Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 24.02.2015 08:42 hod. | |||
|
Nespala jsem celou noc a rozhodovala jsem se jestli se vám mám svěřit.Ale musím mám velkou bolest asi mě pukne srdce. Včera se na mé zahradě v chatě předávkoval Kubův kamarád Bylo mu 25let.V sobotu jsem mu domlouvala asi zbytečně.Teď se bojím o Jakuba,byl to jeho spolužák i kamarád ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 24.02.2015 08:38 hod. | |||
|
Tady zamračemo. Všem nemocným brzké uzdravení. Já dnes asi zajedu k lékařce s tlakem na kontrolu, zítra zase jedem s mamkou , Věrko tak hlavně ať rehabky zaberou - Mějte všechny pohodový den. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, děvčata! | Datum vložení: 24.02.2015 08:31 hod. | |||
|
Máme celkem teplo, už jsem dnes to jaro cítila ve vzduchu. Věrko, snad ti rehabka pomohou. Překvapilo mně, že se výsledky dostaví až tak dlouho. Ale asi je to tak. A přitom mě se vždycky poslední den ptali, jestli už je mi líp. Nebylo, ale pak se to za čas vždycky nějak zklidnilo, zřejmě skutečně jako následek rehabilitací. Vladko,opatruj maroda a Irenko, ty taky. Všechny mějte příjemný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 24.02.2015 07:43 hod. | |||
|
Dobré ránko děvčátka.... Holky, marodi - ležte.. Věruš, ať rehabky pomohou, odpočívej...počítač počká ![]() Na jaro se taky těším.. ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 24.02.2015 07:34 hod. | |||
|
tak jsem Vás dočetla.Všechny, které něco trápí ať je lépe.U nás dnes pod mrakem a ráno přišel Kubík, že mu v noci bylo špatně tak dnes bude u nás.Máme společnost.![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 24.02.2015 07:27 hod. | |||
|
děvčata u nás je opět zamračeno,sluníčko je v nedohlednu,Věruško je to dlouhá léčba hlavně aby ti to pomohlo a byla jsi bez bolesti.Až bude zahrádka a práce venku,tak budeme chodit k počítači také zřídka.Bude dnes u nás Natálka jde k lékaři na kontrolu,ještě není dobrá to mi zavaří počítač Ja letím s Barčou ven a pak do práce,mějte se tu pěkně a přeji hezký den.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 24.02.2015 07:25 hod. | |||
|
u nás zataženo![]() Věruško ať ti rehabky pomůžou ![]() Všem kdo jde k mudrům ať se daří.![]() ![]() ![]() Mějte pěkný den,paaaaaaaaaa ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 23.02.2015 20:15 hod. | |||
|
děvčata,AničkoF pěkně odpočívej prášky máš na to,abys byla v pelíšku.Děvčata vy co marodíte musíte se snažit co nejvíce být v postelích a na vše bodnout,však se nic nestane,když se něco nestihne udělat,ono to na vás počká. Regi mastička jistě tatínkovi pomůže.Děvčata dnes jsem byla doma a zítra jdu do práce ráno na půl 9.jen na 4 hodiny tak to uteče.Odpoledne začalo pršet a ted přímo leje.To bude vody,plná zahrádka.Mějte hezký večer,dobře se vyspěte a zítra ahooooj. |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 23.02.2015 19:53 hod. | |||
|
všichni marodi ať jste brzy v pořádku![]() Bobi co tě zlobí už aby bylo jaro![]() ![]() ![]() Blani ať se zítra daří ![]() Maru PC asi brzy opraví ![]() Mějte klidnou nocku ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 23.02.2015 19:46 hod. | |||
|
tak čtu, jak přibývá marodů. Jindřiško, Boženko a Aničko, odpočívejte a kurýrujte se. Nevím, možná je vás víc,co se potýkáte s chřipkou nebo nějakou virózou, všem přeju, aby bylo líp. ![]() ![]() Regi, máš starostí až nad hlavu, snad se bude ruka tatínkovi dobře hojit. Pro dnešek se loučím, zíra jdu k MUDrovi, ale až odpoledne. Ráno ještě nakouknu, jak jste se vyspinkaly. ![]() ![]() |
||||