Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
venku je deštivo,ale kolem 10 st.Jaro se už blíží.
Regi, tak vidíš, tak jsi to dokázala,musí to být úžasný pocit.Teď hlavně opatrně na silnicích.Přeji ti, ať se co nejdříve zorientuješ a jezdíš bez nehod.
Chřipka dorazila i do mé rodiny,já zatím ještě odolávám.No, ale nevím jak dlouho.
Blani, taky to už u tebe trvá dlouho a nemůžou zjistit příčinu.Často bereš ATB, a to není dobré.
AničkoF, vím co dokáží udělat problémy s dětmi s psychikou,proto drž se a věř, že Kuba všem svodům odolá.
Obrázek uživatelky
profil
Blani, jak píšeš, stále se něco děje...jsem ráda, že mám již doma muže..V Uh. Brodě se střílelo, tak vlaky nejezdily..přijel by až bůchvíkdySmajlík
Chtěl první kafíčko a teď šel obědvatSmajlík
REGI..SlávaSmajlíkSmajlíkSmajlík

Blani, snad budou zkumavky-tedy obsah v pořádku.SmajlíkTaky už bereš ty léky dlouhoSmajlíkOd podzimku??
Děvčátka, snad už se zdravíčko s jarem všem vrátíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teď jsem četla na novinkách ,že v Uherském Brodě střílel nějaký šílenec a zabil několik lidí/ v restauraci Družba/, jsou tam i ranení.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem tu od doktora.Dostala jsem zase ATB a ještě další prášky a pak 2 zkumavky a zítra ráno nástup s plnými. Hin se hukáže. S chirurgií tedy ještě počkám.
AničkoF, to je hrozná zpráva, moc tě lituju. Ale nemůžeš dělat nic. Mladí si poradit nenechají. Musíš doufat, jak píší děvčata, že se Kuba sám probere. Dneska na ty mladé číhá plno nebezpečí. Dcera známých se výborně učila a najednou ve druháku na gymplu se chytla party, do školy nechodí a bere doma peníze.
Holky, tady zase dopoledne přistála helikoptéra, asi nějaká bouračka. Furt je něco.
Regi, gratuluju, tak to pěkně oslav, zasloužíš si to. Ránu jsem slyšela až k nám.Smajlík
Jdu si vařit kafčo.
Obrázek uživatelky
profil
sorry,že vám tady na minutku vlezu, ale musím Regině poblahopřát, protože to jediné mne nesmírně zajímalo SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
a pokud jsem nakoukla, tak vždy jen na její příspěvky.
Tak ať se daří auto zprovoznit, přeji tisíce kilometrů bez ztráty kytičkySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkjsi ohromně statečná holka - vydržela jsi, dotáhla to do zdárného konce - je vidět, že SPRÁVNÝ BÝK SE NEZAPŘE.SmajlíkSmajlík
PŘIJMI UPŘÍMNĚ MÍNĚNOU OBROVSKOU GRATULACI SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nevím, zda jste neslyšely dnes velkou ránu. Podařilo se mi konečně odjet, tak, aby byl pan komisař spokojený. Hurá. Jdu na babinec, tak to hned oslavíme. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
AničkoFilipi..je to hrozné, ale musíte se s tím smířit..SmajlíkStav se nedá změnit..Smajlík


holky, přeji dobré chutnání..já přiběhla z města, jdu vařit..muž naložil krkovici, tak to hodím dusit a uvařím rýži..Smajlík
Byla jsem i chvíli naštvaná, boty nemám opravené, čekala jsem jako tele u okýnka, spocená v zimní bundě a svetru až mi paní řekla po asi čtvrthodině hledání, že nejsou hotové,slíbila, že zítra budou..my možná v pátek pojedeme do Děčína a v kozajdách ani botaskách nepojedu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF úplně se mě sevřelo srdce. Je to hrozné. Chápu, že máš strach o Kubu. Musíš věřit a nic jiného ti nezbývá, že Kuba si vše v hlavě probere a vše špatné ze svého života vytěsní.Smajlík Počasí stále nic moc, ale slibují, že příjde brzy jaro. Už aby bylo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata...SmajlíkSmajlík
AničkoF.,je to strašné,děsivé a hrozné...Marcelka to píše i za mě...drž se!!!!!
Věruš,věřím,že ti rehabkz pomůžou a bude se ti líp běhat...
Zdeni,ať je kontrola OK...
Vladi a Ijo...opatrujte vaše marody...
Všem narodům,ať je lépe...

Počasí u nás nic moc,pod mrakem,ale celkem teplo...
dnes budou pečená jelítka,jitrničky a pečené brambory...
Noťas mám stále nefunkční...

Děvčata, mějte pokud možno klidný a pohodový den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, TO JE HRŮZA. Rodiče děti vypiplají a z nich se pak stane něco hrozného. Vůbec se ti nedivím, že jsi v šoku. Máš starost o Kubu. Možná, že tato skutečnost v něm něco zlomí a vše se v dobré obrátí.Moc bych ti to přála ale i Kubovi, aby procitnul. Ty máš nemocnou duši, proto ti stále něco je a prášky nepomáhají. Drž se!!!!!!!!!!!!

Věrko, doufám, že ti rehabilitace pomohou a budeš zase běhat jako srnka!SmajlíkSmajlík
Všem, které něco trápí přeji, aby bolesti i problémy brzo ustoupily.
U nás je po dešti a docela teplo. Teď vidím z okna, že jsou tady vodáci a zase kopou, to znamená, že někde opět praskla voda. Musím si trochu napustit alespoň na WC.
Vařit budu česnečku s chlebem a kuřecí čtvrtky s bramborem, k tomu okurkový salát.
Přeji vám pěkný den!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles