Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
již dobrou noc, budu žehlit. Upekla jsem koláč s drobenkou, aby bylo zítra ke kafi a k čajíkům. Snad bude chutnat. nakoupím mléčné výrobky, co mají kluci rádi a uvidím. Musím jít i pro papíry na vydání ŘP.
Obrázek uživatelky
profil
Napřed nemocným přeji brzké uzdravení. Marti tak zítra snad budou výsledky super.
Mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Regí, jsem poslední kdo Ti gratuluje k řidičáku.Je fajn, že se Ti to podařilo.Spadl Ti velký kámen ze srdce.Přeji ať se ti nehody na cestách vyhýbají.SmajlíkSmajlík
Užij si zítřek s raubíři.

Jiřinko, papriku mám venku, jen ji dát do kelímků, ale nějak se mi nechce asi zítra.

Marti, výsledky budou určitě dobré.Smajlík

Všem marodům přeji brzké uzdravení.

Mějte pěkný zbytek večera a přeji dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si vás přečetlaSmajlíkByla jsem v sauně tak jsem si to užila....Pak honem dovařila oběd,odpoledne jsem si lehla s knižkouSmajlík
Marci,Bobi a všechny nemocné božatka,ať se už daří lípSmajlíkSmajlíkTo chce sluníčko a už aby bylo jaroSmajlíkSmajlík
Maru rarášek už dneska byl na SKYPE,chodila kolem notebooku a jenom,babu ,babuSmajlíkSmajlík
V tom Brodu to je strašné,to samé mě Marti napadlo jak to,že takový člověk má zbrojní pas......
Děvčátka už se rozloučím,mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem se nakonec ven ani nedostala,vyžehlila jsem, pak přišla kamarádka, pak synek a muž a den je za námi...Smajlík Ono stejně poprchalo..zítra to oběhnu..Smajlík

REGI..Hlavně zprovozni auto a jezdi....SmajlíkSmajlík

Přeji hezký večer..dnes se loučím
Obrázek uživatelky
profil
Počasí je lepší, ale ten vítr fouká. Včera bylo tepleji.
Tak se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já se připojuji k Marušce, také přeji pěkný večer, nemocní, ať se vyzdraví a já jdu zítra pro výsledky, tak snad budou dobré..Přijedu až po obědě, pak se ozvu...Krásnou dobrou noc s pěknými sny všemSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, už se sem dnes nedostanu,tak se jdu rozloučit...SmajlíkSmajlík

Přeji pěkný večer,aby dnes byl klidný a v pohodě...
nemocní,marodi,ať je vám líp a dobře se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám splněné převázání ruky a v pátek jdeme znovu. Ruka se hojí naštěstí, mám tak kontrolu co se u našich děje. Ještě, že u nás je jen pod mrakem a lépe se mi s taťkou pochoduje. Dnes jsem také trochu ofoukla, mám sice v kuchyni čajík, ale už studený. Nevadí. lépe ho vypiju a další již bude teplejší. Poslední dobou také hůře spím, včera to bylo lepšími emocemi, i když s trochu s pláčem, ale takovým osvobzujícím, že jeden stres je za mnou. Ještě jednou děkuji všem za podporu, byla moc a moc milá.
AničkoF, plně chápu tvé rozpoložení, máš o Kubíka moc strach, snad si chlapec uvědomí, jak velkou daň zaplatil jeho kamrád. Život je velmi složitý.
Chci upéct koláč s drobenkou, zítra se má stavit kamrádka s 2 raubíři, jdou k zubaři. Kluci jsou rozežraní, ale moje vaření jim posledně moc nechutnalo. Sladké snad půjde. Zítra upečeu půl kačenky a udělám br. knedlík, zelí. Kdo má jakékoliv bolístky i trápení, přeji vám,aby se vše upravilo a v dobré obrátilo.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji vám pěkný den i když celý den už od včerejšího večera prší. V prvé řadě musím popřát Regince. Všechny jsme to s tebou prožívaly. Sláva už máš řidičák.Smajlík Hodně kilometrů bez nehody. Dnes jsme měli na oběd knedlíčkovou polívku. Pečeného králíka se zelím a knedlíkem. Byla jsem ráda, že jsem si pak sedla. Viroza se mě drží už tři týdny a cítím se strašně unavená. Snad už to brzy přejde. Kdo máte dnes chvílemi sluníčko, tak vám docela závidím.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles