Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, tady také sem tam nakoukne sluníčko.
Musím přečíst , co jste psaly. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí chvílema sluníčko a je 6°.
K obědu jsem dělala vepřové v mrkvi a květákovou polévku.
Dneska konečně jdu zasít papriku.
Mějte všechny klidný den bez trápení.
Obrázek uživatelky
profil
celou noc a dopoledne pršelo,teď se ukázalo sluníčko a je 9 st. Vůbec jsem nechtěla ven, jenže teď už mě to láká na procházku. Dnes by měl můj otec 100 roků,půjdu na hřbitov zapálit svíčku.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát dobrou chuť.Já se nemůžu vzpamatovat.Včera jsem prospala celý den a v noci jsem nemohla spát.Vzala jsem si knížku a četla.V 1hod a 17min se vysypala Jakubova taška,kterou si měl vzít do práce a to tak jako by do ní někdo kopl.Věci z tašky se rozlítly až do poloviny pokoje.Teď jsem byla se psem 4hod venku.Musím to rozdéjchat
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem vás děvčátka různě povzbuzovala, ale dnes není dobře mně. V noci jsem nemohla spát, trápila mě rýma a bolest hlavy. Zřejmě jsem nastydla v pondělí, když jsme šli domů asi 3km ve větru a dešti se sněhem. Muž mi nakázal zůstat v posteli, ale když nemám teplotu, tak bych to nevydržela. Byl nakoupit a prý uvaří i uklidí. Vstávala jsem před chvílí.
Aničko, nervy dělají své. Kdyby se Kuba uklidnil, byla bys hned zdravá. Držím vám oběma palce!
Večer jsem se hodně rozrušila tou tragédií v Brodě.
Všem přeji pěkný den bez bolestí a problémů.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já udělám kuře na houbách, sice bude zase rýže, ale nevadí..SmajlíkBude zaplá trouba, tak upeču bábovku, už jsem bábovku několik let nepekla..dám půlku mladým, jestli se povede..jen aby to nedopadlo jako s tvarožníkemSmajlík
MARU..měla jsi se fajn, s děvčaty jste pokecaly, pohostila jsi je...
Holky, představte si, že jsem v té restauraci byla s mužem, je to asi měsíc na obědě, měl hodinu v Uh. Brodě volno, když jsem s nim byla v práci a tam bylo meníčko kolem 60Kč..Smajlík
Jdu vařit a pak žehlit, i když to žehlení, ach jo, to zrovna nejásámSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
teprve jsem dočetla vaše včerejší písmenka...SmajlíkSmajlíkSmajlík
měla jsem návštěvu kolegyněk z bývalé práce...Smajlík

Reginko, obrovská gratulka...šikulko,já jsem věřila,že to dokážeš!!!!
AničkoF.,Boženko, moc vás lituju,že vám není dobře...Smajlík
Blani, držím pěsti,ať jsou výsledky dobré a je ti líp...Smajlík
Kristi, raráška ti závidím...Smajlík
Alenko, snad to z botama bude v pohodě,abys mohla vyrazit...Smajlík
Je to hrozné, co se kolem nás děje,nejvíc to vždy odnesou nevinní lidé...hrůza...
U nás taky v noci pršelo...chytám už vodu,abych mohla zalévat skleník...Smajlík
Budu zase zkoušet nový recept,z receptíků,co kolovaly v mejléch a dnes to bude vepřové v leču zapečené s rýží...Smajlík

Děvčátka, ať se vám dneska vše daří,žádné problémy a starosti...a morodům ať je lépe...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás v noci pršelo a teď je zase pod mrakrm. Nic moc, akorát jsou +4st...Všude samé bláto, děti jsou otráveni a nudí se....V tom Brodě to je hrozné-8 lidí postřílí nějaký maniak. Když psali, že byl nenormální, jakto že měl zbrojní pas na svoje zbraně..Kam ten svět spěje ve světě,ale i u nás......Raději takové zprávy ani nečíst, protože se dostáváme do stresu, nebyly jsme zvyklé na jiné věci , co se dějí kolem nás a teď ještě tohle.....Vám přeji pěkný a klídný den..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.
Světe div se, u nás leze sluníčko.Smajlík Jsem jak praštěná, nemohla jsem v noci spát a k ránu byl vedle v bytě nějaký povyk, nevím, co se dělo, paní plakala. Tak jsem zase byla brzy vzhůru. Asi za chvilku zalezu do křesla a trochu si ještě schrupnu. Vařit nebudu, přeťápla jsem to s knedlíkama i bramborama, tak buď budou knedlíky s vajíčkem nebo brambory s duš. zeleninou nebo s podmáslím.
Mějte pěknou středu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska pršíSmajlík
Uvidím jestli dneska půjdu do sauny,moc se mi nechce z domů.
Chlebík se mi peče a na oběd dneska bude mořská štika na másle s bramboremSmajlík
Mějte všechny klidný den ,bez starostí a bolestiSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles