Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Klidný večer, | Datum vložení: 27.02.2015 19:50 hod. | |||
|
děvčata moc děkuju za přání klukům. Vyřídím, ti budou koukat. Regi, snad se ti noha bude hojit. Všem vám přeju hezký večer a klidnou bezbolestnou noc. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Jdu | Datum vložení: 27.02.2015 19:09 hod. | |||
|
Vám alespoň popřát hezký večer a krásný víkend. Ti co něco oslavují, at se oslavy vydaří oslavencům přeji hodně zdraví, štěstí radosti. Těm co stůnou a mají nějako bolest přeji brzké uzdraven na těle i na duši. Tento víkend snad konečně budu odpočívat, dokonce nebudu ani vařit. Tentokrát uvaří dcera | ||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 27.02.2015 18:30 hod. | |||
|
Ženičky jenom jsem nakoukla abych vám popřála krásnou dobrou noc. Moc děkují za vaše reakce na mou bolest i trápení.Jsem ráda,že vás mám.Hodně mě pomáhá vaše spoluůčast. Věřím,že už příští týden budu také reagovat na vaše starosti i bolesti.Teď se omlouvám,ale hlava nic nebere. |
||||
| MaKuShKa15 | Všem přeji hezký večer | Datum vložení: 27.02.2015 18:03 hod. | |||
|
Kristínko, Anetce k 1.narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka...Blani, vnukovi přeji ať se mu v životě vše daří, hodne štěstí a hlavně zdraví.Druhému k svátku vše nejlepší....Vám všem přeji krásný večer a hezky se vyspěte...![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 27.02.2015 17:46 hod. | |||
|
Děvčata, nohu mám zase zamodřenou, natřela jsem mastičkou s měsíčkem, netuším, zda to bude dobré. Už se mi chělo do bazénu a nic. Aničko F ten pohřeb jsi vynechchala správně, Potřebuješ nyní klid. Blani to prádlo dosušíš, a papriky vypipláš, Mě čekají naset rajčata. Budu potřebovat koupit hlínu a trochu přeorganizovat truhlíky v oknech. Příští týden se do nich pustím. Přeji všem oslavencům hodně zdravíčka. Dnes je delý den pod mrakem a vlezavo, ale snad se někdy vyčasí. Vytahla jsem si šicístroj, že opravím mamině kalhoty a zašiju polštářek. Ne a ne se k tomu usadit. I ten zip nenívšitý. Je to hrůza. | ||||
| koudy | Pěkný podvečer... | Datum vložení: 27.02.2015 17:28 hod. | |||
|
tak jsem se musela naštvat...už píšu příspěvěk po třetí, než jsem přišla na to, že na tomto PC nejsem přihlášená...![]() Kristínko,přeji raráškovi Anýzkovi vše nejlepší k narozeninám peče babička dort?![]() Blani,vnukovi ke kulatinám vše nejlepší,ať se mu všecko daří a tomu druhému to samé k svátku... opatrujse, abys byla do oslavy fit...![]() Regi,ať se noha hojí...potřebuješ běhat... ![]() Boženko, už se daří líp? ![]() Jani budeš kočena... ![]() Marci, gábl se tady říká šňůře do elektrické zásuvky... ![]() Marcelka Alenka mají pěkné články i fotky... ![]() Přeji pěkný večer a klidnou noc... ![]() |
||||
| jimas | Ach jo, | Datum vložení: 27.02.2015 16:55 hod. | |||
|
Blani, moc ti přeju úlevu. Za týden oslavíte narozky i svátek vnuků a bude to fajn. Vnukovi přeji všechno nejlepší k jeho krásným kulatinám a i jeno bráchovi k svátku všechno nejlepší.![]() ![]() |
||||
| Bobina | Hezké pozdní odpoledne | Datum vložení: 27.02.2015 16:28 hod. | |||
|
Dnes jsme byli nakupovat. Lednice byla vybraná do mrtě. Počasí nic moc. Dobré na nemoce a depky. Dívala jsem se na pěkné fotečky Alenky z Francouzské riviéry a četla moc pěkný článek. Je tam krásně. Taky jsme tam byli, ale už je to skoro 20 let. Jak ten čas letí. Reginka má velice pěknou novou židli k počítači. To se ti to bude sedět. Kristy vnučce k narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka. Aničko F dobře, že jsi na pohřeb nešla. Ještě by se ti přitížilo. Děvčata, která nejste zdravotně v pořádku, nebo ve formě ať je líp. Já jsem se ostříhat zatím ještě nešla. Snad příští týden to zvládnu.![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne děvčata, | Datum vložení: 27.02.2015 16:05 hod. | |||
|
dopoledne jsem prala,ale vidím, že prádlo visí na lodžii ani se nehne a neschne. Teď dopiju kafčo a jdu na schody, abych nemusela zítra. Není mi vůbec dobře. Jani, taky bych dala papriky do obýváku, ale nemám tam parapet. Musím doufat, že je vypiplám i v ložnici. Nakonec, jsou tam každý rok. Vnuk měl včera dvacetiny, ale slavit budeme prý až za týden, to zas má ten druhý svátek, tak prý při jednom. Já jsem raději, snad bude za týden lépe, teď nic nezvládám. Kristi, Anýskovi přeju vše nejlepší, oslavte krásně její první narozky. A všechny se opatrujte! ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 27.02.2015 14:57 hod. | |||
|
Dopoledne jsem byla s otcem na převaze. Mě noha zase začla mokvat, vysušila jsem biolampou,ale není to ono asi mě dře bota. Tedy celé dopoledne jsem chodila tak asi tím. Dojdu si promast a možná i genciánku do lékárny,abych to zahojila. Jšn jsem se zasekla u pčítače a městského zpravodaje. | ||||