Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, vyrážíme v sobotu za mladými na moravu, tak se budu natřásat po Brně.Smajlík
Marcelko, také jsem zastáncem přírodní léčby, ale někdy se nedá nic dělat a ta chemie se musí k přírodnímu léčení přidat. Přeji, ať ti je co nejdříve líp, to přeji i ostatním marodům.
Marti, příští týden už budou výsledky lepší. Ono se to tak někdy sejde, že zrovna ten den, kdy ti vzali vzorky, jsi nebyla ve své kůži.
Mějte všechny dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, úplně dobře mi není.Cítím se unavená, dělá to kašel. Myslela jsem, že to zvládnu jen s babskými léky, ale asi budu potřebovat nějakou chemii!SmajlíkSmajlík Nebude-li to ráno lepší, pošlu muže do lékárny. Několik let jsem tohle neměla. Snad to brzo přejde.
Aničko, škoda mladého života, ale vypadá to na sebevraždu.
Přeji Kubovi, aby se poučil a tobě přeji trochu klidu, který tolik potřebuješ!
Martičko, příště už budou výsledky dobré. Do příštího týdne odpočívej!
Jiřinko, máš novou hlavičku. Já jsem ji měla minulý týden a dnes vypadám jako když jsem prolezla roštím.Smajlík
Všem přeji pěkný večer a dobrou noc, jdu zase do postýlky!
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,u někoho z vás padal sníh,někde mrholí a u nás bylo krásně,bundu jsem měla rozepatou a pod ní triko s krátkým rukávem.Ještě zítra jdu do práce na odpolední a pak už budu doma.Marti já ti držím moc a moc palce,abys byla v pořádku do příštího týdne bud moc opatrná a nic nedělej,jen odpočívej.Jiřinko jsi kočka to chce někam vyrazit.Vladko gratuluji k výročí,no a co si to prodloužit ještě aspoň jednou tolik?AničkoF hlavně že Kuba je s toho venku,dostal ponaučení to bude mít hodně dlouho před sebou.Holky já juknu na telku a šupnu do pelíšku,MaruK pere jako o závod,má převlečeno a mě doma všechno stojí,nic nestíhám.Mějte hezký večer a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Martičko bude to dobré, věř tomu.Aničko tak hlavně ať už jsi v klidu i Kuba.Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás poprškává a fouká vítr..takže počasí nic mocSmajlík
MARTI..příště už budou výsledky lepšíSmajlíkMoc Ti to přeji

Holky, přeji klidný večer a dobře se vyspinkejteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma ,ale nedopadla jsem,jak bych chtěla. Hodnoty nejsou v normě , tak musím příští týden absolvovat další vyšetření. Hlavně ledvin, musím na UZ a podle toho bude se uvidí, co bude dál... Docela mě bylo chladno, foukal tam vítr a já jsem asi nebyla tak dobře oblečená....Sedím a přemýšlím co dál, asi si půjdu ze všeho lehnout. .....Přeji pěkné odpoledne vám všem, dočtu až mě bude psychicky lépe....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teď mě volali s Třebiče,že Jakub byl čistý a Radek měl ještě zbytky tramálu v žaludku.Tak je musel vzít když byl Kuba mimo a mají podezření ,že spáchal sebevraždu. Ale dopis nezanechal.Jakub je v práci.Denisa facebok smazala.Jsem ráda,že Jakub za to nemůže.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma od kadeřnice o pár deka na hlavě lehčí. Před týdnem u nás byli filmaři a u kadeřnice jsem se dozvěděla, že točíli záběry do Kameňáku 3. Prý se jim u nás líbil výhled na hory. Kamery měli rozestavěné mezi kopcema.
Aničko, dobře že jsi došla na policii. Alespoň můžeš být klidná, že nemají pravdu.
Mějte hezký zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, už nezlobí..asi se mu ráno nechtělo vstávatSmajlíkSmajlík

Kuk, přišla jsem z města a bez bot, než jsem vylezla dvě patra, tak jsem zjistila, že mají dnes delší pracovní dobu, ale přes poledne přestávku, ale je to kousek, dopiji kafínko a zajdu tam..Smajlík

Holky..taky přeji hezké odpoledne, už neprší, ale mrholíSmajlíktak mi nevadí chodit po venku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne u kafíčka Aničko lidé jsou zlí . Hlavně aby Kuba vše ustál a byl v pohodě.Alčo tak už počítač nezlobí?
Mějte pohodové odpoledne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles