Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.02.2015 14:06 hod. | |||
|
Tak jsme doma, tady také sem tam nakoukne sluníčko. Musím přečíst , co jste psaly. Mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 25.02.2015 13:53 hod. | |||
|
U nás svítí chvílema sluníčko a je 6°. K obědu jsem dělala vepřové v mrkvi a květákovou polévku. Dneska konečně jdu zasít papriku. Mějte všechny klidný den bez trápení. |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 25.02.2015 12:47 hod. | |||
|
celou noc a dopoledne pršelo,teď se ukázalo sluníčko a je 9 st. Vůbec jsem nechtěla ven, jenže teď už mě to láká na procházku. Dnes by měl můj otec 100 roků,půjdu na hřbitov zapálit svíčku. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 25.02.2015 11:10 hod. | |||
|
Jdu vám popřát dobrou chuť.Já se nemůžu vzpamatovat.Včera jsem prospala celý den a v noci jsem nemohla spát.Vzala jsem si knížku a četla.V 1hod a 17min se vysypala Jakubova taška,kterou si měl vzít do práce a to tak jako by do ní někdo kopl.Věci z tašky se rozlítly až do poloviny pokoje.Teď jsem byla se psem 4hod venku.Musím to rozdéjchat | ||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne | Datum vložení: 25.02.2015 10:43 hod. | |||
|
Tak jsem vás děvčátka různě povzbuzovala, ale dnes není dobře mně. V noci jsem nemohla spát, trápila mě rýma a bolest hlavy. Zřejmě jsem nastydla v pondělí, když jsme šli domů asi 3km ve větru a dešti se sněhem. Muž mi nakázal zůstat v posteli, ale když nemám teplotu, tak bych to nevydržela. Byl nakoupit a prý uvaří i uklidí. Vstávala jsem před chvílí. Aničko, nervy dělají své. Kdyby se Kuba uklidnil, byla bys hned zdravá. Držím vám oběma palce! Večer jsem se hodně rozrušila tou tragédií v Brodě. Všem přeji pěkný den bez bolestí a problémů. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 25.02.2015 10:25 hod. | |||
|
já udělám kuře na houbách, sice bude zase rýže, ale nevadí.. Bude zaplá trouba, tak upeču bábovku, už jsem bábovku několik let nepekla..dám půlku mladým, jestli se povede..jen aby to nedopadlo jako s tvarožníkem![]() MARU..měla jsi se fajn, s děvčaty jste pokecaly, pohostila jsi je... Holky, představte si, že jsem v té restauraci byla s mužem, je to asi měsíc na obědě, měl hodinu v Uh. Brodě volno, když jsem s nim byla v práci a tam bylo meníčko kolem 60Kč.. ![]() Jdu vařit a pak žehlit, i když to žehlení, ach jo, to zrovna nejásám ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 25.02.2015 09:46 hod. | |||
|
teprve jsem dočetla vaše včerejší písmenka...![]() ![]() ![]() měla jsem návštěvu kolegyněk z bývalé práce... ![]() Reginko, obrovská gratulka...šikulko,já jsem věřila,že to dokážeš!!!! AničkoF.,Boženko, moc vás lituju,že vám není dobře... ![]() Blani, držím pěsti,ať jsou výsledky dobré a je ti líp... ![]() Kristi, raráška ti závidím... ![]() Alenko, snad to z botama bude v pohodě,abys mohla vyrazit... ![]() Je to hrozné, co se kolem nás děje,nejvíc to vždy odnesou nevinní lidé...hrůza... U nás taky v noci pršelo...chytám už vodu,abych mohla zalévat skleník... ![]() Budu zase zkoušet nový recept,z receptíků,co kolovaly v mejléch a dnes to bude vepřové v leču zapečené s rýží... ![]() Děvčátka, ať se vám dneska vše daří,žádné problémy a starosti...a morodům ať je lépe... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 25.02.2015 09:19 hod. | |||
|
u nás v noci pršelo a teď je zase pod mrakrm. Nic moc, akorát jsou +4st...Všude samé bláto, děti jsou otráveni a nudí se....V tom Brodě to je hrozné-8 lidí postřílí nějaký maniak. Když psali, že byl nenormální, jakto že měl zbrojní pas na svoje zbraně..Kam ten svět spěje ve světě,ale i u nás......Raději takové zprávy ani nečíst, protože se dostáváme do stresu, nebyly jsme zvyklé na jiné věci , co se dějí kolem nás a teď ještě tohle.....Vám přeji pěkný a klídný den..![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno | Datum vložení: 25.02.2015 08:38 hod. | |||
|
děvčata. Světe div se, u nás leze sluníčko. Jsem jak praštěná, nemohla jsem v noci spát a k ránu byl vedle v bytě nějaký povyk, nevím, co se dělo, paní plakala. Tak jsem zase byla brzy vzhůru. Asi za chvilku zalezu do křesla a trochu si ještě schrupnu. Vařit nebudu, přeťápla jsem to s knedlíkama i bramborama, tak buď budou knedlíky s vajíčkem nebo brambory s duš. zeleninou nebo s podmáslím. Mějte pěknou středu. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 25.02.2015 07:40 hod. | |||
|
u nás dneska prší![]() Uvidím jestli dneska půjdu do sauny,moc se mi nechce z domů. Chlebík se mi peče a na oběd dneska bude mořská štika na másle s bramborem ![]() Mějte všechny klidný den ,bez starostí a bolesti ![]() ![]() |
||||