Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 24.02.2015 15:24 hod. | |||
|
venku je deštivo,ale kolem 10 st.Jaro se už blíží. Regi, tak vidíš, tak jsi to dokázala,musí to být úžasný pocit.Teď hlavně opatrně na silnicích.Přeji ti, ať se co nejdříve zorientuješ a jezdíš bez nehod. Chřipka dorazila i do mé rodiny,já zatím ještě odolávám.No, ale nevím jak dlouho. Blani, taky to už u tebe trvá dlouho a nemůžou zjistit příčinu.Často bereš ATB, a to není dobré. AničkoF, vím co dokáží udělat problémy s dětmi s psychikou,proto drž se a věř, že Kuba všem svodům odolá. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 24.02.2015 15:24 hod. | |||
|
Blani, jak píšeš, stále se něco děje...jsem ráda, že mám již doma muže..V Uh. Brodě se střílelo, tak vlaky nejezdily..přijel by až bůchvíkdy![]() Chtěl první kafíčko a teď šel obědvat ![]() REGI..Sláva ![]() ![]() ![]() Blani, snad budou zkumavky-tedy obsah v pořádku. Taky už bereš ty léky dlouho Od podzimku??Děvčátka, snad už se zdravíčko s jarem všem vrátí ![]() |
||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 24.02.2015 15:23 hod. | |||
|
Teď jsem četla na novinkách ,že v Uherském Brodě střílel nějaký šílenec a zabil několik lidí/ v restauraci Družba/, jsou tam i ranení. | ||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 24.02.2015 14:06 hod. | |||
|
tak jsem tu od doktora.Dostala jsem zase ATB a ještě další prášky a pak 2 zkumavky a zítra ráno nástup s plnými. Hin se hukáže. S chirurgií tedy ještě počkám. AničkoF, to je hrozná zpráva, moc tě lituju. Ale nemůžeš dělat nic. Mladí si poradit nenechají. Musíš doufat, jak píší děvčata, že se Kuba sám probere. Dneska na ty mladé číhá plno nebezpečí. Dcera známých se výborně učila a najednou ve druháku na gymplu se chytla party, do školy nechodí a bere doma peníze. Holky, tady zase dopoledne přistála helikoptéra, asi nějaká bouračka. Furt je něco. Regi, gratuluju, tak to pěkně oslav, zasloužíš si to. Ránu jsem slyšela až k nám. Jdu si vařit kafčo. |
||||
| martaB | 2baculka | Datum vložení: 24.02.2015 14:00 hod. | |||
|
sorry,že vám tady na minutku vlezu, ale musím Regině poblahopřát, protože to jediné mne nesmírně zajímalo ![]() ![]() ![]() ![]() a pokud jsem nakoukla, tak vždy jen na její příspěvky. Tak ať se daří auto zprovoznit, přeji tisíce kilometrů bez ztráty kytičky ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() jsi ohromně statečná holka - vydržela jsi, dotáhla to do zdárného konce - je vidět, že SPRÁVNÝ BÝK SE NEZAPŘE.![]() ![]() PŘIJMI UPŘÍMNĚ MÍNĚNOU OBROVSKOU GRATULACI ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Nazdárek. | Datum vložení: 24.02.2015 13:20 hod. | |||
|
Nevím, zda jste neslyšely dnes velkou ránu. Podařilo se mi konečně odjet, tak, aby byl pan komisař spokojený. Hurá. Jdu na babinec, tak to hned oslavíme. Pa. | ||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 24.02.2015 12:00 hod. | |||
|
AničkoFilipi..je to hrozné, ale musíte se s tím smířit.. Stav se nedá změnit..![]() holky, přeji dobré chutnání..já přiběhla z města, jdu vařit..muž naložil krkovici, tak to hodím dusit a uvařím rýži.. ![]() Byla jsem i chvíli naštvaná, boty nemám opravené, čekala jsem jako tele u okýnka, spocená v zimní bundě a svetru až mi paní řekla po asi čtvrthodině hledání, že nejsou hotové,slíbila, že zítra budou..my možná v pátek pojedeme do Děčína a v kozajdách ani botaskách nepojedu.. ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 24.02.2015 10:29 hod. | |||
|
AničkoF úplně se mě sevřelo srdce. Je to hrozné. Chápu, že máš strach o Kubu. Musíš věřit a nic jiného ti nezbývá, že Kuba si vše v hlavě probere a vše špatné ze svého života vytěsní. Počasí stále nic moc, ale slibují, že příjde brzy jaro. Už aby bylo. |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 24.02.2015 10:14 hod. | |||
|
děvčata...![]() ![]() AničkoF.,je to strašné,děsivé a hrozné...Marcelka to píše i za mě...drž se!!!!! Věruš,věřím,že ti rehabkz pomůžou a bude se ti líp běhat... Zdeni,ať je kontrola OK... Vladi a Ijo...opatrujte vaše marody... Všem narodům,ať je lépe... Počasí u nás nic moc,pod mrakem,ale celkem teplo... dnes budou pečená jelítka,jitrničky a pečené brambory... Noťas mám stále nefunkční... Děvčata, mějte pokud možno klidný a pohodový den... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 24.02.2015 09:09 hod. | |||
|
AničkoF, TO JE HRŮZA. Rodiče děti vypiplají a z nich se pak stane něco hrozného. Vůbec se ti nedivím, že jsi v šoku. Máš starost o Kubu. Možná, že tato skutečnost v něm něco zlomí a vše se v dobré obrátí.Moc bych ti to přála ale i Kubovi, aby procitnul. Ty máš nemocnou duši, proto ti stále něco je a prášky nepomáhají. Drž se!!!!!!!!!!!! Věrko, doufám, že ti rehabilitace pomohou a budeš zase běhat jako srnka! ![]() ![]() Všem, které něco trápí přeji, aby bolesti i problémy brzo ustoupily. U nás je po dešti a docela teplo. Teď vidím z okna, že jsou tady vodáci a zase kopou, to znamená, že někde opět praskla voda. Musím si trochu napustit alespoň na WC. Vařit budu česnečku s chlebem a kuřecí čtvrtky s bramborem, k tomu okurkový salát. Přeji vám pěkný den! |
||||