Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 26.02.2015 08:34 hod. | |||
|
Tady nic moc , zamračeno i sníh sem tam prolítne. Martička ať má dobré výsledky, nemocni ať se uzdraví. Vlaďko vše nejlepší k výročí.Marcelko tak co, ponožky zabraly? Mějte dnes co nejklidnější den všechny. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 26.02.2015 08:01 hod. | |||
|
u nás nasněženo ,já chci jaro![]() ![]() Marti přeji dobré výsledky Marodi ležkejte a kuryrujte se![]() Dneska jedeme nakoupit,ale vůbec se mi do toho počasí nechce ![]() Vladi pěkně to oslavte ![]() ![]() Mějte se všechny krásně ,pa |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 26.02.2015 07:54 hod. | |||
|
dobré ránko..už se od rána mořím s internetem..nejdříve 44aktualizací, pak jsem chtěla odeslat křížovku a kouslo se to a nešlo a nešo, a u emailů taky,první jsem otevřela a už nešlo ani odpovědět...tak snad se již rozdýchal a půjde.. ale třičtvrtě hodiny v čudu![]() Vladi..tak to bude za chvíli Zlatá |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 26.02.2015 07:39 hod. | |||
|
dneska je to 43 let co jsem vdaná.Uteklo to vše jako voda ![]() ![]() .Každé ráno pravidelně cvičím a v poledne chodím nejméně na 30 minutovou vycházku a nemůžu se dočkat jara![]() ![]() Dnes pojedu teď ráno do kaufu.Mají levnou hladkou mouku a cukr.Chci si zároveň koupit konvici filtrační na vodu.Sestřenice ji má a je spokojená.Tak uvidíme![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 26.02.2015 07:10 hod. | |||
|
děvčátka,marodi hajejte,neduhy vyžente,Marci,dala sis cibulové ponožky no a jak je?Holky zkuste ještě čajík s medem,citron a trochu skořice,vůbec to není špatné a také pomáhá odhlenit.Klušu s Barčou ven a musím udělat štrůdl,děda už naříká,že má chut na něco,musím mu zalepit pusu a pak honem na 11 do práce,ještě zítra a pak snad budu doma.Vychází nám sluníčko tak mějte krásné vstávání a marodi nasnídat a spátky do hajan. |
||||
| bertice | Zdravím ,děvčata | Datum vložení: 25.02.2015 20:39 hod. | |||
|
cibulové ponožky a další " medecíny" ať zaberou a jste všechny brzo fit. Já mám teď v hlavě syna, je v Thajsku a také nějaký marod. Mezipřistání měl v Moskvě, kterou toužil vidět, tak se mu sen splnil. Doufám, že si tu dovolenou užije. Zítra jedeme pro vnučku do jesliček, tak zase bude u nás veselo. Starší syn zase dovezl nějaké věci - oblečení, tak to cestou odevzdám v Adře, ať se mi to doma nekupí. Mějte klidnou a laskavou noc. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 25.02.2015 20:19 hod. | |||
|
Marti, přeji ti, co nejlepší výsledky. Marcelko, cibulové ponožky ať zaberou. Jani, já jsem papriku zasela rovnou do kelímků. Dala jsem po dvou semínkách, tak snad z toho něco bude. Všem, co není dobře, přeji ať se brzo zotaví. Dobrou noc. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 25.02.2015 20:16 hod. | |||
|
děvčata,tak jsem na chvilku přišla.ráno u zubařky,strhla mi zubní kamenolom,je to nepříjemný ale dá se to vydržet.Domú jsem dorazila a ve 3 hodiny jsem šla do práce.Muž dnes byl doma dřív,přišla Kristínka ze školy a na počítači hrála prý nějaké kuličky.I ty malé děti jsou přikurtované k počítačům.Holky,sestra u zubního říkala,kdo neměl chřipku v té ptvní vlně,tak jí dostane ted,řádí to do nemocnice v čera odvezli pána z naší ulice a prý má zápak plic a podhrudnic,je to vážný.Holky,kdo jste nachlazený není to sranda,odpočívejte,všechno jiného počká.Kdo jdete na kontroly,výsledky at jsou OK no a tím se loučím a jdu do pelechu,přeji klidnou dobrou noc. | ||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 25.02.2015 19:33 hod. | |||
|
Dopoledne jsem to nevydržela a vyžehlila. Manžel uvařil bramboračku, vepřové na paprice a kolínka. Měl to moc dobré. Pak umyl nádobí a šel ven. Já jsem pospávala, pak si chvíli četla. Kašel mě začíná otravovat. Piji podbělový čaj s medem. Maruška mě naladila, tak si asi dám ty cibulové ponožky.![]() Martičko, výsledky budou určitě dobré! ![]() Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Jdu na ty ponožky! Rozhodla jsem se! |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 25.02.2015 19:10 hod. | |||
|
dnes zalezu dřív. Byli jsme odpoledne venku a jsem nějaká utahaná a zmrzlá. Jen si vás dočtu a rovnou přeju dobrou noc. ![]() ![]() |
||||