Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Popřeji, | Datum vložení: 25.02.2015 18:57 hod. | |||
|
již dobrou noc, budu žehlit. Upekla jsem koláč s drobenkou, aby bylo zítra ke kafi a k čajíkům. Snad bude chutnat. nakoupím mléčné výrobky, co mají kluci rádi a uvidím. Musím jít i pro papíry na vydání ŘP. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 25.02.2015 18:32 hod. | |||
|
Napřed nemocným přeji brzké uzdravení. Marti tak zítra snad budou výsledky super. Mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.02.2015 18:32 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Regí, jsem poslední kdo Ti gratuluje k řidičáku.Je fajn, že se Ti to podařilo.Spadl Ti velký kámen ze srdce.Přeji ať se ti nehody na cestách vyhýbají. ![]() ![]() Užij si zítřek s raubíři. Jiřinko, papriku mám venku, jen ji dát do kelímků, ale nějak se mi nechce asi zítra. Marti, výsledky budou určitě dobré. ![]() Všem marodům přeji brzké uzdravení. Mějte pěkný zbytek večera a přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 25.02.2015 18:26 hod. | |||
|
tak jsem si vás přečetla Byla jsem v sauně tak jsem si to užila....Pak honem dovařila oběd,odpoledne jsem si lehla s knižkou![]() Marci,Bobi a všechny nemocné božatka,ať se už daří líp ![]() To chce sluníčko a už aby bylo jaro![]() ![]() Maru rarášek už dneska byl na SKYPE,chodila kolem notebooku a jenom,babu ,babu ![]() ![]() V tom Brodu to je strašné,to samé mě Marti napadlo jak to,že takový člověk má zbrojní pas...... Děvčátka už se rozloučím,mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 25.02.2015 18:23 hod. | |||
|
Dnes jsem se nakonec ven ani nedostala,vyžehlila jsem, pak přišla kamarádka, pak synek a muž a den je za námi... Ono stejně poprchalo..zítra to oběhnu..![]() REGI..Hlavně zprovozni auto a jezdi.... ![]() ![]() Přeji hezký večer..dnes se loučím |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 25.02.2015 18:08 hod. | |||
|
Počasí je lepší, ale ten vítr fouká. Včera bylo tepleji. Tak se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Všem přeji hezký večer | Datum vložení: 25.02.2015 18:07 hod. | |||
|
já se připojuji k Marušce, také přeji pěkný večer, nemocní, ať se vyzdraví a já jdu zítra pro výsledky, tak snad budou dobré..Přijedu až po obědě, pak se ozvu...Krásnou dobrou noc s pěknými sny všem![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Ahojky.. | Datum vložení: 25.02.2015 18:04 hod. | |||
|
Děvčátka, už se sem dnes nedostanu,tak se jdu rozloučit...![]() ![]() Přeji pěkný večer,aby dnes byl klidný a v pohodě... nemocní,marodi,ať je vám líp a dobře se vyspěte... ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 25.02.2015 15:21 hod. | |||
|
Mám splněné převázání ruky a v pátek jdeme znovu. Ruka se hojí naštěstí, mám tak kontrolu co se u našich děje. Ještě, že u nás je jen pod mrakem a lépe se mi s taťkou pochoduje. Dnes jsem také trochu ofoukla, mám sice v kuchyni čajík, ale už studený. Nevadí. lépe ho vypiju a další již bude teplejší. Poslední dobou také hůře spím, včera to bylo lepšími emocemi, i když s trochu s pláčem, ale takovým osvobzujícím, že jeden stres je za mnou. Ještě jednou děkuji všem za podporu, byla moc a moc milá. AničkoF, plně chápu tvé rozpoložení, máš o Kubíka moc strach, snad si chlapec uvědomí, jak velkou daň zaplatil jeho kamrád. Život je velmi složitý. Chci upéct koláč s drobenkou, zítra se má stavit kamrádka s 2 raubíři, jdou k zubaři. Kluci jsou rozežraní, ale moje vaření jim posledně moc nechutnalo. Sladké snad půjde. Zítra upečeu půl kačenky a udělám br. knedlík, zelí. Kdo má jakékoliv bolístky i trápení, přeji vám,aby se vše upravilo a v dobré obrátilo. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 25.02.2015 14:48 hod. | |||
|
Přeji vám pěkný den i když celý den už od včerejšího večera prší. V prvé řadě musím popřát Regince. Všechny jsme to s tebou prožívaly. Sláva už máš řidičák. Hodně kilometrů bez nehody. Dnes jsme měli na oběd knedlíčkovou polívku. Pečeného králíka se zelím a knedlíkem. Byla jsem ráda, že jsem si pak sedla. Viroza se mě drží už tři týdny a cítím se strašně unavená. Snad už to brzy přejde. Kdo máte dnes chvílemi sluníčko, tak vám docela závidím.![]() |
||||