Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, hezký den! | Datum vložení: 27.02.2015 08:58 hod. | |||
|
Ani mě nebaví psát ani nic. Jiři, užij si Brno a setkání s mladými. Aničko, na pohřeb nechoď, však ještě nejsi v pořádku. Marci, článek přečtu. Marodi,přeju, ať je líp. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 27.02.2015 08:31 hod. | |||
|
Děvčátka moje vůbec na Pc nelezu,nemám a nic náladu.Ale musím vám napsat-asi blbnu.Ve 2hod ráno mě vzbudilo pískání na píšťalku sos.Nespala jsem seděla jsem na gauči a poslouchala bylo asi 5x.Oblékla jsem se a šla jsem vyvenčit psa.Všuse byla tma a klid.Nevím co si mám o tom myslet? Na pohřeb nepůjdu.Bojím se ,že by byla nějaká ostuda.Oni se rádi posílí alkoholem tá mlada i drogama(to je tá co mě sešila 2 postěradla dohromady)Zapálím doma svíčku a je to. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 27.02.2015 08:15 hod. | |||
|
Máme sluníčko, modrou oblohu a v údolí trochu inverzi. Budu na to koukat z okna!![]() Je mi lépe. Odkašlávám, rýma už mi netrápí. Budu pokračovat v samoléčbě. Muž se o mě stará, tak proč toho nevyužít. ![]() Včera jsem pobavila vnuka. Říkala jsem mu:"Když ležím na jednom polštáři kašlu a bolí mě hlava, když si vezmu polštáře dva bolí mi za krkem!" Začal se smát a říkal:"Babičko, tak to máš blbý!" ![]() Jiřinko, přeji ti, aby ses v Brně natřásala za krásného, slunečného počasí a užila sis mladých. Zdeničko, je dobře, že máš řidičák a maminku můžeš vozit k zubaři. Mockrát v životě bych byla řidičák potřebovala. ![]() Dnes mi vyšel článek, ale veselý zrovna není. Všem vám přeji pěkný den bez bolestí a trápení.Dnes ještě budu odpočívat. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 27.02.2015 07:51 hod. | |||
|
Máme zamračeno, ale nedá se nic dělat, pojedem s mamkou. Mějte pěkný den a nemocným ať je lépe. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.02.2015 07:37 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. Marodi, už je lépe? Kdo jde k lékařům, tak dobré pořízení. Máme pod mrakem.Sluníčko se u nás asi také neukáže. Papriky jsem konečně včera přesázela do kalíšků a nasela rajčata. ![]() Přeji pěkný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 27.02.2015 07:19 hod. | |||
|
děvčata máme na nule a sluníčko asi dnes nevykoukne.Jsem jak praštěná pytlem,bolí mě hned od rána hlava,už jsem zobla prášek achjo,to bude den.Jiřinko,tak na té Moravě si to pěkně užijte,přeji k tomu pěkné počasí.No a mějte příjemný den-hezké vstávání![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 27.02.2015 06:47 hod. | |||
|
Děvčátka..přeji hezký den..mějte se dobře. | ||||
| jimas | Děkuji | Datum vložení: 26.02.2015 22:38 hod. | |||
|
za komentíky fotek.![]() |
||||
| Bm68 | Přeji | Datum vložení: 26.02.2015 20:50 hod. | |||
|
krásný večer a dobrou noc![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 26.02.2015 20:30 hod. | |||
|
Aničko, dobře je, že je Kuba očištěný, Stejně to pro tebe i něho je nepříjemné. Škoda mladého života. Bude zse dobře. Marti ultrazvuk dopadne snad dobře, děvčata radí pěkně, hlavně klid. Dobře se to radí druhým, ale dej na ně. Kluci tu byli jen chvilku, hlavně se jim líbíl medvídek, kerý udělala pro maldšího moje dcera. Dala jsem ho do fotek. I židli, kterou jsme koupily a daly společnými silami dohromady. |
||||