Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
PŘEČETLA JSEM A JDU SE ROZLOUČIT..PROŽIJTE VEČER V KLIDU A V NOCI MĚJTE JEN PŘÍJEMNÉ SNY..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dočítám psotupně a teď jsem dočetla odkaz Aničky o tomc hlapci. To je hrůza. Drogy jsou svinstvo, snad se Kuba nenaučil je brát.
Obrázek uživatelky
profil
pročítám ještě včerejší zprávičky. Je mi líto Boženky a Aničky, že jim není dobře. Vím, že venku je šeredně, po chřipce se špatně dává organismus dohromady. U Boženky nevím co ji trápí,snad se najde nějaké dobré řešení, aby bylo lépe. I Jindřišce přeji,aby chřipka nebyla silná. Děvčata co s nimi chodím na posezení mají něco pdobného za sebou a s imunitou též zápasí.
Obrázek uživatelky
profil
děčata,já nějak nestíhám,odvezli jsme vnučku domů,trochu poklidila a jsem zralá víte kam.Aničko,trápíš se moc a změnit nic nejde,Kuba musel o všem vědět,snad ted dostal nafackováno.Snad se probere,holka drž se a nepovoluj mu moc.Alenko vezmi mě sebou do Děčína,to je můj rodný kraj já budu hodnáááá.Regi,ta rána co jsem slyšela,to byla od tebe?Letí k tobě velká gratulace,jsi šikula ted to budeš mít snadnější a bez čekání,sedneš a pojedeš.Na babinci to pěkně roztoč.Zítra mám jít do práce,ještěže mi brnkla upomínka v telefonu,že mám jít na půl 8 k zubařce na strhávání zub.kamene.Práce počká.Irenko máš pravdu z jednoho týdne chodím skoro pořád,snad už se všichni sejdou.Mějte hezký večer a pak dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký večer. Zejména Aničce přeji, aby to co se stalo ustála i s Kubíkem. Snad opravdu přehodnotí svůj postoj k životu a zamyslí se co a jak dál. Přeji Ti hodně sil a stejně tak Kubíkovi. Na světě je tolik krás, a je třeba se radovat i z maličkostí, ze kterých se pak postaví chrámy apod. Reginko tobě gratuluji k úspěšnému zdolání zkoušek, a asi budu přemýšlet také, zda si neudělat papíry na auto také a pak si nějakého broučka nekoupit. Po práci sem byla ve městě a než jsem přišla tak jsem doma zchudla o 2 tisíce. Nechali jsme vyměnit filtr na vodu, přístroj na čištění vody nás stál 35 tisíc asi před 4-5 lety. Filtr měníme tak jednou za 20 měsíců
Obrázek uživatelky
profil
nepíšu, ale denně vás několikrát čtu.Mám za s sebou deset ozářek a jsem strašně unavená. Částečně i tím, že nejde v noci spát a vstávám po páté ráno. Po šesté jsem už v nemocnici a odcházím do osmi.
Aničko F. pokud se budeš stále trápit, věř, že Jakuba nezměníš, je to dávno hotový člověk, ale ty se utrápíš. V tom má Marcelka pravdu. Klidně to tady napiš, to není tvoje hanba,
Blani jeden prášek zničí něco a tak druhý a už se to kupí. Kéž by se našla příčina.
Irenko, nepracuješ nějak moc a stále?
Věruško, tak ať se kolínko usadí a zase ti to běhá.
Obrázek uživatelky
profil
jdu dělat něco k večeři,mám sice plech buchet, ale jsou ještě teplé, budou na snídani....Mamka za chvíli sice přijede, ale oni zvládnou i druhopu večeři...Udělám obložené chleby , to je hned....Regi, jsi šikulka, je ti dobře na tělě i na duši...Teď už to půjde jenom k lepšímu - gratuluji!!!!! ...Přeji pěkný večer a klidnou noc...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Průběžně jsem si vás dočetla.
Hodně vás marodí, tak přeji brzské uzdravení.
Aničko, je to neštěstí, mladý život je pryč. Drž se i s Kubou.

Regi, přidávám se ke gratulantům. Já věděla, že to uděláš, jsi šikovná.SmajlíkSmajlíkPořádně to oslav.Smajlík
Blani, zítra dobře pořiď.
Marcelko, zatím jím opatrně. Ještě to není ono. Dneska mě vylákalo sluníčko na procházku a jsem, jako bych nechodila měsíc. Přišla jsem úplně propocená a to nebylo žádné vedro.
Dál už nepamatuji, co jste psaly. Mám hlavu děravou.
Myslím, že jsem nezahlídla IrenkuS.. Irenko, jezdíš stále ve stejnou dobu na ozářka? Už nemusíš tak dlouho čekat?
Nevím jestli dneska ještě dorazím, tak se zatím loučím a přeji dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
se přidávám ke gratulaci Regině. Vidíš jsi šikovná holka, dokázala jsi to. Věř, že na věku vůbec nezáleží. užívej si jízdy v pohodě - bude to tisíckrát lepší cestování za rodiči a na chaloupku, než stále jezdit busem, nebo čekat až se někdo uvolní a doveze tě tam. Moc ti to přeju, ted když se už blíží jaro to hodně využiješ.
Obrázek uživatelky
profil
já zatím nemám řidičák, už jsem to zvažovala vícekrát, snad abych si dala slib ke svým letošním kulatinám.
Aničko, také pevně věřím, že se kluk vzpamatuje. Když se stalo neštěstí tak blízko, snad jej to zastaví v dalším hazardu se životem.
Dnes byla na kafčo bývalá kolegyně z práce, tak jsme si trošku splkly a zavzpomínaly. Syn odletěl do Thajska a mají mezipřistání v Moskvě, teď mi přišla zpráva na skype i s fotkou. Toužil Moskvu vidět, tak se mu splnil sen. Všem marodům přeji, ať se stav zlepší a všechny výsledky jsou OK.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles