u sestřenice. Čekám až dojede z práce a zavolá. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 23.02.2015 15:10 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne. Dlouho jsem tu nebyla. Cítím se mizerně. Jsem ráda, že něco nachystám k jídlu a trochu domácnost udržuji. Na PC jsem už dlouho nebyla. Zatím jsem přečetla co je na seniorkách nového za tu dobu co jsem tu nebyla. Něco si pamatuji, ale jinak mám guláš. Tak mě odpusťte, že nebudu reagovat. Vypadám, jak čarodějnice. Potřebovala bych ostříhat a nabarvit, ale nejsem schopná jít ke kadeřnici. | ||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 23.02.2015 14:58 hod. | |||
|
Tak se mi vrátila chřipka, tak polehávám, ale vždy si najdu chvilku abych si přečetla Vaše příspěvky. Abych odpověděla na dotaz o té lymfodrenáži. Hodinu mi sestřička masíruje obě nohy a potom jsem půl hodiny v takovém vaku a ten mě také masíruje. Rozloučím se s Vámi a jdu si zase lehnout. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 23.02.2015 14:00 hod. | |||
|
Konečně jsme doma , vše vyřízené. Venku mlha a studený vítr. Mějte pěkné odpoledne, jdu si přečíst co píšete. Aničko máš stále léky, hlavně aby to zabralo.![]() |
||||