Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady nic moc , zamračeno i sníh sem tam prolítne.
Martička ať má dobré výsledky, nemocni ať se uzdraví. Vlaďko vše nejlepší k výročí.Marcelko tak co, ponožky zabraly? Mějte dnes co nejklidnější den všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás nasněženoSmajlík,já chci jaroSmajlíkSmajlík
Marti přeji dobré výsledkySmajlík Marodi ležkejte a kuryrujte seSmajlík
Dneska jedeme nakoupit,ale vůbec se mi do toho počasí nechceSmajlík
Vladi pěkně to oslavteSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny krásně ,pa
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..už se od rána mořím s internetem..nejdříve 44aktualizací, pak jsem chtěla odeslat křížovku a kouslo se to a nešlo a nešo, a u emailů taky,první jsem otevřela a už nešlo ani odpovědět...tak snad se již rozdýchal a půjde..Smajlík ale třičtvrtě hodiny v čuduSmajlík

Vladi..tak to bude za chvíli Zlatá
Obrázek uživatelky
profil
dneska je to 43 let co jsem vdaná.Uteklo to vše jako voda SmajlíkSmajlíkSmajlík.Každé ráno pravidelně cvičím a v poledne chodím nejméně na 30 minutovou vycházku a nemůžu se dočkat jaraSmajlíkSmajlíkSmajlíkDnes pojedu teď ráno do kaufu.Mají levnou hladkou mouku a cukr.Chci si zároveň koupit konvici filtrační na vodu.Sestřenice ji má a je spokojená.Tak uvidímeSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,marodi hajejte,neduhy vyžente,Marci,dala sis cibulové ponožky no a jak je?Holky zkuste ještě čajík s medem,citron a trochu skořice,vůbec to není špatné a také pomáhá odhlenit.Klušu s Barčou ven a musím udělat štrůdl,děda už naříká,že má chut na něco,musím mu zalepit pusuSmajlík a pak honem na 11 do práce,ještě zítra a pak snad budu doma.Vychází nám sluníčko tak mějte krásné vstávání a marodi nasnídat a spátky do hajan.
Obrázek uživatelky
profil
cibulové ponožky a další " medecíny" ať zaberou a jste všechny brzo fit. Já mám teď v hlavě syna, je v Thajsku a také nějaký marod. Mezipřistání měl v Moskvě, kterou toužil vidět, tak se mu sen splnil. Doufám, že si tu dovolenou užije.
Zítra jedeme pro vnučku do jesliček, tak zase bude u nás veselo. Starší syn zase dovezl nějaké věci - oblečení, tak to cestou odevzdám v Adře, ať se mi to doma nekupí.
Mějte klidnou a laskavou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Marti, přeji ti, co nejlepší výsledky.
Marcelko, cibulové ponožky ať zaberou.
Jani, já jsem papriku zasela rovnou do kelímků. Dala jsem po dvou semínkách, tak snad z toho něco bude.
Všem, co není dobře, přeji ať se brzo zotaví.
Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,tak jsem na chvilku přišla.ráno u zubařky,strhla mi zubní kamenolom,je to nepříjemný ale dá se to vydržet.Domú jsem dorazila a ve 3 hodiny jsem šla do práce.Muž dnes byl doma dřív,přišla Kristínka ze školy a na počítači hrála prý nějaké kuličky.I ty malé děti jsou přikurtované k počítačům.Holky,sestra u zubního říkala,kdo neměl chřipku v té ptvní vlně,tak jí dostane ted,řádí to do nemocnice v čera odvezli pána z naší ulice a prý má zápak plic a podhrudnic,je to vážný.Holky,kdo jste nachlazený není to sranda,odpočívejte,všechno jiného počká.Kdo jdete na kontroly,výsledky at jsou OK no a tím se loučím a jdu do pelechu,přeji klidnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsem to nevydržela a vyžehlila. Manžel uvařil bramboračku, vepřové na paprice a kolínka. Měl to moc dobré. Pak umyl nádobí a šel ven. Já jsem pospávala, pak si chvíli četla. Kašel mě začíná otravovat. Piji podbělový čaj s medem. Maruška mě naladila, tak si asi dám ty cibulové ponožky.Smajlík
Martičko, výsledky budou určitě dobré!Smajlík
Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Jdu na ty ponožky!SmajlíkRozhodla jsem se!
Obrázek uživatelky
profil
dnes zalezu dřív. Byli jsme odpoledne venku a jsem nějaká utahaná a zmrzlá.

Jen si vás dočtu a rovnou přeju dobrou noc.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles