Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata moc děkuju za přání klukům. Vyřídím, ti budou koukat.
Regi, snad se ti noha bude hojit.

Všem vám přeju hezký večer a klidnou bezbolestnou noc.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vám alespoň popřát hezký večer a krásný víkend. Ti co něco oslavují, at se oslavy vydaří oslavencům přeji hodně zdraví, štěstí radosti. Těm co stůnou a mají nějako bolest přeji brzké uzdraven na těle i na duši. Tento víkend snad konečně budu odpočívat, dokonce nebudu ani vařit. Tentokrát uvaří dcera
Obrázek uživatelky
profil
Ženičky jenom jsem nakoukla abych vám popřála krásnou dobrou noc.
Moc děkují za vaše reakce na mou bolest i trápení.Jsem ráda,že vás mám.Hodně mě pomáhá vaše spoluůčast.
Věřím,že už příští týden budu také reagovat na vaše starosti i bolesti.Teď se omlouvám,ale hlava nic nebere.
Obrázek uživatelky
profil
Kristínko, Anetce k 1.narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka...Blani, vnukovi přeji ať se mu v životě vše daří, hodne štěstí a hlavně zdraví.Druhému k svátku vše nejlepší....Vám všem přeji krásný večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, nohu mám zase zamodřenou, natřela jsem mastičkou s měsíčkem, netuším, zda to bude dobré. Už se mi chělo do bazénu a nic. Aničko F ten pohřeb jsi vynechchala správně, Potřebuješ nyní klid. Blani to prádlo dosušíš, a papriky vypipláš, Mě čekají naset rajčata. Budu potřebovat koupit hlínu a trochu přeorganizovat truhlíky v oknech. Příští týden se do nich pustím. Přeji všem oslavencům hodně zdravíčka. Dnes je delý den pod mrakem a vlezavo, ale snad se někdy vyčasí. Vytahla jsem si šicístroj, že opravím mamině kalhoty a zašiju polštářek. Ne a ne se k tomu usadit. I ten zip nenívšitý. Je to hrůza.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem se musela naštvat...už píšu příspěvěk po třetí, než jsem přišla na to, že na tomto PC nejsem přihlášená...Smajlík

Kristínko,přeji raráškovi Anýzkovi vše nejlepší k narozeninámSmajlíkpeče babička dort?Smajlík
Blani,vnukovi ke kulatinám vše nejlepší,ať se mu všecko daří a tomu druhému to samé k svátku...Smajlíkopatrujse, abys byla do oslavy fit...Smajlík
Regi,ať se noha hojí...potřebuješ běhat...Smajlík
Boženko, už se daří líp?Smajlík
Jani budeš kočena...Smajlík
Marci, gábl se tady říká šňůře do elektrické zásuvky...Smajlík
Marcelka Alenka mají pěkné články i fotky...Smajlík

Přeji pěkný večer a klidnou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani, moc ti přeju úlevu. Za týden oslavíte narozky i svátek vnuků a bude to fajn. Vnukovi přeji všechno nejlepší k jeho krásným kulatinám a i jeno bráchovi k svátku všechno nejlepší.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme byli nakupovat. Lednice byla vybraná do mrtě.Smajlík Počasí nic moc. Dobré na nemoce a depky. Dívala jsem se na pěkné fotečky Alenky z Francouzské riviéry a četla moc pěkný článek. Je tam krásně.Smajlík Taky jsme tam byli, ale už je to skoro 20 let. Jak ten čas letí. Reginka má velice pěknou novou židli k počítači. To se ti to bude sedět. Kristy vnučce k narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka.Smajlík Aničko F dobře, že jsi na pohřeb nešla. Ještě by se ti přitížilo. Děvčata, která nejste zdravotně v pořádku, nebo ve formě ať je líp. Já jsem se ostříhat zatím ještě nešla. Snad příští týden to zvládnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dopoledne jsem prala,ale vidím, že prádlo visí na lodžii ani se nehne a neschne. Teď dopiju kafčo a jdu na schody, abych nemusela zítra. Není mi vůbec dobře.
Jani, taky bych dala papriky do obýváku, ale nemám tam parapet. Musím doufat, že je vypiplám i v ložnici. Nakonec, jsou tam každý rok.
Vnuk měl včera dvacetiny, ale slavit budeme prý až za týden, to zas má ten druhý svátek, tak prý při jednom. Já jsem raději, snad bude za týden lépe, teď nic nezvládám.
Kristi, Anýskovi přeju vše nejlepší, oslavte krásně její první narozky.
A všechny se opatrujte!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsem byla s otcem na převaze. Mě noha zase začla mokvat, vysušila jsem biolampou,ale není to ono asi mě dře bota. Tedy celé dopoledne jsem chodila tak asi tím. Dojdu si promast a možná i genciánku do lékárny,abych to zahojila. Jšn jsem se zasekla u pčítače a městského zpravodaje.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles