Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji vnučce všechno nejlepší.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě nakukuji,Kristi,vnučce také přeji hodně zdravíčka a vůbec to nejnej.Marci já si také myslím,že už se vrátí po nemocích,vypadá to že už budu doma,nastane práce na zahrádkách.Holky mějte se tu hezky a já pádím papaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné odpoledne, jsme doma, cesta nic moc, mrholí.
Kristýnko vše nejlepší malé princezničce přeji.
Jani. budeš kočkaSmajlíkMarci to je pravda, řidičák se hodí.Aničko tak já bych také na pohřeb nešla. Mějte všechny pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji dobrou chuť.

Maru, i my měli bramborové šišky, ale s ořechy. SmajlíkSmajlík
Polovinu dám do mražáku a pro nás dva bude ještě jeden oběd.
Kristýnko, také přeji malé hodně zdravíčka.

Já mám papriky v obýváku na okně.V ložnici je chladno.Zatím potřebují teplo.
Marci, máš hodně šikovného muže, že Ti pomáhá vařit.SmajlíkSmajlík
Já jdu ke kadeřníkovi ostříhat za chvilku.Když už bude to jaro.SmajlíkSmajlík

Pěkné posezení a dobrou chuť ke kávičce.
My si dáme až přijdu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, souhlasím s děvčaty,taky bych na pohřeb nešla,hlavně ať už je ti lépe.
Kristi,Anetce přeji všechno nejlepší k 1 roku a zítra to parádně oslavte.
A kdo ještě slavíte narozky svých nejbližších,tak všechno nej....
Já v noci taky špatně spala, neboť muž pořád chodil nahoru a dolů,trápí ho kašel.
Papriky mi taky už začaly klíčit, ale dost špatně, to jsem zvědavá,jak já to letos vypěstuji. Mám to v ložnici,je tam jen kolem 20st. A až to dám do kelímků, tak tam bude moc horko a na balkoně je zatím zima.
Teprve budu vařit, dostala jsem chuť na cuketové řízky se šunkou a sýrem. Tak jdu na to.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, také bych na pohřeb nešla. Máš pocuchané nervy a pohřeb by ti dodal.
Blaničko, copak je s tebou? Blíží se jaro, zase bude dobře.SmajlíkSmajlík

Maruško, nevím co je gábl, ale co se týká počítače, nevím toho mnohem víc.SmajlíkSmajlík
Kristínko, chtěla bych popřát vaší malé/jméno nevím/ k prvním narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti a lásky v kruhu rodinném. V neděli to pořádně oslavte!!!!!!!!!!!!!
Irenko, stále si myslím, že už se pracovnice vrátí do práce a ty si odpočineš, ale nějak "nepospíchají".Smajlík
Muž dnes bude vařit gulášovou polévku a palačinky, ale asi mu s palačinkami pomohuSmajlík
Alenko, vůbec nevím, kam vyrážíš!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás z okna počasí taky nic moc.
Aničko, děvčata už vše řekla. Drž se.Smajlík
Marcelko, jsem ráda, že se ti zdravíčko lepší. Tvůj muž je poklad. U nás jsou doma 3 lidi a kdybych si neudělala čaj sama, když mi bylo zle, tak nevím.
Teď došel pošťák, na kterého jsem čekala, tak už můžu jet do obchodu.
Mějte klidný den.
Obrázek uživatelky
profil
Za oknem je dobře,venku máme škaredě.Aničko na pohřeb nechod,nejsi na tom zrovna nejlíp.MaruK už jsem slupla druhý prášek a zdá se lépe.Sousedka u mě byla na kafču a bolí jí také celé já takže asizměna počasí to má za následek.Marci jen se nechej hýčkat a odpočívej.Vařím hovězí klišku na houbách a rýži,bude i na zítra,čočkovou polévku.Možná ještě nakouknu než vyrazím.Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás pod mrakem,nic moc.Taky jsem dneska špatně spala.Smajlík
AničkoF neblbneš,ale máš rozcuchané nervy a není divů...Lidí jsou strašně zlí,máš pravdu na pohřeb raději nechoď...Ber to tak,že vy máte čisté svědomí,dobře že se to s Kubou vyřešilo,byla by ho škoda.Moc vám držím palceSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marti výsledky budou jistě dobréSmajlík
Včera jsem tu celý den nebyla,jeli jsme nakoupit a odpoledne jsme byli na návštěvě u kamarádu a vraceli jsme se až večer...
Dneska má naše malá první narozeninky,budeme slavit v nedělíSmajlík
Mějte se všechny krásný den,marodi ať vám je lípSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkné ráno a celý den...Smajlík
U nás je šedivo, k tomu bílá mlha,ale ty barvy se mi nelíbí...

Marcelko,to je dobře,že nemoc ustupuje...Jsem zvyknutá na dva polštáře a taky mě ráno bolí za krkem...Máš hodného muže...Smajlík
Aničko, to vše ti dělá narušená psychika,až budeš klidnější, bude dobře...chce to čas a co nejméně už na tu událost myslet...
já bych na pohřeb také nešla...Smajlík
Alenko, šťastnou cestu...Smajlík
Zdeni, moc hezky se o maminku staráš...Smajlík
Jiřinko, užij si to u nás na Moravě i to Brno...jen počasí, aby ti přálo...Smajlík
Regi, včera sis návštěvu užila...židle ať dlouho slouží...Smajlík
Ijo, vypráno mám,dosušuji na sušáku,přeji,aby se ti hlava unoudřila a přestala bolet...Smajlík

Holky, omlouvám se,pořád nemám opravený gábl k noťasu a využívám čas,kdy Lukáš není doma na jeho PC...takže nestíhám kouknout na vaše fotečky,což mě mrzí...jak to půjde, napravím to!
Aspoň článek Marcelky přečtu...Smajlík
Dnes budu vařit br.šišky s mákem...

Přeji vám klidný den...SmajlíkSmajlík



 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles