Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný večer a krásnou noc Jsem po těch prášcích unavená, Polehávám už aby bylo jaro.
Krásně se vyspinkéjte do nového dne.Krásné sny.pá
Obrázek uživatelky
profil
BOBINKO...třeba bude lépe..zase nakoukniSmajlík
JINUŠ..SmajlíkJÁ JSEM DVA ROKY PO OZÁŘKÁCH ŘÍKALA, JAK SE NA MNE NĚKDO ŠKAREDĚ PODÍVÁ, UŽ JSEM MAROD..Smajlíkmáš oslabenou imunitu..SmajlíkTak se drž holkaSmajlíkvylež tu chřipajznu, ať zase můžeš na masáže.Smajlík
REGI..snad se tatínkovi ruka brzy zhojí...To cvičení je jistě fajnSmajlíkMusím vyzjistit, jestli tady něco takového seniorského taky není.**7

Děvčátka, již se loučím..dobrou..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jinuško, ať se co nejdřív zbavíš chřipky, je to oslabená imunita a vše se hůře hojí,Boženko,dej se co nejdříve do kupy, zajdi k holičovi a budeš mít hned lepší náladu a rychleji ti bude dobře.Aničko, to musela být moc pěkná oslava a malý byl spokojený, určitě měl rozzářená očka, to je na dětech nejkrásnější...Ostaním přeji pěkný večer a hezky se vyspěte.Každým dnem jsme bíže k vytouženému jaru.......Smajlík jSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, odpoledne jsme šli na výšlap za krásného, slunečného počasí a vraceli jsme se za deště, sněžení a velkého větru. Domů jsme přišli úplně mokří. V lodžii mi uschly ručníky a utěrky, ostatní prádlo mám v sušárně.Smajlík
Aničko, už jsi spolykala hodně léků, snad už ti tyto konečně pomohou.Smajlík
Jindřiško, odpočívej, ať je chřipka brzo pryč!
Boženko, co je vlastně s tebou? Už to trvá docela dlouho, co máš nějaké problémy, moc bych ti přála, aby tě co nejdříve opustily!Smajlík
Regi, potřebovala bys mít v hlavě počítač, abys na nic nezapomněla, máš starostí dost.Snad se tatínkovi loket brzo zahojí!
Děvčátka, všem vám přeji pěkný večer a klidnou noc.
Ještě se porozhlédnu po CHŽ A MUSÍM TAKÉ TROCHU PROBRAT EMAILY, jsem na tom podobně jako Blanička.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pondělní večer. Oslava byla parádní, malý si to užil. V obyváku bylo jak někde na karnevalu - samé balonky nafukovací, serpentýny a frkačky. Také nějaké zákusky, podávali jsme řízky s brambor.salátem. Ale včera večer jsme už padali na hubu únavou všichni. Ted tu mám kávu se zákuskem a odpočívám.
Obrázek uživatelky
profil
Regi tak hlavně aby tatínek měl loket v pořádku.Jíno vylež chřipku. Měli jsme škaredé odpoledne, mlha a teď dokonce nrholí.Děvčátka mějte pěkný večer , dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všechna děvčata. Včea jsem byla u rodičů s štrůdlem. Zjistila, že nekontroluji otci sedřený loket. Nějak jsme vždy začali řešit jiné záležitosti a moje maličkost spoléhala, že převáže mamina. Zapoměla jsem,že jit tyto záležistosti nedělají dobře. Včera se mi podařilo odci strhnout přilepený strup, na obvaze to nebylo moc hezké. Mrzí mne to a dnes po cvičných jízdách jsem volala mamině ať otce připraví, že půjdme na převaz k doktorovi. Sestra má nějaký kurs a hojivé masti, tak to vzala a ve středu půjdeme na převaz. Odpolene mám za sebou hodinku v klubu důchodců, zase i se cvičením. Alespoň jsem u našich i jednou beztrestně umyla nádobí, aniž mamina stačila protestovat.
Vše se mi zatím nepodařilo přečíst, mám ještě jednu povinost u sestřenice. Čekám až dojede z práce a zavolá.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne. Dlouho jsem tu nebyla. Cítím se mizerně. Jsem ráda, že něco nachystám k jídlu a trochu domácnost udržuji. Na PC jsem už dlouho nebyla. Zatím jsem přečetla co je na seniorkách nového za tu dobu co jsem tu nebyla. Něco si pamatuji, ale jinak mám guláš. Tak mě odpusťte, že nebudu reagovat. Vypadám, jak čarodějnice. Potřebovala bych ostříhat a nabarvit, ale nejsem schopná jít ke kadeřnici.
Obrázek uživatelky
profil
Tak se mi vrátila chřipka, tak polehávám, ale vždy si najdu chvilku abych si přečetla Vaše příspěvky.
Abych odpověděla na dotaz o té lymfodrenáži. Hodinu mi sestřička masíruje obě nohy a potom jsem půl hodiny v takovém vaku a ten mě také masíruje.
Rozloučím se s Vámi a jdu si zase lehnout.
Obrázek uživatelky
profil
Konečně jsme doma , vše vyřízené. Venku mlha a studený vítr. Mějte pěkné odpoledne, jdu si přečíst co píšete. Aničko máš stále léky, hlavně aby to zabralo.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles