Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 26.02.2015 12:42 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne u kafíčka Aničko lidé jsou zlí . Hlavně aby Kuba vše ustál a byl v pohodě.Alčo tak už počítač nezlobí? Mějte pohodové odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 26.02.2015 11:05 hod. | |||
|
jdu do obchodu...přeji vám dobré chutnání u nás se dojídají dnes zbytky Aničko..lidé jsou zlí, já už si na to zvykla...jedním uchem tam a druhým ven..už se ničím netrápím.. oni si stejně budou myslet své a člověk si tím škodí, je to zbytečné trápení sama sebe![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 26.02.2015 10:17 hod. | |||
|
Vlaďce gratuluju ke krásnému výročí!!![]() ![]() ![]() ![]() A všem ať se vám dneska daří!! |
||||
| annau | Příjemné dopoledne děvčata, | Datum vložení: 26.02.2015 10:12 hod. | |||
|
nejprve přeji všechno nejlepší Vlaďce ke krásnému výročí svatby. Všem nemocným přeji, ať jste brzy zdraví,jaro se už blíží. Teď je venku zamračeno, ale snad se odpoledne vyčasí. Včera bylo nádherně, na procházce jsem potkala snachu, tak jsem si i vnoučka povozila. A k večeru přiběhl druhý vnuk a chtěl, abych s ním šla jezdit na kole. Skončili jsme nakonec u nás, hezky profoukaní od větru. Chtěl něco tvořit,tak jsme malovali a lepili korálky.Vůbec se mu nechtělo jít domů. Byla jsem příjemně unavená a brzy jsem zalehla. Vnučka je nemocná,nabízela jsem ji cibulové ponožky, ale nechtěla, no jo, mládí. |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 26.02.2015 10:07 hod. | |||
|
děvčátka...![]() U nás se to začíná probírat,snad i vykoukne sluníčko... ![]() Aničko, lidi jsou strašně zlí a dokonce i v takových chvílích...dobře, že se pravda dá dokázat a ty můžeš být klidná... Marci, ponožky zabraly, bezva,že jsi to zkusila... ![]() Vladi, přeji vše nejlepší ke krásnému výročí... ![]() Ijo, nestraš se chřipkou, zimy a nemocí už jsme si užili...chceme jaro!!!!! ![]() Kristínko, dobře nakup a ten sníh ať vám zmizí... ![]() Alenko, snad už ti na PC vše gunguje...já gábl pořád nemám... ![]() Regí,odpoledne doré pořízení... ![]() Holky, tak jsem převlíkla postele,peru a peru... vařit budu maso v kapustě... Jani a Jiřko,papriky mám v truhlících,už jsou venku,ale ještě nejsou na přesazení... Jiřinko, to je pracné dávat do kelímků po semínku... ![]() Marodi,opatrujte se hezky v teple, odpočívejte,ať jste brzo fit... ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 26.02.2015 10:03 hod. | |||
|
Včera jsem se neozvala.Byla tady Radková sestra,donesla mě parte.Veškerou vinu svádějí na Jakuba.Že se ve výsleších dočetli,že mu Jakub neposkytl první pomoc a klidně si odjel do Třebíče.Nespala jsem celou noc a ráno jsem se vypravila na policii.Není nic pravdou.Jakub odešel z chaty před 8hod ranní a ten měl spolykat několik tramálů až kolem 10hod.Jakub ho v 15hod našel už mrtvého.Mrzí mě to na nich ,že hledají viníka a nepřiznají si svou vinu.Je to klasifikované jako sebevražda.Také,že prášky byly Jakuba a nakonec to byly Radka-dostal je na bolavé koleno. Děvčátka přejí vám dobrou chuť.Já se na PC dostanu až večer-má přijet dcera.pá |
||||
| 2baculka | Ahojky, | Datum vložení: 26.02.2015 09:47 hod. | |||
|
mám za sebou nákup, a připravenou polovičku kačenky na pečení. Nám tak stačí a br.knedlík. Praskla pode mnu židlo od pčítače, tedy jedno rameno. Už jsem odvezla k popelnicím. Sedím na klasické židli,musí to jít. Marcelko, snad tě cibulové ponožky uzdraví. Badýsku, sníh ti nezávidím, mě už ťuká jaro na okna. Sice máme pod mrakem, ale nad nulou. Alenko, snad už počítač jde. Odpoledne musím pro papíry, abych si mohla pro ŘP a zrovna se koukneme na židli. Tato je vyšší a není to secezni i PC ono. |
||||
| jimas | Marcelko, | Datum vložení: 26.02.2015 09:16 hod. | |||
|
jsem ráda, že se ti ulevilo. Hezky odpočívej.![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 26.02.2015 09:10 hod. | |||
|
Vlaďko, to už je pěkné výročí, co jste spolu. Gratuluji.![]() Za chvíli jdu ke kadeřnici. Oběd bude od včera. Mějte hezký den a dobře pořiďte u mudrů. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 26.02.2015 09:10 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, ale ven zatím nepůjdu. Ponožky mi určitě pomohly. Je mi líp než včera. Je zajímavé, že tu cibuli i smrkám. Teplotu nemám, ale unavená jsem. Zítra mám jít k zubaři, musím se přeobjednat. Muž byl nakoupit a zase bude vařit. Já jdu do pelíšku.Jaruško, my maminky a babičky pořád máme někoho z rodiny v hlavě. Přeji synovi, aby si užil Thajsko. Vladěnko, AŤ VÁM MANŽELSTVÍ VYDRŽÍ DALŠÍCH 43 LET!!!!!!!!!!!!!!!! Všem přeji pěkný den! |
||||