Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Kristinko, | Datum vložení: 27.02.2015 14:48 hod. | |||
|
přeji vnučce všechno nejlepší.![]() ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 27.02.2015 13:08 hod. | |||
|
ještě nakukuji,Kristi,vnučce také přeji hodně zdravíčka a vůbec to nejnej.Marci já si také myslím,že už se vrátí po nemocích,vypadá to že už budu doma,nastane práce na zahrádkách.Holky mějte se tu hezky a já pádím papa![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 27.02.2015 12:53 hod. | |||
|
pěkné odpoledne, jsme doma, cesta nic moc, mrholí. Kristýnko vše nejlepší malé princezničce přeji. Jani. budeš kočka Marci to je pravda, řidičák se hodí.Aničko tak já bych také na pohřeb nešla. Mějte všechny pěkné odpoledne.![]() |
||||
| vocjan | Kuky, kuk. | Datum vložení: 27.02.2015 12:04 hod. | |||
|
![]() Přeji dobrou chuť. Maru, i my měli bramborové šišky, ale s ořechy. ![]() ![]() Polovinu dám do mražáku a pro nás dva bude ještě jeden oběd. Kristýnko, také přeji malé hodně zdravíčka. Já mám papriky v obýváku na okně.V ložnici je chladno.Zatím potřebují teplo. Marci, máš hodně šikovného muže, že Ti pomáhá vařit. ![]() ![]() Já jdu ke kadeřníkovi ostříhat za chvilku.Když už bude to jaro. ![]() ![]() Pěkné posezení a dobrou chuť ke kávičce. My si dáme až přijdu. ![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemný celý den přeji, | Datum vložení: 27.02.2015 11:13 hod. | |||
|
AničkoF, souhlasím s děvčaty,taky bych na pohřeb nešla,hlavně ať už je ti lépe. Kristi,Anetce přeji všechno nejlepší k 1 roku a zítra to parádně oslavte. A kdo ještě slavíte narozky svých nejbližších,tak všechno nej.... Já v noci taky špatně spala, neboť muž pořád chodil nahoru a dolů,trápí ho kašel. Papriky mi taky už začaly klíčit, ale dost špatně, to jsem zvědavá,jak já to letos vypěstuji. Mám to v ložnici,je tam jen kolem 20st. A až to dám do kelímků, tak tam bude moc horko a na balkoně je zatím zima. Teprve budu vařit, dostala jsem chuť na cuketové řízky se šunkou a sýrem. Tak jdu na to. |
||||
| Macizaj | Ještě jsem nakoukla | Datum vložení: 27.02.2015 10:06 hod. | |||
|
Aničko, také bych na pohřeb nešla. Máš pocuchané nervy a pohřeb by ti dodal. Blaničko, copak je s tebou? Blíží se jaro, zase bude dobře. ![]() ![]() Maruško, nevím co je gábl, ale co se týká počítače, nevím toho mnohem víc. ![]() ![]() Kristínko, chtěla bych popřát vaší malé/jméno nevím/ k prvním narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti a lásky v kruhu rodinném. V neděli to pořádně oslavte!!!!!!!!!!!!! Irenko, stále si myslím, že už se pracovnice vrátí do práce a ty si odpočineš, ale nějak "nepospíchají". ![]() Muž dnes bude vařit gulášovou polévku a palačinky, ale asi mu s palačinkami pomohu ![]() Alenko, vůbec nevím, kam vyrážíš! ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 27.02.2015 09:54 hod. | |||
|
U nás z okna počasí taky nic moc. Aničko, děvčata už vše řekla. Drž se. ![]() Marcelko, jsem ráda, že se ti zdravíčko lepší. Tvůj muž je poklad. U nás jsou doma 3 lidi a kdybych si neudělala čaj sama, když mi bylo zle, tak nevím. Teď došel pošťák, na kterého jsem čekala, tak už můžu jet do obchodu. Mějte klidný den. |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 27.02.2015 09:32 hod. | |||
|
Za oknem je dobře,venku máme škaredě.Aničko na pohřeb nechod,nejsi na tom zrovna nejlíp.MaruK už jsem slupla druhý prášek a zdá se lépe.Sousedka u mě byla na kafču a bolí jí také celé já takže asizměna počasí to má za následek.Marci jen se nechej hýčkat a odpočívej.Vařím hovězí klišku na houbách a rýži,bude i na zítra,čočkovou polévku.Možná ještě nakouknu než vyrazím.Hezký den![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 27.02.2015 09:16 hod. | |||
|
u nás pod mrakem,nic moc.Taky jsem dneska špatně spala.![]() AničkoF neblbneš,ale máš rozcuchané nervy a není divů...Lidí jsou strašně zlí,máš pravdu na pohřeb raději nechoď...Ber to tak,že vy máte čisté svědomí,dobře že se to s Kubou vyřešilo,byla by ho škoda.Moc vám držím palce ![]() ![]() ![]() Marti výsledky budou jistě dobré ![]() Včera jsem tu celý den nebyla,jeli jsme nakoupit a odpoledne jsme byli na návštěvě u kamarádu a vraceli jsme se až večer... Dneska má naše malá první narozeninky,budeme slavit v nedělí ![]() Mějte se všechny krásný den,marodi ať vám je líp ![]() ![]() |
||||
| koudy | Děvčáka, | Datum vložení: 27.02.2015 09:12 hod. | |||
|
přeji pěkné ráno a celý den...![]() U nás je šedivo, k tomu bílá mlha,ale ty barvy se mi nelíbí... Marcelko,to je dobře,že nemoc ustupuje...Jsem zvyknutá na dva polštáře a taky mě ráno bolí za krkem...Máš hodného muže... ![]() Aničko, to vše ti dělá narušená psychika,až budeš klidnější, bude dobře...chce to čas a co nejméně už na tu událost myslet... já bych na pohřeb také nešla... ![]() Alenko, šťastnou cestu... ![]() Zdeni, moc hezky se o maminku staráš... ![]() Jiřinko, užij si to u nás na Moravě i to Brno...jen počasí, aby ti přálo... ![]() Regi, včera sis návštěvu užila...židle ať dlouho slouží... ![]() Ijo, vypráno mám,dosušuji na sušáku,přeji,aby se ti hlava unoudřila a přestala bolet... ![]() Holky, omlouvám se,pořád nemám opravený gábl k noťasu a využívám čas,kdy Lukáš není doma na jeho PC...takže nestíhám kouknout na vaše fotečky,což mě mrzí...jak to půjde, napravím to! Aspoň článek Marcelky přečtu... ![]() Dnes budu vařit br.šišky s mákem... Přeji vám klidný den... ![]() ![]() |
||||