Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ahojky, holkySmajlíkSmajlíkU nás od včera pršelo, nyní slyším, že je nárazový vítr.. Ale cvrlikají mi tu ptáčci, tak už asi neprší a slétli se nazobatSmajlíkdnes půjdu do města asi až po obědě, snad ty polobotky už budou hotové, potřebovaly přišít jazyk na jedné ,tak jsem řekla, ať se mrknou i na tu druhou, jak to tam drží.Smajlík
Vařit budu kuřecí stehna..jen nevím jestli s rýží, když byla včera a nebo je upeču najednou s bramborami.Smajlík
Mám přes 70 komentářů u včerejších foteček...jistě od Vás,Smajlík tak děkuji předem a jdu na toSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si Vás všechny přečetla i Vaše starosti. Moc držím palce, aby to všechno bylo lepší,...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem vše přečetla,jsou tu i neradostné zprávy.AničkoF máš to trápení,už je jenom na Kubovi aby mu to scvaklo,že táto cesta vede do pekel....Snad bude rozumný a poučil se ,jeho kamarád zaplatil krutou daň......Moc držím palečkySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marodům přeji brzké uzdravení,ať už vás netrápí nemociSmajlíkSmajlík
Reginko huráááááááááá,tak se povedlo,velká gratulkaSmajlíkSmajlíkVše se ti ulehči a ubude starostíSmajlíkSmajlík
My jsme dneska byli celé odpoledne u dcerky,užila jsem si toho malého raraška,je to strašné čísilko.SmajlíkSmajlíkMyslím,že si ještě užijiSmajlíkSmajlík
Děvčátka přeji všem klidnou nocku a dobře se vyspěte SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Asi jsem to neuložila. Děkuji Vám děvčata za geratulace. Moc jsem ráda, že se mi zadařilo a myslím si, že Anička59 a Bertice snad také najdou odvahu zkusit si udělat řidičák. Anička by mohla jezdit s pejsky na výstavy i pokud by chtěla rozšířit chov. Bertice by měla zase jistě snažší jiné cestování.
Aničko F. je to pro tebe velmi nelehké, máš moc strach o Jakuba, snad se poučí, snad vezme rozum do hrsti. Tebe to strašně musí ničít.
Alenko ty botky sna budou opraveny aby jsi si užila Děčín.
Ach jo už si nevybavuji co jste vše napsaly, Marodi dejte nasebe pozor, brzo se uzdravte. Zítra jedu za otcem, aby se obnovil obvaz, a hlavně pohlídat převzetí běda. Mamina nebude opět doma, má nějaké doktory.
Obrázek uživatelky
profil
Regi, moc gratuluji, abych pravdu řekla, tak Tě moc obdivuji, já bych ve svém věku už asi řidičák neudělala, i když - pokud bych byla postavena před hotovou věc, že to potřebuji, tak jako Kozoroh, tvrdá palice, bych se do toho možná pustila jako Ty, teď už se asi nezkouší z technické stránky auta, to mně děsilo, měla jsem obavu, že mně zkušební komisař vyhodí, když jsem mu řekla, že kdyby mi přestalo jet auto a byla jsem sama, tak někoho stopnu, aby mi poradil a nebo vyměnil pneu, podíval se na mně, tehdy jsem vážila asi 50 kg i s botama, zasmál se a řekl, že by to asi bylo nejlepší řešení. Všem marodům přeji brzké uzdravení a všem klidnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata děkují za povzbuzení.Při venčení jsem skolabovala.Souseska zavolala doktora,který bydlí ve vedlejším vchodě,Dal mě injekci a já prospala celé odpoledne.Nevin co budu dělat v noci?Hlavu mám balon-bolí.Teď půjdu vyvenčit psa a zase zalehnu.
Regince gratulují k řidičáku-ŠIKULKASmajlíkKrásnou
noc a hezké sny,
Obrázek uživatelky
profil
sleduju televizi, to je hrozné, co se stalo v Uh. Brodě. Teď je plno lidí vyšinutých a každý druhý má zbraň,pak to takhle dopadá.

Děkuju, že mi přejete dobré výsledky a zdraví.

Ani nemám náladu nic psát. Mějte všechny klidný večer, ať se vám vyhýbají nemoci a špatné zprávy. Dobře se vyspěte!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes ani nestihnu dočítat a ráno zase jedeme s mamkou k zubaři.Aničko měj pevné nervy pokud to půjde, sama tady mám s mladými starosti a vždy se nedá být v klidu.
Blani, a všechny co marodíte, hlavně aby bylo vše v pořádku. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázko, tobě přeji, aby tě chřipka nedohonila!
Myslím na vás, i když jsem všechny nejmenovala!
Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi, mám obrovskou radost, že jsi to dokázala. Věřila jsem, že řidičák uděláš. Úplně mi tekly slzy, když jsem to četla. Užila sis, ale stálo to za to. Moc ti přeji, abys jezdila bez nehod. Budeš mít všechno jednodušší.SmajlíkSmajlík
Blaničko, tobě přeji, aby už ti bylo konečně dobře!Smajlík
Jiřinko,tak jako ty dneska jsem se cítila mockrát v životě, ale nebuj se vše se zase v dobré obrátí. Musíš pomalu a síla se ti zase vrátí!Smajlík
Martičko, ty stojíš hodně u plotny, ale co by člověk pro rodinu neudělal, že?Smajlík
Irenko, moje ozářky trvaly každý den tak 7 minut. Unavená jsem byla až kolem dvacáté, ale když skončily, rychle jsem se dostala do normálních kolejí!SmajlíkJá jsem jezdila vlakem 30km tam a 30 zpátky. Ráno jsem uvařila, jela v 11 hod. a ve 14.15 hod. už jsem byla zpátky doma.
Muž mě tam chtěl vozit, ale já si to nepřála.Smajlík
Irenko-ijo, jsi zralá do postýlky, tak šupky dupky a pěkně se vyspi!
Aničko, čert "vem" 2000 zase budete pít kvalitní vodu.**7

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles