Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 25.02.2015 07:27 hod. | |||
|
ahojky, holky![]() U nás od včera pršelo, nyní slyším, že je nárazový vítr.. Ale cvrlikají mi tu ptáčci, tak už asi neprší a slétli se nazobat dnes půjdu do města asi až po obědě, snad ty polobotky už budou hotové, potřebovaly přišít jazyk na jedné ,tak jsem řekla, ať se mrknou i na tu druhou, jak to tam drží.![]() Vařit budu kuřecí stehna..jen nevím jestli s rýží, když byla včera a nebo je upeču najednou s bramborami. ![]() Mám přes 70 komentářů u včerejších foteček...jistě od Vás, tak děkuji předem a jdu na to![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 24.02.2015 22:34 hod. | |||
|
Tak jsem si Vás všechny přečetla i Vaše starosti. Moc držím palce, aby to všechno bylo lepší,...![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 24.02.2015 22:07 hod. | |||
|
teď jsem vše přečetla,jsou tu i neradostné zprávy.AničkoF máš to trápení,už je jenom na Kubovi aby mu to scvaklo,že táto cesta vede do pekel....Snad bude rozumný a poučil se ,jeho kamarád zaplatil krutou daň......Moc držím palečky![]() ![]() ![]() ![]() Marodům přeji brzké uzdravení,ať už vás netrápí nemoci ![]() ![]() Reginko huráááááááááá,tak se povedlo,velká gratulka ![]() Vše se ti ulehči a ubude starostí![]() ![]() My jsme dneska byli celé odpoledne u dcerky,užila jsem si toho malého raraška,je to strašné čísilko. ![]() Myslím,že si ještě užiji![]() ![]() Děvčátka přeji všem klidnou nocku a dobře se vyspěte ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Jé. mě se ztratilo to nejdelší co jsem tu napsala- | Datum vložení: 24.02.2015 22:03 hod. | |||
|
Asi jsem to neuložila. Děkuji Vám děvčata za geratulace. Moc jsem ráda, že se mi zadařilo a myslím si, že Anička59 a Bertice snad také najdou odvahu zkusit si udělat řidičák. Anička by mohla jezdit s pejsky na výstavy i pokud by chtěla rozšířit chov. Bertice by měla zase jistě snažší jiné cestování. Aničko F. je to pro tebe velmi nelehké, máš moc strach o Jakuba, snad se poučí, snad vezme rozum do hrsti. Tebe to strašně musí ničít. Alenko ty botky sna budou opraveny aby jsi si užila Děčín. Ach jo už si nevybavuji co jste vše napsaly, Marodi dejte nasebe pozor, brzo se uzdravte. Zítra jedu za otcem, aby se obnovil obvaz, a hlavně pohlídat převzetí běda. Mamina nebude opět doma, má nějaké doktory. |
||||
| Jakaz | 2baculka | Datum vložení: 24.02.2015 21:32 hod. | |||
|
Regi, moc gratuluji, abych pravdu řekla, tak Tě moc obdivuji, já bych ve svém věku už asi řidičák neudělala, i když - pokud bych byla postavena před hotovou věc, že to potřebuji, tak jako Kozoroh, tvrdá palice, bych se do toho možná pustila jako Ty, teď už se asi nezkouší z technické stránky auta, to mně děsilo, měla jsem obavu, že mně zkušební komisař vyhodí, když jsem mu řekla, že kdyby mi přestalo jet auto a byla jsem sama, tak někoho stopnu, aby mi poradil a nebo vyměnil pneu, podíval se na mně, tehdy jsem vážila asi 50 kg i s botama, zasmál se a řekl, že by to asi bylo nejlepší řešení. Všem marodům přeji brzké uzdravení a všem klidnou dobrou noc. | ||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 24.02.2015 20:58 hod. | |||
|
Děvčata děkují za povzbuzení.Při venčení jsem skolabovala.Souseska zavolala doktora,který bydlí ve vedlejším vchodě,Dal mě injekci a já prospala celé odpoledne.Nevin co budu dělat v noci?Hlavu mám balon-bolí.Teď půjdu vyvenčit psa a zase zalehnu. Regince gratulují k řidičáku-ŠIKULKA Krásnounoc a hezké sny, |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 24.02.2015 19:42 hod. | |||
|
sleduju televizi, to je hrozné, co se stalo v Uh. Brodě. Teď je plno lidí vyšinutých a každý druhý má zbraň,pak to takhle dopadá. Děkuju, že mi přejete dobré výsledky a zdraví. Ani nemám náladu nic psát. Mějte všechny klidný večer, ať se vám vyhýbají nemoci a špatné zprávy. Dobře se vyspěte! ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 24.02.2015 19:32 hod. | |||
|
Dnes ani nestihnu dočítat a ráno zase jedeme s mamkou k zubaři.Aničko měj pevné nervy pokud to půjde, sama tady mám s mladými starosti a vždy se nedá být v klidu. Blani, a všechny co marodíte, hlavně aby bylo vše v pořádku. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 24.02.2015 19:29 hod. | |||
|
Stázko, tobě přeji, aby tě chřipka nedohonila! Myslím na vás, i když jsem všechny nejmenovala! Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Tak jsem zpátky. | Datum vložení: 24.02.2015 19:25 hod. | |||
|
Regi, mám obrovskou radost, že jsi to dokázala. Věřila jsem, že řidičák uděláš. Úplně mi tekly slzy, když jsem to četla. Užila sis, ale stálo to za to. Moc ti přeji, abys jezdila bez nehod. Budeš mít všechno jednodušší.![]() ![]() Blaničko, tobě přeji, aby už ti bylo konečně dobře! ![]() Jiřinko,tak jako ty dneska jsem se cítila mockrát v životě, ale nebuj se vše se zase v dobré obrátí. Musíš pomalu a síla se ti zase vrátí! ![]() Martičko, ty stojíš hodně u plotny, ale co by člověk pro rodinu neudělal, že? ![]() Irenko, moje ozářky trvaly každý den tak 7 minut. Unavená jsem byla až kolem dvacáté, ale když skončily, rychle jsem se dostala do normálních kolejí! Já jsem jezdila vlakem 30km tam a 30 zpátky. Ráno jsem uvařila, jela v 11 hod. a ve 14.15 hod. už jsem byla zpátky doma.Muž mě tam chtěl vozit, ale já si to nepřála. ![]() Irenko-ijo, jsi zralá do postýlky, tak šupky dupky a pěkně se vyspi! Aničko, čert "vem" 2000 zase budete pít kvalitní vodu.**7 |
||||