Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne u kafíčka Aničko lidé jsou zlí . Hlavně aby Kuba vše ustál a byl v pohodě.Alčo tak už počítač nezlobí?
Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu do obchodu...přeji vám dobré chutnání u nás se dojídají dnes zbytky


Aničko..lidé jsou zlí, já už si na to zvykla...jedním uchem tam a druhým ven..už se ničím netrápím..Smajlíkoni si stejně budou myslet své a člověk si tím škodí, je to zbytečné trápení sama sebeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vlaďce gratuluju ke krásnému výročí!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

A všem ať se vám dneska daří!!
Obrázek uživatelky
profil
nejprve přeji všechno nejlepší Vlaďce ke krásnému výročí svatby.
Všem nemocným přeji, ať jste brzy zdraví,jaro se už blíží.
Teď je venku zamračeno, ale snad se odpoledne vyčasí.
Včera bylo nádherně, na procházce jsem potkala snachu, tak jsem si i vnoučka povozila. A k večeru přiběhl druhý vnuk a chtěl, abych s ním šla jezdit na kole. Skončili jsme nakonec u nás, hezky profoukaní od větru. Chtěl něco tvořit,tak jsme malovali a lepili korálky.Vůbec se mu nechtělo jít domů.
Byla jsem příjemně unavená a brzy jsem zalehla.
Vnučka je nemocná,nabízela jsem ji cibulové ponožky, ale nechtěla, no jo, mládí.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
U nás se to začíná probírat,snad i vykoukne sluníčko...Smajlík
Aničko, lidi jsou strašně zlí a dokonce i v takových chvílích...dobře, že se pravda dá dokázat a ty můžeš být klidná...
Marci, ponožky zabraly, bezva,že jsi to zkusila...Smajlík
Vladi, přeji vše nejlepší ke krásnému výročí...Smajlík
Ijo, nestraš se chřipkou, zimy a nemocí už jsme si užili...chceme jaro!!!!!Smajlík
Kristínko, dobře nakup a ten sníh ať vám zmizí...Smajlík
Alenko, snad už ti na PC vše gunguje...já gábl pořád nemám...Smajlík
Regí,odpoledne doré pořízení...Smajlík

Holky, tak jsem převlíkla postele,peru a peru...
vařit budu maso v kapustě...
Jani a Jiřko,papriky mám v truhlících,už jsou venku,ale ještě nejsou na přesazení...
Jiřinko, to je pracné dávat do kelímků po semínku...Smajlík

Marodi,opatrujte se hezky v teple, odpočívejte,ať jste brzo fit...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem se neozvala.Byla tady Radková sestra,donesla mě parte.Veškerou vinu svádějí na Jakuba.Že se ve výsleších dočetli,že mu Jakub neposkytl první pomoc a klidně si odjel do Třebíče.Nespala jsem celou noc a ráno jsem se vypravila na policii.Není nic pravdou.Jakub odešel z chaty před 8hod ranní a ten měl spolykat několik tramálů až kolem 10hod.Jakub ho v 15hod našel už mrtvého.Mrzí mě to na nich ,že hledají viníka a nepřiznají si svou vinu.Je to klasifikované jako sebevražda.Také,že prášky byly Jakuba a nakonec to byly Radka-dostal je na bolavé koleno.
Děvčátka přejí vám dobrou chuť.Já se na PC dostanu až večer-má přijet dcera.pá
Obrázek uživatelky
profil
mám za sebou nákup, a připravenou polovičku kačenky na pečení. Nám tak stačí a br.knedlík. Praskla pode mnu židlo od pčítače, tedy jedno rameno. Už jsem odvezla k popelnicím. Sedím na klasické židli,musí to jít. Marcelko, snad tě cibulové ponožky uzdraví.
Badýsku, sníh ti nezávidím, mě už ťuká jaro na okna. Sice máme pod mrakem, ale nad nulou.
Alenko, snad už počítač jde.
Odpoledne musím pro papíry, abych si mohla pro ŘP a zrovna se koukneme na židli. Tato je vyšší a není to secezni i PC ono.
Obrázek uživatelky
profil
jsem ráda, že se ti ulevilo. Hezky odpočívej.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vlaďko, to už je pěkné výročí, co jste spolu. Gratuluji.Smajlík
Za chvíli jdu ke kadeřnici. Oběd bude od včera.
Mějte hezký den a dobře pořiďte u mudrů.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko, ale ven zatím nepůjdu. Ponožky mi určitě pomohly. Je mi líp než včera. Je zajímavé, že tu cibuli i smrkám.Smajlík Teplotu nemám, ale unavená jsem. Zítra mám jít k zubaři, musím se přeobjednat. Muž byl nakoupit a zase bude vařit. Já jdu do pelíšku.
Jaruško, my maminky a babičky pořád máme někoho z rodiny v hlavě. Přeji synovi, aby si užil Thajsko.
Vladěnko, AŤ VÁM MANŽELSTVÍ VYDRŽÍ DALŠÍCH 43 LET!!!!!!!!!!!!!!!!
Všem přeji pěkný den!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles