Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 26.02.2015 19:56 hod. | |||
|
Irenko, vyrážíme v sobotu za mladými na moravu, tak se budu natřásat po Brně. Marcelko, také jsem zastáncem přírodní léčby, ale někdy se nedá nic dělat a ta chemie se musí k přírodnímu léčení přidat. Přeji, ať ti je co nejdříve líp, to přeji i ostatním marodům. Marti, příští týden už budou výsledky lepší. Ono se to tak někdy sejde, že zrovna ten den, kdy ti vzali vzorky, jsi nebyla ve své kůži. Mějte všechny dobrou noc. |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 26.02.2015 19:24 hod. | |||
|
děvčata, úplně dobře mi není.Cítím se unavená, dělá to kašel. Myslela jsem, že to zvládnu jen s babskými léky, ale asi budu potřebovat nějakou chemii!![]() Nebude-li to ráno lepší, pošlu muže do lékárny. Několik let jsem tohle neměla. Snad to brzo přejde.Aničko, škoda mladého života, ale vypadá to na sebevraždu. Přeji Kubovi, aby se poučil a tobě přeji trochu klidu, který tolik potřebuješ! Martičko, příště už budou výsledky dobré. Do příštího týdne odpočívej! Jiřinko, máš novou hlavičku. Já jsem ji měla minulý týden a dnes vypadám jako když jsem prolezla roštím. ![]() Všem přeji pěkný večer a dobrou noc, jdu zase do postýlky! ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 26.02.2015 18:54 hod. | |||
|
děvčátka,u někoho z vás padal sníh,někde mrholí a u nás bylo krásně,bundu jsem měla rozepatou a pod ní triko s krátkým rukávem.Ještě zítra jdu do práce na odpolední a pak už budu doma.Marti já ti držím moc a moc palce,abys byla v pořádku do příštího týdne bud moc opatrná a nic nedělej,jen odpočívej.Jiřinko jsi kočka to chce někam vyrazit.Vladko gratuluji k výročí,no a co si to prodloužit ještě aspoň jednou tolik?AničkoF hlavně že Kuba je s toho venku,dostal ponaučení to bude mít hodně dlouho před sebou.Holky já juknu na telku a šupnu do pelíšku,MaruK pere jako o závod,má převlečeno a mě doma všechno stojí,nic nestíhám.Mějte hezký večer a klidnou dobrou noc.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 26.02.2015 18:52 hod. | |||
|
Martičko bude to dobré, věř tomu.Aničko tak hlavně ať už jsi v klidu i Kuba.Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 26.02.2015 18:43 hod. | |||
|
u nás poprškává a fouká vítr..takže počasí nic moc![]() MARTI..příště už budou výsledky lepší Moc Ti to přejiHolky, přeji klidný večer a dobře se vyspinkejte ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 26.02.2015 16:03 hod. | |||
|
Jsem doma ,ale nedopadla jsem,jak bych chtěla. Hodnoty nejsou v normě , tak musím příští týden absolvovat další vyšetření. Hlavně ledvin, musím na UZ a podle toho bude se uvidí, co bude dál... Docela mě bylo chladno, foukal tam vítr a já jsem asi nebyla tak dobře oblečená....Sedím a přemýšlím co dál, asi si půjdu ze všeho lehnout. .....Přeji pěkné odpoledne vám všem, dočtu až mě bude psychicky lépe....![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 26.02.2015 14:28 hod. | |||
|
Teď mě volali s Třebiče,že Jakub byl čistý a Radek měl ještě zbytky tramálu v žaludku.Tak je musel vzít když byl Kuba mimo a mají podezření ,že spáchal sebevraždu. Ale dopis nezanechal.Jakub je v práci.Denisa facebok smazala.Jsem ráda,že Jakub za to nemůže. | ||||
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 26.02.2015 14:19 hod. | |||
|
Jsem doma od kadeřnice o pár deka na hlavě lehčí. Před týdnem u nás byli filmaři a u kadeřnice jsem se dozvěděla, že točíli záběry do Kameňáku 3. Prý se jim u nás líbil výhled na hory. Kamery měli rozestavěné mezi kopcema. Aničko, dobře že jsi došla na policii. Alespoň můžeš být klidná, že nemají pravdu. Mějte hezký zbytek dne. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 26.02.2015 12:52 hod. | |||
|
Zdeni, už nezlobí..asi se mu ráno nechtělo vstávat![]() ![]() Kuk, přišla jsem z města a bez bot, než jsem vylezla dvě patra, tak jsem zjistila, že mají dnes delší pracovní dobu, ale přes poledne přestávku, ale je to kousek, dopiji kafínko a zajdu tam.. ![]() Holky..taky přeji hezké odpoledne, už neprší, ale mrholí tak mi nevadí chodit po venku..![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 26.02.2015 12:42 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne u kafíčka Aničko lidé jsou zlí . Hlavně aby Kuba vše ustál a byl v pohodě.Alčo tak už počítač nezlobí? Mějte pohodové odpoledne. ![]() |
||||